close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
انبوه سازان مثبت وپر معامله شنبه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام ما apsahm@-توسط یک کارگزاری بررسی شد:تحلیل بنیادی عرضه اولیه امروز و قیمت سهام و P/E "سپ"در آستانه عرضه اولیه نخستین شرکت جدید سال که امروز با ۱۰ درصد سهام آسان پرداخت الکترونیک سامان کیش انجام می شود، یک کارگزاری با تحلیلی بنیادی، در مورد قیمت سهام و…

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ما apsahm@
-
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیل بنیادی عرضه اولیه امروز و قیمت سهام و P/E "سپ"

در آستانه عرضه اولیه نخستین شرکت جدید سال که امروز با ۱۰ درصد سهام آسان پرداخت الکترونیک سامان کیش انجام می شود، یک کارگزاری با تحلیلی بنیادی، در مورد قیمت سهام و P/E "سپ" اظهار نظر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی ، امروز 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس عرضه اولیه می شود تا بعد از توقف 2.5 ماهه، نخستین عرضه انجام و راه برای ورود دیگر شرکت ها باز شود.

به این ترتیب بعد از لغو واگذاری 22 اسفند سال گذشته "سپ" (به دلیل اصلاح گزارش ارزشگذاری و تصمیم مسئولان بورس ) امروز 180 میلیون سهم این شرکت با امکان حداکثر خرید 5 هزار سهمی و دامنه سفارش خرید 620 تا 650 تومانی هرسهم ( در عرضه قبلی با امکان خرید دو هزار سهم در محدوده 7505 تا 7900 ریالی) عرضه می شود.

این شرکت 180 میلیارد تومانی درحالی از بزرگترین شرکت های PSP برخورداری از 1236 نیروی انسانی و 100 شعبه، نمایندگی و مرکز خدمات است که آخرین وضعیت مالی و عملیاتی آن توسط کارگزاری آبان تحلیل بنیادی شده که به شرح زیر است:

معرفی :

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در تیر ماه سال ۸۲ به صورت سهامی خاص درمنطقه آزاد کیش تاسیس شد و اگر چه در مناطق آزاد واقع شده اما در سالهای گذشته از معافیت مالیاتی این مناطق استفاده نکرده و به گفته مدیران شرکت برای سالهای آتی هم استفاده نخواهد شد.

"سپ" موافقت اصولی بانک مرکزی را در سال ۸۳ و مجوز قطعی فعالیت را در سال ۸۴ از سوی این مرجع دریافت کرد. فعالیت پرداخت الکترونیک سامان در حوزه پرداخت‌های اینترنتی از فروردین ۸۳ آغاز شد و به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات پرداخت اینترنتی در نظام بانکی، ابزارهای پرداخت غیرحضوری را در اختیار متقاضیان قرار داد.

مجموعه فعالیت‌های شرکت به شرح ذیل خلاصه می‌شود:

ارائه خدمات تجارت الکترونیک (e-commerce)

ارائه راه حل‌های پرداخت‌های خرد و کلان اینترنتی (Internet payment)

نصب و پشتیانی دستگاه‌های کارتخوان فروشگاهی

ارائه خدمات نرم افزاری و سخت افزاری پرداخت به شبکه‌های بانکی، سازمان‌های دولتی و بانک‌ها

ارائه راه حل و اجرای طرح‌های جامع در زمینه گسترش انواع کارت‌های الکترونیکی متناسب با نیاز مشتری

ارائه خدمات پرداخت از طریق تلفن همراه (Mobile payment)

سهامداران :

ترکیب سهامداران بالای یک درصدی شرکت:


-فخوز 5950ریال رشد ارام وبی سروصدا
-یکی از تجربیات ثابت شده ما رفتار سهم زمانی براحتی قابل تشخیص است که ان سهم را بصورت مداوم در سبدداشته باشی وبرای ان پولی پرداخت کرده باشی حکایت چسبیدن گوشت به استخوان ویا نوک سوزن واحساس درد
-بعد تعطیلات بازار پر انرژی خواهیم داشت
-گروه انبوه سازی به همان نسبت که سریع رشد کرد براحتی ......اما بتدریج اصلاح قیمت خواهد کرد
-ختوقا قطعه ساز تا این لحظه 9 میلیون صف خرید دارد
-قرمز بودن نمادها موقتی بخاطر عرضه سپ است وتعطیلی پیش رو
-فولادالان 3250ریال فخوز یک قدم تا 6000ریال ذوب اسیر بازی حقوقی ها البته این بازی دایمی نخواهد بود وذوب محکوم به رشد است
-فسرب یک قدم تا 4000ریال این سهم را ما در یک سال گذشته در محدوده زیر 2800ریال مکررا رصد ودیده بانی ورشدسهم را گوشزد کردیم البته الانباید منتظر اصلاح قیمت بود البته اگر اصلاح کند
-
نامه وزیر امور خارجه سابق ایران به آمریکا

نامه وزیر امور خارجه سابق ایران به آمریکا

وزیر امور خارجه سابق ایران نامه ای خطاب به وزیر امور خارجه آمریکا گفت:قلدری به‌ندرت به نتیجه می‌رسد و در مورد ایران هیچ‌گاه به نتیجه نرسیده و ایران هرگز در برابر خارجی‌ها سرخم نکرده و تسلیم نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق، آخرین سفیر ایران در آمریکا که مدتی نیز وزیر امور خارجه ایران بود، نامه را پنج روز پیش نوشته که جمعه در روزنامه نیویورک تایمز با عنوان آگهی چاپ شده است.محتوای این نامه به‌شدت ایران‌دوستانه، به مذاق بسیاری از ایرانیان در شبکه‌های مجازی خوش آمده است.

اردشیر زاهدی اکنون در نهمین دهه عمرش به سر می‌برد. وی در فاصله سال‌های 51 تا 57، سفیر ایران در ایالات متحده آمریکا بوده و قبل از آن هم به‌مدت 5 سال وزیر امورخارجه ایران بود. زاهدی در دوران کارش جزء اولین امضاکنندگان معاهده پیمان هسته‌ای نیز بوده و در تمام سال‌هایی که مذاکرات هسته‌ای ادامه داشت، در گفت‌وگوهای رسانه‌ای از فعالیت هسته‌ای و تلاش ایران برای دستیابی به این انرژی دفاع کرده است.

ایران با عراق قابل مقایسه نیست

وی خطاب به پمپئو در نیویورک تایمز اعلام کرد: قلدری به‌ندرت به نتیجه می‌رسد و در مورد ایران هیچ‌گاه به نتیجه نرسیده است. در طول هزاران سال تاریخ ایران هرگز در برابر خارجی‌ها سرخم نکرده و تسلیم نشده است و در شرایط سخت متحد مانده است. مردم نجیب ایران زیر سایه تهدیدهای خارجی با هم متحد بوده و از سرزمین مادری دفاع کرده و می‌کنند. تاریخ به متجاوزان خارجی می‌آموزد که از افکار پوچ برای ویرانی ایران دست بردارند. شتر در خواب بیند پنبه‌ دانه، ولی احدی قادر به خردکردن ایران نیست. با سرزمینی به وسعت 636 هزار مایل مربع و 82 میلیون نفر جمعیت، ایران با عراق قابل مقایسه نیست. ایران قادر خواهد بود در برابر حمله نظامی خارجی مقاومت کند. باید حمله غیرقانونی آمریکا به عراق را به یاد آوریم که بر اساس دروغ و اسناد تقلبی بود. آن حمله نه اجازه قانونی داشت و نه مشروعیت اخلاقی. نتیجه آن کشتار و ویرانی عظیم بود. صدها هزار مردم بی‌گناه کشته شدند و آینده و زندگی میلیون‌ها نفر ویران شد. براساس اظهار ترامپ، باعث هدررفتن هفت تریلیون دلار آمریکا شد. آیا مغزهای آمریکا در سازمان سیا و وزارت خارجه، تاریخ را نمی‌دانند؟.

دفاع از حضور ایران در سوریه

وزیر امور خارجه سابق در میانه‌های این نامه به حضور ایران در سوریه و وضعیت یمن اشاره کرده و اعلام کرد: ایران به‌خاطر حضور در سوریه محکوم می‌شود ولی اشاره نمی‌شود که ایران در سوریه به دعوت دولت قانونی مستقل حضور دارد اما حضور ارتش‌های مخفی آمریکا و دولت‌های غربی در سوریه است که نقض قوانین بین‌المللی است. کشتار ادامه‌دار، بی‌رحمی و جنایات دیگر علیه مردم غیرنظامی یمن نه‌تنها جنایات جنگی هستند، بلکه حمله به بشریت نیز هستند. آیا قادر خواهیم بود که این بربریت را ببخشیم و فراموش کنیم؟ در 23 و 24 می خبر اصلی بی‌بی‌سی یک گزارش دردآور بود که یک عروسی در دهکده یمنی را نشان می‌داد که در آن مردان، زنان و بچه‌ها مشغول جشن‌گرفتن ازدواج عزیزان خود بودند. آن روز قرار بود شادترین روز زندگی آنها باشد. در یک لحظه عربستان سعودی به دهکده حمله کرد و 22 نفر را کشت. جشن تبدیل به عزا شد. چگونه می‌توان گرسنگی بچه‌ها و ویرانی ها را توجیه کرد؟ کدام دیوانه مسئول این فاجعه بی‌سابقه است؟ آیا این عدالت غرب بیست‌ویکم است؟.

زاهدی در بخش دیگری از این نامه به رابطه 160ساله ایران و آمریکا اشاره کرده و گفت: آمریکا و ایران ۱۶۰ سال پیش با هم دوست شدند. ذکر نام های بزرگی نظیر هاوارد باسکرویل، مورگان شوستر، آرتور میلسپو، آرتور آپ‌هام پوپ و ریچارد فرای هنوز احساسات گرم ایرانی‌ها را سبب می‌شود. حتی اگر یکی از امضاکنندگان برجام از آن کنار رود، برجام هنوز یک سند معتبر و لازم‌الاجراست. من برای پیروزی عقلانیت و غلبه بلوغ دیپلماتیک دعا می‌کنم. بدون شک شرایط اجتماعی ایران تکامل یافته و تغییر خواهد کرد. من امید و اعتماد زیادی به جوانان ایران دارم که شخصیت، هوش و لیاقت آنها آینده را شکل خواهد داد. من خوشحال و امیدوارم وقتی می‌بینم که در چهار گوشه جهان، اکثریت کارشناسان منطقه واقعیات را روشن‌تر می‌بینند و از عزت و حقوق برادران و خواهران شریف من دفاع می‌کنند. من به نظرات آنها احترام گذاشته و قدردان آنها هستم.

دفاع از اتمی‌شدن

این نخستین‌بار نیست که زاهدی از فعالیت اتمی ایران دفاع می‌کند. وی جزء کسانی است که مدافع دستیابی ایران به انرژی اتمی بوده و نسبت به اتهامات غرب در مورد برنامه هسته‌ای ایران انتقاد می‌کند و پیش‌ از این در مصاحبه‌ای گفته بوده بزرگ‌ترین گرفتاری که برای مملکت ما هست و خارجی‌ ها استفاده می‌کنند و می‌خواهند میان من و شما را به هم بریزند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند حق اتمی است. وی با اشاره به امضای ان‌پی‌تی و تعهدنامه‌ های بین‌المللی توسط ایران، به تسلیحات اتمی در دست سایر کشورهای منطقه خاورمیانه اشاره می‌کند و می‌گوید: اسرائیل 40 سال است که این را دارد و کسی حرفی نمی‌زند. هندوستان و پاکستان امضا نکردند.

وی افزود: این حق و حقانیت ایران است و باید بگویم که گول نخورید و  اینکه اختلافات نباید آنچه را مربوط به ملت و خواهران و برادران ما است از بین ببرد.این مال تاریخ و آینده ایران است.کاری نکنید که آیندگان به ما فحش بدهند. زاهدی در مصاحبه دیگری در اوج مذاکرات هسته‌ای نیز به ادعاهای غربی‌ها واکنش نشان می‌دهد و آن ‌را خلاف واقع و وجدان می‌داند و می‌گوید: آنها ابتدای تلاش ایران برای راه‌اندازی برنامه هسته‌ای برای نقش‌داشتن در این برنامه سخت رقابت داشتند. 

بنابر این گزارش برنامه هسته‌ای ایران اواخر دهه 30 آغاز شده و سال ۵۳ با تأسیس سازمان انرژی اتمی ایران و امضای قرارداد ساخت نیروگاه اتمی بوشهر شکل جدی به خود گرفته. ایران در سال ۳۷ به عضویت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درآمد و در سال ۴۷ پیمان عدم تکثیر سلاح‌های هسته‌ای را امضا کرد و دو سال بعد آن را در مجلس به تصویب رساند. 

ساخت نیروگاه بوشهر که جدی‌ترین نماد تلاش ایران برای دستیابی به برنامه هسته‌ای است در سال ۵۴ با دستور مستقیم محمدرضا پهلوی توسط شرکت‌های آلمانی آغاز شد و قرار بر این بود که تا پایان ۶۴ این نیروگاه به بهره‌برداری برسد اما وقوع انقلاب موجب خروج شرکت‌های آلمانی شد و ایران با روسیه این نیروگاه را به پیش برد.

انتهای پیام


-تا شنبه هفته اینده خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


حامد بازدید : 6یکشنبه 13 خرداد 1397 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد در تاریخ 1397/3/13 و 10:36 دقیقه ارسال شده است

سلام
ومعادن مقاومتش قدر هست به نظر شما از 200 بیشتر میشه ؟
باتشکر


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 664
 • کل نظرات : 4174
 • افراد آنلاین : 0
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 350
 • بازدید امروز : 33
 • باردید دیروز : 1,271
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 84
 • بازدید هفته : 33
 • بازدید ماه : 2,887
 • بازدید سال : 9,378
 • بازدید کلی : 1,267,027
 • کدهای اختصاصی