close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس عرضه های اولیه لیدر بازار

بورس عرضه های اولیه لیدر بازار

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختوقا مورد توجه زیر 1500ریال ولی قطعه ساز است بتدریج نزول غیر ممکن هدف بلند مدت 2000ریال
-شاید امروز هم صف خرید زقیام حفظ شود ولی شنبه حجم معاملات سنگین خواهد بود
-امروز فاز استراحت خودرویی ها است
-دلر ان روز اشاره کردیم الان صف خرید زمان اشاره سهم دست به دست میشد

-خزرعلت صف خرید


گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1396/09/19 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 499,997,068,000 ریال به مبلغ 799,997,068,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی


-پلاسک نیز با صف خرید سنگین تا این لحظه روبروست
-خاذین همچنان رشد می کند حقوقی همچنان میفروشد
-وبیمه ان روز اشاره کردم  سهم متعادل بودالان صف خرید است
-شکربن نیز صف خرید سنگین تشکیل داده
-خکمک نیز صف خرید است تا این لحظه
-
رییس سازمان بورس خبر داد:

خبر خوش مالیاتی برای سهامداران بورس

رییس سازمان بورس از پیگیری بسته مشوق های مالیاتی پیشنهاد شده از سوی این سازمان توسط وزیر اقتصاد برای حمایت از بازار خبر داد و گفت: این پیگیری ها در حال رسیدن به نتیجه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در حاشیه برگزاری لیگ ستارگان در جمع خبرنگاران گفت: سودآوری شرکت ها، اقتصاد را زنده نگاه می دارد و همه باید کمک کنند شرکت های بورسی که شفاف ترین وضع درآمدی را دارند، مالیات می دهند و اشتغالزایی دارند، ارتقا یابند.همچنین شرکت های بورسی باید برای تامین مالی ارزان که وظیفه بازار پولی و بورسی است در اولویت قرار گیرند.

وی درباره منتفی شدن طرح عرضه ارز در بورس کالا گفت: بازار سرمایه تکلیف دارد بسترهای معاملات مانند ایجاد نماد و کد معاملاتی معامله گران را مهیا کند که به دولت اعلام کرده این آمادگی در بازار سرمایه فراهم شده است.اما طبق قانون، اولویت با بانک مرکزی به عنوان متولی ارز است و همواره این آمادگی وجود دارد که از طریق سازوکار بورس اقدام شود.امیداریم بانک مرکزی در آینده به این جمع بندی برسد که از طریق بازار سرمایه، ارز عرضه شود.

این مقام مسئول درباره انتقاد از قیمت گذاری دلار 4200 تومانی در بورس کالا گفت: بورس کالا آمادگی دارد هر قیمتی را که متولیان قیمت گذاری اعلام کنند، اجرایی کند.اگر دستگاه هایی که وظیفه قانونی آنهاست قیمت پایه و نرخ ارز را تعیین کنند، بورس کالا همکاری می کند.

محمدی با اشاره به اینکه در گذشته بیش از 60 نماد بسته داشتیم اما اکنون به 7 تا حداکثر 20 نماد کاهش یافته،ادامه داد: زمانی که صورت های مالی شرکت های متوقف مانند "های وب" به تایید مجمع برسد و ابهام سهامداران برطرف شود، مانعی در بازگشایی وجود نخواهد داشت.دیگر نمادهای بسته هنوز صورت مالی نداده اند اما تاخیر در ارسال صورت های مالی از 40 مورد در ماه به 2 مورد رسیده است.

وی درباره تاسیس بورس بین المللی کیش نیز گفت: طرح را به شورای عالی بورس ارایه و کار آن نهایی شده و آیین نامه ای که باید اجرا شود به تصویب هیات وزیران می رسد.

محمدی درباره برنامه های حمایت از بازار سرمایه در زمان تحریم گفت: طبق قانون، صندوق تثبیت می تواند فعالیت کند.تلاش ها را برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی به کار بستیم و بر این اساس، نسبت به ایجاد شفافیت و متنوع سازی صنایع اقدام کردیم.این اقدام ها به بین المللی شدن بازار سرمایه کمک می کند.

انتهای پیام


-سری قبل فسرب در محدوده زیر4000ریال اشاره شد الان نزولی است سهم را رصد کنیدتا پایان اصلاح قیمت
-
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب و آمادگی سریع برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
 
صالحی گفت: این کارخانه را هنگام مذاکره ساختیم اما راه اندازی نکردیم.
 
صالحی ظرفیت نهایی این کارخانه را تولید روزانه حدود 60 سانتریفیوژ"آی آر 6 "  اعلام کرد و افزود: بر این اساس میزان ظرفیت غنی سازی آن 600 سو در روز، 18 هزار سو در ماه و 180 هزار سو در ده ماه هدفگذاری شده است.
 
صالحی مواد اولیه برای غنی سازی  190 هزار سو را 300 تن در سال بیان کرد و گفت: پس از برجام توانستیم 400 تن به ذخایر مواد اولیه  اضافه کنیم و هم اکنون میزان ذخایر اورانیوم کشور به حدود 900 تا 950 تن رسیده است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی، راه اندازی کارخانه "یو سی اف اصفهان" را از دیگر اقدامات پیرو فرمان رهبر انقلاب و دستور رئیس جمهور اعلام کرد و گفت: با راه اندازی این کارخانه، ذخایر "یو اف 6 " را افزایش می دهیم و این مزیتی است که "طرف مقابل معنی آن را به خوبی می داند".
 
صالحی طراحی ساخت کارخانه"یو اف 4 " را اقدام دیگر سازمان انرژی اتمی برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی نام برد و افزود: دو نیروگاه عظیم در بوشهر هم در حال ساخت است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: همه فعالیت ها بر اساس تعهدات پادمانی، پروتکلی و برجام انجام می شود.

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
[ چهارشنبه 27 تير 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]