close
تبلیغات در اینترنت
بورس ماه حساس مجامع تیر ماه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید-ساعت 11/17 دقیقه وب انلاین شد-ذوب با حجم معاملاتی بالایی روبروست وهمچنان پرتقاضا همه عرضه ها خرید میشوند-دامین از محدوده 1400ریال تا الان حدود بیست درصد رشد کرده است-پکویر قبل از شروع رشد اشاره کرده بودیم   بابیست درصد رشد مواجه شد-بجز تعداد محدودی گروه فلزات اساسی نیاز به 20 درصد اصلاح قیمت دارد حجم معاملات این طور نشان میدهد-بازار بورس منتظر اصلاح قیمت است حتی اگر پول مکفی…

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید

-ساعت 11/17 دقیقه وب انلاین شد

-ذوب با حجم معاملاتی بالایی روبروست وهمچنان پرتقاضا همه عرضه ها خرید میشوند

-دامین از محدوده 1400ریال تا الان حدود بیست درصد رشد کرده است
-پکویر قبل از شروع رشد اشاره کرده بودیم   بابیست درصد رشد مواجه شد
-بجز تعداد محدودی گروه فلزات اساسی نیاز به 20 درصد اصلاح قیمت دارد حجم معاملات این طور نشان میدهد
-بازار بورس منتظر اصلاح قیمت است حتی اگر پول مکفی داشته باشد
-اخابر بازه شش جلسه معاملاتی 1806ریال کمترین 1948ریال بیشترین یعنی 142ریال کی بود میگفت اخابر مابودیم
-نوع حرکت ذوب امروز میگه زیر پوستم خبر هایی هست این همان سهمی است که ما در شش پله 700 الی 950ریالی است  چپ وراست اشاره میکردیم
-
رئیس سازمان بورس:

امکان عرضه اولیه دیجی کالا و اسنپ وجود دارد/ صنعتی با سودآوری و ریسک زیاد

رئیس سازمان بورس با اعلام اینکه صنعتی استارآپ دارای سودآوری و ریسک زیاد است ، گفت: امکان عرضه اولیه سهام شرکت هایی چون دیجی کالا و اسنپ وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شاپور محمدی درباره مشکلاتی که از سوی فعالان صنعت استارت آپی مبنی بر عرضه شرکت‌های اینترنتی از جمله دیجی کالا و اسنپ در بورس مطرح می شود به ایبِنا گفت: هیچ مشکلی برای عرضه شرکت‌های اینترنتی از جمله دیجی کالا و اسنپ که بزرگترین شرکت‌های اینترنتی ایران به شمار می‌روند، وجود ندارد و مشکلات اعلامی صحت ندارد و این شرکت‌ها با ارزیابی ارزش می‌توانند وارد بورس شوند.

وی درباره اقدامات مربوط به ارزشگذاری استارت آپ‌ها با کمک وزارت ارتباطات به منظور شفاف سازی و آمادگی برای عرضه در بورس توضیح داد: استارت آپ‌ها و شرکت‌های فناور از سودآوری بالایی برخوردار هستند و با توجه به گسترش آن‌ها  سازمان بورس در حال پیگیری تخصصی و جدی استارت آپ‌ها در فرابورس است البته این شرکت‌ها برای ورود به بخش بورس باید متعهد باشند و در عین حال ارزشگذاری آن‌ها از سوی سازمان بورس به عنوان یک نهاد رسمی تایید شود که در این زمینه همکاری‌های مشترکی با وزارت ارتباطات در حال انجام است و به زودی نتایج مناسبی حاصل خواهد شد.

این مقام مسئول ادامه داد: از موضوعات مهم در زمینه استارت آپ‌ها، تامین مالی جمعی یا کراد فاندینگ است که با حمایت سازمان بورس، وزارت ارتباطات، معاونت عملی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت اقتصاد و وزارت تعاون پیگیری و در نهایت این دستور العمل در شورای عالی بورس تصویب شده و فرابورس هم ماموریت دارد تا فرهنگ سازی برای استفاده مردم به منظور سرمایه گذاری در شرکت‌های نوپای خلاق را شروع کند.

محمدی ادامه داد: امکان بهره مندی فین تک‌ها، استارت آپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و سرمایه گذاران صندوق ‌های جسورانه در حال حاضر از بستر تامین مالی جمعی ایجاد شده البته بسترها آماده شده اما نیاز است تا برای بهره‌گیری از این فضا و استفاده از تامین مالی جمعی فرهنگ سازی گسترده‌ای انجام شود تا فعالان صنعت استارت آپ بتواند از این فرصت مناسب استفاده کنند و در عین حال مردم نیز بتوانند با سرمایه گذاری سودآوری مناسبی داشته باشند.

وی افزود: شرکت‎‌های نوآوری که قصد استفاده از فضای تامین مالی جمعی را دارند و نیاز به سرمایه‌ای بالغ بر چند میلیون تا چند میلیارد تومان دارند، باید ابتدا به فرابورس یا شرکت‌های کارگزاری بورسی برای ورود به مرحله تامین مالی جمعی مراجعه کنند و سپس بخش کوچکی از سرمایه توسط شرکت اصلی تامین و مابقی توسط پول‌های خرد متقاضیان به منظور سرمایه گذاری در تامین مالی جمعی شرکت داده‌ می‌شود.

رئیس سازمان بورس درباره ارزشگذاری‌های برخی استارت آپ‌ها و اعلام یکی از آنها به تبدیل شدن به یونیکورن گفت: چند شرکت استارت آپی ارزش‌‎هایی در حال حاضر اعلام کرده‌اند که معلوم نیست بر اساس کدام چارچوب اعلام شده و سازمان بورس هیچ کدام از مبالغ و یونیکورن اعلام شده یکی از استارت آپ‌ها را تا زمان پذیرش در بورس و ارزشگذاری رسمی از سوی کارشناسان رسمی سازمان بورس به هیچ وجه تایید نمی‌کند.

محمدی ادامه داد:سرمایه گذاران باید قبول کنند این صنعت در عین سودآوری بالا، سرشار از ریسک است. همین مسئله باعث می‌شود تا در این حوزه نیاز به فرهنگ سازی بنیادین وجود داشته باشد و در عین حال در بورس به کارشناسان ارزشگذاری در بحث استارت آپ نیاز است.

انتهای پیام


-تا دوشنبه صبح خدا نگه دار فردا محل کار نیستیم
-
-
-
-
-
-
-


ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/9 و 12:22 دقیقه ارسال شده است

استاد سالهای قبل یه شیتی معرفی کرده بودید برای چک کردن قیمتهای چرخشی ؟ چطور میتونم به اون نرم افزار دسترسی داشته باشم ممنون
پاسخ : با عرض معذرت
جواب این سوال پس فردا چون فردا محل کار نیستم

این نظر توسط میلاد در تاریخ 1397/4/9 و 12:16 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
خدا قوت
می خواستم نظرتان را درباره غپآذر بدانم. آیا امکان رشد دارد؟
پاسخ : سلام
با عرض معذرت
جواب این سوال پس فردا چون فردا محل کار نیستم

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/9 و 11:51 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد این روش پیش بینی رشد و یا کاهش قیمت در هنگام افزایش سرمایه پگونه است؟ پرا بعضی از افزایش سرمایه ها قبل از مجمع افزایش خوب بعضی بعد از افزایش و بعضی هم هم در قبل و بعد از افزایش؟ چگونه باید احتمال هدف قیمتی برای ان متصور شد مثلا سهمی 150 درصد افزایش میدهد و دیگری 50 درصد و هر دو برای اصلاح ساختار مالی ولی ان 50 درصد 30 درصد رشد می کند ولی 150 در صد نه چرا؟ عوامل موثر چیستند؟ ممنون
پاسخ : جواب این سوال پس فردا فردا محل کار نیستم

این نظر توسط سامان در تاریخ 1397/4/9 و 10:42 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام و خداقوت خدمت استاد گرامی
نظرتان راجع به داسوه؟
ممنون

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/9 و 10:42 دقیقه ارسال شده است

استاد افزایش سرمایه ورنا را میگم
فکر میکنم با وپخش اشتباهی گرفتید
پاسخ : چشم الان ورنا را هم تست میکنم
پاسخ : افزایش تلفیقی از اورده وانباشته است توی این قیمت در بلند مدت بازدهی خواهد داشت
پاسخ : حمایت اول 700و650ریال مقاومت 850 و900ریال

این نظر توسط سامان در تاریخ 1397/4/9 و 10:41 دقیقه ارسال شده است

با عرض سلام و خداقوت خدمت استاد گرامی
نظرتان راجع به داسوه؟
ممنون
پاسخ : سلام بعد مجمع باز شده باید صبر کنید تا کف معتبر مشخص شود من هم تست میکنم فعلا نظارت البته نظارت روزانه

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/4/9 و 10:28 دقیقه ارسال شده است

سلام امروز مطلب نویسی ندارید استاد
پاسخ : سلام چرا الان سایت انلاین شد
پاسخ : ولی تا این لحظه صفحه اصلی بروز نمیشود


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی