close
تبلیغات در اینترنت
بورس تلاطم نوسان ارز
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-هیچی بورس تعطیل فقط ذوب روشن برو بگیر بخواب چقدر اینجا گفتم ذوب هزار بار گفتم-کاما قوی ظاهر میشود علت را تحقیق کنید-خاذین 22میلیون صف فروش در 1570ریال ادم یاد 1000ریال می افتد نه اشتباه فکر میکنم--فولاد بالای4000ریال فخوز بالای 7000ریال فملی بالای 3000ریال.....فخوز سیگنال سه ساله ما بود-در این قیمت تقاضا برای ذوب بیشتر از صف خرید است چون امیدی به خرید ندارند در صف خرید قرار نمی گیرندضمنا ذوب 33میلیون سهم فعلا دارد وصاحبان سهم همه هوشیار فقط اماتورها میبازند…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-هیچی بورس تعطیل فقط ذوب روشن برو بگیر بخواب چقدر اینجا گفتم ذوب هزار بار گفتم
-کاما قوی ظاهر میشود علت را تحقیق کنید
-خاذین 22میلیون صف فروش در 1570ریال ادم یاد 1000ریال می افتد نه اشتباه فکر میکنم
--فولاد بالای4000ریال فخوز بالای 7000ریال فملی بالای 3000ریال.....فخوز سیگنال سه ساله ما بود

-در این قیمت تقاضا برای ذوب بیشتر از صف خرید است چون امیدی به خرید ندارند در صف خرید قرار نمی گیرندضمنا ذوب 33میلیون سهم فعلا دارد وصاحبان سهم همه هوشیار فقط اماتورها میبازند وفرصت سوزی میکنند
-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد (خاذين1) به علت تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت 97/5/7 09:10
به اطلاع ميرساند نماد معاملاتي شركت سايپاآذين‌ (خاذين1) با توجه به تغييرات بيش از 20 درصدي قيمت سهام، به منظور اطلاع رساني مناسب شركت به بازار در خصوص علل آن، متوقف گرديد. نماد مذكور روز معاملاتي بعد به صورت حراج ناپيوسته و با محدوديت دامنه نوسان قيمت بازگشايي خواهد شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-وتوکا نیز صف خرید سنگین دارد تا این لحظه
-شسپا -حفاری-ونیکی-پترول-فسپا-امید صفهای خریدی که مشاهده میشود
-سقاین نیز صف خرید در محدوده 5700ریال کف مشخص شد
-
بعد از ۱۷ سال :

"خاور" هم از بورس کارت قرمز گرفت / آمار هشت تایی ها

ایران خودرو دیزل هم بعد از سایپا دیزل با دریافت کارت قرمز بورس به حضور ۱۷ ساله پایان داد و راهی بازار پایه فرابورس شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه حذف شرکت ها از بورس و انتقال به بازار پایه فرابورس که با اجرای اصلاحات و اعمال تغییراتی در نحوه افشای اطلاعات توسط سازمان بورس از 9 دی سال گذشته رخ داد، شرکت ایران خودرو دیزل هم با این رویداد ناخوش روبرو شد.

براساس این گزارش، درحالی از سال گذشته تاکنون شرکت های چینی ایران ، پارس پامچال ، سیمان کارون ، پلی اکریل ، تولید مواداولیه الیاف مصنوعی ، سرمایه گذاری ملت و سایپا دیزل از بورس کارت قرمز گرفته اند که "خاور" هم از بهمن سال گذشته در کنار گرانیت بهسرام، سایپا دیزل و قند شیرین به دلیل عدم ارایه برنامه های خروج از زیاندهی در نوبت اخراج از بورس بود.

به  این ترتیب با مصوبه هیات پذیرش اوراق بهادار، 9 مرداد این زیرمجموعه ایران خودرو از فهرست شرکت های بورسی حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل خواهد شد تا آمار اخراجی های بورس با تکیه بر رویه جدید ، هشت تایی شود.

طبق بررسی های بورس پرس "خاور" با سرمایه بیش از 498 میلیارد تومانی ، مجمع سالانه مربوط به سال مالی اسفند گذشته را با زیان 213 تومانی هر سهم معادل بیش از 2.8 هزار میلیارد تومان برگزار کرد.

این شرکت از اردیبهشت 80 با کشف قیمت 200 تومانی هر سهم وارد بورس شده بود و آخرین قیمت هر سهم آن در بورس مربوط به 27 تیر با 50  تومان است.

انتهای پیام


-شناسایی سودهای کوتاه مدت فرض در ذوب حتی توسط حقوقی ها اول فروش بعد پشیمانی باز دوباره صف خرید تا این لحظه
-

بانک ملت از کاهش سود و زیان انباشته خبر داد و برای فردا آماده بازگشت شد

بانک ملت از کاهش سود ۳۹ درصدی سود خالص و تغییر سود انباشته به زیان انباشته خبر داد و با اعلام دلایل این رویداد ناخواسته ، برای فردا آماده بازگشت به بورس شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت که مانند دیگر بانک ها برگزاری مجمع سالانه 31 تیر را لغو و به زمان دیگری موکول کرده و با تعلیق نماد روبرو است، از کاهش سود 39 درصدی سود خالص و تغییر سود انباشته به زیان انباشته خبر داد.

"وبملت" درحالی فردا بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت به تابلو بورس باز خواهد گشت که سود 967 میلیارد تومانی را به 590 میلیارد تومان کاهش و سود انباشته بیش از 358 میلیارد تومانی را به زیان 132 میلیارد تومان تغییر داده است.

این بانک 5 هزار میلیارد تومانی دلایل کاهش سود و اعلام ناخواسته زیان را انجام اصلاحات مد نظر بانک مرکزی و سازمان حسابرسی در خصوص عدم اعمال نرخ تسعیر 10 اردیبهشت 97 کمیته فنی سازمان حسابرسی، برگشت درآمدهای سنوات قبل ، احتساب هزینه مطالبات مشکوک الوصول ارزی و درآمدهای مرتبط با سال مالی 96 اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، پیش از این و با انتشار گزارش عملکرد تلفیقی حسابرسی شده ۱۲ ماهه ۹۶، سودآوری بانک ملت با افت نسبت به گزارش حسابرسی نشده مواجه شده بود که عمده دلیل آن مربوط به افزایش هزینه ها و کاهش درآمدهای غیرمشاع است. این در حالی است که درآمدهای مشاع بانک در گزارش حسابرسی شده با رشد حدود 2 درصدی مواجه شده و با توجه به عدم تغییر در سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری شاهد افزایش 28 درصدی سهم بانک از درآمدهای مشاع هستیم.

با این حال افت 17 درصدی نتیجه مبادلات ارزی در بخش درآمدهای غیر مشاع و افزایش 10 درصدی هزینه مطالبات مشکوک الوصول کاهش سودآوری در گزارش حسابرسی شده نسبت به حسابرسی نشده را به همراه داشته است.

انتهای پیام


-دلار 4500تومان شد 9000تومان ذوب 70تومانی هم شد 140 تومان هنوز ذوب صف خرید است اگر ریزش کند دست پایین خریدار دارداگر صعود کند سود میبریدبدبخت ادم عجول است
-
-
دلار تک‌نرخی ۷۰۰۰ تومانی در راه است!؟
با خبرهای امروز و اضافه شده دامنه بازار ثانویه ارز، مشخص شد که بازی افزایش نرخ ارز دولتی با قرار گرفتن آخرین تکه از پازل خود رو به پایان است.

 به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، با خبرهای امروز و اضافه شده دامنه بازار ثانویه ارز، مشخص شد که بازی افزایش نرخ ارز دولتی با قرار گرفتن آخرین تکه از پازل خود رو به پایان است و به احتمال زیاد فرآیند کاهش نرخ ارز خودساخته همزمان با رییس کل جدید بانک مرکزی در بازار آزاد شروع می‌شود و نرخ دلار در حدود ۷۰۰۰ تومان تک‌نرخی خواهد شد و مردم هم باید از روند کاهشی نرخ ارز خوشحال شوند و قیمت‌های سال گذشته را به سبب هیجانات کاذب ماه‌های اخیر فراموش کنند.


رسانه‌های وابسته و پشتیبان این طرح هم همزمان شروع به تمجید و برشمردن مزایای این تصمیم گرفته‌اند، اما قطعا می‌دانیم که مهم‌ترین وظیفه یک حکومت در قبال مردم و فعالان اقتصادی «امنیت اقتصادی» است. این هیجانات و نوسانات شدید در ارزش پول ملی که در دهه‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم نتیجه‌ای جز برهم زدن امنیت اقتصادی و کاهش قدرت تصمیم‌گیری برای مردم ندارد.


-اگردر اینده قیمت گذاری خودرو بصورت ازاد باشد شاهد انفجار قیمت در سهام خودرویی خواهیم بود
-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دارمتن رنگ سبز یادتان باشد هفتم مرداد
-
-
-
-
--
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط سهام دار کوچک در تاریخ 1397/5/7 و 12:28 دقیقه ارسال شده است

اگردر اینده قیمت گذاری خودرو بصورت ازاد باشد شاهد انفجار قیمت در سهام خودرویی خواهیم بود؟
واقعا؟
شکلکشکلکشکلک
پاسخ : سلام بله اگر قیمت گذاری ازاد بشود قطعا خودرویی ها بیست الی 30درصد رشد خواهند کرد

این نظر توسط محمد در تاریخ 1397/5/7 و 10:57 دقیقه ارسال شده است

سلام خسته نباشید
من وقتی نمودار مفید تریدر با نمودار کارگزاری نگاه میکنم کلی باهم فرق داره تمامی مشخصات یکی هستند ولی خطوط روند و.... باهم متفاوت هستند
شما با چه برنامه ای تحلیل میکنید بی زحمت اسم نرم افزار بگید از کجا دانلود کنم
با تشکر
پاسخ : سلام بورس 365 را هم چک کنید
پاسخ : ره اورد365
https://rahavard365.com


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی