close
تبلیغات در اینترنت
بازار سرمایه و1000میلیارد تومان معامله در یک روز
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@ -دامین صف خرید فعلاتا این لحظه-خساپا موقتا عبور از مقاومت 1000ریال-گروه خودرو پس از یک رشد محسوس نیاز به استراحت دارد-طرف ریسک را قبول می کند ذوب را در محدوده 1939ریال می خرد پس خودش این ریسک را قبول کرده -چفیبر بعلت پیشنهاد افزایش سرمایه صف سنگین خرید- سلام به نظر شما خرید ذوب در این حدود بالای 190 ریسکش زیاد استپاسخ : سلام توصیه انهایی که دارند نگه داری حتی اگر 400ریال هم افت بکند اما انهایی هم که می خواهند بخرند حد ضرر در محدوده 1900ریال 400ریال می باشد…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دامین صف خرید فعلاتا این لحظه
-خساپا موقتا عبور از مقاومت 1000ریال
-گروه خودرو پس از یک رشد محسوس نیاز به استراحت دارد
-طرف ریسک را قبول می کند ذوب را در محدوده 1939ریال می خرد پس خودش این ریسک را قبول کرده
-چفیبر بعلت پیشنهاد افزایش سرمایه صف سنگین خرید
-
سلام به نظر شما خرید ذوب در این حدود بالای 190 ریسکش زیاد است
پاسخ : سلام توصیه انهایی که دارند نگه داری حتی اگر 400ریال هم افت بکند
اما انهایی هم که می خواهند بخرند حد ضرر در محدوده 1900ریال 400ریال می باشد
اما اکثریت صاحبان بلند مدت سهم فعلا معتقد به نگهداری سهم تا محدوده 2500 الی 3000ریال هستند

-
-
-
نماینده هلدینگ چند رشته ایی به بورس پرس خبر داد:

جلسه مهم مدیران بورسی با مرکز پژوهش ها / جلوگیری از رانت ۶۰ هزار میلیاردی و اقدام غیرقانونی وزارت صنعت

نماینده هلدینگ چند رشته ایی با اعلام برگزاری جلسه مهم با مرکز پژوهش های مجلس و جلوگیری از رانت ۶۰ هزار میلیارد تومانی گفت: وزارت صنعت برخلاف قانون، اقدام به قیمت گذاری دستوری محصولات پتروشیمی و فولادی کرده و مجلس می تواند پیگیری کند.

محمدرضا صادقی مقدم در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، با اشاره به مسائل هفته های اخیر مرتبط با عرضه محصولات فولادی، پتروشیمی و معدنی در بورس کالا اظهار داشت: بعد از طرح انتقاداتی گسترده به تصمیمات وزارت صنعت و تعیین قیمت دستوری ، جلسه ایی در مرکز پژوهش های مجلس با حضور نمایندگانی از هلدینگ های پتروشیمی ، معدنی ها و فولادی و نمایندگان بورس کالا ، فعالان بازار سرمایه از جمله شرکت های تامین سرمایه و... برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه نکات مهم و دقیقی از سوی حاضرین درباره نحوه قیمت گذاری محصولات صادراتی و برآورد رانتی که در اختیار برخی قرار گرفته و... اعلام و مقرر شد مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به کمیسیون های مرتبط مجلس ارایه کند تا در مجلس مطرح و تصمیم گیری شود.

وی که از طرف هلدینگ سرمایه گذاری غدیر در این جلسه حضور داشت، افزود: یکی از برآوردهای مهم این بود که در صورت ادامه همین مسیر تا پایان سال جاری ، از محل محصولات پتروشیمی 32 تا 40 هزار میلیارد تومان و از محصولات فولادی و مسی 20 هزار میلیارد تومان رانت به دست می آمد. رانت 60 هزار میلیارد تومانی که معادل خرید کل کالاهای اساسی با دلار 4200 تومانی بوده و منجر به زیان هنگفت دولت صندوق های بازنشستگی، عدم حصول مالیات و حقوق مالکانه می شد.

صادقی مقدم ادامه داد: از سوی دیگر با توجه به حضور حدود 50 میلیون سهامدار عدالت و رانت 60 هزار میلیارد تومانی ، سهم نفر از این رقم حدود 1.5 میلیون تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به دیگر نکات جالب مطروحه در این جلسه که بسیار حایز اهمیت بود ، به بورس پرس گفت: آمارهای 5 ماهه نشان می دهند که در برابر عدم رشد اقتصادی و نبود رونق در صنایع ، تقاضا برای خرید برخی محصولات پتروشیمی چند برابر شده که حتی در دوران رونق اقتصادی هم به سختی محقق می شود.

صادقی مقدم ادامه داد: به طور مثال درحالی میانگین عرضه ها 30 درصد بیشتر از سال گذشته بوده که تقاضای خرید 80 تنی ماهانه سال گذشته یک محصول در سال جاری به 1200 تن و تقاضای  1000 تنی به 19 هزار تن رسیده است که حکایت از تقاضای بسیار کاذب و با اهداف سود جویانه دارد.

وی افزود: با این اوصاف حاضرین در این جلسه معتقد بودند وزارت صنعت بر خلاف ماده 18 قانون توسعه بازارها و ابزارها ، اقدام به قیمت گذاری دستوری محصولات کرده و نمایندگان مجلس می توانند این مغایرت قانونی را پیگیری کنند.

انتهای پیام


-
رشد بیش از 2 هزار واحدی شاخص کل در معاملات امروز رقم خورد:
چرخش نگاه سهامداران به سمت کالا محورها
شاخص بورس تهران امروز یک سطح جدید دیگر را تجربه کرد تا سریال رکودشکنی ها همچنان ادامه داشته باشد. اخبار حول محور دو صنعت بزرگ کشور (پالایشی و فلزی-معدنی) و تعیین تکلیف ارزی آن ها توانست اثر مثبتی در تصمیم امروز سهامداران داشته باشد و منجر به اقبال خوش این صنایع شود.

باز هم بورس تهران شاهد ثبت یک رکورد جدید تاریخی بود، تا روند مثبت این بازار در ماه های اخیر همچنان ادامه داشته باشد. بسیاری از کارشناسان سهم عمده ای از عملکرد مثبت امروز بورس تهران را تحت تاثیر مرحله اول آزادسازی نرخ خوراک پتروشیمی ها و همچنین تعیین تکلیف نرخ عرضه معدنی – فلزی ها در بورس کالا دانستند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بورس تهران امروز در روندی آرام و حساب شده توانست با رشد بیش از دو هزار و 200 واحدی به سطح 138 هزار و 532 واحد برسد.

ارزش معاملات امروز، به 6 هزار و 142 میلیارد ریال رسید که این مولفه نسبت به روز قبل با رشد 26 درصدی همراه شده است. همچنین حجم معاملات امروز بورس تهران نیز به رقم یک میلیون و 749 هزار سهم رسید. به این ترتیب حجم معاملات نیز نسبت به روز قبل رشد داشت و بازده مثبت  20 درصدی را ثبت کرد.

خبر خوش تغییر نگرش ارزی در بورس کالا

معاملات امروز بورس تهران با لیدرمحوری نمادهای صنعت پتروشیمی همراه شد. رشد اکثر نمادهای این صنعت در حالی به وقوع پیوست، که روز گذشته بازار تحت تاثیر شایعات غیرموثق برخی سهامداران در خصوص صنعت پتروشیمی و با انتشار عملکرد مالی یکی از این نمادها، با عرضه سنگین در بسیاری از نمادها مواجه شد.

شب کذشته خبر  تعیین قیمت پایه جدید 12 محصول پالایشی برای عرضه در بورس کالا توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام شد. بر همین اساس عرضه محصول های نفتی دیگر با دلار 4 هزار و 200 تومان صورت نمی گیرد.

کارشناسان معتقدند این اقدام تا حد زیادی احتمال رانت قیمتی در این بازار ها را کاهش می دهد، از سوی دیگر دستورالعمل جدید توانست تا حد قابل توجهی از نگرانی سهامداران در خصوص نرخ گذاری دستوری را کاهش دهد.

به این ترتیب از امروز با توجه به بخشنامه‌ های ابلاغ شده، پالایشی‌ ها توانستند نرخ خوراک تحویلی را محاسبه کنند و از طریق شبکه کدال به اطلاع همگان برسانند.  

از سوی دیگر امروز وزارت صنعت، معدن و تجارت عرضه مس و آلومینیوم را بر اساس نرخ دلار بازار ثانویه در بورس کالا اعلام کرد و سقف رقابت این کالا ها را باز گذاشت.

براساس ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت سقف رقابت در معاملات بورس کالا برای فولاد 10 درصد تعیین و قیمت پایه میلگرد و ورق گرم حداکثر ۱۱ درصد بالاتر از قیمت پایه بیلت و اسلب و قیمت پایه ورق سرد، لوله و پروفیل هم به ترتیب ۱۴ و ۱۰ درصد بالاتر از قیمت ورق گرم خواهد بود.

بزرگان بورس به مدار رشد برگشتند

عمده رشد امروز نماگر بورس تهران تحت تاثیر نماد های پتروشیمی و فلزی - معدنی بود. شرکت پالایش نقت بندر عباس که از شرکت های منتفع از سیاست های جدید در خصوص نرخ عرضه محصولات است، امروز در این خصوص شفاف سازی کرد.

برهمین اساس، "شبندر" اعلام کرد که نرخ فرآورده ها نسبت به ماه های قبل 80 درصد  تا 100 درصد رشد داشته و در کل فروش شرکت با رشد 9 درصدی همراه می شود.

دومین نماد موثر بر رشد شاخص امروز "فملی" بود. شرکت ملی مس ایران نیز امروز تحت تاثیر تحولات در قیمت گذاری های بورس کالا با افزایش تقاضا از سوی سهامداران همراه شد و در نهایت با صف خرید بیش از 10 میلیون سهم به کار خود پایان داد.

قدرت نمایی حقیقی ها ادامه دارد

بررسی روند جابه جایی سهم ها طی چند روز اخیر، حاکی از قدرت نمایی بازیگران خرد در سمت خرید است. این موضوع امروز همچنان تداوم داشت، تا جاییکه ارزش تغییر مالکیت بورس تهران در حدود 72 میلیارد تومان و از سمت حقوقی ها به حقیقی  برآورد شد.

بر اساس آمار های دریافتی از روند معاملات، امروز بیشترین خرید بازیگران خرد در نماد فرآورده های نفتی صورت گرفت و بعد از آن فلزات اساسی مورد توجه این گروه بود. در بحث نمادها نیز، بیشترین خرید این بازیگران در نماد شرکت پالایش نفت اصفهان صورت گرفت. بعد از "شپنا" ، شرکت ملی مس ایران با جابه جایی بیش از 15 میلیارد و 700 میلیون ریال نقدینگی ، بیشترین تقاضا را بیم حقیقی ها داشته است.

اما در مقابل بازیگران بزرگ بازار امروز بیشترین حمایت را از صنعت تامین آب، برق و گاز داشته اند و بعد از آن محصولات شیمیایی با بیشترین تقاضا از سوی این گروه همراه بود. بیشترین تقاصای این گروه برای نماد "پارس" به ثبت رسید و نماد "شپدیس" جایگاه دوم تقاضای سنگین را به خود اختصاص داد.

                                              صنایع کوچک و بزرگ همپای هم حرکت کردند
 

صنایع بورسی امروز اکثریت سبز پوش بودند و بیشترین رشد قیمتی را صنعت فراورده نفتی با رشد 5.7 درصد به ثبت رساند. در این صنعت بیشترین حجم تقاضا در نماد "شپنا" بود. بعد از فرآورده های نفتی، دو گروه محصولات چوبی و فنی مهندسی در رده های بعد قرار گرفتند.

باوجود رشد نماد های بزرگ، کوچکتر های بورسی نیز امروز با اقبال سهامداران همراه شدند. به عنوان مثال صنایعی چون لاستیک، خودرو و قند و شکر در میان 10 صنعت ابتدایی رشد قیمتی قرار داشتند.


-
پیغام های ناظر بازار
بسيار مهم- توقف و انتقال برخي نمادها از تابلو پايه ب به تابلو پايه ج 97/6/5 09:48
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 97/5/84780 مورخ 1397/05/30اين شركت، مطابق با مصوبه مورخ 1397/05/29 کميته محترم درج فرابورس ايران، نمادهاي معاملاتي شركت هاي آلومتك (فالوم1)، الحاوي(دحاوي1)، بيمه كار آفرين (وآفري1)، پتروشيمي گلستان(شستان1)، سرمايه گذاري ساختماني نظام مهندسي ايران (ثنظام1)، سيمان باقران(سباقر1)، قند بيستون( قيستو1)، گسترش صنايع انرژي آذرآب (فنرژي 1) و مهندسي مرآت پولاد (تپولا1) جهت انتقال به تابلو پايه ج بازار پايه در پايان معاملات امروز دوشنبه مورخ 1397/06/05 متوقف مي شوند. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-
-
پیغام های ناظر بازار
بسيار مهم - توقف و انتقال برخي نمادها از تابلو پايه ج به تابلو پايه ب 97/6/5 09:50
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 97/5/84780 مورخ 1397/05/30 اين شركت، مطابق با مصوبه مورخ 1397/05/29 کميته محترم درج فرابورس ايران، نمادهاي معاملاتي شركت هاي بيمه حكمت صبا (وحكمت1)، بيمه زندگي خاورميانه (بخاور1)، پلي اكريل ايران (شپلي1)، پشم بافي توس (نتوس1)، توسعه و عمران شهرستان نائين (خعمرا1)، توليد مواد اوليه الياف مصنوعي (شمواد1)، خدمات فني فولاد يزد (خفولا1)، داروسازي شهيد قاضي (دقاضي1)، رهشاد سپاهان (حرهشا1)، ساختماني اصفهان (ثاصفا1)، سايپا ديزل (خكاوه1)، سرمايه گذاري توسعه عمران زاگرس (ثزاگرس1)، سرمايه گذاري صنايع ايران (وايرا1)، سرمايه گذاري كاركنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوين (وبرق1)، كارخانه هاي صنعتي آزمايش (لازما1)، ويتانا (غويتا1) و نوش پونه (غپونه1) جهت انتقال به تابلو پايه ب بازار پايه در پايان معاملات امروز دوشنبه مورخ 1397/06/05 متوقف مي شوند. مدير عمليات بازار و اعضافرابورس ايران

از بازار پایه ب به بازار پایه ج

از بازار پایه ج به بازار پایه ب


-فنوال 1995 ریال 36 میلیون معامله شده 12 میلیون صف خرید دارد
-صف خرید سنگین در فولاژتا این لحظه 55 میلیون صف خرید
-بخش نظرات سایت بعلت کمبود وقت تعطیل شد
-گروه فلزات اساسی بیش از سی سهم فعال داردتعدادی هنوز رشد نکرده اند دیروز این سی سهم را در سه لیست ده سهمی در انلاین تحت عنوان فلزات اساسی 1و2 و.3 فهرست بندی کردیم
-اصلاح قیمت گروه خودرو را هرروز دقیقا رصد کنید تا در کف های معتبر وارد شوید
-بازار همیشه بی محابا رشد نمی کند لیست گروه سرمایه گذاری ها امروز منفی تا این لحظه

-لیست اول گروه فلزات اساسی ذوب فنوال تااین لحظه صف خرید

لیست دوم گروه فلزات اساسی تا این لحظه صف خرید فولاژ -وتوکا-کیمیا -فاسمین

لیست سوم گروه فلزات اساسی تا این لحظه صف خرید زنگان -فروس


-
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد:

پیش بینی روند شاخص بورس و اثر تعیین نرخ سود بانکی بر نوسانات

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با پیش بینی روند شاخص بورس گفت: تصمیم گیری درباره سیاست تعیین نرخ سود سپرده بانکی در پایان شهریورماه از عوامل تاثیر گذار در نوسانات شاخص خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدرضا پورابراهیمی درخصوص نوسانات شاخص بورس به خانه ملت گفت:در ماه‌های اخیر افزایش شاخص بورس تحت تاثیر تغییرات نرخ ارز بوده چرا که قیمت کالاها با نرخ‌های قبلی در بازار سرمایه تعیین شده بود و بعد از تغییرات نرخ ارز، قیمت ها نیز اصطلاحاً به روز شد. رشد نرخ ارز در ماه های اخیر باعث شده ارزش شرکت ها از لحاظ تجهیزات و سایر دارایی ها افزایش یابد که این موضوع در قیمت سهام شرکت های بورسی مشهود است.

وی ادامه داد: قیمت سهام برخی از شرکت ها به صورت آنی از تغییرات نرخ ارز تاثیر می‌پذیرد که در اثر افزایش مداوم نرخ ارز در ماه های اخیر قیمت سهام برخی از شرکت ها تحت تاثیر قرار گرفت و به رشد شاخص کمک کرد به طور مثال قیمت تجهیزات یک شرکت بورسی در گذشته بر اساس دلار ۳۵۰۰ تومانی تعیین می‌شد اما در حال حاضر با نرخ دلار جدید محاسبه می‌شود.

این نماینده مجلس افزود: سیاست‌های قبلی ارزی در توقف صادرات برخی از شرکت‌های بورسی تاثیر گذار بوده که البته با اصرار مجلس مقرر شد ارز حاصل از صادرات با نرخ توافقی خرید و فروش شود.افزایش سودآوری شرکت های صادراتی نقش مهمی در رشد شاخص بورس داشته و افزایش سودآوری از طریق صادرات و تغییر قیمت دارایی پایه از عوامل مهم تاثیر گذار، در رشد شاخص بورس در ماه‌های اخیر بوده است.

پورابراهیمی گفت: پیش بینی می شود تا جایی که بازار اصطلاحا کشش داشته باشد رشد شاخص بورس ادامه یابد که در هر صورت برای هدایت نقدینگی فرصت خوبی محسوب می‌شود.تصمیم گیری درباره سیاست تعیین نرخ سود سپرده بانکی در پایان شهریورماه از عوامل تاثیر گذار در نوسانات شاخص بورس خواهد بود، در هر صورت تغییرات نرخ سود سپرده نباید به نحوی باشد که مزیت های بازار سرمایه را دچار چالش کند‌.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
--
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/6/5 و 10:46 دقیقه ارسال شده است

خب خدا را شکر بنظر میرسه اصلاح خودرویی ها دازه شروع میشه چهار خودرویی تولید وسیله نقلیه موتوری هر 4 تا منفی و قدرت خرید به فروش در حال افت
استاد این چفیبر حمایت و مقاومت مهم اون را لطف میکنید بگید
پاسخ : چفیبر فعلا رشد امکان عبور از مقاومت 7000ریال
پاسخ :
درخواست خروج از ليست قطع كنتور ،‌ با كدرهگيري
ME460723W0X
براي اشتراك شما در سامانه به ثبت رسيد .
پاسخ : معافیت خانواده شهدا و ایثارگران از هزینه های کفن و دفن

لایحه معافیت خانواده معزز شهدا و آزادگان، جانبازان و خانواده آن ها و رزمندگان از هزینه‌های دفن و کفن نیز در ادامه به تصویب شورا رسید. بر اساس این مصوبه «شهرداری مشهد مکلف است، در راستای اجرای جزء (۴) بند (ث) ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، نسبت به کفن و دفن والدین، همسران و فرزندان شهدا، آزادگان و همسران و فرزندان آنان، جانبازان و همسران و فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و رزمندگان با سابقه حضور شش‌ماه و بالاتر در جبهه، بدون دریافت بهای خدمات استفاده از سردخانه در روز اول، انتقال از داخل شهر به سالن‌های معراج، تدفین در قبور بلوک‌های عمومی یک یا دو طبقه، امور اداری و تشکیل پرونده، تغسیل و تدفین عمومی، تسطیح و بتن‌ریزی بلوک‌های عمومی و نگهداری و ترمیم‌ قبور به‌مدت ۳۳ سال، اقدام نماید

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/6/5 و 10:30 دقیقه ارسال شده است

سایت امار پردازش مالی ایران http://www.fipiran.com/
در واقع این دو شاخص نشان دهنده مدیریت شرکت میباشد
پاسخ : درود بر شما مهندس شرکت نفت

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/6/5 و 10:24 دقیقه ارسال شده است

اroaين شاخص نشان دهنده ميزان سودي است كه شركت از هر دلار از دارايي هايش به وجود مي آورد. دارايي همه شركت شامل اقلامي نظير پول نقد، بانك، حساب هاي قابل دريافت، اموال منقول، تجهيزات، موجودي انبار و اسباب و اثاثيه است. اين شاخص را به شكل زير محاسبه مي كنيم.

كل دارايي ها/درآمد خالص سالانه=بازده دارايي
پاسخ : کدام سایت رایگان این دوشاخص را دارد من چون وقت ندارم می پرسم جهت اطلاع کاربران

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/6/5 و 10:19 دقیقه ارسال شده است

roe اين شاخص نشان مي دهد مديريت شركت با چه ميزان كارآيي از پولي كه سرمايه گذارها براي خريد سهام شركت پرداخت كرده اند در جهت ايجاد سود استفاده مي كند. ROE نشان مي دهد آيا مديريت با نرخ و سرعتي مناسب در حال افزايش ارزش شركت است يا نه. اين شاخص را به شكل زير محاسبه مي كنيم:

ارزش سهام در اختيار سهام دارها / درآمد خالص سالانه = بازده دارايي
پاسخ : ممنون
پاسخ : کدام سایت رایگان این دوشاخص را دارد من چون وقت ندارم می پرسم جهت اطلاع کاربران

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/6/5 و 10:11 دقیقه ارسال شده است

سلام
استاد این بازار کی شروع به اصلاح میکند و سوال دیگه در تحلیل هاتون از roa و roe استفاده میکنید
پاسخ : سلام هر دو را برای کاربران توضیح بده

این نظر توسط paiez در تاریخ 1397/6/5 و 9:56 دقیقه ارسال شده است

باسلام یه سوال داشتم شما در مورد مکانیزم حراج میشه یه توضیح بدید ممنون از شما
پاسخ : سلام مکانیزم حراج
چند حالت دارد
عادی محدودبا دامنه نوسان 5 درصدی باز میکند البته فرا بورس ده درصد
بعد بیست درصد رشد سهم متوقف میشود دوباره باز میشود دوتا 5 درصد یعنی دوبار باز وبست میشود
مکانیزم حراج با لای تعدیل مثبت ویا منفی بیست درصدی باز میشود قیمت ازاد است
ولی معمولا بعد افزایش سرمایه وبعد مجمع تقسیم سود ناظر بازار سعی میکند قیمت در کف و.بدون درصد باز شود مگر اینکه تقاضا باشد ویا تقاضا نباشد مثبت ومنفی باز شود

این نظر توسط محمد نیازی در تاریخ 1397/6/5 و 9:40 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد . بابا چرا ته دل سهامداران ذوب را خال میکنیدشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک
پاسخ : سلام اتفاقا نظریه فنی است توصیه میشود سهم را بیندازید گوشه طاقچه شش ماه انشاالله خیری می بینید

این نظر توسط فضلی در تاریخ 1397/6/5 و 9:36 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد به نظر شما خرید ذوب در این حدود بالای 190 ریسکش زیاد است
پاسخ : سلام توصیه انهایی که دارند نگه داری حتی اگر 400ریال هم افت بکند
اما انهایی هم که می خواهند بخرند حد ضرر در محدوده 1900ریال 400ریال می باشد
اما اکثریت صاحبان بلند مدت سهم فعلا معتقد به نگهداری سهم تا محدوده 2500 الی 3000ریال هستند

این نظر توسط محمد در تاریخ 1397/6/4 و 18:51 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد عزیز
بین نمادهایی که به بازار ب منتقل میشن به نظرتون کدم ارزنده تره برای خرید و چه قیمتهایی؟
تشکر
پاسخ : سلام باید نام سهمی را بگویید تا ما چک کنیم


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی