close
تبلیغات در اینترنت
زقیام حجم معاملات سنگین
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-پیش بینی یک کارگزاری از:احتمال اقبال بازار به سهام ۳۵ شرکت در هفته جاری طبق پیش بینی یک کارگزاری ، سهام ۳۵ شرکت بورسی و فرابورسی طی هفته جاری از اقبال بیشتری نسبت به هم گروه ها برخوردار باشند. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاخص بورس درحالی این هفته با عدد 107 هزار و 776 واحدی شروع بکار می کند که کارگزاری آبان پیش بینی کرد در شروع این هفته با معاملاتی متعادل در اکثر گروه ها مواجه باشیم اما با توجه به نحوه معاملات روز چهارشنبه (که با برگشت قیمت و نوسانات مثبت…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
پیش بینی یک کارگزاری از:

احتمال اقبال بازار به سهام ۳۵ شرکت در هفته جاری

طبق پیش بینی یک کارگزاری ، سهام ۳۵ شرکت بورسی و فرابورسی طی هفته جاری از اقبال بیشتری نسبت به هم گروه ها برخوردار باشند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاخص بورس درحالی این هفته با عدد 107 هزار و 776 واحدی شروع بکار می کند که کارگزاری آبان پیش بینی کرد در شروع این هفته با معاملاتی متعادل در اکثر گروه ها مواجه باشیم اما با توجه به نحوه معاملات روز چهارشنبه (که با برگشت قیمت و نوسانات مثبت گروه معدنی به لیدری "کچاد" همراه بود و از کاهش فشار فروش ها در سطوح حمایتی حکایت داشت) به نظر می رسد، گروه معدنی و نمادهایی نظیر "کچاد، کگل و کنور" با توجه به اصلاح مناسب و ارزنده بودن در قیمت های کنونی در صورت رشد قیمت های جهانی محصولات، ظرفیت رشد کوتاه مدت و میان مدت را مجددا دارا باشند.

به نظر می رسد در این هفته نیز نمادهایی نظیر " کالا4، واعتبار، افرا، وبیمه، خاذین، خزر، مرقام، خکمک، خریخت، خفنر، خپویش، ثتران، حپارسا، وسبحان، سمگا، سدور، سهرمز، زاگرس، شفارس، شدوص، شکربن، وامید، بفجر، بموتو، فاراک، فخاس، فخوز، پلاسک، پکویر، کپرور، کشرق و تلیسه" همچنان در کانون اهالی بازار سرمایه قرار داشته باشند و معاملاتی مثبت و پرتقاضا تری از هم گروهی ها را تجربه کنند.

انتهای پیام


-ختوقا حمایت زیر 1500ریال است محدوده 1450و1400ریال ولی مدتی است دست پایین مدام خریدار دارد
-دلر نیز با رشد خوبی مواجه شد هفته های قبل به ان اشاره داشتیم
-وبیمه هم قبل از رشد روزهای قبل اشاره کردیم نیز با رشد خوبی مواجه شد
-وخارزم همچنان در محدوده 700ریال حمایت میشود
-ختوقا دوباره با رشد روبرو شد
-همیشه اینطور نیست ولی بعضی مواقع وضعیت تابلو خط انلاین با تسی تی ام سی همخوانی ندارد زمان دیده بانی سهم هر دو مورد را رصد کنید
-ولملت بعلت شفاف سازی مالی در کدال صف خرید است
-وبیمه صف خرید است اشاره ما روزهای قبل به در کف بودن سهم صحیح بود
-دامین زیر 1600ریال خریدار بسیار دارد وهدف سهم عبور از مقاومت 1800ریال
-سقاین بدون شرح
-ختوقا 1480ریال بودبود ولی الان نیست ودر اینده ......ریال خواهد بود
-این ختوقا کشف ما بود رشد کرد به سود رسید در اینده چرچیل دوست داشتنی به نام خود ثبت خواهد کرد
-

۳ برنامه مهم وزیر اقتصاد برای رونق بورس اعلام شد

وزیر اقتصاد از ۳ تحول جدید بورس برای رونق بازار سهام خبر داد که شامل کاهش نرخ نقل و انتقال سهام و حق تقدم از نیم درصد به یک دهم درصد، کاهش کارمزدها و صفر شدن مالیات ناشی از افزایش سرمایه از محل سود تقسیم نشده شرکت‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مسعود کرباسیان با انتشار مطلبی در اینستاگرام از سه تحول جدید بازار سرمایه خبر داد و اعلام کرد: دولت تمام توانش را به کار گرفته که فضای اقتصادی کشور ساماندهی شود و مردم فرصت سرمایه‌گذاری در بازارهای مولد را پیدا کنند. قطعا اگر مردم نگران کاهش ارزش پولشان نباشند، به سمت بازارهایی می‌روند که حاصل کار آنها کمک به اقتصاد ملی باشد. طبقه متوسط با محافظه‌کاری در مورد اندوخته‌هایش تصمیم می‌گیرد و این حق هم قطعا برای آنها وجود دارد.

اما، ما در وزارت اقتصاد خود را مکلف کرده‌ایم که تا جایی که امکانش وجود دارد، بازارهای مولد را برای مردم جذاب کنیم. دغدغه این است که مردم احساس نکنند سرمایه‌هایشان از بین می‌رود یا اینکه فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری مطمئن و سودآور ندارند.

به همین جهت و برای تشویق بیشتر مردم به سرمایه‌گذاری در بورس از این پس، نرخ نقل و انتقال سهام و حق تقدم از نیم درصد به یک دهم درصد کاهش خواهد یافت. این سیاست موجب افزایش نقدشوندگی در بازار سهام خواهد شد.

از سازمان بورس خواسته‌ام تا کارمزدهای ارکان بازار سرمایه را کاهش دهد که خوشبختانه با تایید شورای عالی بورس از این پس چنین خواهد شد. این اقدام باعث کاهش هزینه‌های معاملاتی و سودآورترشدن معاملات الگوریتمی و معاملات پر بسامد در بازار سرمایه خواهد شد.

همچنین در ستاد مبارزه با تحریم تصویب شد که نرخ صفر مالیاتی برای افزایش سرمایه از محل سود تقسیم نشده شرکت‌ها در نظر گرفته شود.این مشوق مالیاتی موجب ایجاد انگیزه برای افزایش سرمایه و توسعه فعالیت‌ها در شرکتهای بورسی شده و مانع از خروج نقدینگی شرکت های بورسی در قالب سود تقسیمی خواهد شد.

این سیاست ها در کنار سایر سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی موجب افزایش جذابیت و سود آوری بازار سرمایه شده و در مدیریت نقدینگی و حمایت از تولید موثر خواهد بود. دولت هر اقدام اصلاحی در جهت تقویت بازارهای مولد و همچنین آرامش بخشی به مردم برای حفظ دارایی‌هایشان را انجام می‌دهد. ما در کنار مردم هستیم.

انتهای پیام


-
سلام
اگه یه سهمی رو داشته باشیم که چند ساله سودش رو نرفتیم بگیریم. آیا برامون محفوظ می مونه سودش؟
پاسخ : سلام بله سند دیونی می نویسند وباید پرداخت کنند جزو بدهکاری بستانکاری شما همیشه در سیستم هست بایدبا شما صفر صفرکنند

-
-ختوقا همچنان منتظر نزول سهم هستیم.......یادش بخیر پروازکرد
-
سلام یه نکته ریز و مهم امروز بهمون یاد میدین ممنون
پاسخ : سلام کشف گروه های پیشرو بصورت روزانه در بورس

-
-
کرباسیان اعلام کرد:

زمینه سازی بورس برای جذب سرمایه‌های طبقه متوسط

وزیر اقتصاد از زمینه‌سازی برای جذب سرمایه‌های طبقه متوسط در بورس خبر داد و گفت: تحولات جدید بازار سرمایه در راه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مسعود کرباسیان در صفحه اینستاگرام از تحولات جدید در بازار سرمایه خبر داده و اعلام کرد: دولت تمام توان را به کار گرفته که فضای اقتصادی ساماندهی شود و مردم فرصت سرمایه‌گذاری در بازارهای مولد را پیدا کنند. قطعا اگر مردم نگران کاهش ارزش پول نباشند، به سمت بازارهایی می‌روند که حاصل کار آنها کمک به اقتصاد ملی باشد.

طبقه متوسط با محافظه‌کاری در مورد اندوخته‌ها تصمیم می‌گیرد و این حق هم قطعا برای آنها وجود دارد. اما در وزارت اقتصاد مکلف کردیم تا جایی که امکان دارد بازارهای مولد را برای مردم جذاب کنیم. دغدغه این است مردم احساس نکنند سرمایه‌ها از بین می‌رود یا اینکه فضای مناسب برای سرمایه‌ گذاری مطمئن و سودآور ندارند.

به همین جهت و برای تشویق بیشتر مردم به سرمایه‌گذاری در بورس از این پس، نرخ نقل و انتقال سهام و حق تقدم از 0.5 درصد به 0.1 درصد کاهش خواهد یافت، این سیاست موجب افزایش نقدشوندگی در بازار سهام خواهد شد.از سازمان بورس خواستم تا کارمزدهای ارکان بازار سرمایه را کاهش دهد که خوشبختانه با تایید شورای عالی بورس از این پس چنین خواهد شد. این اقدام باعث کاهش هزینه‌های معاملاتی و سودآورترشدن معاملات الگوریتمی و معاملات پر بسامد در بازار سرمایه خواهد شد.

همچنین در ستاد مبارزه با تحریم تصویب شد نرخ صفر مالیاتی برای افزایش سرمایه از محل سود تقسیم نشده شرکت‌ها در نظر گرفته شود. این مشوق مالیاتی موجب ایجاد انگیزه برای افزایش سرمایه و توسعه فعالیت‌ها در شرکت های بورسی شده و مانع از خروج نقدینگی شرکت های بورسی در قالب سود تقسیمی خواهد شد. این سیاست ها در کنار سایر سیاست های وزارت اقتصاد موجب افزایش جذابیت و سود آوری بازار سرمایه شده و در مدیریت نقدینگی و حمایت از تولید موثر خواهد بود.دولت هر اقدام اصلاحی در جهت تقویت بازارهای مولد و همچنین آرامش بخشی به مردم برای حفظ دارایی‌ها را انجام می‌دهد.

انتهای پیام


-
-

اعتراض سهامداران به قیمت‌گذاری خودرو

مجمع سالانه دو غول خودرو ساز در شرایطی فردا برگزای می شود که سهامداران به قیمت‌گذاری خودرو که موجب عدم جبران افزایش هزینه ها شده ، اعتراض دارند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در شرایطی مجمع سالانه  دو غول خودرو ساز ایران خودرو و سایپا فردا برگزار می شود که شرکت های خودرو ساز طی یک سال اخیر، حرف چندانی برای سهامداران نداشتند و با کاهش قیمت سهام به دلایلی چون عدم افزایش قیمت محصولات ، افزایش قیمت نهاده ها و مواد اولیه ، جهش بی سابقه ارز و...،  موجب زیان شده اند.

در این میان صدای اعتراض سهامداران از قیمت گذاری دستوری و شورای رقابت در تالار بورس هم بلند شده و این گروه از رییس جمور دولت و تدبیر امید در خواست دارند قصه قیمت گذاری غیر واقعی شورای رقابت پایان دهند. زیرا با این قیمت گذاری و بدون توجه به افزایش هزینه های تولید و نرخ ارز و مواد اولیه به زیان سهامداران جز تمام می شود.

این غیرقیمت گذاری غلط تمام تلاش و سودآوری خودرو سازان را نقش بر آب می کند و در صورت های مالی این گروه به جای سود و تقسیم سود به سهامداران زیان جای خوش کرده است .

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1397/4/30 و 18:52 دقیقه ارسال شده است

سلام. استاد عزیز جسارتا در مورد جهرم چندین بار صحبت شده. به نظرتون آیا بعد مجمع و تا پایان شهریور میتونه تا بالای ۱۰۰ خودش رو تثبیت کنه؟ در مورد کقزوی به نظر جریان نقدینگی توش زیاده. احتمال رشدش در کوتاه مدت و میان مدت تا چه عددی هست؟ ممنون از لطفتون.
پاسخ : سلام جهرم فسا داراب هرسه حق یک ماهه وبعد ثبت محضری وبعد ازاد سازی سهام دارند الان متوقف هستند اگر حق ها حمایتی باشند منجر به رشد سهم میشود اگر حق را بخواهند بز خر کنند سهم با نوساناتی همراه خواهد بود.....فعلا باید مراحل افزایش سرمایه را رصد کرد

این نظر توسط مهدی در تاریخ 1397/4/30 و 11:51 دقیقه ارسال شده است

سلام. وساپا بازگشایی شد. سهم رو نگه داریم یا تو این درصد های بالا بفروشیم؟
پاسخ : سلام احتمال رشد بیشتر تا این لحظه ملاحظه میشود فردا باید فردا تست شود

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 11:29 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد یه نکته ریز و مهم امروز بهمون یاد میدین ممنون
پاسخ : سلام کشف گروه های پیشرو بصورت روزانه در بورس

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 11:03 دقیقه ارسال شده است

چقدر زیباست چونه زدن بر سر ریال به ریال و این را من از شما یاد گرفتم ممنون
پاسخ : من هم از دیگری یاد گرفتم

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 10:56 دقیقه ارسال شده است

تازه دارم رصد کردن بازار را یاد میگیرم ولی هنوز در ابندای راهم
پاسخ : تمرین کن

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 10:50 دقیقه ارسال شده است

استاد یه سوال چرچیل را از قبل میشناخنی؟شکلک
پاسخ : تو بورکس فکر میکنم همان باشه مطلب مینوشت

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 10:46 دقیقه ارسال شده است

ثازن رو 200 انگار خریدار خوب ذاره
پاسخ : چندروز رصد کنید

این نظر توسط محسن در تاریخ 1397/4/30 و 10:39 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
اگه یه سهمی رو داشته باشیم که چند ساله سودش رو نرفتیم بگیریم. آیا برامون محفوظ می مونه سودش؟
پاسخ : سلام بله سند دیونی می نویسند وباید پرداخت کنند جزو بدهکاری بستانکاری شما همیشه در سیستم هست بایدبا شما صفر صفرکنند

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/30 و 10:34 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد نظرتون راجع به ثازن چیست
پاسخ : سلام حمایت 1800مقاومت2300بازی اصلی 2000الی2200ریال فعلا


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی