close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ذوب اورانیوم غنی نشده

ذوب اورانیوم غنی نشده

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذوب فولاد فملی مثلث قدرت بورس تا این لحظه صف خرید......فخوزارام ولی مثبت وبا ثبات تر از همیشه
-وقتی ترامپ با صنعت فولاد قدرت نمایی می کند ایران هم با صنعت فولاد قدرت نمایی میکند
-پتروشیمی ها هم صف خرید شاراک قوی تر از همه
-با خبر فعلا تایید نشده فروش ارزحاصل از صادرات با نرخ بازار ثانویه ومشابه گروه فلزات اساسی وپتروشیمی تا این لحظه شاخص با 2946 واحد رشد مواجه شده است بنظر میرسد تبادل با ارز نیمایی 42000ریالی به حاشیه رانده خواهد شد
-کانال های تلگرامی دو گروه شده اند عده ای تایید وعده ای تکذیب می کنندولی بمرور زمان جمع بندی به نفع فولادی ها وپتروشیمی ها وکلا شرکتهای صادر کننده بورسی خواهد بود
-خاذین مظلوم صف فروش تا این لحظهدر1644ریال......اشتباه هیجانی مبنی بر تارگت 7000ریالی

-فملی 80 میلیون صف خرید بجز مس محصولات فرعی لجن الکترولیز یا همان کنستانتره طلا نقره هم می فروشد در بشگه های 200 کیلویی پلمپ شده میانگین بیش از یک کیلو طلا وحدود میانگین 50کیلو هم نقره دارد البته با انالیز مشخص فروخته میشود
-اما زیرک باشید ونزول گروه خودرویی را فرصت تلقی کنید
-گروه کانه های فلزی صادرات محور نیز صف خریددر راس کگل وکچاد

-اما قطعه سازهای خودرویی همچنان زیر نظر

-مردم تورم ساز مردمی که برای خرید دلار وسکه هجوم می برند خودشان تورم را تثبیت می کنند ومسولان..........
-صف فروش سنگین در خاذین الان11میلیون
-اما سیگنال حرفه ای ما زمانی که سقاین 5700ریال بود الان صف خرید
-شاخص کل 3044واحد رشدتا این لحظه
-
درپی تصمیم جدید دولت رخ داد:

خبری خوش برای شرکتهای پتروشیمی،معدنی و فلزی با عدم عرضه ارز با نرخ دولتی

دولت در تصمیمی جدید مقرر کرد دلار ۴۲۰۰ تومانی تنها به کالاهای اساسی و دارو اختصاص یابد و شرکتهای پتروشیمی، معدنی و فلزی نیز ارز حاصل از صادرات را با نرخ توافقی در بازار ثانویه عرضه کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، خبرها از درون دولت حکایت از آن دارد که تصمیم گرفته شده تا دلار دولتی دیگر به مواد اولیه و واسطه‌ای تولید اختصاص نیابد و این بخش هم از شمول دریافت دلار ۴۲۰۰ تومانی مستثنی شده و به بازار ثانویه هدایت شود. آنگونه که منابع دولتی و بانک مرکزی می‌گویند، قرار بر این است دلار ۴۲۰۰ تومانی تنها به واردات دارو و کالاهای اساسی اختصاص یابد و مابقی نیازها، با نرخ بازار ثانویه که محلی برای تعامل صادرکنندگان و واردکنندگان است، تامین شود.

بر اساس این تصمیمات، قرار بر این است که دولت ارز حاصل از صادرات مواد پتروشیمی و محصولات معدنی را نیز به بازار ثانویه منتقل کرده و دیگر قرار بر این نباشد که تامین ارز واردات کالاها با ارز حاصل از صادرات این دو گروه نیز، با دلار ۴۲۰۰ تومانی صورت گیرد.

یک مقام مسئول در نظام بانکی با تائید این خبر به مهر گفت: پتروشیمی‌ها از این پس دیگر الزامی به عرضه ارز حاصل از صادرات به دولت به نرخ ۴۲۰۰ تومانی نداشته و تنها با ارایه ارز با نرخ توافقی در بازار ثانویه، رفع تعهد ارزی خواهند کرد.دولت دیگر مکلف نخواهد بود دلار دولتی را به بخش تولید بدهد و تنها برای واردات کالاهای اساسی و دارو، دلار موسوم به ۴۲۰۰ تومانی اختصاص داده می‌شود که البته اکنون نرخ آن از مرز ۴۳۰۰ تومان هم گذشته است.

وی افزود: صادرکنندگان پتروشیمی و مواد معدنی نیز می‌توانند ارز را با نرخ توافقی در بازار ثانویه عرضه کنند درحالی که تا پیش از این پتروشیمی‌ها نیز مجبور بودند ارز را با نرخ دولتی به دولت بدهند ولی قرار است که این محدودیت هم برداشته شود.

این در شرایطی است که بخش‌خصوصی بارها و بارها در دوران اجرای سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز که از فروردین سال جاری آغاز شده، نسبت به تغییر جهت دولت در اختصاص ارز دولتی هشدار داده و از دولت درخواست کرده بود ارز دولتی را تنها به واردات کالاهای اساسی و دارو اختصاص دهد، اما اکنون دولت بعد از گذشت ماهها و صرف هزینه‌های بسیاری که از منابع ارزی انجام شده، این تصمیم را در دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام


-زقیام را رد کنید برود شندرغاز مزاحم سبد افکار بهم ریز
-نکته فنی اینجاست حمایت چرچیل از خاذین تا 2000ریال خوب بود ولی تارگت زود هنگام 7000ریالی با ذهن بورسی جور در نمی اید من اتفاقا چرچیل را دوست دارم ولی نظر بورسی موافق ومخالف باید درج شود خاذین با تغییرات مالی در صورتهای مالی امکان رشد خواهد داشت نه با هیجانات زود گذر
-سلام و روز بخیر بازار همیشه فرصت خرید دارد.
خودورویی ها در کف قیمت منتظر شروع حرکت هستند. در همین بازار وکادو بازار پایه تو این قیمتا خیلی خوبه.
پاسخ : سلام فعلا دور دور فلزات اساسی -پتروشیمی ها-کانه های فلزی-پالایشگاهی های صادر کننده وکلاصنایع صادراتی است گروه خودرو صرفا نوسان ان هم در همدر مقاطع خاص فعلا رصد کنید اما قطعه سازان خودرویی برندگان بازار خواهند بود
پاسخ : وکادو حمایت اول 3800ریال مقاومت اول 4500ریال مقاومت دوم 5000ریال


-

معرفی ۲۰ کارگزار اول و آخر بورس/ سهم ۷.۶ هزار میلیاردی ۱۰ شرکت برتر

در پایان ماه چهارم سال بیش از ۹.۶ هزارمیلیارد تومان در بورس تهران معامله شد و ۱۰ کارگزار برتر با انجام حدود ۳۹ درصد کل معاملات، سهم ۷.۶ هزار میلیارد تومانی را به نام خود کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، به دنبال گذشت 4 ماه از آغاز سال و ورود شرکت های بازار سهام به میاندوره دوم، آمار حجم معاملات افزایش پیدا کرده به نحوی که طی این مدت که بورس تهران 76 روز را سپری کرده افزون بر 92 میلیارد سهم به ارزش بالغ بر 25.3 هزار میلیارد تومان توسط شرکت های کارگزاری دست به دست شد.

این آمار در حالی است که در تیرماه با 21 روز فعالیت، 33.4 میلیارد سهم به ارزش 9.6 هزار میلیارد تومان معامله شده که نشان دهنده تعلق سهم 38 درصدی معاملات تیر است.

براین اساس، در این حجم از معاملات مربوط به شرکت های بورسی، 10 کارگزار با سهم 39.3 درصدی بیش از 7.6 هزار میلیارد تومان را به نام خود کرده اند تا 2 هزار میلیارد تومان دیگر نصیب 96 کارگزار دیگر شود.

در صدر این گروه کارگزاری خصوصی مفید با تکیه بر مشتریان خرد و کلان و رویه معاملات آنلاین، 7.26 درصد سهم معاملات تیر را به خود اختصاص داد. کارگزاری بانک ملت نیز با سهم 6.74 درصدی در رتبه دوم ایستاد.

کارگزاری های بانک ملی، خبرگان سهام و آرمون بورس به ترتیب با سهم 3.49،4.26 و 3.47 درصدی در رده های سوم،چهارم و پنجم ایستادند تا به این ترتیب از پله های اول تا پنجم در اختیار دو شرکت کارگزاری وابسته به بانک باشد.

در رده های بعدی هم کارگزاری های آگاه، امین اوید،بانک پارسیان، بانک پاسارگاد و حافظ با انجام 3.43، 2.91، 2.87، 2.45 و 2.44 درصدی معاملات بورس در تیر ماه قرار گرفتند.

در انتهای این جدول 106 شرکتی هم 10 کارگزاری پارس نمودگر، شاخص سهام، نماد شاهدان، جهان سهم، ایران سهم، دنیای نوین، سهم یار، آبتین استاک، بهین پویا و فولاد مپنا با سهم صفر و 0.1 درصدی، بدترین عملکرد را داشته اند.

انتهای پیام


-
توسط انجمن صنایع فرآورده های لبنی:

مجوز گرانی تا 32 درصدی شیر، ماست و پنیر منجر به رشد سهام 7 شرکت شد

انجمن صنایع فراورده های لبنی نرخ جدید شیر، ماست و پنیر را با افزایش تا 32 درصدی به کارخانه ها اعلام کرد تا 7 شرکت بورسی و فرابورسی امروز با رشد قیمت و صف خرید روبرو شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، انجمن صنایع فراورده های لبنی نرخ جدید محصولات را با افزایش چشمگیر تا ۳۲ درصدی به کارخانه ها اعلام کرد تا امروز سهام شرکت هایی چون لبنيات‌كالبر، پگاه گلپايگان، لبنيات‌ پاك‌، پگاه آذربايجان شرقي، پگاه‌خراسان‌، پگاه گلستان و پگاه‌اصفهان‌ با افزایش قیمت و صف خرید مواجه شوند.

در این نامه به موصوبه اخیر کارگروه تنظیم بازار درباره حداکثر نرخ 1570 تومانی شیرخام دامدارن نیز اشاره شده که در مقایسه با نرخ قبلی، این محصول حدود 9 درصد افزایش نرخ یافته است .

همچنین بهای برخی محصولات صنایع لبنی بیش از 17 و 32 درصد و به طور مثال شیر پرچرب یک لیتری افزایش دارد و از 2800 به 3700 تومان افزایش یافته است.


-
بورس پرس خبر می دهد:

سازمان بورس پیگیر صحت و سقم عرضه آزاد ارز صادراتی 3 صنعت مهم است

سازمان بورس در حال تماس و مکاتبه با مراجع تصمیم گیر است تا تکلیف صحت و سقم عرضه آزاد ارز صادراتی شرکت های پتروشیمی و دو صنعت معدنی و فلزی مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز ، اعلام خبری مبنی بر تصمیم جدید دولت برای تخصیص دلار ۴۲۰۰ تومانی تنها به کالاهای اساسی و دارو و امکان عرضه ارز حاصل از صادرات شرکتهای پتروشیمی، معدنی و فلزی نیز  با نرخ توافقی در بازار ثانویه توسط خبرگزاری ها ، منجر به افزایش قیمت سهام شرکت های این صنعت و جهش بیش از 3 هزار واحدی شاخص بورس شد.

اما ساعتی بعد احمد مهدوی رئیس انجمن کارفرمایی صنعت پتروشیمی ادعای فروش نرخ ارز پتروشمی‌ها در بازار ثانویه را تکذیب کرد و به ایرنا گفت: این موضوع واقعیت ندارد و تاکنون نه تنها بخشنامه ای ابلاغ نشده بلکه بحثی نیز در این باره نشده است. پیش از این پیشنهاداتی را مطرح کرده بودیم که بتوانیم ارز صادراتی پتروشیمی ها را در بازار آزاد فروخته و ما به تفاوت نرخ آزاد و رسمی را به خزانه دولت واریز کنیم که تاکنون مورد تایید قرار نگرفته است.

براساس این گزارش، این موضوع در شرایطی منجر به سردرگمی فعالان بازار سرمایه و نگرانی ها از اصل قضیه شده که پیگیری های بورس نشان داد سازمان بورس هم وارد مسئله شده و در حال تماس و مکاتبه با مراجع تصمیم گیر است تا تکلیف صحت و سقم عرضه آزاد ارز صادراتی شرکت های پتروشیمی و دو صنعت معدنی و فلزی مشخص شود.

بنابراین مقرر شده در صورت حصول نتیجه، موضوع فوق از طریق رسانه ها و شاید کدال به اطلاع فعالان بازار سرمایه رسانده شود.

انتهای پیام-من به جای سازمان بورس باشم چه سهامی که در بورس هست وچه سهامی که وارد بورس خواهند شد اگر به زیر1000ریال نفوذ کرد وظیفه حقوقی خریدن سهم است این باید بصورت یک قانون در بیاید الان بعضا مشاهده میشود فلان نماد  زیر 70تومان بازگشایی میشود وشروع به رشدبه محدوده 1000ریال می کند.اگر دولت قصد حمایت از بورس را دارد همین مورد بالا را باید بصورت قانون در اورد
-وساپا الان626ریال حمایت اول550ریال
-
-
-
-
-
-
-
-
[ شنبه 06 مرداد 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]