close
تبلیغات در اینترنت
سقاین 50درصد رشد کرد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-فاذر صف خرید فعلا مجاز متوقف تا این لحظه--گروه خودرو تا این لحظه سبزومنتظر ازادی قیمتهای خودرو-سقاین قوی ترین سیمانی دوماه قبل هنوز دارای صف خرید است کف اعلام شده ازطرف ما زیر6000ریال-یک مقام آگاه :سود بانکی بزودی بیشتر می شود/ هدف ؛ جذب نقدینگی سرگردانیک مقام آگاه در اجرای سیاست‌‌های جدید بانک مرکزی از رونمایی بسته حمایتی ریالی به منظور کنترل و مهار نقدینگی و همچنین هدایت آن به سمت سرمایه‌گذاری در بازارهای مولد در آینده نزدیک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،یک مقام آگاه از…

سلام روز بخیر


-فاذر صف خرید فعلا مجاز متوقف تا این لحظه
--گروه خودرو تا این لحظه سبزومنتظر ازادی قیمتهای خودرو
-سقاین قوی ترین سیمانی دوماه قبل هنوز دارای صف خرید است کف اعلام شده ازطرف ما زیر6000ریال
-
یک مقام آگاه :

سود بانکی بزودی بیشتر می شود/ هدف ؛ جذب نقدینگی سرگردان

یک مقام آگاه در اجرای سیاست‌‌های جدید بانک مرکزی از رونمایی بسته حمایتی ریالی به منظور کنترل و مهار نقدینگی و همچنین هدایت آن به سمت سرمایه‌گذاری در بازارهای مولد در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،یک مقام آگاه از به جریان افتادن بررسی‌ها برای تجدیدنظر در نرخ سود سپرده‌های بانکی در بانک مرکزی خبر داد و به روزنامه اطلاعات گفت: اکنون شرایط عمومی اقتصاد و وضعیت تورم با سال گذشته و اوایل سال جاری تفاوت کرده است. بنابراین ضروری است شورای پول و اعتبار به موضوع بازنگری در نرخ سود ورود کند.

وی افزود: بازوهای مطالعاتی بانک مرکزی اکنون درباره بازنگری در نرخ سود سپرده‌ها به نتیجه مثبت رسیده و این موضوع به اطلاع رئیس کل هم رسیده است.با این حال هنوز بازنگری نرخ سپرده‌ها در دستور کار شورای پول و اعتبار قرار نگرفته اما احتمال بررسی آن وجود دارد.آنچه مهم است این است که تغییر شرایط تورمی شرایط لازم برای افزایش نرخ سود سپرده‌ها با هدف جلوگیری از سپرده‌ها از بانک‌ها را اثبات کرده بنابر این به احتمال فراوان کلیت نظر نهایی بانک مرکزی نسبت به افزایش سود سپرده‌ها مثبت خواهد بود.

بنابراین گزارش، آنچه مسلم است اینکه با توجه به نزدیک شدن به زمان اتمام دوره یکساله سپرده‌های بلند مدت در اوایل شهریور، زمان زیادی برای تصمیم‌گیری بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار باقی نمانده و هر چه زودتر این بانک‌ در بررسی‌ها باید به یک تصمیم نهایی برسد تا در این موقعیت حساس، نظام بانکی و اقتصاد با چالش ۸۵۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی (حجم تقریبی سپرده‌های بلند مدت بانک‌ها تا پایان مرداد) مواجه نشود.

اگرچه در این زمینه، گفته می‌شود بانک مرکزی در حال بررسی سازوکار تجدیدنظر در نرخ سود بانکی است و شنیده‌ها حاکی است با توجه به متغیرهای پولی و اقتصادی، این بانک به دنبال تدوین سیاست‌هایی با هدف افزایش نرخ سود بانکی است تا به این ترتیب دولت بتواند حجم عظیم نقدینگی را‌به کنترل در آورد.

از این رو به نظر می رسد نظام بانکی امیدوار است بتواند بخشی از سپرده‌ها که بعد از اجرای سیاست‌های غلط ارزی از بانک ها خارج و روانه بازار سکه و ارز شده را جذب و وارد پروژه‌های جدیدی کند که برای هر دو طرف، مردم و بانک، سود داشته باشد.

انتهای پیام


-اگر قیمتهای نمادها در بورس درجا بزنند احتمال اصلاح قیمت ده درصدی وجود دارد
-وخارزم در لبه مقاومت 900ریال این سهم زیر 800ریال رصد شد از طرف ما
-ختوقا حمایت همچنان 1400ریال الان 1480ریال عرضه محدود

-فولای هنوز صف خرید داردتا این لحظه قیمت الان 2275 ریال
-ختوقاالان تیک انلاین وtsetmcرا زدم قیمت ها وحجم معاملات هم خوان نیست تسی1478ریال انلاین 1489 ریال دقیقا این وضعیت خریدار وفروشنده را به خطا می اندازد ولی حجم معاملات را بالا میبرد وقت خرید یا فروش سهم را از چند سایت چک کنید
-الان ختوقا tsetmcوخط انلاین قیمتها وحجم هم خوان شد قیمت 1499ریال
--فاراک ان روز درقیمتهای کمتر به حجم معاملات مشکو.ک وناگهانی در قیمتهای کمتر اشاره کردیم نقدینگی محسوسی بسمت فاراک امده بود هنوز رشد ادامه دارد وسهم با صف خرید مواجه است
-اما گروه ساختمان صف خرید البته صف ها سنگیبن نیستند ولی  مقاومت های امروزوفردا را ثبت کنید وحمایتها را در نزول بعدی مد نظر داشته باشید
-بیمه ما حجم معاملات مشکوک حقوقی 64 میلیون زده به نام حقیقی تا این لحظه وهنوز صف خرید روزهای اینده سهم رصد شود
-رکیش صف خرید محدودسهم رصد شود
-کلا گروه رایانه حجم معاملات قابل قبولی دارد وکنترل نماد ها جهت خرید مناسب بنظر میرسد
-فخوز 9340ریال دهها بار گفتیم سهم بسمت مقاومت 10000ریال در حرکت است الان بیش از 5سال است نگاه ما توصیه های ما به فخوز مثبت است ودر کف های متفاوت اعلام نظر کرده ایم
-نوشته های امروز ما را با نوشته های کانال ها کنار هم بگذارید دقیقا یک رفتار غیر هیجانی را از ما مشاهده خواهید کرد
-فسیل خودرویی ها می ایدخاور
-
پیام ناظر: X كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت ايران خودرو ديزل(خاور1) امروزشنبه مورخ 1397/05/27 در تابلو "پايه ج" بازار پايه فرابورس ايران گشايش مي يابد. در اين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1)معاملات نمادهاي درج شده در تابلوي "پايه ج"، صرفا در روزهاي شنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته قابل انجام است.2)محدوديت حجمي (حداكثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش) در نماد معاملاتي مذكور به ميزان 50،000 سهم تعيين مي گردد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

--میگه چشم انتظاریم دلبر ذوب بیاد 1400ریال بخریم ولی دم لای تله نزول نمیدهد
-

توقف ۱۰ نماد به دلیل رشد ۲۰ درصدی قیمت و رویداد مهم + بازگشت ۷ شرکت

امروز نماد ۱۰ شرکت بورسی و فرابورسی به دلیل رشد بیش از ۲۰ درصدی قیمت و اعلام رویداد مهم بسته و ۷ شرکت هم آماده بازگشایی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که با روند صعددی اما آرام و محتاطانه قیمت ها و متغیرها همراه شده ، نماد 10 شرکت بورسی و فرابورسی بسته و 7 شرکت آماده بازگشایی شد.

براساس این گزارش، نماد شرکت هایی که امروز متوقف و بعضا" آماده بازگشایی شده ، شامل آلومینیوم‌ایران‌، خدمات‌ انفورماتیک‌ ، نفت سپاهان، موتور سازان‌ تراکتور سازی‌ ، فولاد آلیاژی یزد و نفت پاسارگاد به علت رشد بیش از 20 درصدی قیمت سهام ، کاغذ پارس ، خاک‌ چینی‌، پگاه گلستان و فرآورده های سیمان شرق به دلیل اعلام رویداد مهم هستند.

در این میان نماد شرکت های فولادخراسان ، پتروشیمی‌ آبادان‌ ، معدنی‌ املاح‌ ایران‌ ، گروه‌صنعتی‌سپاهان‌ ، کاغذ پارس ، پگاه گلستان و فرآورده های سیمان شرق آماده بازگشایی شدند .

علاوه بر این شرکت های ایرکا پارت صنعت ، توسعه خدمات دریایی وبندری سینا ، کشتیرانی دریای خزر (خکار1) حداکثر تا 10 شهریور تعلیق شدند.

انتهای پیام


-
رئیس کل بانک مرکزی گفت: شفاف‌ سازی و مبارزه با هرگونه رانت جزء تفکیک‌ ناپذیر سیاست‌ ها و اقدامات بانک مرکزی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
همتی دیروز جمعه در یادداشتی با تاکید بر بهره‌گیری از نظرات نخبگان و صاحب‌ نظران اقتصادی در سیاست‌ گذاری‌های آتی این نهاد، نوشت: شفاف‌ سازی و مبارزه با هرگونه رانت جزو تفکیک‌ناپذیر تمام سیاست‌ها و اقدامات من خواهد بود.
 
وی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: بسیار ممنون هستم از صاحب‌ نظران و کارشناسان محترمی که در مورد سیاست‌های بانک مرکزی و اقداماتی که من باید یا نباید انجام دهم، دیدگاه‌هایشان را ارائه می‌دهند.
 
وی ادامه داد: همه عزیزان کم و بیش از آنچه که من تحویل گرفته‌ام خبر دارند. به آن بزرگواران و خصوصا مردم شریف ایران، اطمینان می‌دهم که تمام تلاشم را با بهره‌گیری از نظرات نخبگان و صاحب‌ نظران اقتصادی، پولی و بانکی و همکارانم در بانک مرکزی و شبکه بانکی برای حل مشکلات و ایجاد آرامش و ثبات در اقتصاد کشور، خصوصا بازار ارز و پول به کار می‌گیرم.
 
همتی افزود: شفاف‌ سازی و مبارزه با رانت جزو تفکیک‌ ناپذیر تمام سیاست‌ ها و اقدامات من خواهد بود.
 
وی ادامه داد: تقویت ارزش آسیب‌دیده پول ملی، هدایت و کنترل بازار ارز، کنترل حجم نقدینگی و مهار تورم بیدار شده، اصلاح ساختار مالی و ناترازی بانک‌ها، مبارزه با تحریم‌های ناجوانمردانه در نقل و انتقال بانکی و مذاکرات مداوم با کشورهای مرتبط در این زمینه، بخشی از خیل عظیم اقداماتی است که در حال انجام بوده یا انجام خواهد شد.
 
رئیس کل بانک مرکزی تصریح کرد: حمایت و همراهی ملت بزرگ ایران بزرگ‌ترین پشتوانه برای خدمت‌گزارشان در انجام این وظیفه خطیر است.

-
6 عضو باند مخوف «دزدان طلا»، سپیده دم امروز در مشهد به دار مجازات آویخته شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،  معاون دادستان مشهد گفت: 6 عضو یک باند مخوف شمشیر به دست که با حمله به خودروی حامل «طلافروشان کیفی» و ایجاد رعب و وحشت در بولوار فرودگاه مشهد، حدود 10 کیلوگرم طلا را سرقت کرده بودند، سپیده دم امروز در زندان مشهد به دار مجازات آویخته شدند.

قاضی حیدری افزود: این افراد در چهاردهم مهر سال 94 با طراحی نقشه قبلی و با انجام سرقت مسلحانه کیف حاوی 10 کیلوگرم طلا متعلق به یکی از مسافران پرواز اصفهان – مشهد را سرقت کرده بودند.
معاون دادستان ادامه داد: سرکرده این باند به نام میثم به علت اینکه 20 سال قبل در زمینه طلاسازی کار می کرد، طلافروشان کیفی را می شناخت و با اجیر کردن پنج نفر دیگر نقشه این سرقت را کشیده بود.
قاضی حیدری گفت: اعضای این باند با اقدامات مجرمانه خود، ناامنی اقتصادی را در بین «طلافروشان کیفی» و کسبه به راه انداخته بودند به طوری که بسیاری از آنان در اصفهان و مشهد خواستار برخورد جدی دستگاه قضا با این گونه جرایم بودند.
-قاطعیت خوب است ولی توصیه میشود انهاییکه با رانت دلار گرفته وجای دیگر خرج کرده اند اعمال قانون شود
--با تقلا وتلاش حقوقی سعی میکند حجم معاملات ذوب به صد میلیون سهم برسد این یعنی برای سهم برنامه بلند مدت دارد
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
--
-

-


ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی