close
تبلیغات در اینترنت
خودرویی هاپر انرژی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-بازار نیاز به یک استراحت کوتاه مدت دارد تا شوک ومحرک قوی به ان وارد شود-سرصبح بیش از 95 میلیون ذوب تا این لحظه توسط اماتورهادست بدست شده است-اصلاح قیمتها را کنترل کنید ودر کف های معتبر خرید کنید قیمتها دوباره بالا خواهند امد در همه گروهای پیشرو-خساپا مثبت تا این لحظه-شوک منفی امروز صبح یک شوک کوتاه مدت وفرصت خرید است-شاخص کل وقتی چهار رقمی رشد میکند چهار رقمی هم نزول میکند-خساپا 880ریال وساپا 709ریال تا این لحظه رشد قابل قبولی داشته اند نام پست امروز خودرویی های پر انرژی است این اسم…

سلام روز بخیر


-بازار نیاز به یک استراحت کوتاه مدت دارد تا شوک ومحرک قوی به ان وارد شود
-سرصبح بیش از 95 میلیون ذوب تا این لحظه توسط اماتورهادست بدست شده است
-اصلاح قیمتها را کنترل کنید ودر کف های معتبر خرید کنید قیمتها دوباره بالا خواهند امد در همه گروهای پیشرو
-خساپا مثبت تا این لحظه
-شوک منفی امروز صبح یک شوک کوتاه مدت وفرصت خرید است
-شاخص کل وقتی چهار رقمی رشد میکند چهار رقمی هم نزول میکند
-خساپا 880ریال وساپا 709ریال تا این لحظه رشد قابل قبولی داشته اند نام پست امروز خودرویی های پر انرژی است این اسم را دیروز موقع ترک محل کار درج کردیم نام هر پست صرفا یک برداشت ذهنی است
-ذوب هرچه عرضه میشود خریده میشود
-در گروه خودرویی در کف های قبل ما روی چهار نماد خساپا ختوقا وساپا خپارس تاکید داشتیم هر چهار سهم با رشد مواجه شدند
-
رئیس گروه فنی فولاد مبارکه خبر داد:

سرمایه گذاری ۳۵ میلیاردی "فولاد" برای انتقال پساب شهرهای مجاور

رئیس گروه فنی انرژی و سیالات فولاد مبارکه از سرمایه گذاری ۳۵ میلیارد تومانی "فولاد" برای جمع آوری پساب شهرهای مجاور جهت تأمین آب موردنیاز خطوط تولید و اجرایی شدن آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدحسن رحیمی رئیس گروه فنی انرژی و سیالات فولاد مبارکه به خبرنامه فولاد گفت: سرمایه گذاری انجام گرفته برای اجرای این طرح ها شامل ایجاد شبکۀ جمع آوری پساب شهرها، ارتقای تصفیه خانه‌های موجود شهرها، ساخت تصفیه خانۀ جدید شهر ورنامخواست، ایستگاه پمپاژ و خطوط انتقال پساب به فولاد مبارکه و ساخت تصفیه خانه های تکمیلی و پیشرفته در شرکت بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان است.

عباس اکبری مدیر انرژی و سیالات شرکت فولاد مبارکه نیز گفت: همکاری "فولاد" و سازمان آب و فاضلاب اصفهان منجر به بهبود رفاه و شرایط بهداشتی مردم منطقۀ پیرامونی شده است.

وی از شروع انتقال و تصفیۀ پساب شهر مبارکه و محلۀ صفائیه و شهر ورنامخواست و استفاده از آن جهت تأمین قسمتی از آب صنعتی موردنیاز خطوط تولید خبر داد و گفت: در راستای اهداف استراتژیک فولاد مبارکه مبنی بر تأمین پایدار آب موردنیاز شرکت و کاهش برداشت آب خام و همچنین در راستای مسئولیت های اجتماعی و بهبود شرایط زیست محیطی و بهداشتی شهرهای منطقۀ پیرامونی با همکاری سازمان آب و فاضلاب استان اصفهان (آبفا) در سال ۹۲، قراردادهای ایجاد شبکه های جمع آوری، خطوط انتقال و تأسیسات تصفیه خانۀ شهرهای پیرامون شرکت شامل شهرهای مبارکه، صفائیه، کرکوند، دیزیچه، زیباشهر، زرینشهر، ورنامخواست، سده و چمگردان به صورت بیع متقابل اولین بار در استان اصفهان منعقد و اجرائی شد.

اکبری با اشاره به شرایط اقلیمی سالهای اخیر، استفاده از آب صنعتی استحصال شده از پساب شهری جهت تولید را یکی از راهکارهای مؤثر مقابله با بحران کم آبی اعلام و بر تسریع اتمام و بهره برداری کامل از سایر فازهای پروژه تا پایان سال جاری تأکید کرد.

بر اساس این مجموعه قراردادها شرکت فولاد مبارکه به عنوان سرمایه گذار، تأمین مالی ایجاد شبکه های جمع آوری دفع پساب های بهداشتی شهرستان های مبارکه به طول ۲۲۰ کیلومتر و لنجان به طول ۲۴۴ کیلومتر به همراه ۴۰ کیلومتر خطوط لوله و تأسیسات جهت انتقال را پذیرفته و اجرای پروژه ها بر عهدۀ شرکت آبفا استان اصفهان است.

با بهره برداری کامل از این پروژه ها جمعیتی بالغ بر ۲۸۰ هزار نفر در شهرهای مجاور شرکت تحت پوشش سیستم جمع آوری و تصفیۀ فاضلاب های شهری قرار می گیرند و شرایط زیست محیطی و بهداشتی مردم و منطقه ارتقا می یابد و از طرف دیگر در بلندمدت ۳۰ درصد آب صنعتی موردنیاز شرکت از این طریق تأمین می شود و نیاز به آب خام شرکت به همین میزان کاهش خواهد یافت.در حال حاضر با بهره برداری از فاز اول این پروژه ها حدود ۲۵۰ مترمکعب بر ساعت، فاضلاب بهداشتی از تصفیه خانه‌های مبارکه، صفائیه، ورنامخواست به فولاد مبارکه انتقال می یابد که پس از طی مراحل متعدد و پیچیدۀ تصفیۀ تکمیلی به آب صنعتی تبدیل می شود و به مصرف تولید می رسد.

انتهای پیام


-
رئیس اتحادیه آهن فروشان مطرح کرد؛
آرامش بازار با توافق فولادی ها و بورس کالا
ارز و سکه طلا در کشور با افزایش قیمت بسیار زیاد مواجه شد و کسی برای آن دلیل منطقی ارائه نکرد؛ اما دلیل این افزایش قیمت‌ها نقدینگی سرگردانی بوده است که در دست مردم قرار دارد و آنها به دنبال بازاری هستند که پول خود را سرمایه‌گذاری کرده و از آن سود کسب کنند؛ به این ترتیب، پس از ارز و سکه طلا، این افراد به بازار آهن هجوم آوردند و باعث افزایش تقاضای کاذب شدند.

رییس اتحادیه آهن فروشان می گوید: بورس کالا تنها بازار شفاف و واقعی کشور در حوزه مبادلات کالاها به خصوص فولاد است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا) و به نقل از کالا خبر، محمد آزاد دراین خصوص گفت: ارز و سکه طلا در کشور با افزایش قیمت بسیار زیاد مواجه شد و کسی برای آن دلیل منطقی ارائه نکرد؛ اما دلیل این افزایش قیمت‌ها نقدینگی سرگردانی بوده است که در دست مردم قرار دارد و آنها به دنبال بازاری هستند که پول خود را سرمایه‌گذاری کرده و از آن سود کسب کنند؛ به این ترتیب، پس از ارز و سکه طلا، این افراد به بازار آهن هجوم آوردند و باعث افزایش تقاضای کاذب شدند.

وی با اشاره به واقعی بودن قیمت آهن در بورس کالا، گفت: در خصوص قیمت آهن، فقط نرخی که در بورس کالا کشف می‌شود واقعی است. خریدارانی که کالای خود را از طریق بورس تهیه می‌کنند، می‌توانند اطمینان حاصل کننده که با قیمت مناسب و واقعی خرید کرده‌اند. این در حالی است که عده‌ای از تولیدکنندگان، از این شرایط سواستفاده کرده و آهن خود را در بورس کالا عرضه نمی‌کنند؛ بلکه با قیمت بیشتر در بازار آزاد به فروش می‌رسانند.

رئیس اتحادیه آهن فروشان افزود: این زنجیره ادامه دارد و کسی که آهن را با قیمت بیشتر از بازار آزاد خریداری کرده، سودی را به محصول تولیدی خود اضافه می‌کند و با قیمت بیشتری به فروش می‌رساند.

آزاد با اشاره به اینکه اکنون در بازار آزاد قیمت هر کیلوگرم آهن، به میزان حداقل ۲ هزار تومان حباب دارد، گفت: اکنون قیمت‌های بازار در خارج از بورس کالا کاذب بوده و واقعی نیست و این حباب باید از آن گرفته شود. این در حالیست که در کشور ما، زغال سنگ کافی، گاز با قیمت مناسب، دستمزد کم کارگر و ... در اختیار تولید کننده قرار داشته و دلیل منطقی برای این افزایش قیمت وجود ندارد.   

وی با بیان اینکه از سه سال گذشته واردات آهن به کشور نداشته‌ایم، اظهار کرد: تمامی زنجیره تولید فولاد و آهن در داخل کشور تامین شده و قیمت‌ها برای مصرف داخلی نباید با بازارهای جهانی تطبیق داده شود.

آزاد با تاکید بر اینکه صادر کننده فولاد باید حتما تولیدکننده باشد، ادامه داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت بر اساس دستورالعملی مقرر کرده است که تاجران آهن اجازه صادرات نداشته باشند و تنها کسانی می‌تواند محصولات خود را صادر کنند که تولیدکننده باشند تا سودشان در اختیار خودشان قرار بگیرد

رئیس اتحادیه آهن فروشان افزود: اگر تولیدکنندگان آهن را با قیمت جهانی صادر کنند، ارز حاصل از آن نیز در اختیار خودشان قرار می‌گیرد که می‌توانند آن را به صورت توافقی به فروش برسانند و سود بیشتری کسب کنند. اما قیمت کالایی که در بازار داخلی به فروش می‌رسد، باید متعادل باشد؛ چرا که درآمد مردم بر اساس ریال است و خریدشان نیز باید ریالی باشد.

آزاد در پایان به توافق بین تولیدکنندگان فولادی و بورس کالا نیز اشاره‌ای داشت و گفت: براساس این توافق تولیدکنندگان متعهد شدند که کالای خود را در بورس عرضه کنند تا با قیمت مناسب به دست مصرف کننده اصلی برسد. از سوی دیگر، مقرر شد که اگر تولیدکنندگان شمش مصرفی خود را از بورس خریداری می‌کنند، حداقل ۷۵ درصد از آن را به کالا تبدیل کرده و از طریق بورس برای مصرف داخلی به فروش برسانند


-
سلام بنظرم احنمال رشد پلاسک میباشد
پاسخ : سلام پلاسک دو بازی دارد
بازی اول 770حمایت850مقاومت
بازی دوم 750حمایت 900مقاومت
الان در محدوده بازی اول معامله میشود


-
-
-حسینا 16 میلیون صف خرید تا این لحظه
-سقاین 8400ریال در محدوده 5700ریال کف شناسایی شده بود

-پلاسک


از کجا متوجه بشیم که بازی اول است یا دوم
پاسخ : به نمودار وحجم تقاضانگاه کنید رفتار خریداران وفروشندگان یک رفتار انقباضی است تا این لحظه

-
-
سلام.  علت صف فروش ذوب اصلاح قیمت بعد از رشد است یا خبر بدی پشت سهمه
پاسخ : سلام ذوب بعد از هر رشدی 200الی 250ریال اصلاح قیمت می کند
سری قبل تا 1430ریال رشد کرد 200ریالی اصلاح قیمت کرد
این بار تا محدوده 1850ریال رشد کرد الان شبیه همان اصلاح قیمت را انجام میدهد
وصف فروش طی دوروز اینده جمع میشود
ودر میان مدت دوباره رشد شروع میشود

-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/22 و 12:11 دقیقه ارسال شده است

خیلی با حالی کل کلاسور بورست یه طرف اون قسمتی که گفتی همیشه بگو هنوز چیزی نمی دانم و دایم تحقیق کن یه طرف
پاسخ : درود برشما

این نظر توسط محمد نیازی در تاریخ 1397/5/22 و 11:49 دقیقه ارسال شده است

سلام. استاد علت صف فروش ذوب اصلاح قیمت بعد از رشد است یا خبر بدی پشت سهمه
پاسخ : سلام ذوب بعد از هر رشدی 200الی 250ریال اصلاح قیمت می کند
سری قبل تا 1430ریال رشد کرد 200ریالی اصلاح قیمت کرد
این بار تا محدوده 1850ریال رشد کرد الان شبیه همان اصلاح قیمت را انجام میدهد
وصف فروش طی دوروز اینده جمع میشود
ودر میان مدت دوباره رشد شروع میشود

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/22 و 11:43 دقیقه ارسال شده است

از کجا متوجه بشیم که بازی اول است یا دوم
پاسخ : به نمودار وحجم تقاضانگاه کنید رفتار خریداران وفروشندگان یک رفتار انقباضی است

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/5/22 و 11:20 دقیقه ارسال شده است

سلام بنظرم احنمال رشد پلاسک میباشد
پاسخ : سلام پلاسک دو بازی دارد
بازی اول 770حمایت850مقاومت
بازی دوم 750حمایت 900مقاومت
الان در محدوده بازی اول معامله میشود

این نظر توسط محمد در تاریخ 1397/5/22 و 10:15 دقیقه ارسال شده است

باسلام
به نظر شما تا آخر هفته وساپا مجددا به قیمت 55-60 برمیگرده
باتشکر
پاسخ : سلام به احتمال زیاد بله اگر خبر خوب به خودرویی ها نرسد وفولادی ها مثبت بشوند وساپا افت میکند


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی