close
تبلیغات در اینترنت
ونیرو وحق تقدمش بر سر دوراهی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-روزهای قبل با قبول ریسک حق ونیرو خرید شد 40ریال هم میانگین افت کرد ولی امروز در 172ریال صف خریداست اما در چند روز گذشته ما حقوقی را بخاطر عرضه های ابشاری فحش نمیدادیمبا یک لبخند منتظر صعود بودیم الان 218 میلیون تا این لحظه صف خریدهر سهام داری بخواهدبا خرید تقلیدی پیش برود وگناه خرید وفروشش را گردن تقی ونقی بیاندازد همین الان بازار سرمایه را ترک کند بهتر است-ما بمراتب بسیار قوی از چرچیل وحمید رضایی هستیم چون بدون اتکا به خریدهای گروهی در چهارچوب یک ارتش یک…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-روزهای قبل با قبول ریسک حق ونیرو خرید شد 40ریال هم میانگین افت کرد ولی امروز در 172ریال صف خریداست اما در چند روز گذشته ما حقوقی را بخاطر عرضه های ابشاری فحش نمیدادیمبا یک لبخند منتظر صعود بودیم الان 218 میلیون تا این لحظه صف خریدهر سهام داری بخواهدبا خرید تقلیدی پیش برود وگناه خرید وفروشش را گردن تقی ونقی بیاندازد همین الان بازار سرمایه را ترک کند بهتر است
-ما بمراتب بسیار قوی از چرچیل وحمید رضایی هستیم چون بدون اتکا به خریدهای گروهی در چهارچوب یک ارتش یک نفره برنامه ریزی میکنیم وبرای بلند مدت برنامه داریم
-وخارزم 800ریالی را هر روز چک کنید الان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چند است شاید دوباره افت کرد
-کانال ما سایت ما اصلا جای برای هوار هوارزدن وجود ندارد چون رمزرموفقیت در دومطلب است1- روانشانسی قوی بازار سرمایه 2- هیجانی وتقدیدی نخریدن ذوب 700ریالی که امروز 2200ریال را هم لمس کردنتیجه خونسردی وتشخیص صحیح ما بود از حالا به  بعد در ذوب بمانید ویا بیرون برویدبه عقل خود رجوع کنید ما هیچ توصیه ای فعلا در مورد ذوب نداریم
-بیشترین تقاضا نماد وبملت تا این لحظه با 159میلیون سهم
-ونیرو وحق تقدمش بر سر دوراهی همیشه همه حق تقدم ها بخاطر عمر کوتاه دوماهه شان بر سر دوراهی هستند اماتور ها سعی کنند وارد این بازی ها نشوند چو.ن هر لحظه امکان در تله افتادن هست
-کلیت بازار هیجانی است سهم ها در قله حمله نکنید فرصت بدهید بازار اصلاح خواهد کرد
-شاخص کل تا این لحظه3728واحد رشد کرده است این خریدها ی وسیع کار سهام دارد خرد نمبتواند باشد قطعا حقوقی ها ویا سرمایه گذارانی ویژه در حال خرید هستندتا فشار تقاضا از روی ارز کم بشود
-ختوقابرای دومین روز متوالی مقاومت 1700ریال را لمس کرد کف تشخیص ما 1400ریال بود
-حجم سنگین خرید وفروش در وخارزم امیدواریم افت بکند وفرصت و.رود در قیمتهای کمتر بدهد
-واتی هفته های پیش چند بار زیرقیمت فعلی اشاره کردیم باورود نقدینگی از مقاومت 2000ریال موقتا عبور کرده است
-تبرک در حال باز گشایی
-
درباره دلایل رشد قیمت سهام:

۵ پالایشگاه توضیح دادند و آماده بازگشت به تابلو شدند

پالایشگاه های اصفهان ، تبریز ، تهران، شیراز و لاوان بعد از توقف دیروز نماد ، درباره دلایل رشد قیمت سهام توضیح دادند و برای امروز آماده بازگشایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات دیروز بازار سهام ، نماد پالایشگاه های اصفهان ، تبریز ، تهران، شیراز و لاوان به دلیل رشد بیش از 20 درصدی قیمت سهام در 5 روز کاری بسته شد تا این شرکت ها طبق مقررات در مورد دلیل یا دلایل افزایش قیمت توضیح دهند.

براین اساس، 5 پالایشگاه فوق با ارایه توضیحاتی، برای امروز آماده بازگشایی شدند.


-ترجیح میدهم از هر خرید اشتباه ولو مثبت خارج شوم وفقط حمله ای را به بورس خواهم کرد که ضریب موفقیت ان بالا باشدبگذار پول چند روزی در حساب بماند به وقتش شکار اشکار میشود
-کشف دامین ومشابه دامین که 600ریال رشد را تجربه کردند همیشه میسر است
-وبملت 225 میلیون سهم صف خرید چقدر خریداران با دل وجراتی
-
معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس هشدا داد:

روش خلافکاران در بازار پایه / معامله غیرقانونی "تسه" با استفاده از نام کارگزاران

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس با هشدار به سرمایه گذاران و کارگزاران درخصوص افراد سود جو در خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن ، روش خلافکاران فعال در بازاربازار پایه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهنام محسنی در حاشیه معرفی آخرین وضعیت شرکت عطرین نخ قم گفت: طی بازرسی های به عمل آمده در ماه های اخیر، شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز به منظور خرید و فروش اوراق تسهیلات مسکن هستیم که عمدتا در بنگاه های معاملات ملکی حاشیه تهران و کلانشهرها در پوشش کارگزاران دارای مجوز دیده می شود.

وی افزود: این بنگاه ها با ارتباط با کارگزاری ها، سامانه های غیرحضوری فراهم کرده و فرایند احراز هویت افراد، دریافت کد بورسی و خرید و فروش را انجام می دهند که بعضا ممکن است موارد پولشویی نیز در آن دخیل شود. در راستای انجام این امور ، مبالغی اضافه بر کارمزد معاملات از فرد مراجعه کننده دریافت می شود یا اگر مسیر اعتباری را انتخاب کنند، نرخ بهره ای روی این اعتبار اخذ می کنند.

این مقام مسئول از اعلام ظن وقوع جرم توسط فرابورس بر اساس شکایات مطروحه خبر داد و گفت: پیگیری های قضایی در این مورد در حال انجام است و  از سرمایه گذاران انتظار می رود دقت لازم را به عمل آورند و کارگزاری ها هم در صورت مشاهده تشابه اسمی کارگزاری دیگر، مورد را گزارش کنند.

روش خلاف کاران در معاملات سهام بازار پایه

محسنی درخصوص معاملات سهام در بازار پایه که در چند هفته اخیر شاهد نوسانات قیمت بوده، گفت: در این بازار پذیرش انجام نمی شود و به منظور نقل و انتقال سهام ایجاد شده و با عدم تقارن اطلاعاتی شرکت ها و ریسک سرمایه گذاری در این بازار مواجه هستیم. در این بین معاملات اخیر برخی شرکت های انتخابی بازار پایه را باید مورد توجه قرار داد.

وی با بیان اینکه شرکت های انتخابی عموما در سال گذشته فعالیت عملیاتی و رشد قیمتی خاصی نداشتند و نقدشوندگی سهام آنها در سال گذشته پایین بوده دامه داد: اما افرادی در این بازار بصورت خاص در دو زمان  8:30 تا 9 و 12 تا 12:30 رقابت کاذب دارند و اقدام به ثبت تقاضا و بعد حذف آن می کنند و به نوعی در هر دوسمت عرضه و تقاضا فعالیت می کنند.

وی افزود: این افراد علی رغم اینکه تبلیغات خرید در شبکه های مجازی می کنند عمدتا فروشنده هستند و اگر معاملات با ظن دستکاری در پایان زمان  توسط ناظر تایید نشود، نقطه هدف معامله سهم را بر اساس معامله تایید نشده قرار می دهند.

معاون عملیات و نظارت بازار فرابورس گفت: بر این اساس از سرمایه گذاران انتظار می رود در تحلیل ها دقیق تر عمل کنند. همچنین با توجه به اینکه طبق دستور العمل معاملات برخط،مسئولیت معاملات بر عهده کارگزار است،به آنها تذکر داده شده و تخلفات انها پیگیری می شود.

جزئیاتی بیشتر از دستورالعمل تامین مالی جمعی

محسنی درخصوص دستورالعمل تامین مالی جمعی که در هفته اول شهریور ماه ابلاغ شد،گفت: این دستورالعمل که طی تفاهم نامه ای مشترک بین معاونت علمی فناوری رییس جمهور و 3 وزارتخانه،اقتصاد،تعاون و ارتباطات امضا شده به توسعه محصولات دانش بنیان می پردازد تا امکان تحقق کسب و کارهای کوچک را فراهم آورد.

وی افزود: در این قالب در دنیا مدل های متعددی همانند نیکوکاری،خیریه،اهدا و پاداش ، اعطای وام ،مشارکت و غیره انجام می شود.در ایران با توجه به قوانین و شرایط بحث گواهی مشارکت در این دستورالعمل دیده شده که فرد متقاضی جمع اوری وجوه برای کار از طریق یک عامل که پلتفرم دارد(بستر اینترنتی دارای مجوز فعالیت از فرابورس) برای این کار اقدام می کند که در این پلتفرم طرح های متعددی با توجه به ثبت های درنظر گرفته شده،قابل درج است تا از این طریق افراد مراجعه و در سود و زیان طرح مشارکت کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه عامل که یک شخص حقوقی است می تواند از طریق پیگیری یک نهاد مالی و عقد قرارداد،در طرح مورد نظر فعالیت کند،ادامه داد: میزان مشارکت اشخاص حقیقی حداکثر 5 درصد  کل مبلغ هر طرح تعیین شده و حداکثر طرح های بازی که یک عامل در یک مقطع زمانی مجهول می تواند داشته باشد بیشتر از 20 میلیارد تومان نیست  و هر طرح هم نمی تواند از 2 میلیارد تومان بیشتر باشد.

محسنی گفت: البته اعداد در اختیار کمیته ای است که کارگروه ارزیابی نام دارد و در فرابورس با حضور نماینده سازمان بورس تشکیل می شود و با توجه به شرایط قابل تغییر است.در واقع دستورالعمل فعلی کارگروه، فرصتی 6 ماهه به حوزه تامین مالی جمعی داده تا پلت فرم ها مجوز را از فرابورس اخذ کنند و پس از ان دیگر اجازه فعالیت در این قالب نخواهند داشت.

انتهای پیام


-چند بار گفتیم وخارزم دهها بار کف ها وسقف های صحیح سهم را اشاره کردیم ما کار خودمان را خوب بلد هستیم وخارزم فعلا صف خرید
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (نطرين1) 97/6/19 10:19
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1286/الف/97 مورخ 1397/06/17 اين شرکت، روز سه شنبه مورخ 1397/06/20 تعداد 15،006،450 سهم از سهام شرکت عطرين نخ قم (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (نطرين1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-کچاد کگل در گروه کانه های فلزی بیشترین صف خرید را دارندتا این لحظه
-کاما از مقاومت 8000ریال عبورکرده موقتا این سهم را ما زیر4500ریال مدام اشاره میکردیم
-وبشهر صف خرید تا این لحظه رصد شود
-تکمبا صف خرید ولی امکان اصلاح قیمت در اینده
-اگر الان از من سوال کنندچی بخریم با صراحت خواهم گفت هیچی چون در سقف خریدن هنر نیست دود کردن پول است
-اگر اصلاح قیمت شروع شودگروه خودرو گروه فلزات اساسی گروه کانه های فلزی تقریبا با هم شروع به اصلاح قیمت خواهند کرد
--خروج ها در مثبت ها فردا صبح زیاد خواهد بود

--تلاش میشود ارزش معاملات به 1000میلیارد تومان در بورس برسد تا این لحظه 938میلیارد تومان فرا بورس تا این لحظه574میلیارد تومان چنین پولهایی با حجم سنگین توسط سهامداران ویژه ویا حقوقی ها وصندوق ها وارد بو.رس شده است
-تا فردا نگه دار
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی