close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بازار بورس در کف

بازار بورس در کف

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سقاین صف خرید کشف قیمت در محدوده 5700ریال الان 6591 ریال مقاومت اول7000ریال

-
برای ۳ ماه نخست سال و تیر بررسی شد:

آمار بازدهی سهام ۵۹۳ شرکت از مثبت 856 تا منفی 56 درصد

بازدهی ۳ ماه نخست سال جاری و تیرماه سهام‌ ۵۹۳ شرکت‌ فعال بورسی و فرابورسی در ۴۳ صنعت توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا بررسی شد که دارای دامنه مثبت 856 تا منفی 56 درصد است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی طی میانگین بازدهی سرمایه گذاری در بورس براساس روند شاخص با سود 13 درصدی همراه بوده که طی این مدت آمار سود و زیان سهام‌ 593 شرکت‌ فعال بورسی و فرابورسی در 43 صنعت توسط شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا بررسی شد.

براین اساس، در سه ماه اول سال، 294 شرکت بازدهی بالای 5 درصد ( سود سه ماهه بدون ریسک) و 65 درصد شرکت ها بازدهی مثبت داشتند.

در این میان شرکت قند ارومیه با بازدهی مثبت 856 درصدی و شرکت سولیران با بازدهی منفی 56 درصدی به ترتیب بیشترین و کمترین بازدهی را در بین 593 شرکت ثبت کردند.

همچنین در تیرماه سایپا آذین با 89 درصد بازدهی مثبت و پتروشیمی تخت جمشید با منفی 43 درصد، دارای بیشترین و کمترین بازدهی در بین 578 شرکت بودند.

در این مدت نیز از بین 578 شرکت فعال در بورس و فرابورس، 227 شرکت بازدهی مثبت داشتند که به عبارتی دیگر از 43 صنعت موجود در بازار سرمایه بازدهی مثبت برای 19 صنعت رقم خورده است.

برای دریافت جدول کامل این گزارش اینجا کلیک شود.


-- سخت ترین تفکر در ذوب حاکم است ایا بمانند ویا بروند بلند مدت بماند کوتاه مدت برود
-باز گشایی های بعد مجامع هنوز ادامه دارد
-متاسفانه حجم سنگینی از نقدینگی را نماد پارس در عرضه اولیه با خود برد وبازار با محدودیت نقدینگی مواجه شد
-

رئیس بانک مرکزی توسط روحانی انتخاب شد/ ابلاغ حکم در روزهای آینده

با موافقت رئیس جمهور،رئیس سابق بیمه مرکزی به عنوان رییس بانک مرکزی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از مهر، با موافقت حسن روحانی، عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی شد.

این حکم در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد.

بنابراین گزارش،رفتن همتی به چین به عنوان سفیر نیز منتفی شده و قرار است ظرف یک تا دو روز آینده،رسما سکان بانک مرکزی را به دست گیرد. وی پیش از این رییس بیمه مرکزی و مدیرعامل بانک ملی بوده است.

انتهای پیام


-  خدا قوت حمایت و مقاومت ذوب ار لطفا اعلام میفرمایید
پاسخ : سلام ذوب حمایت اول 1000ریال مقاومت اول1300دوم1450 سوم1600ریال

-خاذین که سیگنال 700تومان داده میشد فعلادر 1709ریال صف فروش است
-مطلب زیر مهم مهم مهم
-

تکیلف مهم سپرده گذاری مرکزی برای کارگزاران درباره صدور کد معاملاتی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: با توجه به بهره برداری از سامانه سجام، شرکت های کارگزاری از 13 مرداد می توانند برای دریافت آنی کد معاملاتی اشخاص حقیقی و حقوقی در سامانه کارا اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به بهره برداری سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان (سجام)، شرکت های کارگزاری می توانند برای دریافت آنی کد معاملاتی اشخاص حقیقی و حقوقی با استفاده از گزینه درخواست صدور کد معاملاتی در سامانه کارا اقدام کنند. از این رو، ایجاد کد معاملاتی از روز 13 مردادماه جاری، صرفا با روش فوق امکان پذیر است.

کلیه فعالان بازار سرمایه (بازار اوراق بهادارو بورس‌های کالا) اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند ظرف 6 ماه از تاریخ صدور این اطلاعیه با مراجعه به نشانی https://dara.csdiran.com/Sejam و با ورود اطلاعات خواسته شده نسبت به ثبت نام در این سامانه اقدام کنند. ثبت نام در این سامانه جایگزین ارائه تمامی مدارک و اطلاعات ضروری خواهد بود که اشخاص موظفند هنگام دریافت خدمات نسبت به ارائه آنها اقدام کنند.

نظر به اهمیّت و ضرورت ثبت نام در این سامانه موارد زیر به استحضار کلیه سرمایه گذاران و فعالان می رسد:

1. پس از گذشت 6 ماه تقویمی از تاریخ صدور این اطلاعیّه هیچ شخص حقیقـی و حقـوقـی نمی تواند بدون ثبت نام در این سامانه، در بازار سرمایه خدماتی از قبیل خرید و فروش اوراق بهادار و صدور و ابطال واحدهای صندوق های سرمایه گذاری و ... را دریافت کنند .

2. از تاریخ صدور این اطلاعیّه ارائه کلیه خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی جدید در بازار سرمایه از جمله صدور کد معاملاتی در کلیه بورس ها، صدور واحدهای صندوق های سرمایه گذاری، صدور کد سبدگردانی و ... صرفاً پس از ثبت نام در این سامانه امکان پذیر خواهد بود .

3. نحوۀ مراجعه به دفاتر پیشخوان منتخب جهت احراز هویت ظرف یک ماه آینده از طریق صدور اطلاعیّه و ارسال پیامک به استحضار ثبت نام کنندگان خواهد رسید.

بر اساس این گزارش،باتوجه به اینکه ثبت نام فعالان بازار سرمایه در سامانه سجام از اوایل تیرماه جاری آغاز شده، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره گوشی همراه، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار ندارد.

انتهای پیام


--چهارشنبه وقتی فتیله خودرویی ها پایین کشیده میشود هفته اینده داخل گریسوز خودرویی ها سوخت جهت روشنایی ریخته میشود
-وساپا حمایت اول650ریال حمایت دوم580ریال الان چنده؟
-بازدید کننده میا د اینجا می بینه ما دوساعت مطلب ننوشتیم ناراحت میشود عزیز من وقتی بازار ارام هست چرا باید هیجان کاذب بدهیم تارگت نجومی
-خپارس حمایت اول600ریال الان چنده؟
-
سلام.بلند مدت ذوب حدود چند ماه هست
پاسخ : سلام یک سال

--
-ذوب صف خرید با صراحت گفتیم کوتاه مدتی ها بروند بلند مدتی ها بمانندافرین برمن بدون هیاهو دارم گوشه ای می نویسم
-متن سبز بالا را بخوانید  این خط این نشان
-
-
-
-
--
-

-
--
-
-
-
[ چهارشنبه 03 مرداد 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]