close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شزنگ رشد غیر متعارف
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام ما apsahm@-فولاد 3210ریال یکی از نمادهای تحریم شکنزیر 3000ریال اشاره شده بود-فخوز 5899ریال در محدوده 5100ریال اشاره شده بود- ارز یارانه‌ای دارو پابرجاست/ دارو همچنان در فهرست کالاهای استراتژیک سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: ارز یارانه دارو همچنان برقرار است…

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ما apsahm@
-فولاد 3210ریال یکی از نمادهای تحریم شکنزیر 3000ریال اشاره شده بود
-فخوز 5899ریال در محدوده 5100ریال اشاره شده بود
-
سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد: ارز یارانه دارو همچنان برقرار است و تنها زمان پرداخت آن تغییر کرده است.

 به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز،دکتر کیانوش جهانپور  با اشاره به برخی اخبار درباره حذف ارز یارانه‌ای دارو، اظهار کرد: یارانه ارزی این کالا حذف نشده و نخواهد شد. دارو همچنان در شمار کالاهای اساسی و استراتژیک است و دولت از آن حمایت می‌کند. موضوعی که شاید برداشت اشتباهی از آن در برخی رسانه‌ها صورت گرفته، این است که زمان پرداخت مابه‌التفاوت ارز دارو نسبت به چیزی که در ابتدا تصمیم گرفته شد، یعنی هنگام گشایش اعتبار، تغییر کرده و حمایت‌ها از مصرف کننده و بیمار در سطح عرضه انجام می‌شود؛ به این ترتیب  این حمایت و پرداخت مابهالتفاوت هنگام واردات انجام نمی‌شود.


وی ادامه داد: با وجود این تصمیم، تغییری در ماهیت موضوع  ایجاد نشده است و در نهایت در سطح عرضه از نرخ دارو حمایت می‌شود؛ یعنی در همین سطح اقدامات حمایتی از محل  مابه‌التفاوت نرخ ارزی که دولت به وزارت بهداشت می‌دهد و همچنین کمک سازمان‌های بیمه‌گر، انجام می‌شود.

سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه واردکنندگان دارو و مواد اولیه نیاز به سهمیه دارند، اضافه کرد:  ابتدا نظر برخی در دولت این بود که این مابه التفاوت هنگام گشایش اعتبار پرداخت شود و به جای ۴۲۰۰ تومان که نرخ رسمی ارز است، مبنای ۳۸۰۰ تومان ملاک قرار گیرد. دولت نیز ۴۰۰ تومان را به عنوان مابه التفاوت، هنگام گشایش اعتبار پرداخت کند، اما  با توجه به نظرات بخش عمده‌ای از فعالان صنعت دارو و با توجه به فرآیند پیچیدهای که با استفاده از این روش پیش می‌آمد، ممکن بود تعادل سیستم  به سمت واردات و به نفع آن سوق پیدا کند و تولید داخل را تحتالشعاع قرار دهد.

جهانپور تصریح کرد: بنابر همین دلایل و با استفاده از مطالعات و بررسی‌های انجام شده، تصمیم گرفته شد هر گونه مابه التفاوت نرخ ارز در سطح عرضه از طریق وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو و سازمان‌های بیمهگر انجام شود. در حال حاضر واردات دارو، مواد اولیه و ملزومات پزشکی با نرخ ارز ۴۲۰۰ تومان انجام می‌شود. مبنای قیمت‌گذاری در کمیسیون قیمتگذاری سازمان غذا و دارو نیز ارز ۴۲۰۰ تومان رسمی تک نرخی دولت خواهد بود، اما مانند روال سال‌های گذشته درباره حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج، حمایت از مصرف کننده در سطح عرضه انجام می‌شود تا مشکلی به عنوان افزایش قیمت ناگهانی برای  مصرف کننده و بیمار ایجاد نشود.

سخنگوی سازمان غذا و دارو علت این تصمیم را ایجاد تعادل در سیستم به نفع تولید داخل و مصرف کننده اعلام کرد و گفت: این تصمیم بر این مبنا گرفته شد که به سمت واردات بیشتر حرکت نداشته باشیم و واردات بر مبنای ضرورت انجام شود، نه اینکه پرداخت مابه التفاوت نوعی مکانیسم تشویقی برای آن ایجاد کند. آمار واردات نیز تغییر خاصی پیدا نمی‌کند، اما ممکن بود با پرداخت مابه التفاوت در هنگام گشایش اعتبار، به سمت واردات شیفت پیدا کنیم که با این تصمیم عملا این اتفاق نمی‌افتد.

-ثشرق 700ریالی از مقاومت 900ریال موقتا عبور کرد
-

برنامه احتمالی مهم فرانسه در مورد برجام / توافق اصلاح شده

رئیس جمهور فرانسه در حال تلاش هایی برای حصول به توافق جدید و اصلاح‌شده با تهران است و ممکن است از برجام خارج شود و مذاکره برای سند جدید و کامل‌تر را آغاز کند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، خبرگزاری ایتارتاس از قول روزنامه روسی "ایزوستیا" اعلام کرد یک منبع بلندپایه در وزارت امور خارجه فرانسه مدعی شد پاریس آماده آغاز مذاکرات با تهران در مورد توافق جدید بعد از خروج آمریکا از برجام است و کمیته امور خارجی، دفاعی و نیروهای مسلح سنای فرانسه این موضوع را تأیید کرده است. 

امانوئل ماکرون در جریان دیدار با پوتین درباره حفظ برجام و تدوین سندی جدید که به امضای همه از جمله آمریکا برسد رایزنی کرده و از قرار معلوم ، سند جدید باید تمام موارد اضافه بر برجام از جمله موشک‌های بالستیک و حضور نظامی ایران در خاورمیانه را شامل شود. 

یک منبع در سنای فرانسه هم ضمن تأیید این موضوع اعلام کرد: ماکرون به دنبال گردهم آوردن طرف‌های فعلی و سابق برجام دور میز مذاکره و تلاش برای حصول یک توافق جدید و اصلاح‌شده با تهران است.

معاون کمیته امور خارجه، دفاعی و نیروهای مسلح سنای فرانسه گفت: نیت رئیس‌جمهور این است که فرانسه ممکن است از توافق فعلی با ایران خارج شود، اما فقط به این دلیل که مذاکراتی بر سر سند جدید و کامل‌تر را آغاز کند.-یعنی ممکن است فرانسه هم از برجام خارج شود

-ذوب خریدار حقوقی تا این لحظه از سهم حمایت می کند قیمت الان 860ریال
-موج سبز در گروه انبوه سازی وچند سهم صف خرید تا این لحظه
-بورس فردا هم فعال است وتا شنبه صبح تعطیل یک فاصله تعطیلی طولانی لذا امروز وفردا بازار پر تحرکی نخواهیم داشت
-بیمه ما رشد خزنده از محدوده 1070ریال الان 1210ریال
-نمادهای جهرم -فسا با مانع ثبت محضری وازاد سازی سهم روبرو هستند ولی در بلند مدت رشد خواهند کرد
-
-
کد خبر: ۸۱۹۵۶
۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۳/۱۲


توضیحات بانک ملت درباره سود حاصل از تسعیر ارز

مدیرامور مالی بانک ملت درباره سود حاصل از تسعیر ارز در سال مالی منتهی به اسفند ۹۶ توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،بانک 5 هزار میلیارد تومانی ملت که از 7 خرداد با توقف نماد روبروست،درباره سود حاصل از تسعیر ارز در سال مالی منتهی به اسفند 96 توضیحاتی داد.

براین اساس،کاظم چاوشی مدیر امور مالی "وبملت" اعلام کرد: پیرو اطلاعیه اداره نظارت بر ناشران بورسی درخصوص ارائه محاسبات مربوط به شناسایی مبلغ 4.9 هزار میلیارد تومان درامد مبادلات ارزی،خالص سود(زیان) این معادلات و مبادلات در سال گذشته شامل سود(زیان) تسعیر حساب های ارزی بانک طی سال 96 به مبلغ 4.8 هزار میلیارد تومان و سود(زیان) خرید و فروش ارزی به مبلغ 77.9 میلیارد تومان است.

تغییرات نرخ ارز در اواخر سال 96 در بازار آزاد ارز که منجر به اعلام نرخ یکسان سازی نرخ ارز در 20 فروردین سال 97 توسط بانک مرکزی شد،تغییرات نرخ ارز قابل دسترس پس از تاریخ تراز نامه به عنوان رویداد تعدیلی در تهیه صورتهای مالی دوره منتهی به اسفند 96،محسوب شده که از این بابت مبلغ 1.1 هزار میلیارد تومان سود تسعیر(با اعمال نرخ های مرجع بانک مرکزی به تاریخ 31 فروردین 97)شناسایی شده است.

دراین خصوص تمام دارایی ها و بدهی های ارزی به استثنای دارایی هایی که احتمال مطالباتی بودن در مورد آنها متصور بوده و یا به نحوی مورد ایراد حسابرس مستقل و بانک مرکزی است،به نرخ مرجع بانک مرکزی مورد تسعیر قرار گرفته،همچنین تسعیر حساب های ارزی بانک قبل از اجرای رای کمیته فنی به شرح فوق،با نرخ های ارز مرجع رسمی بانک مرکزی برای تاریخ 28 اسفند سال 96 در دفاتر بانک صورت پذیرفته است.


-رشد سهم را باور نداری ولی اتفاق می افتد ودسبحا3350ریالی تا این لحظه 3690ریال هم معامله شده است وممکن است بیشتر هم رشد کند ما درزیر 3400ریال چند بار اشاره کردیم
-سلام علت رشد بلند مدت جهرم و فسا چیست ممنون
پاسخ : سلام این دوسهم بخاطر حق تقدم ها وثبت محضری در محدوده 520الی 650ریال در نوسان است اما بعد بازی حق های یک ماهه وسپس ثبت محضری روند حاکم مثل بیمه ما ودسبحا که همین شرایط را داشتند رشد خواهند کرد البته اگر صورتهای مالی هم تکان مثبتی به خود بدهند

-در انلاین من شش سهم ساختمانی صف خرید است صبح فقط دو الی سه سهم صف خرید بود دیده بانی ما بموقع بود
-بعضی مواقع پشت همین سایت بغضم می گیرد پول ملی ریال بی ارزش شده یک حسابی دارم خواهرم از کانادا گاه وبی گاه برای مادرم وجه می ریزد اخیر واریز وجه متوالی ومبلغ هم زیاد شده ونشان از بی ارزشی ریال ما دارد
-ثشرق صف خرید سنگین چرا نمیدانم ولی میدانم 700ریال بود مکرر اشاره کردم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--

-


حامد بازدید : 14شنبه 12 خرداد 1397 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/12 و 22:42 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد پنج شنبه میخواستم درباره ثقزوی صحبت کنم که امروز شنبه اینجوری مثبت شد. . مداران هم خوبه عالی افت کرده؟ فکر کنم تعدیل مثبت هم بده. نظر شما چییه؟
پاسخ : سلام ثقزوی حمایت 3200ریال مقاومت 3800و4000ریال
پاسخ : مداران فعلا حمایبت 2600ریالمقاومت 3000ریال

این نظر توسط نایلون در تاریخ 1397/3/12 و 17:28 دقیقه ارسال شده است

سلام
وب لاگ خوبی دارید
به ماهم سربزنید

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/12 و 11:18 دقیقه ارسال شده است

سلام علت رشد بلند مدت جهرم و فسا چیست ممنون
پاسخ : سلام این دوسهم بخاطر حق تقدم ها وثبت محضری در محدوده 520الی 650ریال در نوسان است اما بعد بازی حق های یک ماهه وسپس ثبت محضری روند حاکم مثل بیمه ما ودسبحا که همین شرایط را داشتند رشد خواهند کرد البته اگر صورتهای مالی هم تکان مثبتی به خود بدهند

این نظر توسط بهنام در تاریخ 1397/3/10 و 23:10 دقیقه ارسال شده است

سلام. یک فرصت استثنایی
پیشنهاد میکنم قبل از اینکه حتی فکر کنین اول عضو سایت زیر بشید.
در کمتر از 3 ساعت 150 دلار کاسب بشید.
https://bit.ly/2IXZSQQ
همچنین در صورت عضویت ایمیل خودتون رو برام ارسال کنین تا به اندازه 5 دلار شخصا براتون به حساب بانکی یا بیت کوین واریز کنم.
یادآوری میکنم فقط تا اخر ماه میلادی فرصت عضویت هست. سایت تازه کاره و داره بوناس میده.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 664
 • کل نظرات : 4174
 • افراد آنلاین : 0
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 286
 • آی پی دیروز : 334
 • بازدید امروز : 1,143
 • باردید دیروز : 1,310
 • گوگل امروز : 78
 • گوگل دیروز : 58
 • بازدید هفته : 6,716
 • بازدید ماه : 2,726
 • بازدید سال : 9,217
 • بازدید کلی : 1,266,866
 • کدهای اختصاصی