close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
باز هم دامین

باز هم دامین

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید
-سقاین عرضه نیست تا این لحظه
-کانال های پر بازدید تلگرام با اهدافی خاص بصورت گسترده از خساپاحمایت می کنند

-در گروه فلزات اساسی فعلا فسرب پیشتاز است فسرب سری قبل بعد از صعود اصلاح قیمت کرد ودوباره رشد کرد

سری قبل تا 4566ریال رشد کرد ودوباره تا محدوده 3800ریال نزول کرد درذ این مقطع ما اشاره به حمایت کردیم سال قبل در محدوده 2500ریال ما مکررا اشاره داشتیم......افت احتمالی فسرب مد نظر باشد


-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه شرکت کشت و دام قيام اصفهان (زقيام1) به روش ثبت سفارش 97/4/25 09:40
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1261/الف/97 مورخ 20/04/1397 اين شركت، امروز دوشنبه مورخ 25/04/1397 تعداد 35,000,000 سهم شرکت کشت و دام قيام اصفهان (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (زقيام1) و نمونيك GAHZ1 به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1)دوره ثبت سفارش ازساعت 10:00 لغايت ساعت 12:00 مي باشد. 2)کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3)دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 2،300 ريال تا مبلغ 2،369 ريال مي باشد. 4)حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 700 سهم مي باشد. 5)هرخريدار صرفا مجاز به ورود يک سفارش خريد در سامانه معاملاتي مي باشد. 6)سفارش هاي ثبت شده طي دوره ثت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. بديهي است کارگزاران محترم مي بايست راس ساعت 12:00 هرگونه دسترسي معامله گران برخط و غيربرخط را مسدود نمايند. 7)مدير عرضه شرکت كارگزاري بورس بهگزين (سهامي خاص) مي باشد. 8)متعهد خريد شرکت كارگزاري بورس بهگزين (سهامي خاص) است و سقف تعهد خريد ايشان تعداد 17,500,000 سهم مي باشد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذکور واقع در وب سايت رسمي شرکت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-نظر حضرتعالی در رابطه با هدف کوتاه مدت پارس؟
ارزش مجمع رفتن دارد؟
ممنون
پاسخ : سلام اخر ماه مجمع داردتا یک روز قبل مجمع صبر کنید ونهایت صعود را ومتعادل شدن سهم را اگر ملاحظه کردید رفتن به مجمع ونرفتن مشکلی ندارد چون به سود مکفی رسیده اید
پاسخ : اگر با صف خرید خواست مجمع برود نفروشید

-ولغدر در حال افت بصورت مداوم تحت نظر
-
نماینده مجلس:

رنو و پژو با فسخ قرارداد باید به ایران خودرو ، ایدرو و سایپا غرامت دهند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکت‌های خودروسازی اروپایی به‌ویژه رنو و پژو سیتروئن در‌ صورتی‌که قراردادهای را فسخ و ایران را ترک کنند، باید به به ایران خودرو ، ایدرو و سایپا غرامت بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، علی اسدی‌کرم اظهار داشت: شرکت‌های خودروسازی خارجی موظفند براساس تعهداتی که به ایدرو یا شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو دارند، عمل کنند و اگر یک‌جانبه، اجباری یا اختیاری از ایران بروند، به منزله فسخ قراردادهای دوجانبه یا چندجانبه است.

وی ادامه داد: این اقدام از نظر حقوقی در دادگاه‌های بین‌المللی برای ایران ایجاد حق کرده و این شرکت‌ها ملزم به پرداخت غرامت یا جبران خسارت به هر شیوه ممکن هستند.بانک‌های متوسط و کوچک اروپایی روزنه امیدی برای حفظ قراردادها هستند، براساس گزارش‌هایی که از مقامات اروپایی برای استمرار حضور در بازار خودرویی ایران به گوش می‌رسد، ممکن است فرانسه و سایر کشورهای اروپایی بتوانند از طریق بانک‌های متوسط و کوچک تبادلات بانکی با ایران را انجام دهند و این مساله مانع فسخ یکجانبه قراردادهای خودرویی و ترک کردن ایران ازسوی رنو و پژو سیتروئن یا سایر برندهای خودروسازی خارجی است.

اسدی‌کرم خروج برندهای خودروسازی فرانسوی از بازار ایران را دارای آثار قیمتی دانست و افزود: با توجه به احتمال کمبود عرضه به بازار و بالا بودن تقاضا، رفتن خودروسازان خارجی از ایران سبب افزایش شدید قیمت‌ها می‌شود.بازار خودرو ایران علاوه‌ بر آنکه به واردات وابسته است به نوسانات ناپایدار نرخ ارز هم به سرعت واکنش نشان داده و از همین رو گاهی قیمت‌ها افزایشی می‌شود.

انتهای پیام


-چرا چنین قرارداد شل وابکی را بستی که حالا برای غرامت گرفتن چانه بزنی ایا بدهد یا ندهد
-

وعده مشاور روحانی به راه‌اندازی بورس بین‌الملل در مناطق آزاد

مشاور رئیس‌جمهور به راه‌اندازی بورس بین الملل در مناطق آزاد وعده داد. برنامه ایی که سال ها در حد طرح و ایده مانده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در حالی از سال های گذشته طرح راه اندازی بورس بین الملل در مناطق مطرح شده که به دلیل عدم اعتقاد عملی به آن ، این ایده در همان حد طرح باقی مانده اما مرتضی بانک در نشست هیئت موسس بورس بین الملل در مناطق آزاد وعده عملی شدن آن خبر داد و گفت: تاکید دولت بر این است که فعالیت مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی برای حیات اقتصادی  ضروری است. مناطق آزاد می توانند الگوهای جدیدی در فعالیت های اقتصادی خلق کنند و فرصت تعمیم نتایج این الگوها به کل کشور از مناطق آزاد مورد انتظار است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت بورس بین الملل در مناطق آزاد به منظور تامین مالی ارزی از محل منابع خارجی در دستور کار قرار دارد. این ماموریت بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب و با مشارکت و همکاری سازمان سرمایه‌گذاری خارجی، صندوق توسعه ملی، بانک مرکزی، سازمان بورس، وزارت اقتصاد، فعالان اقتصادی و صاحب نظران این حوزه صورت می‌پذیرد. 

این مقام مسئول با اعلام این‌که آیین نامه بورس بین الملل در مناطق آزاد در شورای عالی بورس تصویب شده که پس از تصویب نهایی در شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی اجرا خواهد شد ادامه داد: بورس بین الملل در مناطق آزاد سکوی پرتاب اقتصاد به سوی موفقیت های بیشتر است و مناطق آزاد کشور به ابزارهای نوین کسب و کار مانند مراکز پولی و مالی، بازار سرمایه و بورس بین الملل مجهز می شوند. 

بانک گفت: هر روز اتفاقات جدیدی در بازارهای پولی و مالی جهان رخ می‌دهد و مناطق آزاد با وجود محدودیت ها و سیاست های عمومی نباید از این جریان کسب و کار نوین باز بمانند.

انتهای پیام


-این شما واین ختوقا ارام ارام دست پایین جمع می کنند براحتی دست بالا میفروشند در سال این روند شاید صد بار صعودی ونزولی بشود حتما ده بار را با حوصله سود بگیرند میشود صدرصد این در مورد 90 درصد سهم ها اتفاق می افتد  اول گاو بازها خرس بازها سفته باز ها نوسان گیرها اماتور ها حرفه ای ها را در هر سهمی شناسایی کنید بعد تصمیم به خرید پله ای بگیرید
-صف نماد پارس فردا دست به دست خواهد شدالبته فروختن ونفروختن به ما مربوط نیستما صرفا در همه سهم ها دیده بانی میکنیم
-دلر حمایت 3100مقاومت 3700ریال الان 3331ریال
-ساع 12/20تافردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


[ دوشنبه 25 تير 1397 ] [ 7:0 ] [ حامد ]