close
تبلیغات در اینترنت
بورس هفته اخر مرداد ماه وحاکم شدن ارامش در بازار
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@ -فاراک متعادل منتظر اصلاح قیمت باشید-وخارزم منتظر اصلاح قیمت باشید-ریشمک بعد باز گشایی رصد شود-نقدینگی در بازار انقباضی است درچنین وضعیتی افت ده درصدی ممکن است- سلام و صبح بخیر.  میشه فنوال رو تحلیل کنین؟پاسخ : سلام فنوال حمایت 1400مقاومت1600ریال فعلا بازی رفت وبرگشت در این محدوده است اگر نقدینگبی انقباضی باشد حمایت پایین تر می ایدحمایت دوم1300حمایت سوم 1200 ریال ومقاومت دوم 1700ریال--دیروز نظری در موردذوب نوشتم تا این لحظه وضعیت مشابه همین نظر ما است…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فاراک متعادل منتظر اصلاح قیمت باشید

-وخارزم منتظر اصلاح قیمت باشید
-ریشمک بعد باز گشایی رصد شود
-نقدینگی در بازار انقباضی است درچنین وضعیتی افت ده درصدی ممکن است
-
سلام و صبح بخیر.  میشه فنوال رو تحلیل کنین؟
پاسخ : سلام فنوال
حمایت 1400مقاومت1600ریال فعلا بازی رفت وبرگشت در این محدوده است اگر نقدینگبی انقباضی باشد حمایت پایین تر می ایدحمایت دوم1300حمایت سوم 1200 ریال ومقاومت دوم 1700ریال

-
-دیروز نظری در موردذوب نوشتم تا این لحظه وضعیت مشابه همین نظر ما است گرچه ما منتظر هستیم بیشتر افت بکندوخرید در قیمتهای کمتر انجام شود
-سلام.  علت صف فروش ذوب اصلاح قیمت بعد از رشد است یا خبر بدی پشت سهمه
پاسخ : سلام ذوب بعد از هر رشدی 200الی 250ریال اصلاح قیمت می کند
سری قبل تا 1430ریال رشد کرد 200ریالی اصلاح قیمت کرد
این بار تا محدوده 1850ریال رشد کرد الان شبیه همان اصلاح قیمت را انجام میدهد
وصف فروش طی دوروز اینده جمع میشود
ودر میان مدت دوباره رشد شروع میشود

-گروه فلزات اساسی کولاک کرد وبا رشد خوبی مواجه شد فملی صف خرید سنگین چون بهترین کالا را تولید میکند
-فخوز در9104ریال صف خرید محدود
--

خبر خوش برای شرکتهای پتروشیمی : قیمت دلاری خوراک 3800 تومان

شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قیمت دلار برای تامین خوراک پتروشیمی ها را 3800 تومان اعلام کرد و به شرکت های این گروه خبر خوش داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت ملی صنایع پتروشیمی ابلاغیه‌ مربوط به تخصیص ارز برای خوراک پتروشیمی ها صادر کرد که در قیمت خوراک با دلار 3800 تومانی تعیین شده است.

انتهای پیام-امیدواریم چند ماه دیگر بخشنامه جدید صادر نشود
-در مورد نرخ خوراک ابهام وجود دارد ولی نظر قطعی ممکن است با تغییرات قیمت همراه باشد در حالات ابهام وارد صنعت بورسی مبهم نشویدتا رفع ابهام شود
-
نایب رئیس انجمن قطعه‌سازان مطرح کرد:

پیش بینی فروش پراید و پژو با دلار ۹ هزار تومانی

نایب رئیس انجمن قطعه‌سازان با اشاره به ثبت سفارش اجناس موردنیاز با دلار ۴۲۰۰ تومانی و لحاظ دلار ۹ هزار تومانی در آیین‌نامه جدید گفت: با این روند قیمت خودرو رشد قابل توجهی پیدا کرده و قیمت پراید و پژو ۴۰۵ به ۴۳ و ۷۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،شاپور سامعی در نشستی خبری گفت: طی یک هفته گذشته هیچ‌کدام از قطعه‌سازان نتوانستند نسبت به ترخیص اجناس اقدام کنند زیرا گمرک گفته ابتدا باید به سازمان حمایت مراجعه و پس از انجام امور مربوطه و پرداخت ما‌به‌التفاوت نرخ رسمی و آزاد ارز نسبت به ترخیص کالا اقدام کنند.

وی با بیان اینکه نوسانات نرخ دلار عاملی شده تا نتوانیم به تولید مستمر بپردازیم،افزود: کاهش حجم تولید قطعه اثر قابل توجهی بر تولید خودرو می‌گذارد، به‌اعتقاد ما 40 تا 50 درصد حجم تولید کاهش یافته است.کالاها را با دلار 4200 تومانی ثبت سفارش کرده اما در آیین‌نامه جدید باید دلار 9 هزار تومانی را معیار قرارداده و مابه‌التفاوت آن را پرداخت کنیم، هر روز سرگردان‌تر از دیروز هستیم.وقتی گشایش‌ها برای قطعه‌سازان با دلار 4200تومانی صورت گرفت، دیگر پرداخت مابه‌التفاوت چه موضوعی است؟ چرا که شرعاً محصول برای ما است‌.

این فعال صنعت قطعه سازی با اعلام اینکه هنوز از قطعه‌سازان کسی نتوانسته ارز دریافت کند،ادامه داد: امروز خودروسازان و قطعه‌سازان نمی‌توانند از بانک‌ها وام دریافت کنند چرا که آنها سودهای 25درصدی را مطرح می‌کنند. در حال حاضر این سؤال مطرح است که اگر باید قطعات را با دلار 9 تا 10 هزار تومانی تولید کنیم قیمت خودرو رشد قابل توجهی پیدا می‌کند که اصلاً منطقی نیست. به‌عنوان نمونه قیمت پراید به حدود 43 میلیون تومان و پژو 405 به 70 میلیون تومان می‌رسد.

سامعی با تأکید بر اینکه واردات کالا برای قطعه‌سازان از چین حدود 2 ماه و از ژاپن و سنگاپور  5 ماه زمان می‌برد، گفت: نقدینگی برای پرداخت دلار با نرخ 9 هزار تومانی به دولت نداریم. البته قبل از آغاز تحریم‌های بین المللی بانک مرکزی و وزارت اقتصاد تحریم‌های داخلی را علیه تولیدکنندگان داخلی آغاز کردند که این موضوع اصلاً به‌نفع تولیدکننده داخلی نیست.

وی اضافه کرد: امروز خودروهای تولیدی را فروخته و نمی‌توانند کار جدیدی تولید کنند. علاوه بر این قطعه‌سازان هم به‌دلیل کمبود نقدینگی امکان تولید ندارند و در نهایت قیمت خودرو غیرمنطقی افزایش پیدا می‌کند که مردم توان خرید آنها را ندارند.قیمت خودرو باید آزاد شود تا با فروش خودرو در حاشیه بازار رشد قیمت مواد اولیه کاهش پیدا کند.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-یک نظر
البته طبق اطلاعاتی که ما گرفتیم.نرخ خوراک قرار افزایش پیدا کنه و این نامه ملاک عمل نخواهد بود.در حال حاضر جلساتی در خصوص تعیین نرخ خوراک در حال برگزاری هست و وزارت نفت تنها مرجع تصمیم گیرنده در این زمینه نیست.
پاسخ : ممنون درود برشما

-
-
--
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/23 و 12:17 دقیقه ارسال شده است

ما که الان نقدینگی نداریم ولی رتکو خورده به کف مکدی واگرایی شرکت قصد افزایش سرمایه صد در صدی داره امروز هم 880 هزار تا معامله شده تقریبا 5 تا 6 برابر حجم میانگین ماه
پاسخ : درود بر شما

این نظر توسط سعید در تاریخ 1397/5/23 و 12:10 دقیقه ارسال شده است

البته طبق اطلاعاتی که ما گرفتیم.نرخ خوراک قرار افزایش پیدا کنه و این نامه ملاک عمل نخواهد بود.در حال حاضر جلساتی در خصوص تعیین نرخ خوراک در حال برگزاری هست و وزارت نفت تنها مرجع تصمیم گیرنده در این زمینه نیست.
پاسخ : ممنون درود برشما

این نظر توسط سعید در تاریخ 1397/5/23 و 12:03 دقیقه ارسال شده است

شسپا یکه تازی میکند.
دوباره حساب کردم اگه نرخ خوراک 3800 باشه میتونه 1700 تومان بسازه
پاسخ : سلام مهم تثبیت نرخ خوراک است

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/23 و 11:17 دقیقه ارسال شده است

خفناور احتمال رشد تا 210 را داره
پاسخ : ممکن است باید هر روز رصد شود

این نظر توسط محمدحسنی در تاریخ 1397/5/23 و 10:55 دقیقه ارسال شده است

سلام و ودرود

استاد کانال کارگزاری آبان مطلب درج کرده از ایرنا که نرخ خوراک افزایش پیدا می کنه
مطلب از خبرگزاری ایرنا هست.
پاسخ : سلام فرمایش شما درست است این صنعت رفع ابهام نشده است

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/23 و 10:33 دقیقه ارسال شده است

بنطزم ساختمانی ها میخوان رشد کنند
پاسخ : گروه سبز وقرمز میبشود ولی محدود قبلاهم اتفاق افتاده

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/23 و 10:30 دقیقه ارسال شده است

سلام وساخت احتمال رشدش میباشه بولینگر باند فشرده است؟
پاسخ : سلام قبلا حمایت 1700ریال مقاومت 2700ریال
الان حمایت 1900مقاومت 2250ریال

این نظر توسط پریسا نوبری در تاریخ 1397/5/23 و 9:49 دقیقه ارسال شده است

ممنونم استاد. دقیقا یه مدتیه طبق فرمایش شما در همون محدوده رفت و برگشت داره. ظاهرا هیچ خبر خوشه دلاری یا چیزی هم براش نیست تو این بازار
پاسخ : دریک پله وارد نشوید سعی کنید در پله های مختلف خرید کنید اول تستی بخرید فرض 1000سهم

این نظر توسط بورس کار در تاریخ 1397/5/23 و 9:40 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
نظر شما در مورد فارس چیست؟ آیا مستعد رشد است؟
پاسخ : سلام اقای بابایی نیاز به یک استراحت واصلاح قیمت دارد فعلا نظارت

این نظر توسط پریسا نوبری در تاریخ 1397/5/23 و 9:19 دقیقه ارسال شده است

سلام و صبح بخیر. استاد میشه فنوال رو تحلیل کنین؟
پاسخ : سلام فنوال
حمایت 1400مقاومت1600ریال فعلا بازی رفت وبرگشت در این محدوده است اگر نقدینگبی انقباضی باشد حمایت پایین تر می ایدحمایت دوم1300حمایت سوم 1200 ریال ومقاومت دوم 1700ریال


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی