close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس عرضه های اولیه لیدر بازار
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ختوقا مورد توجه زیر 1500ریال ولی قطعه ساز است بتدریج نزول غیر ممکن هدف بلند مدت 2000ریال-شاید امروز هم صف خرید زقیام حفظ شود ولی شنبه حجم معاملات سنگین خواهد بود-امروز فاز استراحت خودرویی ها است-دلر ان روز اشاره کردیم الان صف خرید زمان اشاره سهم…

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختوقا مورد توجه زیر 1500ریال ولی قطعه ساز است بتدریج نزول غیر ممکن هدف بلند مدت 2000ریال
-شاید امروز هم صف خرید زقیام حفظ شود ولی شنبه حجم معاملات سنگین خواهد بود
-امروز فاز استراحت خودرویی ها است
-دلر ان روز اشاره کردیم الان صف خرید زمان اشاره سهم دست به دست میشد

-خزرعلت صف خرید


گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1396/09/19 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 499,997,068,000 ریال به مبلغ 799,997,068,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی


-پلاسک نیز با صف خرید سنگین تا این لحظه روبروست
-خاذین همچنان رشد می کند حقوقی همچنان میفروشد
-وبیمه ان روز اشاره کردم  سهم متعادل بودالان صف خرید است
-شکربن نیز صف خرید سنگین تشکیل داده
-خکمک نیز صف خرید است تا این لحظه
-
رییس سازمان بورس خبر داد:

خبر خوش مالیاتی برای سهامداران بورس

رییس سازمان بورس از پیگیری بسته مشوق های مالیاتی پیشنهاد شده از سوی این سازمان توسط وزیر اقتصاد برای حمایت از بازار خبر داد و گفت: این پیگیری ها در حال رسیدن به نتیجه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در حاشیه برگزاری لیگ ستارگان در جمع خبرنگاران گفت: سودآوری شرکت ها، اقتصاد را زنده نگاه می دارد و همه باید کمک کنند شرکت های بورسی که شفاف ترین وضع درآمدی را دارند، مالیات می دهند و اشتغالزایی دارند، ارتقا یابند.همچنین شرکت های بورسی باید برای تامین مالی ارزان که وظیفه بازار پولی و بورسی است در اولویت قرار گیرند.

وی درباره منتفی شدن طرح عرضه ارز در بورس کالا گفت: بازار سرمایه تکلیف دارد بسترهای معاملات مانند ایجاد نماد و کد معاملاتی معامله گران را مهیا کند که به دولت اعلام کرده این آمادگی در بازار سرمایه فراهم شده است.اما طبق قانون، اولویت با بانک مرکزی به عنوان متولی ارز است و همواره این آمادگی وجود دارد که از طریق سازوکار بورس اقدام شود.امیداریم بانک مرکزی در آینده به این جمع بندی برسد که از طریق بازار سرمایه، ارز عرضه شود.

این مقام مسئول درباره انتقاد از قیمت گذاری دلار 4200 تومانی در بورس کالا گفت: بورس کالا آمادگی دارد هر قیمتی را که متولیان قیمت گذاری اعلام کنند، اجرایی کند.اگر دستگاه هایی که وظیفه قانونی آنهاست قیمت پایه و نرخ ارز را تعیین کنند، بورس کالا همکاری می کند.

محمدی با اشاره به اینکه در گذشته بیش از 60 نماد بسته داشتیم اما اکنون به 7 تا حداکثر 20 نماد کاهش یافته،ادامه داد: زمانی که صورت های مالی شرکت های متوقف مانند "های وب" به تایید مجمع برسد و ابهام سهامداران برطرف شود، مانعی در بازگشایی وجود نخواهد داشت.دیگر نمادهای بسته هنوز صورت مالی نداده اند اما تاخیر در ارسال صورت های مالی از 40 مورد در ماه به 2 مورد رسیده است.

وی درباره تاسیس بورس بین المللی کیش نیز گفت: طرح را به شورای عالی بورس ارایه و کار آن نهایی شده و آیین نامه ای که باید اجرا شود به تصویب هیات وزیران می رسد.

محمدی درباره برنامه های حمایت از بازار سرمایه در زمان تحریم گفت: طبق قانون، صندوق تثبیت می تواند فعالیت کند.تلاش ها را برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی به کار بستیم و بر این اساس، نسبت به ایجاد شفافیت و متنوع سازی صنایع اقدام کردیم.این اقدام ها به بین المللی شدن بازار سرمایه کمک می کند.

انتهای پیام


-سری قبل فسرب در محدوده زیر4000ریال اشاره شد الان نزولی است سهم را رصد کنیدتا پایان اصلاح قیمت
-
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب و آمادگی سریع برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
 
صالحی گفت: این کارخانه را هنگام مذاکره ساختیم اما راه اندازی نکردیم.
 
صالحی ظرفیت نهایی این کارخانه را تولید روزانه حدود 60 سانتریفیوژ"آی آر 6 "  اعلام کرد و افزود: بر این اساس میزان ظرفیت غنی سازی آن 600 سو در روز، 18 هزار سو در ماه و 180 هزار سو در ده ماه هدفگذاری شده است.
 
صالحی مواد اولیه برای غنی سازی  190 هزار سو را 300 تن در سال بیان کرد و گفت: پس از برجام توانستیم 400 تن به ذخایر مواد اولیه  اضافه کنیم و هم اکنون میزان ذخایر اورانیوم کشور به حدود 900 تا 950 تن رسیده است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی، راه اندازی کارخانه "یو سی اف اصفهان" را از دیگر اقدامات پیرو فرمان رهبر انقلاب و دستور رئیس جمهور اعلام کرد و گفت: با راه اندازی این کارخانه، ذخایر "یو اف 6 " را افزایش می دهیم و این مزیتی است که "طرف مقابل معنی آن را به خوبی می داند".
 
صالحی طراحی ساخت کارخانه"یو اف 4 " را اقدام دیگر سازمان انرژی اتمی برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی نام برد و افزود: دو نیروگاه عظیم در بوشهر هم در حال ساخت است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: همه فعالیت ها بر اساس تعهدات پادمانی، پروتکلی و برجام انجام می شود.

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-


نظرات () تاریخ : چهارشنبه 27 تير 1397 زمان : 7:0 بازدید : 39 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط مهدی در تاریخ 1397/4/27 و 11:14 دقیقه ارسال شده است

با سلام، این خاذین چند روزه حقوقی بشدت میفروشه ولی باز میخرن! به نظرتون از قبل هماهنگ شده نیست؟ شرایط بنیادین سهم هم خیلی عالیه.
پاسخ : سلام خریداران ادم های با دل وجراتی هستند البته کانال چرچیل هم مدام حمایت می کندکلا قطعه سازها مورد توجه واقع شده اند

این نظر توسط babaie در تاریخ 1397/4/27 و 10:03 دقیقه ارسال شده است

استاد سلام پتروشیمی هایی که صادرات انها از فروش داخل بیشتره کدامند؟
پاسخ : سلام باید تک تک بررسی بشود وقت می خواهد

این نظر توسط محسن در تاریخ 1397/4/27 و 9:30 دقیقه ارسال شده است

سلام و صبح شما به خیر
این نماد برکت به نظر شما آخرش به کجا می رسه؟ با توجه به نزول سنگینی که داشته ما به دید نوسان گیری واردش شدیم. آیا صعودی در کار خواهد بود؟
پاسخ : سلام اگر افزایش سرمایه ای فرض داشته باشد امکان رشد هست

این نظر توسط بورس کار در تاریخ 1397/4/27 و 9:24 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
یکی از آشنایان ما در شرکتی کار می کند دیروز می گفت چند صد هزار تن آهن از شرکت ذوب آهن اصفهان قرار است بخریم برای صادر کردن به استانبول ترکیه. با این حساب بازار ذوب محدود به داخل نیست و افزایش قیمت ارز ممکن است سودآوری شرکت را افزایش دهد.
یک سوال دیگر، همه می دانیم که رقم 4200 برای دلار غیرواقعی است و دیر یا زود باید دلار بالای 7000 را به طور رسمی پذیرفت. آیا در آن زمان قیمت صادرکننده ها از جمله پتروشیمی بالا خواهد رفت؟
پاسخ : سلام توضیحات شما کاملا درست است دیر یازود دولت قیمت دلار بالای شش هزار تومان را خواهد پذیرفت بله پتروشیمی ها هم بشدت رشد خواهند کرد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 710
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 3
 • آی پی دیروز : 377
 • بازدید امروز : 16
 • باردید دیروز : 1,516
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 125
 • بازدید هفته : 16
 • بازدید ماه : 24,998
 • بازدید سال : 70,710
 • بازدید کلی : 1,328,359
 • کدهای اختصاصی
  کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد ضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود. بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.