close
تبلیغات در اینترنت
بورس ترافیک بازگشایی های مثبت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-بورس وفرا بورس دیروز وامروز ترافیک توقف وبازگشایی های بیست درصد-فخوز 8108ریال صف خرید دقیقا میگه هرچی فولادی هست پشت سرمن بخط بیایین بالا-خوب بازار از امروز متعادل میشود وبعد کمی اصلاح میکندالبته نه همه نمادها ممکن است نمادهای خاصی مقداری دیگر رشد بکنند ولی شناسایی سود شروع شده-اما کاما تا این لحظه 11 میلیون صف خرید اشاره های مکرر ما قبل از رشد امکان خرید فراهم بود-تاپیکو با 95 میلیون صف خرید متوقف شد هدف اول 2000ریال ضمنا اگر ذوب دست پایین خریده اید فروشنده…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بورس وفرا بورس دیروز وامروز ترافیک توقف وبازگشایی های بیست درصد
-فخوز 8108ریال صف خرید دقیقا میگه هرچی فولادی هست پشت سرمن بخط بیایین بالا
-خوب بازار از امروز متعادل میشود وبعد کمی اصلاح میکندالبته نه همه نمادها ممکن است نمادهای خاصی مقداری دیگر رشد بکنند ولی شناسایی سود شروع شده
-اما کاما تا این لحظه 11 میلیون صف خرید اشاره های مکرر ما قبل از رشد امکان خرید فراهم بود
-تاپیکو با 95 میلیون صف خرید متوقف شد هدف اول 2000ریال ضمنا اگر ذوب دست پایین خریده اید فروشنده نباشید
-شاخص کل ومیزان رشد را باید بعد بازگشایی های امروز محاسبه کرد
-
ضمن عرض سلام 
به نظرتان موقع رشد گروه خودرو نرسیده با این رشد بازار ؟
ممنون
پاسخ : سلام در این گروه فقط نوسان ولی اگر در سایتهای فروشنده خودرو نماد خودرو خساپا خپارس افزایش قیمت خودرو ها درج شد امکان صعود گروه خودرو فراهم میشود

-
-سهم قرص محکمی است فخوز چند بار زیر 7000ریال نزول میکرد زیر6500ریال نزول میکرد ما مدام سیگنال ورود میدادیم
-ذوب با قیمت مجازمحفوظ 1557ریال یعنی صدرصد رشد کسی باور نمیکرد
-
نماینده مجلس و کارگزار سابق اعلام کرد:

باورهای غلط از شاخص بورس و پیشنهاداتی برای توسعه بازار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و کارگزار سابق بورس با اعلام باورهای غلط از شاخص ، پیشنهاداتی برای توسعه بازار سرمایه ایران اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمد حسن نژاد که در سال های گذشته مدیرعامل یکی از شرکت های کارگزاری بورس و فعال بازار سرمایه بود، درباره استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای تامین مالی بخش تولید یه خانه ملت گفت: در ایران تعریف اشتباهی از عملکرد بازار سرمایه صورت گرفته به نحوی که احساس می شود در بازار سرمایه از خرید و فروش سهام، پول به دست می آید، همچنین این تلقی غیرصحیح وجود دارد که لزوما هر چه شاخص بورس بالاتر برود، بیانگر موفقیت بازار سرمایه است.

وی افزود: برداشت اشتباه از نحوه عملکرد بورس به این بازار ضربه وارد کرده است. چرا که بازار سرمایه مناسب، بازاری محسوب می شود که سرمایه های خرد را به سرمایه کلان تبدیل می‌کند. یعنی پول‌های سرگردان بازار را که نمی خواهد به بازار پول برود با بکارگیری ابزارهای مختلف جذب می کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: عملکرد بازار سرمایه زمانی مناسب است که به تأمین سرمایه بنگاه های تولیدی کمک کند و شرکت ها بتوانند با سهولت اوراق مشارکت، اوراق اجاره، سهام، ابزار بدهی یا ابزار مالکیتی منتشر کنند که متاسفانه این موضوعات تاکنون مغفول مانده است.

حسن نژاد درباره توسعه بورس گفت: باید پذیرفت افراد مختلف درجه ریسک پذیری و محافظه کاری مختلفی دارند و در حال حاضر بازار مسکن و پول در مقایسه با بازار سرمایه بسیار فعال تر است. چرا که سرمایه‌گذاران می‌دانند با سرمایه‌گذاری در بازار پول، حداقل به عایدی ولو اندکی دست می یابند یا سرمایه گذاری در بازار مسکن این خاصیت را دارد که حداقل پول آنها سوخت نمی شود.

وی افزود: باید اطمینان سرمایه گذاری در بورس ارتقا یابد. بنابراین باید برای افراد مختلف با درجه ریسک پذیری متفاوت ابزارهای مختلف در بازار سرمایه طراحی شود که سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری مختلف را بتواند جذب بازار سرمایه کرد.

حسن نژاد گفت: تا زمانی که ابزارها، نهادها و مهندسی مالی را در بازار سرمایه را رونق ندهیم نمی‌توانیم این بازار را به شرایط مطلوب برسانیم. البته نسبت به حدود چند سال گذشته با بکارگیری صندوق‌های سرمایه گذاری و ابزارهای جدید بازار سرمایه پیشرفت هایی داشته اما همچنان نسبت به کشورهای پیشرفته عقب هستیم.

انتهای پیام


-
-
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد:

اعلام وعده دولت بر اجرای سیاست‌ های جدید ارزی تا 48 ساعت آتی

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با ارائه توضیحاتی درخصوص بررسی استیضاح وزیر اقتصاد، از وعده دولت برای اجرای سیاست‌های جدید ارزی ظرف ۴۸ ساعت آتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محمدرضا پورابراهیمی درخصوص نشست دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس به خانه ملت گفت: براساس برنامه در جلسه دیروز کمیسیون اقتصادی با حضور کرباسیان وزیر اقتصاد، دومین نشست مربوط به بررسی استیضاح وی که حدود 90 نماینده مجلس این استیضاح را درخواست کردند، برگزار شد.

وی افزود: با توجه به اینکه درخواست استیضاح دارای محورهای مختلفی است، در جلسه اولی که در این خصوص برگزار شد، نمایندگان تقاضاکننده فرصت نداشتند درباره تمامی محورها سوال مطرح کنند و با توجه به اینکه در هفته بعد از برگزاری جلسه اول کمیسیون اقتصادی در رابطه با بررسی درخواست استیضاح، نمایندگان برای سرکشی به حوزه انتخابیه در تهران حضور نداشتند، برگزاری جلسه دوم کمیسیون برای استیضاح به تعویق افتاد.

این نماینده مجلس ادامه داد: مقرر بود هفته گذشته جلسه دوم استیضاح وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی برگزار شود اما با هماهنگی رئیس مجلس در نشست نمایندگان مجلس با دولت درخصوص تقاضای تعدادی از نمایندگان برای سوال از روحانی در کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت و این باعث شد تا نشست بررسی درخواست استیضاح وزیر با تاخیر پیگیری شود.

پورابراهیمی گفت: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی سوالات نمایندگان در بخش های گمرک، بیمه، بازار سرمایه، حوزه اموال تملیکی، سازمان خصوصی سازی، سازمان حسابرسی، معاونت بیمه و بانک وزارت اقتصاد مطرح شد و مسئولان مربوطه که زیرمجموعه وزارت اقتصاد هستند، گزارش عملکرد به نمایندگان ارائه کردند.

وی افزود: براساس آیین نامه داخلی مجلس گزارش مربوط به جلسات استیضاح وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی به هیات رئیسه مجلس ارسال می شود و چنانچه 10 نفر از نمایندگان متقاضی استیضاح به کرباسیان همچنان بر لزوم استیضاح تاکید داشته باشند، تقاضا در هیات رئیسه اعلام وصول خواهد شد تا در دستور کار صحن علنی مجلس قرار بگیرد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص تغییر گروه اقتصادی دولت گفت: متناسب با شرایط کنونی اقتصاد باید از اشخاصی که در موضوعات کلان اقتصادی خلاق هستند و توانایی دارند که با هماهنگی کارها را پیگیری کنند، استفاده کرد بنابراین نیاز به ترمیم گروه اقتصادی دولت وجود دارد اما مهمتر از ترمیم دولت به معنای تغییر شخص حقیقی این است که راهبردها و رویکردها اصلاح شود و چنانچه افراد تغییر کنند اما سیاست ها تغییری نکند، تحول اقتصادی مدنظر مردم و مسئولان اتفاق نخواهد افتاد.

پورابراهیمی گفت: کمیسیون اقتصادی از مدت ها قبل تاکید داشت سیاست‌ های ارزی دولت باید اصلاح شود و حتی در این زمینه طرح دو فوریتی ساماندهی بازار ارز تهیه شد. در هر صورت با وجود گذشت حدود 3 ماه از اجرای سیاست های اشتباه ارزی، توافقاتی صورت گرفته و با رئیس جدید بانک مرکزی نیز در دو روز اخیر مذاکراتی انجام شده تا سیاست های جدید ارزی به صورت تخصصی اعمال شود. در هر صورت فضای مثبتی حاکم شده و اولین گام دولت برای تحول در فضای اقتصادی اعلام سیاست های جدید ارزی با تکیه بر رویکرد تخصصی است.

وی افزود: همکاری و تعامل جدیدی بین مجلس و دولت برای ساماندهی بازار ارز آغاز شده و انجام این مهم مطالبه مجلس از دولت است. در هر صورت از سوی مسئولان دولتی اعلام شده ظرف 48 ساعت آینده سیاست های جدید ارزی دولت اجرایی می‌شود. امیدوارم با اجرای سیاست های جدید ارزی توسط دولت التهابات بازار ارز از هفته های آینده کاهش یابد، چرا که با کاهش نرخ ارز قیمت کالاها درسایر بازارها متعادل خواهد شد.

انتهای پیام


-گروه خودرو امروز در حال اصلاح قیمت ممکن است هفته اینده مثبت شود
-گروه فلزات اساسی هم وارد فاز اصلاح قیمت کوتاه مدت.....
-بازار نیاز به اصلاح قیمت کوتاه مدت دارد
-برترین صفهای خریدبازار بورس -پارس-تاپیکو-کاوه -مبین-وبانک-فارس -فخاس-شتران-فخوز-شخارک-کاما-وغدیر -ونیکی-رمپنا-وصندوق-جم-پترول البته تعدادی بازوتعدادی متوقف هستند.....برداشت من از این برترین صف های خرید گرایش بازار به گروه فلزات اساسی  -محصولات شیمیایی وسرمایه گذاری های وابسته را نشان میدهد
-اما فرا بورس شراز تنها سهم برتر این بازار است یعنی تمرکز خرید بیشتردر بازار بورس است ارزش معاملات روزانه فرا بورس تقریبا تا این لحظه نصف بازار بورس است فرا بورس تا این لحظه 263میلیارد تومان-بازار بورس تا این لحظه  600میلیارد تومان
-صنعت خودرو مدیرانش با سهامدارانش رو راست نیستند وعلت عدم استقبال این روزها کاملا مشهود است
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط جواد در تاریخ 1397/5/12 و 18:34 دقیقه ارسال شده است

سلام به عنوان پس انداز بلند مدت و چند ساله و در مقابل پس اندازی مانند بیمه عمر و پس انداز برای بچه ها، به نظر شما میتوان با اطمینان نسبی از حاشیه سود و ریسک نکول و ... وارد صندوق های طلا، عقیق یا ... شد؟ به عنوان پس انداز آتی میتواند مناسب باشد؟
پاسخ : سلام صندوق ها چون نظارت دقیق ندارمیعنی وقت نبوده دقت کنم با اهل فن مشورت نمایید فقط درسقف نخرید

این نظر توسط محمدحسنی در تاریخ 1397/5/10 و 12:25 دقیقه ارسال شده است

سلام و درود
نظرتون درباره وتوسم چیه؟ با توجه به اینکه تقریبا تمام زیر مجموعه هاش رشد کردن و یا در حال رشد هستند
پاسخ : سلام حتما فردا تست میکنم الان محل کار تعطیل شدیادم رفت دوباره سوال کنید
پاسخ : سلام حمایت اول 1200 مقاومت اول 1500ریال مسلما در 1200ریال خریدار زیاد دارد

این نظر توسط محمد نیازی در تاریخ 1397/5/10 و 10:14 دقیقه ارسال شده است

سلام.قبلا هم عرض کردم .اون بز شما تا 200 کیلو نشه تا عید فعلا ما نمیخریم( ذوب)شکلکشکلکشکلک
پاسخ : سلام امیدوارم خدا به همه صبربده وبا محاسبات حساب شده از همه نمادها سودببرند

این نظر توسط سامان در تاریخ 1397/5/10 و 9:21 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام خدمت استاد گرامی
به نظرتان موقع رشد گروه خودرو نرسیده با این رشد بازار ؟
ممنون
پاسخ : سلام در این گروه فقط نوسان ولی اگر در سایتهای فروشنده خودرو نماد خودرو خساپا خپارس افزایش قیمت خودرو ها درج شد امکان صعود گروه خودرو فراهم میشود


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی