close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ذوب مقاوم زیر مشت ولگدهای فروشندگان

ذوب مقاوم زیر مشت ولگدهای فروشندگان

سلام روز بخیر


-
اگردر اینده قیمت گذاری خودرو بصورت ازاد باشد شاهد انفجار قیمت در سهام خودرویی خواهیم بود؟
واقعا؟

پاسخ : سلام بله اگر قیمت گذاری ازاد بشود قطعا خودرویی ها بیست الی 30درصدرشد خواهند کرد

-
-
-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذوب طی روزهای گذشته مجددا حدود 20 درصد رشد کرد
--فرصت نیست مطلب بنویسم
-دوستم اپارتمانش را در شل بازار فروخته تا زمین بسازد رفته اهن بخرد دلال ها میگویند900هزار تومان هر شاخه یاد ذوب اهن افتادم
-
بانک مرکزی اعلام کرد:

تکلیف سران سه قوا به عرضه سهام زیرمجموعه بانک ها در بورس

بانک مرکزی اعلام کرد طبق مصوبه و تکلیف سران سه قوا و در اجرای اصل ۴۴ ، بانک‌ها باید کلیه سهام در اختیار خود در بنگاه‌های اقتصادی را از طریق بورس واگذار کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک مرکزی اعلام کرد طبق بند ب ماده 16 قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب سال 94، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی و شرکت‌های تابعه آن‌ها موظف بوده‌اند ظرف مدت سه‌سال از زمان لازم‌الاجرا شدن قانون مذکور (خرداد97) سهام تحت تملک خود و شرکت‌های تابعه‌ای که بیش از ٥٠ درصد سهام آن‌ها به طور مستقیم یا غیرمستقیم متعلق به بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی بوده یا اکثریت اعضای هیأت مدیره آن‌ها را بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی تعیین می‌کرده‌اند، به بنگاه‌های غیربانکی واگذار کنند.

در همین راستا نیز شورای پول و اعتبار درجلسه 12 اردیبهشت 96 ضمن احصای مصادیق فعالیت‌های بانکی و اعلام ممنوعیت سرمایه‌گذاری بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی در عرصه‌های غیربانکی و تأکید بر واگذاری سرمایه‌گذاری‌های پیشین شبکه بانکی در این قبیل بنگاه‌ها، حدود مجاز سرمایه‌گذاری بانک‌ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی (و یا شرکت‌های تابعه آن‌ها) در زمینه فعالیت‌های بانکی را تعیین کرد که این موضوع طی بخشنامه اول خرداد 96 با عنوان دستورالعمل سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.

به واسطه اهمیت موضوع و تأکید دوباره بر این مهم، شورای عالی هماهنگی اقتصادی متشکل از مقامات ارشد سه قوه در جلسه 29 خرداد 97 مقرر کرده است: در اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی، بانک‌ها، کلیه سهام در اختیار خود در بنگاه‌های اقتصادی را از طریق بورس برای واگذاری عرضه کنند.

انتهای پیام-سهم بانکی....ایا شما میخرید؟
-الان نه طلا بخرید نه دلارفقط ارامش وحفظ پول در بانکی مثل بانک شهر

-پارس -شاراک-فولاد -ذوب -پارسان-ونیکی -تاپیکو- وتعدادی دیگر صفهای خرید برتر را تشکیل می دهند معمولا 99 درصد فلسفه تشکیل چنین صفهایی هیجان والتهاب نشات گرفته از رشد نامتعارف قیمت ارز است
-گروه چند رشته ای صنعتی وبانک-وغدیر-وصندوق-وامید پرتقاضا
-امروز احتمالا رشد شاخص از مرز 3000واحد عبور خواهد کرد
-کانال حمایت کننده  باید در محدوده 2000ریال سیگنال خروج خاذین را میدادولی تارگت 700تومانی میداد ونتیجه این شد خاذین در 1422ریال صف فروش یک جایی گفتم خاذین دوباره 1000ریال ولی همانجا گفتم نه من اشتباه میکنم الان هم من اشتباه میکنم امیدوارم صف فروش خاذین جمع شود
-کاما روزهای قبل قبل ازرشد اشاره کردیم حدسمان درست بود اتلان گروه کانه های فلزی کچادکگل ومعادن کاما صف خرید
-
بهمنی:

دلار با 10 کار ساماندهی می شود/ اعلام یواشکی تجارب به مسئولان

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه باید سیاست های بانکی و اقتصادی تغییر کند و دلار با 10 کار ساماندهی می شود گفت: می توانم یواشکی تجربیات شخصی در حوزه بانک مرکزی را در اختیار مسئولان قرار دهم.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود بهمنی درباره تدوام روند صعودی قیمت ارز به خانه ملت گفت: تغییر یک مدیر یا شخص نمی تواند روی عملکرد بانک مرکزی تاثیرگذار باشد. برای ارتقای عملکرد بانک مرکزی باید سیاست های اقتصادی و بانکی اصلاح شود باید از تجربه گذشته استفاده کرد و از تکرار سیاست های اشتباه جلوگیری و از راهکار صحیح استفاده شود.

وی افزود: با استفاده از 10 راهکار می توان وضعیت موجود بازار ارز را ساماندهی کرد که تنها به دو مورد از راهکارها اشاره می کنم. در حال حاضر ارز مناسبی به بازار ثانویه ارز ارائه نمی شود و بازار ثانویه عمق ندارد بنابراین باید بازار ثانویه ارز یک بازار با ساختار مناسب و گسترده تر باشد تا بتواند به نیازهای ارزی پاسخ بدهد.

رئیس سابق بانک مرکزی ادامه داد: علاوه بر بازار ثانویه ارز باید بحث پیمان های پولی دو و چند جانبه عملیاتی شود، بهتر بود که دولت با کمیسیون اقتصادی مجلس درباره انتخاب ریاست جدید بانک مرکزی مشورت انجام می داد در هر صورت باید خط مشی های مدنظر رئیس جدید بانک مرکزی در کمیسیون اقتصادی تشریح شود.

بهمنی ادامه داد: با توجه به تجربیات شخصی از گذراندن تحریم های چندساله ازسال 89 تا 91 که انجام شد، می توانم تجربیات شخصی در حوزه بانک مرکزی را در اختیار مسئولان قرار دهم و حتی اگر تمایل داشته باشند به صورت پنهانی و اصطلاحا یواشکی عنوان کنم چه اقداماتی بانک مرکزی در آن بازه زمانی در مقابله با تحریم ها انجام داده است.

انتهای پیام


-فخوز 7381ریال محکم توام با صف خرید هر افت احتمالی به محدوده زیر 6500ریال خریداران زیادی خواهد داشت
-
سلام  پله دوم ختوقا در چه قیمتی خریدنی است ؟
پاسخ : سلام سری قبل ما گفته بودیم حمایت اول 1400مقاومت اول محدوده 1650ریال الان در همین محدوده دست بدست میشود اگر زیر 1400ریال افت کند خریداران زیادی خواهد داشت و.لی فعلا با همان وضع قبلی در نوسان است

-
-در جواب یک سوال
پاسخ : پول کشیده شده طرف فلزات اساسی-کانی های فلزی--پتروشیمی وپالایشگاهی های صادر کننده اگر این پولها خلاص بشوند قطعا مقداری سمت خودرویی ها خواهد امد

-
-
بانک سوئیسی اعلام کرد:

پیش بینی سقوط‌ سنگین بورس های جهان و افت رشد اقتصادی آمریکا

طبق پیش بینی بانک سوئیسی با تبدیل تنش‌های تجاری آمریکا و چین به جنگ تمام‌عیار، سرمایه‌گذاران باید منتظر سقوط‌ سنگین بازارهای جهانی سهام و افت رشد اقتصادی آمریکا و جهان باشند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بانک سوئیسی یوبی‌اس در تحلیلی اعلام کرد: در صورتی که تنش‌های تجاری بین آمریکا و چین به یک جنگ تمام‌عیار تجاری تبدیل شود، سرمایه‌گذاران باید منتظر سقوط‌های سنگینی در بازارهای جهانی سهام باشند.

با فرض این‌که تمام تجارت بین آمریکا و چین تحت تاثیر تعرفه‌ها و سایر اقدامات محافظه‌کارانه تجاری قرار گیرند، سود شرکت‌های حاضر در شاخص اس‌اندپی۵۰۰ بورس آمریکا با سقوطی ۱۴.۶ درصدی روبرو خواهد شد و رشد اقتصادی آمریکا و رشد اقتصادی جهان، به ترتیب ۲۴۵ و ۱۰۸.۵ صدم درصد افت خواهند کرد.

در این میان تاثیرهای ثانویه‌ای هم وجود خواهند داشت و شرکت‌های چندملیتی‌ فعال در چین در معرض تهدید اقدامات تلافی‌جویانه چینی قرار می‌گیرند و این تاثیر بزرگتر می‌شود.

بنابراین از نظر ارزش شرکت‌ها در بازار، باعث ضرری ۹.۱ درصدی خواهد شد. به این ترتیب با اصلاحات تکمیلی، بانک یوبی‌اس تخمین می‌زند که کل ضرری که شاخص سهام آمریکا متحمل خواهد شد به ۲۱.۳ درصد برسد.

تا کنون تنها ظرف سال جاری ترامپ تعرفه‌های جدیدی را بر پنل‌های خورشیدی چین، ماشین‌های لباسشویی، آلومینیوم و فولاد، همچنین سایر کالاهای وارداتی مرتبط با سرقت حق معنوی اثر، وضع کرده است. چین هم هر باز تلافی کرده است. هرچند تعرفه‌های بالقوه بیشتری وجود دارند و ترامپ تهدید کرده است تعرفه‌های جدیدی بر واردات چین به ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار، وضع خواهد کرد.

دیوید رایلی استراتژیست ارشد سرمایه‌گذاری در شرکت مدیریت سرمایه بلوبی گفت: اگر در پکن بودم حتما نگران می‌شدم. در انتهای این ماه یا اوایل سپتامبر تعرفه‌های جدید بیشتری بر کالاهای چینی وضع شود.

تحلیل‌گران یوبی‌اس هشدار دادند سرمایه‌گذاران با بیانات آشتی‌طلبانه‌ای که از رهبران آمریکا و اروپا شنیدند، اصلا برای سناریوی جنگ تجاری آمادگی ندارند.

در این بیانیه آمده است: هنوز بازارهای سهام با کاهش خطر سناریوی جنگ تجاری روبرو نشدند و پیش‌بینی می‌کنیم به علت ترکیب درآمدهای کمتر و رشد اقتصادی منفی، سقوطی بیش از ۲۰ درصدی در پیش داشته باشیم.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
[ دوشنبه 08 مرداد 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]