close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس دوشنبه پر معامله

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس دوشنبه پر معامله

سلام روز بخیر


-
-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید
-
به دلیل رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام رخ داد:

مهلت ۲ روزه بورس به زیرمجموعه سایپا برای پاسخ به سئوالات سهامداران

بورس تهران با اعلام دریافت سئوال از سهامداران سایپا آذین به دلیل رشد بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام در ۱۵ روز کاری ، به این زیرمجموعه سایپا دو روز مهلت داد تا اقدام به پاسخ کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سایپا آذین که با سرمایه بیش از 132 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس تهران حضور دارد و عملکرد 12 ماهه سال مالی اسفند قبل را با تحقق 32 ریالی هر سهم همراه کرده ، دیروز با توقف نماد روبرو شد.

این رویداد ناشی از افزایش بیش از 50 درصدی قیمت سهام "خاذین" طی 15 روزکاری ( از 95 به 146 تومان) و لزوم برگزاری کنفرانس اطلاع­ رسانی بود.

در این رابطه و بنا بر اعلام معاون ناشران و اعضاء بورس تهران اشخاصی که دسترسی به سامانه تدان (tedan.ir) دارند می ­توانستند تا دیروز نسبت به طرح سوال در خصوص وضعیت این شرکت اقدام کنند. سهامداران و سایر فعالانی هم که دسترسی به این سامانه ندارند، می­ توانند سوالات را از طریق کارگزار خود یا شرکت­ های مشاور سرمایه گذاری و سبدگردان به این سامانه منتقل کنند .

این زیرمجموعه سایپا باید حداکثر 2 روز کاری اقدام به پاسخ کتبی یا صوتی/تصویری از طریق سامانه کدال کند.

انتهای پیام


-دیروز ما در بازار نبودیم  چرا بازار دیوانه وار می فروخت....علت میتواند حضور بالای اماتور های کوتاه مدت کار باشد
-ختوقا تا محدوده نزدیک به 1500ریال افت کرد ولی دوباره رشد کرد
-دامین پس از رشد خوب هنوز قصد اصلاح قیمت ندارد
-خوب ریزش دیروز را پشت سر گذاشتیم وروز پر معامله ای در حال انجام است.....
-ختوقا دیروز در مقابل ریزش نزول  نکرد وروزهای قبل از محدوده نزدیک به 1500 ریال رشد هم کرده است تا پایان سال این سهم تغییرات قیمتی محسوسی خواهد داشت
-شیران صف خرید ولی عرضه هم ممکن است
-سلام
آیا نگهداری ذوب به دید بلند مدت توجیه دارد؟ با توجه به این که حدوداً دو میلیارد سهم در قیمتهای بالای 130 معامله شده، آیا امکان رشد بیشتر سهم متصور است؟
پاسخ : سلام بله نگهداری ذوب توجیه دارد بشرط انکه در چند پله وارد شده ویا بشوید در کف هایی که اتفاق می افتد

-فخوز امروز کمترین 6367ریال وبیشترین 6910ریال 543ریال نوسان البته برای انهایی که میلیمتری سود میگیرند
-ذوب اماتورها را بازی میدهد حقوقی های عجول ترسو را بازی میدهد این سبد گردان گوش می پیچاند امروز بیش از 100ریال نوسان مثبت داد هرکی فروشنده است ای گوی واین میدان مشتری در 5منفی در 5 مثبت خریدار است
-یک کانالی هفته پیش اتفاقی دیدم فتوای فسرب 700تومانی را میداد چقدر عجولانه وهیجانی یک سهم بخواهد از 400تا 700تومان رشد کندسازوکار خودش را دارد به این گونه قیمت گذاری ها توجه نکنید اگر در کدال سیگنال سود ساز مثبتی دیدید بعد تصمیم بگیرید
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
+ نوشته شده در دوشنبه 11 تير 1397 ساعت 7:36 توسط حامد | | تعداد بازدید : 109

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.