close
تبلیغات در اینترنت
بورس بسوی معاملات روزانه هزار میلیارد تومان
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-وخارزم یکی از سبدهای مادر کف 800ریال الان بالای 100ریال-ونیروح حق تقدم کشف شده توسط ما قبل از رشددر محدوده 130ریال-همین دومورد برای اثبات مهارت ما در تشخیص روند ها کفایت میکند- در طول سال در مجموع کشف کف های حمایت توسط ما از همه سایتها وکانال ها بیشتر است-کگل پرتقاضا تا این لحظه-ومعادن در لبه مقاومت 3000ریال-توقف وبازگشایی نمادها بیش از حد هست موج رشد فراگیر بوده 99 درصد بازار همچنان هیجانی می خرند -سه یار دبستانی جهرم-فسا-داراب که در محدوده زیر600ریال اشاره…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-وخارزم یکی از سبدهای مادر کف 800ریال الان بالای 100ریال
-ونیروح حق تقدم کشف شده توسط ما قبل از رشددر محدوده 130ریال
-همین دومورد برای اثبات مهارت ما در تشخیص روند ها کفایت میکند
- در طول سال در مجموع کشف کف های حمایت توسط ما از همه سایتها وکانال ها بیشتر است
-کگل پرتقاضا تا این لحظه
-ومعادن در لبه مقاومت 3000ریال
-توقف وبازگشایی نمادها بیش از حد هست موج رشد فراگیر بوده 99 درصد بازار همچنان هیجانی می خرند
-سه یار دبستانی جهرم-فسا-داراب که در محدوده زیر600ریال اشاره میکردیم وهمه را خسته کرده بود در مقاومت های 1000و900ریال قرار دارند
-گروه خودرو تا این لحظه در حال اصلاح قیمت در بازار بورس برای خرید هیچ وقت عجله نکنید بیش از 570سهم در انتظار پول شماست
-بورس تا این لحظه165نمادمثبت 106 نماد منفی یعنیبه نسبت دیروز بازار بسمت منفی شدن پیش میرود
-فرا بورس تا این لحطه 57 نمادمثبت 61 نمادمنفی یعنی عرضه زیاد است
-کری: مخالفان مذاکره با آمریکا اکنون دست برتر را در اوضاع سیاسی ایران دارند 

وزیر خارجه پیشین آمریکا در جدیدترین مصاحبه خود گفت: دولت دونالد ترامپ به دنبال تغییر نظام ایران است و به تصمیم خطرناکی رسیده‌ که برای منافع ملی ما فوق‌العاده خطرناک و غیرسازنده است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، جان کری، وزیر خارجه پیشین آمریکا درجدیدترین مصاحبه خود که با شبکه پی بی اس انجام داد گفت: دونالد ترامپ دنبال تغییر حکومت ایران است. 

وزیر خارجه اسبق آمریکا در پاسخ به سؤالی درباره خروج آمریکا از برجام، اهداف دونالد ترامپ از این تصمیم و اینکه آیا اتحادیه اروپا میتواند این توافق را حفظ کند گفت: من فکرمیکنم که آنها(دولت ترامپ) به طور اساسی به استراتژی تغییر نظام ایران دست یافته‌اند، اما من همچنین فکر می‌کنم که آنها به تصمیم خطرناکی رسیده‌اند که برای منافع ملی ما فوق‌العاده خطرناک و غیرسازنده است.

وی در ادامه افزود: «بگذارید من از شما بپرسم؟ چه کشورهایی الان با ما هستند؟ چندتا کشور در خاورمیانه که از ایران متنفر هستند و تمرکزشان روی ایران است. اما کشورهایی که در مذاکرات بودند؛ چین، فرانسه، انگلیس، روسیه و آلمان همه  از توافق(هسته ای) حمایت می کنند و تلاش می کنند توافق را حفظ کنند. پرزیدنت ترامپ با خروج از توافق متحدان ما را رها کرد، در واقع آنها را خشمگین کرد.»

کری در ادامه تاکید کرد که ترامپ کاری کرد که نشستن مقام های ایرانی پشت میز مذاکره با آمریکا بسیار بسیار سخت شود زیرا مخالفان مذاکره با آمریکا اکنون دست برتر را در اوضاع سیاسی ایران در اختیار دارند.

 کریذروز یکشنبه هم در مصاحبه با سی ان ان بار دیگر از سیاست دولت کنونی این کشور در قبال ایران انتقاد کرده بود و نسبت به تبعات ادامه مسیر کنونی توسط کاخ سفید هشدار داده است.

وی که در برنامه «جی.پی.اس» شبکه «سی.ان.ان» به میزبانی «فرید زکریا» صحبت می‌کرد، رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا در قبال ایران را «خطرناک و ناصواب» توصیف کرد.

کری که در دولت سابق آمریکا مسئول اصلی مذاکره با ایران و حصول توافق هسته‌ای بود، با انتقاد از خروج آمریکا از برجام، گفت: «فکر می‌کنم این اقدام بسیار خطرناک و ناصوابی است که مبتنی بر هیچ راهبرد جامعی نیست.»

وزیر خارجه اسبق آمریکا در دفاع از برجام، این توافق را «قدرتمندترین، پاسخگوترین و شفاف‌ترین توافقنامه هسته‌ای جهان» توصیف کرده و با اشاره به اینکه منتقدان برجام در ایران آمریکا را غیرقابل اعتماد می‌خواندند، گفت: «دونالد ترامپ ثابت کرد که آن‌ها درست می‌گفتند.»

انتهای پیام/م


-گروه محصولات شیمیایی هم تا این لحظه در حال اصلاح قیمت برای خرید هیچ وقت هیجانی عمل نکنید
-عادت دیرینه سهم است نقره داغ میکند ورشد ناگهانی نمونه فنوال در محدوده 1400االی 1800ریال اشاره میکردیم ولی همه را غافلگیر کرد ورفت رفت ورفت تا مقاومت 2400ریال

-*خبهمن حمایت 800ریال مقاومت 1200ریال یعنی هم کف 800ریال را ببینید وهم


مقاومت 1200ریال راالان 960ریال فعلاتستی 100هزار تومان بخرید تا به روند سهم اشنا


بشوید-فولاد -ذوب صف خریدتا این لحظه فخوز دوباره بسمت10000ریال
-وخارزم گفتیم وگفتیم کسی باور نمی کرد خبهمن ایا وخارزمی دیگر است؟؟
-خبهمن تیر سال 1395بیشترین قیمت 3050ریال اسفند 1394مبلغ 3144ریال دی ماه 1392مبلغ 3391ریال......شک وشبهه ما اینجاست با این هجوم نقدینگی ممکن است خبهمن هم همه را نقره داغ کند
-خبهمن
افزایش سرمایه
تاریخسهام جدیدسهام قبلی
1396/4/27
10.000 B
5.070 B
1391/7/18
5.070 B
3.520 B

-از سال 1392 تا الان فقطدر سال 1396یک افزایش سرمایه داشته فرض احتساب ان افزایش سرمایه باید 1500ریال قیمت خبهمن را در نظر بگیریم با همه فرضیات همچنان حمایت 800ومقاومت اول 1200ریال
-اصلاحات قیمتی گروه خودرو زیر 2 درصدالان مشاهده میشود یعنی افت ها محدود است
-صبح در حین تست تمام نمادهای بورس وفرابورس متوجه شدم قیمتهای زیر 1000ریال کم شده است البته بعضی از نمادها اگر فرض در محدوده 700ریال رشد نمی کنند واقعا نماهای مشکل داری هستند....سعی کنید بسمت گروه بانک نرویدحتی برای نوسان
-عرضه اولیه نطرین در حال عرضه هست
-

خبر خوش معاون وزیر: سقف رقابت فولاد در بورس کالا حذف می شود/ پیش بینی کاهش

معاون وزیر صنعت با اعلام خبری خوش برای بورس کالا و شرکت های فولادساز اعلام کرد سقف رقابت فولاد در بورس کالا حذف می شود که منجر به کاهش ۳۰ درصدی قیمت ها خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جعفر سرقینى با اعلام اثر بازار ملتهب بازار ارز برای همه وجوه اقتصاد از جمله بازار فلزات، اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 2.5 برابر نیاز کشور ، فولاد تولید می شود و در این حوزه خودکفا هستیم. بنابراین جو روانى بازار براى این صنعت غلط است.

وی ادامه داد: بعد از حذف سقف رقابت مس و آلمینیوم در بورس کالا ، قیمت ها حدود 54 درصد رقابتى شدند. بر همین اساس سقف رقابت فولاد هم برداشته و پیش بینی می شود منجر به کاهش 30 درصدی رقابت شد.

به گفته وی دیروز قیمت هر کیلوگرم میلگرد که در اوج نوسانات ارزى 4600 تومان بود به 4100 تومان رسید و با آزادسازى قیمت فولاد، فردا  حدود 3600 تومان  عرضه خواهد شد.


-سیلام 60درصد رشد در یک روز تا این لحظه
-دکیمی 43 درصد در یک روز رشد تا این لحظه
-رشدامروز سیلام نشان داد اکثریت سهامداران در نمادهای رند فعال هستند ولی بیشترین رشد در نمادهای کناره مثل سیلام سقاین اتفاق می افتد
-ونفت 35 میلیون تقاضا تا این لحظه البته فعلا متوقف است بعلت تغییرات قیمتی
-فولاد تا این لحظه66میلیون تقاضا یحتمل بعلت ازاد سازی احتمالی قیمت بدون سقف در بورس کالا
-ارزش معاملات بورس 1036میلیارد تومان تا این لحظه اقدامی عملی در جذب نقدینگی توسط بازار سرمایه....بیاد بیاورید روزهایی را کهارزش روزانه معاملات 60میلیارد تومان بود ودولتی ها اسم بورس را برزبان نمی اوردند وما همیشه شاکی این موضوع بودیم اما حالا چاکر وفدایی بورس شده اند
-تا فردا خدا نگه دار
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی