close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فاذر در تابستان امد

فاذر در تابستان امد

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@
--
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (ذوب1) به دليل نوسان قيمت بيش از 20 درصد نماد اصلي 97/5/20 09:26
كارگزاران محترم عضو فرابورس،به اطلاع ميرساند: نماد معاملاتي (ذوب1) به دليل نوسان قيمت بيش از 20 درصد طي 5 روز معاملاتي متوالي در نماد اصلي، متوقف شد.مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-طبق فرمول ان روز عرض کردم فکر میکنم در بخش نظرات بود فاذر دست پایین باز شد مثل وبصادر والان صف خرید است
-حقوقی ختوقا 400هزار سهم خریده نیازی نیست سهم را سنگین بخرید فقط 1000سهم بخرید دو هفته ای روند را کنترل کنید تا با هیجانات سهم اشنا بشوید هر مرحله ورود به سهمی باید فنی باشد
-ما مخالف شدید باموج سازی در سهام هستیم معتقد به یک رشد واقعی سود واقعی ونفع همگانی وشناخت واقعی پیچ وخم های یک سهم هستیم درک واقعیتهای بازار سود هنگفتی خواهد داشت
-خودرویی ها در کف ومستعد رشد هستند ولی منتظر نتیجه قطعی قیمت گذاری هستند خپارس -خساپا-وساپا-ختوقا وبسیاری از نمادهای دیگر خودرویی......با روند نمیشود جنگید یک روز فلزات اساسی ویک روز پتروشیمی ها ویک روز خودرویی ها واز همه مهم ترده درصد زیر قیمت خریدن خودرویی ها مهم است
-وخارزم را کنترل کنید شاید مثل دفعات قبل به زیر 800ریال افت کرد
-700ریال فعلا کف خبهمن است این صرفا یک نگاه سریع است  حجم معاملات روزانه سهم قابل قبول است
-خرید اولیه از هر سهم 100هزار تومان اگر همیشه مدنظر باشد پیروزی های بعدی بهتررقم میخورد
-تا این لحظه در بورس بجز فرا بورس حدود 14 نماد چه باز چه متوقف صف خرید میلیونی مشاهده میشودگاها سهم ها بخاطر افزایش 20درصدی بسته میشوند.فاذر-حفاری-فباهنر-کهرام-فخاس-وبملت-کماسه-شپترو- فنوال -البرز -سخزر-تکمبا-سکرما-کترام
-
صندوق جهانی برای ۳ سال دیگر اعلام کرد:

خوش بینی صعود اقتصاد ایران به پله 15 دنیا / سبقت از اسپانیا، عربستان و کانادا

صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد ایران در سال ۲۰۲۱ با سبقت از اسپانیا، عربستان و کانادا پانزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم،صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد ایران در سال 2021 با سه پله صعود در جایگاه پانزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا قرار گیرد. 

بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این نهاد بین المللی تولید ناخالص داخلی ایران بر اساس شاخص قدرت خرید در سال 2017 بالغ بر 1644 میلیارد دلار بوده و ایران از این نظر در رتبه 18 جهان قرار گرفته است.صندوق بین المللی پول پیش بینی کرده است ایران در سال های 2018، 2019 و 2020 نیز همچنان هجدهمین اقتصاد بزرگ دنیا باقی بماند اما در سال 2021 با پشت سر گذاشتن سه کشور اسپانیا، عربستان و کانادا به جایگاه پانزدهم صعود کند.

پیش بینی شده تولید ناخالص داخلی ایران بر اساس شاخص قدرت خرید در سال 2021 به 2095 میلیارد دلار برسد که بیشتر از تولید ناخالص داخلی اسپانیا، عربستان و کانادا خواهد شد.تولید ناخالص داخلی اسپانیا بر اساس شاخص قدرت خرید در سال 2017 بالغ بر 1773.9 میلیارد دلار بوده که پیش بینی شده است این رقم در سال 2021 به 2094 میلیارد دلار برسد.

تولید ناخالص داخلی عربستان نیز از 1773.5 میلیارد دلار در سال 2017 به 2078 میلیارد دلار در سال 2021 و تولید ناخالص داخلی کانادا از 1769 میلیارد دلار در سال 2017 به 2073 میلیارد دلار در سال 2021 خواهد رسید.بر این اساس چین با تولید ناخالص داخلی 23159 میلیارد دلاری بزرگترین اقتصاد جهان در سال 2021 را خواهد داشت و آمریکا با 19390 میلیارد دلار و هند با 9459 میلیارد دلار به ترتیب در رتبه های دوم و سوم از این نظر قرار می گیرند.

جدول: 20 اقتصاد بزرگ دنیا، رتبه بندی شده بر اساس سال 2021

انتهای پیام


-ای کاش صندوق بین المللی پول بی ارزش شدن سرمایه نقدی مردم را هم در نموداری لحاظ می کرد
-همین جا در چند نوبت گفتم گروه بیمه حرکتی خواهد کردالبرز -اسیا صف خرید
-
-
یک کارگزاری برای این هفته اعلام کرد:

پیش بینی بورس با تکیه بر چند عامل مهم/ احتمال معاملات متعادل ۴ گروه

وضعیت این هفته بازار با تکیه بر ۴ ابهام صنایع، تحریم ها، تعیین نرخ محصولات در بورس کالا، تسویه اعتبار کارگزاری ها،اولین گزارش شرکتها با قیمت های بروز شده و ...توسط یک کارگزاری پیش بینی و اعلام شد احتمالا معاملات سهام چند گروه با روندی متعادل ادامه داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی بازار سهام اولین روز هفته جاری را با شاخص 131 هزار 521 هزار واحد شروع می کند که کارگزاری آبان درباره  پیش بینی روزهای آینده بورس اعلام کرد طی دو هفته گذشته رشد بیش از 20 هزار واحدی شاخص با چراغ سبز دولتی ها مبنی بر عرضه ارز صادراتی در بازار ثانویه، فضای خوبی را به بازار بخشید.

سپس در ادامه، با عرضه سنگین صف های خرید ، هیجانات کاهش یافت و هم اکنون بازار برای رشد بیشتر منتظر روشن شدن جزییات تاثیر گذار بر صنایع مختلف است. مواردی مانند نرخ خوراک مایع و گاز پتروشیمی ها، نرخ فروش فراورده های نفتی و نرخ دلار تحویل نفت و میعانات به این مجتمع ها، تغییر یا عدم تغییر در نرخ نهاده های تولید در فلزی ها و نرخ دلار صنایع ارز بر مانند خودرو سازها و ... از جمله موضوعاتی است که روشن شدن آن می تواند تاثیر به سزایی در نحوه تزریق نقدینگی به گروه های مختلف داشته باشد.

تعیین نرخ محصولات صنایع مورد نظر در بورس کالا که این هفته با نرخ جدید صورت خواهد گرفت و البته نحوه معاملات این محصولات می تواند مورد توجه بازار قرار گیرد و از طرفی با گذر زمان ، تحریم های وضع شده نیز می تواند تاثیر خود را بیشتر نمایان سازد.

در مقطع فعلی شاید اولین گزارش های شرکت ها با نرخ های بروز شده تا حدودی از ابهامات موجود بکاهد. هرچند فعالان همچنان اخبار و تصمیمات این حوزه را به دقت پیگیری خواهند کرد.

در پایان هفته قبل و با افزایش عرضه در گروه های مورد نظر بازار که عمدتا در سطوح مقاومتی صورت گرفت، شاهد رشد دیگر گروه های بازار مانند انبوه سازی، بانک، خودرو و رایانه بودیم که احتمالا در این هفته نیز با روندی متعادل ادامه داشته باشد.

از طرفی به نظر می رسد تا روشن شدن وضعیت در گروه های مطرح بازار و البته اتمام فرصت تسویه اعتبار کارگزاری ها تا پایان ماه نمی توان شاهد هیجان قبلی در این گروه ها بود. هرچند روند میان مدت همچنان صعودی پیش بینی می شود.

انتهای پیام


-حقوقی ختوقا چرامی خرد؟
-
با سلام
 نظرتان راجع به خرید چکاوه؟ میگویند در کف کانال صعودی است?
ممنون
پاسخ : سلام حمایت را 1500ریالدر نظر بگیرید مقاومت 1900ریال
بدبینانه 1500ریال خوشبینانه 2200ریال

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ شنبه 20 مرداد 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]