close
تبلیغات در اینترنت
بورس جدال با تحریم
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-اصلاح قیمت طبیعی است هیچ بازاری همیشه سربالایی نمیرود--خپارس الان645ریال با حمایت 600ریاال فاصله ای نداردبله اگر رشد کند ما اینجا امروز گوشزد کردیم البته باز هم تاکید میکنم نظرات ما دیده بانی حدود570سهم بازار است ودر مو.رد همه سهم ها اینجا نظر خواهیم داد-ذوب قیمت 1700ریال را الان ثبت کردباور کنید ما هم حاضریم 300ریال افت بکند وهمه با هم بخریم ولی چنین نیست تا این لحظه الان شد 1730ریال-سخت ترین شغل اینه یک سهامدار خرد بشود فعال بورس حرفه ای من وشما داریم چند…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-اصلاح قیمت طبیعی است هیچ بازاری همیشه سربالایی نمیرود
--خپارس الان645ریال با حمایت 600ریاال فاصله ای نداردبله اگر رشد کند ما اینجا امروز گوشزد کردیم البته باز هم تاکید میکنم نظرات ما دیده بانی حدود570سهم بازار است ودر مو.رد همه سهم ها اینجا نظر خواهیم داد
-ذوب قیمت 1700ریال را الان ثبت کردباور کنید ما هم حاضریم 300ریال افت بکند وهمه با هم بخریم ولی چنین نیست تا این لحظه الان شد 1730ریال
-سخت ترین شغل اینه یک سهامدار خرد بشود فعال بورس حرفه ای من وشما داریم چند سال است تمرین میکنیم اره این واقعیت است
-اگر سهمی را داشتید ونمقدر مطمئن بودید که ارزو کنید ان سهم افت کند پله پایین تر بخرید ان سهم سهم خوبی است
-دیشب خواب پاسپورت را میدیدمشانس ما ارز مسافرتی هم تمام شد
-به نصف ارزوهایت در بورس برسی ادم موفقی هستی
-فخوز 9000ریالی که گفته بودیم مقاومت را امروز لمس کردتلاش ما این است تارگت نجومی ندهیم تارگتهای ما پله پله است ما فسرب را از محدوده 2500ریال تارگت دادیم الان مقاومتهای پیش روی سهم اول 5500ریال اگر عبور کرد6000ریال اگر عبور کرد 6500ریال اگر عبور کرد 7000ریال همین فخوزدر پله های 1000ریالی بخ محدوده 9000ریال رسیده طوری بنویسید رویا سازی نشود
-کاما که هفته های پیش مات مکرر توصیه کردیم می خواهد مقاومت 6000ریال راثبت کند این سهم وهمه 578 سهم بورس و.فرابورس تابع حدس نظر گمان واما واگر است هیچ نظری قطعیت نداردبرای همین سبد متنوع داشته باشیدتا در تک سهمی گرفتار نشوید
-578نماد است شسپا 12000ریال بوده اگر کسی اشاره میکرد ما تست میکردیم امروز شسپا20900ریال امروز اطلاع دادن دیر است  البته سهم باید در این قیمت باید تست ورصد شود ولی دیر اطلاع دادن نتیجه اش میشود حدود9000ریال رشد
-ذوب صف خرید تا این لحظه ......در 1738ریال
-
سلام 
در سهام خودرویی چه سهامی رو توصیه می کنید که هم بنیادی هستند و هم از نظر قیمتی مناسب هستن؟؟
پاسخ : سلام قطعه سازهایی که رشد نکردندهنوز
پاسخ : خپارس خساپا وساپا ده درصد زیر قیمت فعلی

-
-
-
مدیرعامل تامین سرمایه تمدن مطرح کرد:

نکات مهم و پیشنهادات خواجه نصیری به سهامداران و مدیران در هفته های اخیر

مدیرعامل تامین سرمایه تمدن با اشاره به مسئولیت خطیر سهامداران عمده و مدیران سرمایه گذاری گفت: این افراد باید در اتخاذ تصمیمات حرفه ای برای سهام تحت مدیریت به گونه ای عمل کنند که به بازار ضربه نزنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود رضا خواجه نصیری با اشاره به تحقق پیش بینی ها در مورد حرکت روبه رشد بورس و افزایش قیمت ها و معاملات گفت: تغییر جهت نقدینگی به سمت بازار سرمایه در کنار سایر عوامل متعدد از جمله ایجاد فضای اقتصادی و بازار جدید ،مطمئن ،شفاف و همچنین سیاست گذاری های که در حوزه ارزی باید انجام می شد و شد منجر به آماده شدن رشد بازار سرمایه به شکل بالقوه شد به گونه ای که شاهد بهبود حاشیه سود شرکت ها هستیم.

وی افزود: نکته اساسی که دراین مقطع با ورود جریان نقدینگی و متناسب با افزایش تقاضای بازار باید مدنظر تعداد زیادی از مدیران شرکت های سرمایه گذاری،هلدینگ و صاحبان سهام، بخش حقوقی بانک ها و صندوق های بازنشستگی قرار گیرد آن است که دیر یا زود با توجه به شرایط،سیاست و نقدینگی که لازم دارند وارد بازار شده و از فضای ایجاد شده در جریان بازار استفاده و نقدینگی تامین کنند.

این مقام مسئول با اشاره به انفعال و عدم تصمیم گیری فعالانه و جسورانه در نحوه بازار گردانی،فروش و خرید معاملات در طول سال های اخیر گفت: با توجه به روند  کنونی بازار و حرکت های خوبی که شروع شده ، شرکت های سرمایه گذاری، هلدینگ ها  و صاحبان سهام حقوقی می توانند روند بازار را تحت تاثیر قرار داده و به صورت هوشمندانه و دقیق عمل کنند.

دو گام اساسی

خواجه نصیری ادامه داد: این افراد هنگام عرضه سهم در  بازار خرد و فروش سهام توسط شرکت های سرمایه گذاری ،هلدینگ  و ... به عنوان سهامداران خرد و عمده در گام اول باید توجه داشته باشند بازخورد درستی از وضعیت تقاضای بازار داشته و متناسب با آن عرضه کنند.در گام دوم این افراد نباید گمان کنند سقف قیمتی سهام در بازار نقطه ای است که آنها عرضه خواهند کرد و باید توجه داشته باشند تصمیم گیری در خصوص بازار گردانی عرضه و سهامداری عمده به صورتی باشد که فعالیت سهامداران عمده منجر به اثرگذاری غیر عادی و روند منفی در بازار نشود.به این ترتیب باید به گونه ای انجام شود که با 2 مولفه، قیمت و حجم قابل فروش دارایی ها  براساس برنامه ریزی ها مورد اندازه گیری باشد.

وی به همه مدیران سرمایه گذاری ، هلدینگ و صاحبان سهام که برنامه ای  برای فروش سهام در بازار دارند پیشنهاد کرد با ایجاد کارگروه های تخصصی ، ارزیابی تقاضای بازار و روش های فروش به صورت پله ای عرضه کنند به گونه ای که به ذات تقاضای بازار ضربه نزده و قیمت عرضه  به صورت میانگین عرضه در طول دوره باشد و همه درانتظار فروش در اوج قیمت نباشند.

نقش کانون نهادهای مالی در حرفه ای کردن رفتار سهامداران حقوقی

به گفته مدیرعامل تامین سرمایه تمدن، اعضای هیات مدیره و ارزیابان شرکت های سرمایه گذاری هلدینگ  و سهامداران آن که مدیریت شرکت های فعال در حوزه سرمایه گذاری را ارزیابی می کنند نباید همواره به دنبال آن باشند که اگر قیمت سهمی تا یک هدف حرکت کرد و به میانگین فروش مبتنی بر روند بازار توسط مدیریت شکل گرفت، حجم فروش و توانایی را درنظر بگیرند.

خواجه نصیری تصریح کرد: این افراد  باید همواره خود را به عنوان بازار گردان غیر رسمی که سهامدار عمده آن هستند در نظر گرفته و مسئولیت درمورد بازار را مدنظر قرار دهند و ارزیابی نحوه مدیریت را برای یک دوره مدیریت طولانی تلقی کرده و به هیچ وجه قیمت ها را مبنای این موضوع قرار ندهند.سهام سهامداران عمده نباید به شکل ماشه ای بر سر بازار باشد که بر سرآن چکانده و بازار را تحت تاثیر قرار داده و فضای مثبت آن را منفی کند.

وی افزود: دراین میان کانون نهادهای مالی و سرمایه گذاری که این روزها نقش پررنگ تری در هماهنگی نهادهای مالی و سرمایه گذاری دارد، می تواند  درجهت حرفه ای تر کردن رفتار سهامداران حقوقی در بازار و ترویج رویه های تخصصی درمدیریت پرتفو و فعالیت مسئولانه در بازار توسط سهامداران عمده اقدام کند.

اتخاذ روش های علمی در عرضه

این مقام مسئول با اشاره به اینکه روند عرضه باید مبتنی بر روش های علمی و روز دنیا و تئوری هایی از جنس تحلیل  بازار باشد،ادامه داد: به طور کلی برای شرکت های سهامی و هلدینگ دو مصرع فعالیت وجود دارد که مصرع اول آن تحلیل ،ارزیابی و خرید سهام خوب یا نگهداری و بررسی آن است و مصرع دوم  آن برنامه ریزی از جنس عملیات و فعالیت بازار ،نحوه تقاضا و رفتار بازار باشد تا بتوانند موفق عمل کرده و درخرید و فروش از لحاظ حجم،قیمت و شرایط حالتی بهینه به دست اورند.

خواجه نصیری گفت: نکته مهمی که در شرایط فعلی بازار بسیار باید مورد توجه قرار گیرد این است که در حال حاضر نباید برترین اطلاعات بازار تصمیم گیری بخش حقوقی فروش سهام  باشد،در چنین  شرایطی باید روش هایی علمی ، متعهدانه و مبتنی بر روش های پیشرفته  و تئوری های بازارهای مالی دنیا  استخراج شود و حدامکان به نحوی باشد که به بازار و شرکت ها کمک شود ضمن اینکه سرمایه گذاران و بخش حقیقی بازار سرمایه باید بدانند این امکان  که با افزایش قیمت ها نسبت ریسک به بازده انتظاری افزایش یابد وجود دارد و این مهم باید درتصمیم گیری ها لحاظ شود .

وی تصریح کرد: این افراد باید توجه داشته باشند قرار نیست روند سریع  و تند و تیز بازار در کوتاه مدت همیشگی باشد  بنابراین باید اهداف میان و بلند مدت را در بازار تبیین و براساس آنها  تصمیم گیری و درخواست  فروش  بر روی آن لحاظ کنند. چراکه تدوین اهداف درست و منطقی سرمایه گذاران و جلوگیری از  تاثیر 100 درصدی هیجانات بازار در تصمیمات سرمایه گذاری می تواند برگ برنده ای برای سرمایه گذارانی باشد که با تحلیل وارد و این تحلیل را مبنای تصمیم گیری قرار داده اند و حاضرند تا حدودی از بازار کوتاه مدت گذشته  و ثبات بازدهی را افزایش دهند .  

انتهای پیام


-مثبت شدن گروه خودروامروز مقطعی است در دوروز قبل ما اشاره به یک رشد مناسب بعلت تغییر قیمت خودرووقطعات کرده ایم در اینده اتفاق خواهد افتاد
-
نماینده مجلس اعلام کرد:

پیش بینی رئیس بانک مرکزی از‌ کاهش سریع قیمت ارز

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: رئیس کل بانک مرکزی در این جلسه اعلام کرد قیمت ارز هر چه سریع تر کاهش می یابد و ارز دانشجویی احیا و با دلالان بازار ارز برخورد جدی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،فاطمه ذوالقدر به ایرنا گفت: رییس کل بانک مرکزی در این جلسه توضیحاتی درمورد وضعیت بازار ارز به نمایندگان عضو فراکسیون امید ارائه کرد. همتی بیان کرد که بانک مرکزی برای گردش دلار در زمان تحریم ها راهکارهای خاصی را در نظر گرفته است و از طریق تزریق ارز به بازار ثبات را ایجاد کند و قیمت آن را کاهش دهد.

وی به نقل از رییس کل بانک مرکزی افزود: همتی به شدت در مقابل رانت می ایستد و اجازه نمی دهد دلالان مشکلاتی برای بازار ارز ایجاد کنند. وی تصریح کرد اگر نتواند در این دوره مفید باشد از ریاست کل بانک مرکزی کنار می رود از این رو تلاش می کند که بازار را سروسامان دهد. رییس کل بانک مرکزی همچنین تاکید کرد که تلاش می کند ارز دانشجویی را احیا کند.

ذوالقدر گفت: همتی مبارزه با پولشویی را یکی از مهم ترین اهداف در دوره جدید ریاست بانک مرکزی دانسته و تاکید کرد بانک مرکزی استقلال خواهد داشت و زیر فشارها نخواهد رفت. وی همچنین قول داد که با دلالان بازار به شدت برخورد می کند و اجازه نمی دهد مشکلی در تامین دلار وجود داشته باشد. در ادامه این جلسه نمایندگان مجلس نیز نظرات را در مورد وضعیت بازار ارز بیان کردند.

انتهای پیام


-ذوب کشتی گیر ماهری است پشت خیلی ها را به خاک رسانده است
-ذوب درحال نزدیک شده به 400میلیون سهم معامله الان شد400میلیون سهم
- با تقلید نه سهم بخرید نه سهم بفروشید نوشته های شخصی ما صرفا دیده بانی بازار است
-تا فردا خدا نگه دار
-جهت یاد اوری سعی کنید شخصیت مستقل معاملاتی داشته باشید اینقد ر هم در گروه های گفتگوی تلگرامی به زمین و.زمان ناسزا نگوییدسعی کنید روی پای خودتان بایستید
-متن لوگوی سایت
-کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است
-یک روی سکه بورس اگر 20 درصد سود است ان روی دیگر سکه بورس 20 درصد ضرر دارداینجا پول پخش نمی کنند ممکن است یک بخشنامه نرخ خوراک پتروشیمی هاکل بازار را منفی وبخشنامه دیگری کل بازار را مثبت کند
-من در سهامداری نه کسی را فحش دادم ونه از کسی تقلید کردم فقط وفقط روی پای خود ایستادم
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حمید رضا در تاریخ 1397/5/16 و 10:57 دقیقه ارسال شده است

درود بر استاد
غمهرا را تحلیل می فرمایید؟
پاسخ : سلام حمایت 20000ریال مقاومت 33000ریال
مجبور به انجام افزایش سرمایه است حجم معامله کم رفتن به افزایش سرمایه در اینده قبل مجمع در قیمت مناسب وکف خوب است

این نظر توسط جواد در تاریخ 1397/5/16 و 10:44 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
نظرتون در مورد سمگا را میشه بگید؟
تشکر
پاسخ : سلام سهم مناسبی است ولی حقوقی ها تمایل به رشد سهم ندارند
پاسخ : صرفا نوسان گیری کوتاه مدت تا تغییر رفتار حقوقی ها

این نظر توسط سعید در تاریخ 1397/5/16 و 10:29 دقیقه ارسال شده است

ایمیل رو چک کنید لطفن
پاسخ : سلام شسپادیدم نوشته بودید میتواند 600تومان سود بسازد درشش ماهه خوب بسیار عالی است اما قیمت هم بالا امده اگر این مطلبی که شما می گویید ادامه دار باشد در بلند مدت باید خود را نشان بدهد الان صف فروش است تا این لحظه باید منتظر خاتمه اصلاح قیمت بود

این نظر توسط فرهاد در تاریخ 1397/5/16 و 10:25 دقیقه ارسال شده است

سلام و روز بخیر استاد ارجمند.
ابتدا بابت همه توصیه های شما تشکر میکنم، و یک مشورت لطفا: امروز در صف خرید خموتور بودم که یادم رفت و نیم ساعت پیش خرید زد، و به بلافاصله 4 - % شد! میخواستم ببینم همین امروز بفروشم بره؟
پاسخ : سلام خرید وفروش یک تصمیم شخصی است هرکس میتواند در یک ثانیه بخرد وثانیه بعد بفروشد با دوستانتان مشورت دقیق بکنید

این نظر توسط حسین در تاریخ 1397/5/16 و 9:52 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
در سهام خودرویی چه سهامی رو توصیه می کنید که هم بنیادی هستند و هم از نظر قیمتی مناسب هستن؟؟
پاسخ : سلام قطعه سازهایی که رشد نکردندهنوز
پاسخ : خپارس خساپا وساپا ده درصد زیر قیمت فعلی

این نظر توسط سعید در تاریخ 1397/5/16 و 9:51 دقیقه ارسال شده است

ادرس ایمیل لطف کنید ممنون میشم. تحلیل خودم هست
پاسخ : bourseclasor@yahoo.com
الان یک سال است ایمیل را باز نکرده ام از وقتی که تلگرام امد انگار اب یخ روی ایمیل ریختند

این نظر توسط mahdi در تاریخ 1397/5/16 و 9:39 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
آیا ذوب 500 را می بیند؟
پاسخ : سلام اقای مهدی بورس کار در بورس چنین اتفاقاتی افتاده مثل شرکت در قرعه کشی است اگر چنین ذهنیتی داری باید فروشنده نباشید

این نظر توسط سعید در تاریخ 1397/5/16 و 9:34 دقیقه ارسال شده است

سلام و روز بخیر
قایل تحلیلی شسپا رو براتون می خوام بفرستم متاسفانه شمارتون رو پیدا نمی کنم.
پاسخ : سلام مخلص وچاکر شما از دادن شماره معذورم چون سالهای قبل بی نهایت به مشکل خوردیم اینجا می توانید بفرستید ویا خلاصه برداری کنیدبفرستید ویا ادرس کانالی که درج شده را بفرستید
پاسخ : ادرس سایتی که درج شده


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی