close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
خزامیا معاملات پر حجم

خزامیا معاملات پر حجم

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
--معاملات مثبت 5 پرحجم در فملی تا این لحظه
-ختوقا روز جدید در محدوده 1600ریال
-فملی صف خرید65میلیونی اصل غافلگیری همیشه در بازار سرمایه حاکم است
-چرچیل تو سر فلزات می زد صف خرید سنگین فملی نشان داد امثال چرچیل هنوز زود است کارشناس بازار سرمایه خود را خطاب کنند
-گروه کانه های فلزی هم کامل مثبت
-حسینا در رصد دیده بانی
-

دخالت مستقیم بانک مرکزی در تعیین سود قابل تقسیم بانک بورسی

بانک مرکزی در دخالتی مستقیم اعلام کرد در مجمع سالانه امروز بانک انصار حداکثر ۱۷ تومان سود باید تقسیم شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی مجمع سالانه بانک انصار از 9 صبح امروز برگزار شده که این بانک بورسی ساعت 9:47 دقیقه امروز اقدام به انتشار مجوز و شروط بانک مرکزی برای تشکیل مجمع کرده است.

"وانصار" 1000 میلیارد تومانی که منتظر طی مراحل نهایی ادغام با بانک مهر و تعاونی اعتباری ثامن الائمه(ع) است، در این مجمع می تواند حداکثر 17 تومان سود تقسیم کند.

این درحالی است که بانک انصار در سال مالی منتهی به اسفند سال گذشته قادر به تحقق سود 285 ریالی شده است.


-

واردات لاستیک خودروهای سواری ممنوع شد

مدیرکل دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت از ممنوعیت واردات انواع تایرهای رادیال سواری در صورت داشتن نمونه تولید داخل به ایران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پروین‌ نباتی ‌از توقف واردات انواع تایرهای دارای نمونه تولید داخل خبر داد و به دنیای خودرو گفت: بر این اساس‌،‌ واردات تایرهایی که مشابه تولید داخل آنها وجود دارد، ممنوع است و در نخستین گام واردات هرگونه لاستیک خودروی سواری در سه سایز 13،‌14و 15 ممنوع شده است.

وی با اشاره به اجرای این دستورالعمل از هفته گذشته و در قالب سامانه جامع تجارت افزود: تاکنون این موضوع اعلام‌ عمومی نشده بود اما از امروز واردات انواع تایر تنها به این شرط انجام خواهد شد که نمونه تولیدی آن محصول موجود نباشد یا کمبودی برای تامین آن احساس شود.تجار از این پس باید هنگام ثبت‌سفارش تایر عدم ساخت آن در داخل را ذکر کنند. دراین شیوه تنها تایرهایی اجازه ثبت‌سفارش می‌گیرند که تولید داخل نداشته باشند یا به‌دلیل تامین نیاز بازار،واردات ضروری باشد.تایرهای رادیال باری-  اتوبوسی به میزان تامین نیاز بازار و جلوگیری از کمبودهای احتمالی اجازه واردات خواهند داشت.

نباتی درخصوص تعیین‌تکلیف تایرهای سایز 13،‌14و 15موجود در گمرک نیز افزود: ترخیص این تایرها در‌حال‌حاضر ممنوع است و درآینده درخصوص سرنوشت این تایرها تصمیم‌گیری خواهد شد.

درهمین‌حال محمدرضا گنجی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر به نیابت از تایرسازان برای  تامین نیاز بازار در بخش تایرهای سایز 13تا 15اعلام آمادگی کرد و گفت: درحال‌حاضر تایرسازان داخلی به‌دلیل برخی مشکلات پیش رو برای تخصیص ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه با 80درصد از ظرفیت مشغول به تولید هستند. با این‌حال تامین تایر مورد نیاز به‌ویژه در 3 سایز مورد اشاره بدون مشکل انجام خواهد شد و ممنوعیت واردات هیچ مشکلی در بازار تایر ایجاد نخواهد کرد.

انتهای پیام


-مشخص ومحرز است پو.ل هوشمند وارد فملی شده تا شاخص کل وارزش معاملات بالا برود
- حجم معاملات سنگین فردا در فملی
-ساعت 12/15 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
--
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
[ یکشنبه 31 تير 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]