close
تبلیغات در اینترنت
فلزات اساسی قدرت نمایی سیاسی اقتصادی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیرکانال ما در تلگرام apsahm@-چهارسهم خودرویی را در کف های قبل دیده بانی کرده بودیم خساپا خپارس وساپا ختوقا هر چهار سهم با رشد مواجه شدند الان خساپا 905ریال ختوقا 1530ریال خپارس713 ریال وساپا 715ریال .......تا این لحظه واما بعد باید منتظر اصلاح قیمت وتشخیص حمایت ها بود-مشاهده میشود در کانال ها دو گروه فلزات اساسی وگروه خودرویی توسط هوادارانشان تخریب میشوند اصلا در فرهنگ سهام داری هدف کسب سود است نه تخریب وزیر اب همدیگر را زدندروی هیچ صنعت خاصی در بورس تعصب نداشته باشید .1-اصل اول تابلو…


سلام روز بخیرکانال ما در تلگرام apsahm@


-چهارسهم خودرویی را در کف های قبل دیده بانی کرده بودیم خساپا خپارس وساپا ختوقا هر چهار سهم با رشد مواجه شدند الان خساپا 905ریال ختوقا 1530ریال خپارس713 ریال وساپا 715ریال .......تا این لحظه واما بعد باید منتظر اصلاح قیمت وتشخیص حمایت ها بود
-مشاهده میشود در کانال ها دو گروه فلزات اساسی وگروه خودرویی توسط هوادارانشان تخریب میشوند اصلا در فرهنگ سهام داری هدف کسب سود است نه تخریب وزیر اب همدیگر را زدندروی هیچ صنعت خاصی در بورس تعصب نداشته باشید .
1-اصل اول تابلو خوانی ارزش روزانه معاملات بورس را در نظر بگیرید.
-فنوال را دیروز هم اشاره کردیم صف خرید امروز تا این لحظه ادامه دارد
-خبر افزایش 20درصدی قیمت خودرو منجر به سبز شدن موقت این صنعت شده است
-در نگاه خارج از بورسی من صنعت خودرو همیشه بیمار است راننده سمند تاکسی 24000کیلومتر کار کرده روغن شرشر از زیر ماشینش ریزان است در ان صنعت را باید گل گرفت
2-اصل دوم تابلو خوانی صنعت پیشرو
3-اصل سوم تابلو خوانی سهم پیشرو
-یکی از کاربران گفته بود تابلو خوانی را به مروز زمان توضیح بدهیم روش های تابلو خوانی ممکن است متفاوت باشد ما سعی می کنیم بیشتر وارد کلیات بشویم.حتما تابلو خوانی بقیه سایتها وکانالهای دیگر را مهم تلقی کنید اگر در بخش نظرات تحلیلی هم از تابلو خوانی داشتید حتما درج کنید
-فاراک انچه که حجم معاملات مشکوک بود ما زیر 900ریال بود اینجا اعلام کردیم چند بار سهم صعود ونزول کرد ولی به یک باره راه صعود را در پیش گرفت الان1113ریال صف خرید
-فردا عید سعید قربان وتعطیل رسمی روز خوبی داشته باشید البته بدون گوسفند چون اگر گوسفند هم بخرید99 درصد در فریزر خودتان جا سازی خواهید کرد
-واتی صف خرید سنگین تا این لحظه میتواند شروع یک رشد باشد روزهای اینده

-تابلو خوانی در بورس

https://www.aparat.com/v/7azjn/%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%88_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D9%88_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1_%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C_%D8%AF%D8%B1_%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1_%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3


-ختوقا تقاضابالا
-
معاون وزیر :

وزارت صنعت با افزایش ۱۲ درصدی قیمت سیمان موافقت کرد

معاون وزیر صنعت از موافقت با افزایش ۱۲ درصدی قیمت سیمان خبر داد و گفت: این افزایش بها برای سال ۹۶ و ۹۷ سالانه ۶ درصد محاسبه و اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،جعفر سرقینی از موافقت این وزارتخانه با افزایش ۱۲ درصدی قیمت سیمان خبر داد و به ایرنا گفت: این افزایش بها برای سال ۹۶ و ۹۷ سالانه ۶ درصد محاسبه و اجرایی شده است.این افزایش ۱۲ درصدی مشمول همه اقلام سیمان تولیدی می‌شود و مبنای عملکرد کارخانه‌های مربوطه است.

وی افزود: در سال‌های گذشته قیمت سیمان در بازار ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزان‌تر از نرخ مصوب بود و این امر ناشی از فزونی عرضه نسبت به تقاضاست بنابراین بازار سیمان چندان مشکلی نخواهد داشت.

بنابراین گزارش،شهرام میرآخورلو معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان 6 مردادماه سال جاری تاکید کرد، هرگونه تغییر قیمت سیمان و محصولات سیمان‌بر، بدون هماهنگی سازمان حمایت غیرقانونی است و با آن برخورد می‌شود. براساس ابلاغیه ریاست جمهوری، دستگاه متولی بررسی و کارشناسی قیمت، سازمان حمایت است و در نهایت دبیرخانه کارگروه کنترل بازار پس از بررسی نظرات کارشناسی، نسبت به تایید تغییرات قیمت اعمال خواهد کرد.

وی موضوع تغییر قیمت حدود ۱۲ درصدی سیمان که از سوی انجمن صنایع سیمان ابلاغ شده را مورد نقد قرار داده و گفته بود، برای این افزایش قیمت، با سازمان حمایت هیچ هماهنگی نشده، صنایع پایین‌دست صنعت سیمان نیز بر همان مبنا نسبت به افزایش قیمت‌ها اقدام کرده‌اند که مکاتبات لازم از طریق سازمان با این انجمن برای بازگشت قیمت‌ها انجام شده است. با این حال نظر مسئولان وزارت صنعت بیانگر آن است که این افزایش، متناسب با دو سال اخیر بوده است.

هفتم مردادماه نیز محمد اتابک رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان اعلام کرد، تغییر قیمت سیمان براساس اختیار تفویض شده وزارت صنعت به این انجمن و با هماهنگی کامل صورت گرفت و موضوع به اطلاع سازمان حمایت نیز رسید. وزارت صنعت 4 مرداد در نامه‌ای به سازمان حمایت، موضوع افزایش قیمت سیمان را قانونی اعلام و آن را تایید کرد، همچنین پیشنهاد تغییر قیمت سیمان با توجه به افزایش چشمگیر قیمت تمام‌شده این ماده و وضعیت صنعت سیمان و به درخواست‌های مکرر مدیران عامل و دبیران کارگروه‌های منطقه‌ای کارخانه‌های سیمان ارائه شد.

انتهای پیام


-وزارت صنعت ومعدن وتجارت وزارت صمت-همان کلمه صنعت بهتر بودچند روزی تو کانال های تلگرام بواسطه تنبلی در تایپ مدام کلمه صمت نوشته میشود-

نتایج مجمع "وبصادر" مشخص شد/ برنامه افزایش سرمایه و وصول مطالبات

مجمع عادی بطور فوق العاده بانک صادرات برگزار و ضمن تصویب صورتهای مالی سال مالی گذشته،یک عضو هیات مدیره انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مجمع عادی به طور فوق العاده بانک صادرات به عنوان بزرگترین بانک بورس با سرمایه 5.7 هزار میلیارد تومانی صبح روز گذشته ​با حضور بیش از ٨٦ درصد سهامداران در هتل المپیک برگزار شد.

دراین مجمع پس از قرائت گزارش عملکرد هیات مدیره برای سال مالی گذشته و نظر حسابرس و بازرس قانونی شرکت، ضمن تصویب صورتهای مالی، ارسلان فتحی‌پور با سوابقی همچون رئیس کمیسیون اقتصادی در دوره‌های هشتم و نهم مجلس و مشاور وزیر اقتصاد در کارنامه خود به عنوان عضو هیات مدیره بانک صادرات انتخاب شد.

افزایش سرمایه بانک در آینده نزدیک و وصول مطالبات

حجت‌اله صیدی مدیرعامل "وبصادر" هم به تشریح عملکرد بانک در سال گذشته و پنج ماه نخست سال جاری پرداخت و از پیگیری جدی موضوع افزایش سرمایه بانک در آینده نزدیک خبر داد و گفت: برنامه‌های کوتاه‌ و میان‌ مدت به کار گرفته شده طی ماه‌های اخیر و پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص افزایش منابع و وصول مطالبات بانک موجب کند شدن روند زیان‌دهی بانک شده به نحوی که در سه ماه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ٢٣٠ میلیارد تومان از زیان یعنی ٣٦ ریال از زیان هر سهم کاسته شده است.

وی با اشاره به موفقیت بانک در بازگشایی نماد در سال قبل و بازده بیش از ٧٦ درصدی افزایش قیمت سهام تاکنون افزود: بهای سهم از ٥٣٥ ریال در زمان بازگشایی به ٩٠٢ ریال رسیده که نشان‌دهنده عملکرد خوب بانک و حمایت سهامداران عمده بانک است.امید می رود شرایط کلان اقتصادی امکان بالا رفتن نرخ موثر تسهیلات و بهبود منابع و مصارف بانک را فراهم کند.

این مقام مسئول به فروش اموال مازاد بانک در راستای چابک‌سازی و اصلاح ساختار مالی بانک اشاره کرد و گفت: در سال ٩٦ بیش از ٨٦.١ میلیارد تومان از بابت فروش املاک مازاد سود نصیب بانک شده که از رشد ٩١.٨ درصدی حکایت دارد.

صیدی دارایی‌های "وبصادر" را ١٧٠ هزار میلیارد تومان اعلام کرد و با اشاره به اینکه منابع سپرده‌ای بانک از ١٣٤ هزار میلیارد تومان در پایان سال 96 فراتر رفته و به 156 هزار میلیارد تومان رسیده، گفت: برنامه‌ریزی برای افزایش منابع به ٢٠٠ هزار میلیارد تومان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های تدوین شده است. اصلاح ساختار مالی، افزایش دارایی‌های با کیفیت، افزایش سهم از بازار، تغییرات ساختار سازمانی، کاهش مطالبات معوق و افزایش سرمایه، بهبود عملیات ارزی و ارائه محصولات جدید بانکی از مهم‌ترین برنامه‌های راهبردی بانک است.

وی در خصوص مطالبات بانک از دولت نیز گفت: با اقدامات و همکاری‌های به عمل آمده، بخشی از مطالبات بانک از طریق تهاتر با بدهی به بانک مرکزی و بخش دیگر به صورت نقدی وصول خواهد شد.

در این مجمع صورت‌های مالی سال منتهی به ٢٩ اسفند سال ٩٦ پس از استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی و تایید نماینده دولت مورد تصویب اکثریت سهامداران قرار گرفت و ارسلان فتحی‌پور که دارای مدرک دکتری مدیریت برنامه‌ریزی بوده و سوابقی همچون رئیس کمیسیون اقتصادی در دوره‌های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی، مشاور وزیر اقتصاد و امور دارایی را در کارنامه خود دارد، به عنوان عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران انتخاب شد.
دراین مجمع سازمان حسابرسی به مدت یک سال به عنوان بازرس و حسابرس قانونی بانک و روزنامه‌های کثیرالانتشار اطلاعات و دنیای اقتصاد برای درج آگهی‌های مربوطه به مجامع عمومی برگزیده شدند.

انتهای پیام


-
-
مدیر ناشران بورس تهران مطرح کرد:

مزایای سامانه تدان برای شرکت ها ، تحلیل گران و سهامداران

مدیر ناشران بورس تهران با اشاره به شفاف سازی ۸ شرکت در تدان گفت: این سامانه علاوه بر ارتباط مستقیم و سریعتر ناشران و تحلیل گران، سبب می شود ناشر مکلف به پاسخگویی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طوبی دهقانی اظهار داشت: به موجب ماده 17 مکرر دستورالعمل نحوه انجام معاملات در بورس تهران اگر قیمت سهام شرکتی طی 15 روز معاملاتی متوالی با نوسان قیمت 50 درصد افزایش یا کاهش همراه شود، نماد معاملاتی متوقف شده و سرمایه گذاران و تحلیلگران می توانند از طریق کارگزاری ها، شرکت های مشاور سرمایه گذاری سوالات را در مورد وضعیت شرکت درسایت تدان مطرح کنند و ناشر در اطلاعیه شفاف سازی به این سئوالات پاسخ می دهد.

وی تصریح کرد: سامانه تدان از زیرمجموعه­ های سایت کدال است که مأموریت آن دریافت گزارشات تحلیلی از مشاوران و تحلیل­گران و پرسش ­های تحلیل­ گران از ناشران در راستای برگزاری کنفرانس خبری و هم اینک پذیرای سئوالات متعدد سرمایه­ گذاران و تحلیل­ گران است. 

دهقانی افزود: تاکنون در مورد شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران شامل پتروشیمی پردیس، ملی مس، باما، کاوه جنوب کیش، حفاری شمال، پتروشیمی جم، نفت و گاز پارسیان و پتروشیمی تبریز از طریق سامانه تدان از ناشران طرح سئوال شده است.این مسئله علاوه بر اینکه ارتباط مستقیم و سریعتر ناشران و تحلیل­ گران با یکدیگر را میسر می کند، سبب می­ شود ناشران به مسئله شفاف سازی در بازار، اهمیت ویژه ­ای داده و خود را مکلف به پاسخگویی بداند. همچنین تحلیل ­گران پاسخ سئوالات را راحت ­تر و سریعتر دریافت می ­کنند.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

1-اصل اول تابلو خوانی ارزش روزانه معاملات بورس را در نظر بگیرید.2-اصل دوم تابلو خوانی صنعت پیشرو


3-اصل سوم تابلو خوانی سهم پیشرو

4-در انلاین سه لیست ایجاد کنید فزات اساسی 1 فلزات اساسی 2 فلزات اساسی 3 ودر هر لیست ده نماد را وارد کنید حدود شش نماد از 34 نماد متوقف ویا عرضه اولیه هنوز نشده اند تابلو خوانی واقعی این است چکاپ لحظه ای

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط شاکری در تاریخ 1397/5/30 و 12:27 دقیقه ارسال شده است

سلام
ریشمک باز شد!!!
پاسخ : سلام با 15 درصد رشد تا این لحظه

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/30 و 12:06 دقیقه ارسال شده است

استاد کجای سایت فیلم گداشتی
پاسخ : صفحه را دوباره بروز رسانی کنید لینک لاتین اپارات وسط صفحه کلیک کنید باز میشود
پاسخ : برای باز شدن صفحه باید چند لحظه ای صبر کنید

این نظر توسط محمدرضا عابدی در تاریخ 1397/5/30 و 11:24 دقیقه ارسال شده است

سلام اقا حامد
تابلو خوانی را چگونه یاد بگیریم

این نظر توسط محمدرضا عابدی در تاریخ 1397/5/30 و 11:18 دقیقه ارسال شده است

درودتان
اقا حامد
راهنمایی ، تابلو خوانی را کجا و چگونه فرابگیریم
پاسخ : سلام در گوگل سرچ کنید دهها مطلب وجود دارد یک فیلم هم در سایت گذاشتم
البته ما به مرور روشهای حرفه ای را در سایت درج خواهیبم کرد

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/30 و 10:10 دقیقه ارسال شده است

بنظر شما خودرو فردا اصلاح میکنه
پاسخ : سلام
نه فردااصلاح نمیکند چون عید قربان است ولی در اینده احتمالا بله


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی