close
تبلیغات در اینترنت
گروه خودرو اصلاح قیمت فرصت باز بینی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر دیده بانی بورس امروز سه شنبه کانال ما در تلگرامapsahm@-اگر کمی دقت میکردید به توصیه های ما در مورد دامین توجه می کردید الان 1776ریال صف خرید بیست درصد رشد-فاراک-فخوز-فسرب2500ریالی-ذوب-خساپا-خپارس-ختوقا-وساپا -دامین-وخارزم-ولغدر90 تومانی-زگلدشت 3700ریالی-سقاین زیر6000ریال ودهها سهم در کف ثمره تشخیص صحیح ما در کف های پایین تر ومعتبر بوده -فنوال 2000ریال را لمس کرد سهم وارد محدوده پر ریسک شده ودر حال دست به دست شدن است-با خرید تقلیدی حتما در یک مقطع شکست خواهید خورد بهترین خرید تشخیص…

سلام روز بخیر


دیده بانی بورس امروز سه شنبهکانال ما در تلگرامapsahm@-اگر کمی دقت میکردید به توصیه های ما در مورد دامین توجه می کردید الان 1776ریال صف خرید بیست درصد رشد
-فاراک-فخوز-فسرب2500ریالی-ذوب-خساپا-خپارس-ختوقا-وساپا -دامین-وخارزم-ولغدر90 تومانی-زگلدشت 3700ریالی-سقاین زیر6000ریال ودهها سهم در کف ثمره تشخیص صحیح ما در کف های پایین تر ومعتبر بوده
-فنوال 2000ریال را لمس کرد سهم وارد محدوده پر ریسک شده ودر حال دست به دست شدن است
-با خرید تقلیدی حتما در یک مقطع شکست خواهید خورد بهترین خرید تشخیص ودر نظر گرفتن دهها نظر معتبر وغیر معتبر است
-اصلاح قیمت شاخص طبیعی است عده ای در حال شناسایی سود هستند وجابجا کردن پرتفو
-کیمیا صف خرید سنگین تا این لحظه علت را بررسی کنید
-حجم معاملات مشکوک وسنگین در .وتوکا علت را بررسی کنید
-

پیشنهاد افزایش سرمایه 293 و 50 درصدی از تجدید ارزیابی و آورده

دو شرکت بورسی و فرابورسی قند نقش جهان و آهن و فولاد ارفع برنامه افزایش سرمایه 293 و 50 درصدی را از محل مازاد تجدید ارزیابی ها و مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت بورسی و فرابورسی قند نقش جهان و آهن و فولاد ارفع برنامه افزایش سرمایه 293 و 50 درصدی را اعلام کردند.

براین اساس،"قنقش" با سرمایه 13.9 میلیارد تومانی در نظر دارد برای اصلاح ساختار مالی در راستای استفاده از تبصره 10 قانون بودجه سال 97 و خروج از شمولیت ماده 141،سرمایه را به 54.6 میلیارد تومان برساند.این تامین مالی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال می شود.

بنابراین گزارش،شهرداری اصفهان با 48.5 درصد و شرکت توسعه کشت وصنعت ملی با 28.3 درصد سهم جزو سهامداران این شرکت قندی که در بازار دوم معاملات بورس درج شده،به حساب می آیند.

همچنین،شرکت آهن و فولاد ارفع بنا به پیشنهاد هیات مدیره درصدد است با برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی سرمایه را از 400 به 600 میلیارد تومان برساند."ارفع" درصورت موافقت سازمان بورس این تامین مالی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف بازپرداخت تسهيلات ارزي و اصلاح ساختار مالي انجام خواهد داد.

شرکت چادرملو با 43.5 درصد و سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با 20.5 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت فرابورسی حضور دارند.

انتهای پیام


- سخنرانی حسن اقا راداشتیم گوش میکردیم میگفت دست به دست هم بدهیم
-چشم من هم قول میدهم تا انقلاب حضرت مهدی اگر زنده بودم واگر در بورس ماندگار بودم صلواتی اینجا دیدبانی بورس را انجام بدهم در خدمت دوستان باشم
-دامین منتظر بو.دیم صف عرضه بشود مثل دفعات قبل افت کند ولی چنین نشده تا این لحظه
-ختوقا هم دیگر ان ختوقای 140 تومانی نیست شاید انتظار برای افت بی فایده باشد
-وخارزم الان 891ریال حمایت اول 800ریال است
-گروه دارو مثبت ولی کم معامله ودر تعداد محدودی از نمادها صف خریدالبته ضعیف فقط دشیمی صف میلیونی دارد
-13 ناو جنگی روسیه در مسیر دریای مدیترانه تحت عنوان عمل پیشگیرانه حمله احتمالی امریکا به سوریه
-خساپا در محدوده 1000ریال ابرو داری میکند ادامه این وضعیت بستگی به معاملات  روزهای اینده دارد منظورم تثبیت قیمت است
-فاراک پس از یک رشد سریع الان صف فروش تا این لحظه 45 میلیون

-ده سال پیش من بودم ولید هالالات بود اقای دانا بود هومن خان بود ووچند نفر دیگر حدود ده وبلاگ فعال داشتیم ان موقع چرچیل ونیما ازادی وتعدادی از دوستان در بورکس تحلیل می نوشتند...... مقاوم ترین وماندگار ترین نویسنده بورسی در وبلاگ وسایت من هستم الان دوروبرم را نگاه میکنم کلا وبلاگ ویا سایت فعالی نیست فقط بورس 24 هست وسایت همفکران......اگراینجا یعنی این سایت ما فعال است اینجا خانه امید دوستانم هست که در شش الی هفت ریزش سنگین بازار اینجا ایستادم وروحیه دادم وموفق هم شدیم
-جالبه بدانید ده سال بدترین اهانت ها وناسزاها را تحمل کردیم واقعا خودشیفتگی نباشد صبر ایوب را داریم
-تجربه های چند ریزش سنگین را من دیده ام به یک باره سبد 120میلیون تومانی 40 میلیون تومان افت میکند این بازار با کسی تعارف ندارد بسیار بازار وحشی وبی رحمی است دانش بورسی با خواندن چند کتاب بدست نمی اید اونم تو ایران اینجا در بورس ایران باید دو شمشیر در دوست داشته باشید
-یک سفته بازی از نوع سهام پدیده در های وب سال قبل راه افتاد اماتورها ول کن نبودند سازمان بورس چاره ای جزمهار این سفته بازی نداشت هیچ وقت غیرمنصفانه قضاوت نکنید

-ما اینجا دیده بانی میکنیم الان در ذهن ما حمایت 1500ریال مناسب واتی است این یک نظر از ده نظر جمعی است ما دوستی ودشمنی با هیچ سهم یا هیچ صنعتی نداریم الان در بورس دو گروه در تقابل هم قرار دارند گروه فلزات اساسی با گروه خودرویی در کانال ها بشدت با هم مبارزه میکنند ولی ما همه صنایع را زیر نظر داریم

فخوز ذوب یک طرف

خپارس وساپا ختوقا خساپا یک طرف

البته حمایتهای ما قبلا در کف های معتبر بوده


-امروز بازار بورس تحت تاثیر مباحثات مجلس بود
-
وزیر کشور مطرح کرد:

شرط دولت ‌برای مذاکره مجدد در‌باره برجام

وزیر کشور با اعلام اینکه هیچکس مخالف مذاکره نیست ، شرط دولت ‌برای مذاکره مجدد غربی‌ها در‌باره برجام را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،عبدالرضا رحمانی فضلی در شورای اقتصاد مقاومتی با اشاره به اینکه شرایط ایران خاص است، اظهار داشت: حتی در دوران جنگ در انزوای شدید قرار داشتیم اما اکنون در نهاد بین‌المللی مورد تأیید هستیم و غیر از چند کشور نسبت به عدم‌تعهد به موافقتنامه مشترک و متحد هستند اما سایر کشورها معترضند که باید این مسیر را ادامه دهیم و راه دیگری نداریم.

وی ادامه داد: با کسی که مذاکره کردیم و به توافق رسیدیم اما پایبند نبود نمی‌توانیم دوباره مذاکره کنیم و این کشورها در اجرای توافقنامه‌ها طرف مذاکره را در حد یک کشور قدرتمند لحاظ نمی‌کنند اما ایران در نظام بین‌الملل قواعد را رعایت می‌کنیم.

رحمانی فضلی افزود: برای مذاکره مجدد باید به برجام برگردند. به این معنی که تمام تعهدات را انجام دهند و از ملت ایران عذرخواهی کنند .باید تلاش کنیم با قدرت و با شرایط برابر پشت میز مذاکره بنشینیم. هیچکس مخالف مذاکره نیست و همیشه آمادگی داریم اما مشروط بر اینکه حقوق یکدیگر مورد احترام قرار گیرد، در چهل سال گذشته همه نوع فشاری بر ایران تحمیل شده است.

وی گفت: سطح برخورد آنها نظامی است و مرتب تهدید می‌کنند اما به طور یقین قدرت رویارویی نظامی با ایران را ندارند و شاهد آن جنگ در سوریه و سایر کشورهاست که بسیار طولانی شده و اکنون شرایط بین‌الملل به گونه‌ای نیست که بحرانی ایجاد شود و پرونده آن به این زودی بسته شود.

انتهای پیام


-نزول امروز هفته اینده یک صعود ایده ال دارد
-

رقابت بانک ها برای جذب سپرده‌ با افزایش ۸ درصدی سود

درپی فرصتی که بانک مرکزی در اختیار بانک ها برای تمدید یا تغییر سپرده‌های مشتریان قرارداد، نرخ سود پیشنهادی تا ۲۳ درصد افزایش کرده که ۸ درصد بالاتر از نرخ متعارف ۱۵ درصدی مصوب است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،به نقل از ایسنا، در حالی نرخ سود بانکی در تیر سال ۹۵ با مصوبه شورای پول و اعتبار به ۱۵ درصد کاهش پیدا کرد که با توجه به انحرافی که بانک‌ها از این نرخ داشتند در شهریور ماه سال گذشته بانک مرکزی طی دستورالعملی بانک‌ها را مکلف به کاهش نرخ سود به ۱۵ درصد کرد.

اما قبل از اجرای این دستورالعمل در فاصله اول تا ۱۱ شهریور ماه فرصتی ایجاد شد تا بانک‌ها بتوانند سپرده‌های با نرخ بالا جذب کرده و یا حساب‌های کوتاه مدت را به بلند مدت تبدیل کنند، از این رو اکنون و در زمان فرا رسیدن سر رسید حساب‌های سال گذشته نگرانی از عدم تمدید حساب‌ها و خروج سرمایه از بانک‌ها برای حرکت به سمت بازارهایی همچون سکه و ارز و ایجاد التهاب در آن موجب شد تا شبکه بانکی به سمتی پیش برود که تا حدی مانع از خروج سپرده شود. بر این اساس اخیرا بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به بانک ها اعلام کرده سپرده‌های در فاصله‌ 2 تا 11 شهریور ماه را تا مدت یک ماه تمدید کنند.

در زمان تمدید حساب‌ها، گذری بر شعب بانک‌ها و بررسی نرخ‌های سودی که به مشتریان پیشنهاد می‌شود حکایت از این داشت که اغلب بانک‌ها نرخ سود را تا ۲۳ درصد هم افزایش داده‌اند به گونه‌ای که پیشنهاد متفاوتی برای مشتریان داشته و برای تمدید حساب‌های قبلی و یا گشایش حساب‌های جدید نرخ سود بین حداقل ۱۸ تا ۲۳ درصد متغیر است.

کارکنان شعب می‌گویند با توجه به فرصتی که از سوی بانک مرکزی در اختیار آنها قرار گرفته تا در این چند روز که احتمالا تا ۱۱ شهریور ماه خواهد بود بتوانند به هر ترتیبی شده از بیرون رفتن سپرده‌ها جلوگیری کنند، از این رو برای سپرده‌های با مبالغ متفاوت نیز سودهای مختلفی در نظر گرفتند. برخی از بانک‌ها برای سپرده‌های کمتر از ۱۰ میلیون تا ۲۲ درصد سود پرداخت کرده و مبالغ بالاتر از این رقم تا ۲۳ درصد سود در نظر گرفتند.

یکی از بانک‌ها که حتی بدون در نظر گرفتن کف مبلغ کلا ۲۰ درصد سود پرداخت می‌کند، دیگری ۲۲ درصد برای سپرده‌های مدت دار در نظر گرفته و بانک دیگر تا سقف ۵۰ میلیون ۲۰ درصد و بالاتر از آن را ۲۲.۵ درصد سود می‌دهد. برخی از بانک‌ها نیز به جای حساب‌های سپرده، صندوق‌های سرمایه گذاری را تقویت کردند و در آن سودهای ۱۸ تا ۲۰ درصدی پرداخت می‌شود، اما پیشنهاد می‌کنند که به جای صندوق به سمت حساب‌های سپرده بروید، دلیل هم مشخص است و می‌خواهند پول حداقل یک سال در حساب بانک ها بماند چرا که در صندوق امکان برداشت وجود داشته ولی برداشت از حساب سپرده با جریمه همراه می‌شود.

در این میان، هستند برخی بانک‌های بزرگ که به حساب سپرده دست نزده و همان ۱۵ درصد را پرداخت می‌کنند. جالب اینجاست در پاسخ به اینکه در رقابت با بانک‌های دیگر سود را تغییر نداده‌اند،اعلام می‌کنند افزایش نرخ سود سپرده با ریسک بالایی برای آنها همراه بوده و در قیاس با سود تسهیلات ۱۸ درصدی که اکنون پرداخت می‌شود در نهایت به ضرر بانک و منفی شدن تراز نامه آنها منجر می‌شود.

رفتار کارکنان بانک‌ها هم جالب است به طوری که بلافاصله بعد از پرسش مشتری برای شرایط حساب سپرده تلاش می‌کنند تا به هر نحوی که شده وی را متقاعد به سپرده گذاری در بانک و یا انتقال حساب از بانک های دیگر به بانک خود کنند. حتی پیشنهاد می‌کنند اگر سپرده کافی برای دریافت ارقام کلان در اختیار ندارند با افراد دیگر پول‌ها را مشترک شده و در حساب قرار دهند تا سود بالایی دریافت کنند.

در این بررسی میدانی واکنش شعبه یکی از موسسات اعتباری دارای مجوز بانک مرکزی که مدت‌هاست درگیر حواشی مربوط به تعاونی‌های زیرمجموعه است نیز جالب بود. این موسسه در پاسخ به اینکه شرایط آنها برای بازکردن حساب سپرده چیست،اعلام کرد:حساب سپرده باز نمی‌کنیم.

در هر صورت فعلا هیجان سپرده‌گیری و رقابت برای جذب منابع در بانک‌ها بالا رفته و در آستانه نیمه دوم سال که معمولا بازار ارز به دلایل خاص دستخوش نوسان می‌شود شبکه بانکی در تلاش برای نگهداشت سرمایه بوده و جذب پول به رقابتی بین بانک‌ها و بازارهایی همچون سکه و ارز تبدیل شده و نتایج آن در آینده‌ای نزدیک مشخص می‌شود.

انتهای پیام


-تخریب کشور با پرداخت سود حرام
-شاخص بورس تا این لحظه3070واحد نزول شاخص فرابورس 23واحد نزول چقدر خوب است نحوه محاسبه شاخص فرا بورس وحشت اور نیست
-گروه انبوه سازی هم در حال اصلاح قیمت حتما رصد کنید
-شاخص کل هم وزن تا این لحظه 29واحد مثبت است وارزش معاملات بورس تا این لحظه 470میلیارد تومان جای هیچ گونه نگرانی نیست از افت قیمت سهمی را اگر در کف خریده اید نگران نباشید
-بخش نظرات سایت برای همیشه تعطیل است گروههای گفتگو در تلگرام به وفور فعال است  وچقدر هم متنوع خصوصا در مباحث سیاسی گاها به فحش وفحش کاری کشیده میشود
-وخاور بانک خاور میانه حجم معاملات بالا نیاز به رصد روزانه
-دامین را رصد کنید
-ختوقا یک عقب گرد وبعد یک خیز 200ریالی این فرضیه در سال معمولا ده بار اتفاق می افتدمنظورم فاصله قیمت کمترین وبیشترین 200ریال 200ریال تغییر میکند البته مواظب باشید در تله منفی گرفتار نشوید
-حپترو صف خرید علت را بررسی کنید سهم را رصد کنید
-حجم معاملات سنگین در حسینا سال قبل یکی دوبار در محدوده 7000ریال مطالبی در مورد حسینا گفتیم امسال فرصت بررسی نداشتیم
-حجم معاملا ت گروه حمل ونقل سنگین وقابل قبول است حتما روی این گروه فعال باشید
-حجم سنگین معاملات درفاراک126میلیون معامله تا این لحظه
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی