close
تبلیغات در اینترنت
خکاوه در بازارپایه ج اغاز زندگی جدید
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید-بورس دوشنبه تعطیل است وچهارشنبه عرضه اولیه احتمالی سنگین امروز وسه شنبه وچهارشنبه بازار رو به رشد محکمی نخواهیم داشت- سلام و وقت بخیر مدتی هست که سمگا حجم معاملات افزایش پیدا کرده و نوسان سهم در حد 5-6 تومان هست. نظرتون چیه ؟ ممنونپاسخ : سلام کانال چرچیل مدتی است از سمگا حمایت ومیگوید ارزش ذاتی سهم600 تومان است گرچه عرضه های خرد مانع رشد سریع شده ولی روی هم رفته معاملات پرحجمی را رقم…

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید
-بورس دوشنبه تعطیل است وچهارشنبه عرضه اولیه احتمالی سنگین امروز وسه شنبه وچهارشنبه بازار رو به رشد محکمی نخواهیم داشت
-
سلام و وقت بخیر
مدتی هست که سمگا حجم معاملات افزایش پیدا کرده و نوسان سهم در حد 5-6 تومان هست. نظرتون چیه ؟ ممنون
پاسخ : سلام کانال چرچیل مدتی است از سمگا حمایت ومیگوید ارزش ذاتی سهم600 تومان است گرچه عرضه های خرد مانع رشد سریع شده ولی روی هم رفته معاملات پرحجمی را رقم می زند

-
-شغدیر عبور تقریبا از 2000ریال حتمی است مقاومت های بعدی 2250و2500ریال خواهد بود
-پاکشو-فسرب-حفارس- ولصنم-امید-کترام البته تک تک این نمادها نیاز به بررسی علت صف خرید دارند ممکن است باز باشند ویا متوقف ویا در حال باز گشایی صرف نام بردن سهم اینجا نگاه از نوع تابلو خوانی  وحساسیتهای دیده بانی در سهم است
-وساپا زیر 700 ریال هر روزرصد کنید تا کف ریالی معتبر مشخص شود ممکن است شما به نزولهای ریال به ریال اهمیت ندهید ولی بعضی از نوسان گیران به سود روزانه یکصد هزار تومان قانع وخوشحال هم میشوندشناخت سهام داران خرد بسیار مهم است
-

زمان عرضه اولیه ۵ درصد "پارس" مشخص شد/ جزییات واگذاری چهارمین سهم جدید

زمان قطعی عرضه اولیه ۵ درصد سهام پتروشیمی پارس مشخص و مقرر شد چهارشنبه جاری ۳۰۰ میلیون سهم چهارمین شرکت جدید واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی پذیرش و درج نماد شرکت پتروشیمی پارس در بورس تهران با پلاک 522 ، این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس بکشنبه گذشته اقدام به برگزاری جلسه معارفه کرد و آماده عرضه اولیه شد اما زمان قطعی آن مشخص نشده بود.

براساس این گزارش، حال در شرایطی 10 درصد سهام شرکت کشاورزی و دامپروری بینالود نیشابور سه شنبه جاری در فرابورس تعیین شده که یک روز بعد یعنی چهارشنبه 20 تیر ، 5 درصد از سهام "پارس" معادل 300 میلیون سهم عرضه اولیه می شود.

در این عرضه که توسط کارگزاری خبرگان سهام انجام می شود، محدوده قیمتی برای سفارش خرید بین 2280 الی 2400 تومان تعیین شده و سهمیه هرکد معاملاتی حداکثر 4000 سهم خواهد بود.

در این عرضه ، کل 5 درصد در بورس و برای عموم عرضه خواهد شد و شامل یک درصد سهام متعلق به کارکنان نمی شود.

پتروشیمی پارس ، بعد از پرداخت الکترونیک سامان کیش ، پتروشیمی غدیر و دامپروری بینالود نیشابور ، چهارمین شرکت جدید سال خواهد بود.

این زیرمجموعه مهم هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در بازار دوم معاملات بورس و در ﺑﺨﺶ محصولات شیمیایی، ﮔﺮوه تولید مواد شیمیایی پایه و ﻃﺒﻘﻪ تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود درج شده است.

پتروشیمی پارس با سرمایه 600 میلیارد تومانی، غول گازی پتروشیمی های ایران بوده و قلب تپنده هلدینگ خلیج فارس معرفی شده که بزرگترین تولید کننده استایرن منومر خاورمیانه و مالک ۵۰ درصد سهام شرکت پلیمر آریا ساسول است .

انتهای پیام


- سلام
روزتون بخیر
مدتی است که این شپلی ذهن مرا مشغول کرده. به نظر میاد اتفاقاتی به صورت زیرپوستی در این سهم در حال وقوع است. یک حقوقی جدید به سهامداران عمده سهم اضافه شده که مشکوک می زند. به نظر در حال جمع آوری سهم هستند.پاسخ : سلام فعلا حمایت 400مقاومت500ریال ومشاهده میشود بازیگران حرفه ای درون سهم
-
بیمه مرکزی اعلام کرد: بیمه گذارانی که دارای بیمه بدنه هستند با مراجعه به شرکت های بیمه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، افزایش سرمایه آنها را در بیمه بدنه خواستار شد.
 
بیمه مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیرو افزایش قیمت خودرو، پیشنهاد می شود بیمه گذارانی که دارای بیمه بدنه هستند با مراجعه به شرکت های بیمه، سرمایه مورد بیمه خود را افزایش دهند تا در هنگام بروز خسارت با مشکلاتی چون اعمال ماده 10 قانون بیمه مواجه نشوند.
 
براساس ماده 10 قانون بیمه، درصورتی که مالی به کمتر از قیمت واقعی بیمه شده باشد، بیمه گر فقط به تناسب مبلغی که بیمه کرده با قیمت واقعی مال، مسوول خسارت خواهد بود.

-فقط اخذ پول.....نه نمی ایم بیمه هم نمی خواهم
-نزول کچاد را روزهای اینده رد زنی کنید یحتمل به کف معتبری خواهید رسید
-ختوقا درحمایت 1500ریال
-

تصمیم حمایتی سران سه قوا از بورس : مالیات سهام یک پنجم شد

با مصوبه جالب سران سه قوا و در حمایت از بورس و هدایت نقدینگی مقرر شد به مدت یک سال‌ مالیات فروش سهام و حق تقدم از ۰.۵ به ۰.۱ درصد کاهش یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در چهارمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی که عصر دیروز با حضور رؤسای قوه قضاییه و مجلس و نیز جمعی از مدیران اقتصادی به ریاست روحانی تشکیل شد، پس از گزارش مسئولان ذی ربط، پیشنهادهایی برای تأمین بخشی از منابع مالی لازم بخش مولد اقتصادی بررسی و برخی از آنها تصویب شد.

همچنین در راستای حمایت از بازار سرمایه و هدایت نقدینگی به بخش واقعی اقتصاد به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، مقرر شد به مدت یک سال‌، نرخ مالیات فروش سهام و حق تقدم سهام از 0.5 درصد ارزش فروش به 0.1 درصد کاهش یابد.

در ادامه این جلسه نیز به منظور حمایت عملی دولت از سرمایه‌گذاری مصوب شد تا در صورتی که شرکت‌ها تصمیم بگیرند بخشی از سود تقسیم نشده را به حساب سرمایه منتقل کنند و با افزایش سرمایه شرکت، به اجرای طرح‌های توسعه بپردازند، از مالیات بر درآمد آن بخش که به افزایش سرمایه تخصیص یافته است، معاف شوند.


-تا سهشنبه صبح خدا نگه دار
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محسن در تاریخ 1397/4/17 و 10:23 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
روزتون بخیر
مدتی است که این شپلی ذهن مرا مشغول کرده. به نظر میاد اتفاقاتی به صورت زیرپوستی در این سهم در حال وقوع است. یک حقوقی جدید به سهامداران عمده سهم اضافه شده که مشکوک می زند. به نظر در حال جمع آوری سهم هستند.
پاسخ : سلام فعلا حمایت 400مقاومت500ریال ومشاهده میشود بازیگران حرفه ای درون سهم

این نظر توسط محمدحسنی در تاریخ 1397/4/17 و 8:44 دقیقه ارسال شده است

سلام و وقت بخیر
مدتی هست که سمگا حجم معاملات افزایش پیدا کرده و نوسان سهم در حد 5-6 تومان هست. نظرتون چیه استاد؟ ممنون
پاسخ : سلام کانال چرچیل مدتی است از سمگا حمایت ومیگوید ارزش ذاتی سهم600 تومان است گرچه عرضه های خرد مانع رشد سریع شده ولی روی هم رفته معاملات پرحجمی را رقم می زند


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی