close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس ارام در نهم خرداد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-کانال تلگرام ما apsahm@-شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان - نماد: ذوب موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر واگذاري…

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ما apsahm@
-شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان - نماد: ذوب
موضوع: شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع مي‌رساند پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر واگذاري بخشي از سهام ذوب آهن اصفهان به استحضار می رساند خبر مطرح شده در حد مذاکرات مقدماتي است و هنوز موضوع در هيات مديره شرکت مطرح نشده است.
بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.

-تنها سیستمی که خدمات رایگان یک سایت را دارد رز بلاگ است با تقاضای عضویت بالا پر شدن حجم سرور ها هزینه سنگینی ایجاد میکند تنها منبع تامین ان تبلیغات اگهی است مشکل ایجاد شده در یک هفته گذشته همین علت بوده است که امروز رفع شده است....ضریب امنیتی رز بلاگ بسیار بالا وغیر قابل هک شدن است همان حکایت تلگرام پر طرفدار
-فسرب سهمی که در محدوده زیر 3000ریال اعلام حساسیتها را اشاره میکردیم تا مرز مقاومت 3700ریال فعلا پیشروی کرده است
-افت ناگهانی نمادهای جهرم -فسا را زیر نظر داشته باشید
-دامین الان 1562ریال حتما یادتان هست در محدوده 1350ریال مکرراشاره میکردیم
-کار ما صرفا دیده بانی است وتشخیص حساسیتها در نما دها با تصمیم واراده فکری خودتان در ورود وخروج از سهم ها تصمیم بگیرید
-زگلدشت 3500ریالی را هم حتما یادتان هست تا محدو.ده 4250ریال رشد کرد وسناریو رشد تکمیل شد
- این یاد اوری ها به این خاطر است شما هم حساسیتها را کشف وبه ما اعلام کنید
-وساپا الان 602 ریال حمایت 550ریال
-قشکر حمایت 1500مقاومت 1950ریال الان 1750ریال مظنه خرید با کمی دقت قابل تشخیص است البت صبر لازم است
-
نماینده مجلس خبر داد:

تصمیم مهم درباره کارگزاران بورس + حذف کوچک ترها

نماینده مجلس و از فعالان قدیمی بازارسرمایه با اشاره به تصمیم شورای عالی بورس مبنی بر لغو مجوز کارگزاران دارای سرمایه کمتر از ۱۵ میلیاردتومان گفت:کارگزاری های کوچک باید از معاملات بزرگ کنار گذاشته شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدحسن نژاد به خانه ملت گفت: شورای عالی بورس تصمیم گرفته تا مرداد مجوز کارگزارای های دارای سرمایه کمتر از  15 میلیارد تومان را لغو کند. این کار با هدف افزایش سرمایه کارگزاری ها در دستور کار شورا قرار گرفته که منطقی است.

وی ادامه داد: در شرایطی صنعت و حجم معاملات بازارسهام بزرگ شده که احتمال اشتباهات بزرگ نیز افزایش می یابد. بنابراین درست نیست کارگزاران بورس با اعتبارات کوچک ، گردش مالی بزرگی را ایجاد کنند.

این نماینده که قبل از ورود به بورس مدیرعامل کارگزاری رضوی و از فعالان بازار سرمایه بود، توضیح داد: وقتی کارگزاری با یک میلیارد سرمایه، ماهانه 100 میلیارد گردش مالی ایجاد می کند این نگرانی وجود دارد که در صورت اشتباه چه پشتوانه ای برای جبران خواهد داشت؟ انتظار می رود کارگزاری ها سرمایه را افزایش دهند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.

حسن نژاد با بیان اینکه تاجایی که اطلاع داریم کارگزاری ها منابع مالی لازم برای افزایش سرمایه را دارند، در پاسخ به این سئوال که آیا لغو مجوز در راستای افزایش فعالیت بانک ها است؟ گفت: اگر مجوز جدید صادر می شد می توانستیم چنین برداشتی داشته باشیم اما قرار بر صدور مجوز جدید نیست و تنها قرار است سرمایه کارگزاری ها افزایش پیدا کند.


-
-
بعد از لغو عرضه ۲۲ اسفند و با تصمیم بورس مشخص شد:

زمان عرضه اولیه مجدد "سپ" با تغییر شرایط / موتور واگذاری ها روشن شد

زمان مجدد عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که اسفند لغو شده بود، مشخص شد تا این شرکت ۱۸۰ میلیارد تومانی با تغییر شرایط ، اولین سهم تازه وارد بازار در سال ۹۷ باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، 22 اسفند سال گذشته و بعد از برگزاری جلسه معارفه و ارایه اطلاعات ، قرار بود 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در بورس انجام شود اما با وجود اعلام شرایط و آمادگی فعالان این عرضه به دلیل اصلاح گزارش ارزشگذاری و تصمیم مسئولان بورس لغو و به زمان نامعلوم دیگری موکول شد.

حال بعد از گذشت کمتر از سه ماه از آن زمان  و با ارایه توضیحات مدیرعامل درباره مصوبه هیات وزیران در خصوص رفع انحصار شرکت های PSP، بورس تهران زمان مجدد عرضه اولیه "سپ" را مشخص کرده تا این شرکت 180 میلیارد تومانی اولین سهم تازه وارد بازار در سال 97 باشد.

به این ترتیب یکشنبه آینده 13 خرداد، " سپ" با واگذاری 180 میلیون سهم رسما" وارد بورس می شود.

حداکثر سهام قابل خرید 5 هزار سهم تعیین شده که در دامنه 620 تا 650 تومان قابل سفارش است. در عرضه قبلی، حداکثر سهام قابل خرید 2 هزار سهم و با دامنه 7505 تا 7900 ریال بود.

بنابراین گزارش، این شرکت 180 میلیارد تومانی از بزرگترین شرکت های PSP است که با برخورداری از 1236 نیروی انسانی و 100 شعبه، نمایندگی و مرکز خدمات دارای مشتریانی چون بانک های سپه، رفاه ، صادرات، سامان، توسعه ، انصار و ملی بوده و با سهم 17درصدی تراکنش ها ، بعد از به پرداخت ملت در رتبه دوم قرار دارد. 

شرکت های به پرداخت ملت، آپ، تجارت الکتریک پارسیان و کارت اعتباری ایران کیش هم از رقبای اصلی آن بشمار می روند.

سال مالی پرداخت الکترونیک سامان کیش که از 82 تاسیس شده، 30 آذر بوده و در عملکرد 12 ماهه منتهی به آذر ، قادر به تحقق 818 ریال شده و اولین سود سال مالی آذر 97 را هم 1045 ریال پیش بینی کرده است.

در ترکیب سهامداری "سپ" ، بانک سامان با 27.8 درصد، بانک رفاه با 30 درصد و گروه توسعه مالی و اقتصادی سامان و بیمه سامان با 15.2 و 15 درصد، حضور دارند.

انتهای پیام


-ثشرق 700ریالی  که مقداری هم زیان دارد الان بعد بیست درصد رشد دوباره صف خرید حتما یادتان هست در 700ریال اشاره های فنی داشتیم
-عجب بازاری است ذوب 700ریالی کسی نگاهش نمی کرد الان در محدوده 850ریال مجاز محفوظ رژه می رود
-قیمت پایانی 853 ریال استانه قیمت ذوب هم به نسبت دیروز تغییر کرد شد811ریال کمترین 895ریال بیشترین
-ذوب فیلم هندی اصلامعلوم نیست خریدار بیاید نیایدولی سناریو هندی است ذوب جیزه نخرید ما اشتباه کردیم خریدیم
-سوال
سهامی که برای نوسان میخواهیم رصد کنیم باید از بین پر حجمها و صفر تابلو باشه؟ نظر شما چیست باتشکر
پاسخ : حجم میزان ورود نقدینگی را مشخص میکند در سهم پر حجم تعداد خرید بالا در سهم کم حجم تعداد خرید پایبین ملاک خرید صفر تابلو نیست ملاک نهایت خرید در کمترین پذیرش ریسک ملاکهای خرید بایدپتانسیل رشد را محرز نماید

-
-امان از سفته بازان ذوب فقط کافی است امیتاپاچان بگه دارم میام اصفهان
--
-


حامد بازدید : 244چهارشنبه 09 خرداد 1397 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط فرش ماشینی وفرش کناره در تاریخ 1397/3/12 و 17:30 دقیقه ارسال شده است

سلام
وب لاگ خوبی دارید
به ماهم سربزنید

این نظر توسط javad8051 در تاریخ 1397/3/9 و 12:44 دقیقه ارسال شده است


ذوب ما
پاسخ : سلام صبح بخیر

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 12:15 دقیقه ارسال شده است

حالا هم یه کله احتمالا بیاد پایین تشکر بابت اموزشهای خوبتون کاشکی مشهد بودم حتما یه دوره اموزشی میومدم پیشتون برای اینکه تابلوخوانی حرفه ای بهم اموزش بدین بازم ممنون
پاسخ : موفق باشید
پاسخ : تجربه عملی بهتر از اموزش است تلاش کنید حتما موفق میشوید

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 11:41 دقیقه ارسال شده است

استاد بنظرتون تو شزنگ سفته بازی نیست چند تا حقیقی دارن میبرن بالا و بعد خالی میکنن احتمالا از 830 تا 970 اصلاح کنه و بعد بیاد تا 500 گزارشهای کدالش هم زیان ده است تو امواج الیوت هم در حال تکمیل موج 4 بلند مدت نزولیش و احتمالا اماده میشه برای موج 5 . ببخشید این نظر من بود استاد نظر تکنیکال شما چییه؟
پاسخ : کار از کار گذشتهرشد سفته بازی هوشمندانه در نمودار دیده میشود4446ریال کجا 11106ریال کجا این سناریو ها در سهام نمادهای با تعداد کم اتفاق می افتد 28میلیون سهم کلا دارد

این نظر توسط علی در تاریخ 1397/3/9 و 10:41 دقیقه ارسال شده است

سلام وقت بخیر
استاد حمایت و مقاومت شرنگی چنده؟

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 10:17 دقیقه ارسال شده است

سهامی که برای نوسان میخواهیم رصد کنیم باید از بین پر حجمها و صفر تابلو باشه؟ نظر شما چیست باتشکر
پاسخ : حجم میزان ورود نقدینگی را مشخص میکند در سهم پر حجم تعداد خرید بالا در سهم کم حجم تعداد خرید پایبین ملاک خرید صفر تابلو نیست ملاک نهایت خرید در کمترین پذیرش ریسکملاکهای خرید بایدپتانسیل رشد را محرز نماید

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 9:56 دقیقه ارسال شده است

حقوقی های ریشمک هم در حال خرید

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 9:49 دقیقه ارسال شده است

از کجا باید ورود نوسانگیران را حدس بزنیم نشانه هاش چییه؟ اگه میشه یکم راجع به تابلوخوانی هم نکات اموزنده ای اموزش دهید ممنون.
پاسخ : رفتار مثبت ورفتار منفی یکی از تست های اولیه نوسان گیران است سهامداران بی میل به خرید سهام داران متمایل به خرید در لحظات خاص

این نظر توسط تراختور در تاریخ 1397/3/9 و 9:47 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد خسته نباشید نظرتون راجع به ریشمک چییه برای میان مدت سه ماهه امسال 40 درصد بیشتر سود ساخته قیمتش هم خوب افت کرده سود انباشته بالایی هم داره p/e هم کمتر از p/e گروه هست اگه نزول کرد حوالی 1000 تومن خرید پله ای چطوره؟
پاسخ : سلام بازی 9500الی 12000ریال فعلا ولی حجم معاملات کمی دارد یعنی کانون توجه بازار نیست ولی سهم ارزنده ای است

این نظر توسط سعید توکلی در تاریخ 1397/3/7 و 7:35 دقیقه ارسال شده است

با سلام و خسته نباشید
من چند سال هست که از ساعت 7 صبح تا اتمام بازار از مطالب پربار شما استفاده میکنم این اواخر که سایت برای ارتقا چند روز امکان ورود نمیداد و الان هم انگار مطلب نویسی تعطیل شده است .جریان چیست ؟ دیگر مطلب نویسی ندارید؟
پاسخ : سلام مشکل سایت برطرف شد در خدمت هستیم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 665
 • کل نظرات : 4175
 • افراد آنلاین : 0
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 12
 • آی پی دیروز : 357
 • بازدید امروز : 35
 • باردید دیروز : 1,555
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 63
 • بازدید هفته : 3,492
 • بازدید ماه : 6,346
 • بازدید سال : 12,837
 • بازدید کلی : 1,270,486
 • کدهای اختصاصی