close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس وبانکهای زیانده

بورس وبانکهای زیانده

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خاذین صف فروش سنگین....اقای ایکس هیچ وقت در جمع میلیونی اماتور تارگت نجومی نباید بدهی همیشه یک سقف وکف معتبر تعیین کن وبگو صد البته هرکس مسول خرید وفروش خویش است
-اول مرداد معمولا روند احتیاطی در بورس حاکم میشود تا صنعت پیشرو مشخص شود الان صرفا روند نظارتی است تا سمت وسوی معاملات شکل تازهای بگیرد
-
رئیس هیات مدیره :

سایپا برای جلوگیری از زیان راهکار دارد اما شورای رقابت نمی گذارد

رئیس هیات مدیره سایپا با بیان اینکه این شرکت خواستار ارائه محصولات و تعیین قیمت در بورس کالا است، گفت: موافقت با این درخواست از زیان سایپا جلوگیری می کند اما شورای رقابت با آن مخالف است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا بادکوبه اظهار داشت: سایپا خواستار ارائه محصولات و تعیین قیمت در بورس کالاست، اما شورای رقابت با آن مخالف است.اگر با این درخواست موافقت شود، بطور قطع و یقین از زیان سایپا جلوگیری می شود.

وی با بیان اینکه سایپا به دنبال اصلاح قیمت خودرو است، ادامه داد: باید بین نرخ فروش و بهای تمام‌ شده خودرو تناسب ایجاد شود تا سایپا بتواند به سود مورد نظر دست یابد. در چندماه گذشته قیمت خودروهای خارجی در بازار به‌شدت افزایش یافت درحالی‌که تولیدات داخلی با ارزبری بالایی مواجهند خودروهای ساخت داخل مشمول قیمت‌گذاری دستوری می‌شوند و این مساله زمینه زیان خودروسازان را فراهم کرده‌ است.

بادکوبه افزود: سایپا برای تولید بسیاری از محصولات زیان می دهد و برای دستیابی به سود مورد نظر، باید قیمت خودروها متناسب با افزایش هزینه‌های تولید در سال جاری افزایش یابد.

بنابراین گزارش،شورای رقابت مسئول صدور مجوز افزایش قیمت خودروهاست و خودروسازان داخلی که محصولات آنها حداکثر 45 میلیون تومان قیمت دارد، باید پیشنهاد افزایش نرخ ها را به این شورا ارایه کنند. اعضای شورای رقابت پس از بررسی مولفه های موثر بر قیمت خودرو و کیفیت آن از جمله نرخ تورم بخشی سال 96 که بانک مرکزی تا اواخر اردیبهشت هر سال اعلام می کند، درباره میزان افزایش قیمت خودروها تصمیم می گیرد.

انتهای پیام

-در گروه خودرویی فقط قطعه سازها مدنظر باشد
-چرا باید بعد از گذشت بیست سال خودرویی ها زیان ده باشند چون اعتمادی به مدیریت گروه خودرویی نیست ونخواهد بود
-فزرین حمایت 4700 ریال در رصد دیده بانی
-صف فروش سنگین در خاذین افت محسوس
-عجب
برای خاذین تارگت 600 داده بودن !!! البته فکر کنم از 160-170 متعادل بشه
پاسخ : سلام تارگت نجومی مثلا سمگا 600 تومان فسرب 700 تومان ویا خاذین 600 تومان منجر به خطای بزرگ در کوتاه مدت میشود توصیه میشود همیشه سه حمایت وسه مقاومت مدنظرباشد تا دامنه ریسک محدود شود

-فسرب توصیه ما سال قبل بود در محدوده زیر 3000ریال ومدتی قبل اخرین باز زیر4000ریال اشاره کردیم نگاه ما درست ومنطقی وبدون شانتاژ تبلیغاتی بوده است
-در رویکرد رسانه‌ای نیز شانتاژ تبلیغاتی مطرح می‌شود. در این رویکرد بدین معناست که با تبلیغات کذب و جعل، طرف مقابل مجبور به تسلیم و یا باج‌دهی شود که در نتیجه طرف مقابل یا مقابله به مثل می‌نماید و یا هزینه‌ای را می‌پردازد تا این روند ادامه پیدا نکند و در واقع تسلیم می‌شود.
-صف فروش خاذین فردا جمع خواهد شد ما نمادهایی مثل خاذین را فقط رصد میکنیم
-فنوال الان1496ریال افت محسوس
-
رئیس ستادکل نیروهای مسلح مطرح کرد:

تلاش ترامپ برای تهاجم نظامی به ایران و لزوم آمادگی

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: دولت ترامپ در 1.5 سال‌‌ گذشته تلاش کرده ارتش آمریکا را وادار به تهاجم نظامی کند،برهمین اساس نیروهای مسلح با تمام توان باید پشتوانه دفاع از مردم و نظام باشند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، محمد باقری در جلسه شورای راهبردی خدمت‌رسانی به رزمندگان گفت: امروز نظام در معرض شدیدترین تحریم‌ها و تهدید‌ها قرار دارد و رفتار دشمن قابل پیش‌بینی نیست.

وی افزود: دولت ترامپ در ظاهر حرفی از تهدید نظامی نمی‌زند اما براساس اطلاعات دقیقی که وجود دارد در 1.5 سال‌‌ گذشته تلاش کرده ارتش آمریکا را وادار به تهاجم نظامی کند.پیشانی تهدید دشمن، تحریم‌های اقتصادی است اما انواع تهدیدات می‌تواند وجود داشته باشد و نیروهای مسلح با تمام توان باید پشتوانه دفاع از مردم و نظام باشند.


-ساعت 12/20دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ دوشنبه 01 مرداد 1397 ] [ 8:56 ] [ حامد ]