close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس خاور-ذوب
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-ارامش در گروهای بورسی تا پایان بهمن ماه هرگز هیجانی تصمیم به خرید نگیرید-ثشرق 780حمایت900 مقاومت...افزایش سرمایه ای هم ممکن است انجام بشود-به بورس پرس اعلام شد:توضیح دو مسئول در مورد عرضه سهام ذوب آهندو مسئول سرمایه گذاری فرهنگیان و سازمان خصوصی سازی در مورد عرضه سهام…

سلام روز بخیر


-ارامش در گروهای بورسی تا پایان بهمن ماه هرگز هیجانی تصمیم به خرید نگیرید
-ثشرق 780حمایت900 مقاومت...افزایش سرمایه ای هم ممکن است انجام بشود
-
به بورس پرس اعلام شد:

توضیح دو مسئول در مورد عرضه سهام ذوب آهن

دو مسئول سرمایه گذاری فرهنگیان و سازمان خصوصی سازی در مورد عرضه سهام ذوب آهن توضیح دادند

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات دیروز ، خبر موافقت مجلس با افزایش سرمایه شرکت های مشمول ماده 141 از محل معافیت مالیاتی تجدید ارزیابی دارایی ها موجب شد تا سهام برخی شرکت ها با اقبال روبرو شود که یکی از آنها ذوب آهن بود که بیش از 263 میلیون سهم به ارزش 23.5 میلیارد تومان معامله و حتی به صف خرید منتهی شد.

در این میان برخی از سهامداران حقیقی "ذوب" به عملکرد برخی سهامداران حقوقی مخصوصا" صندوق سرمایه گذاری فرهنگیان ( با مالکیت 3.5 درصدی ) و سازمان خصوصی سازی معترض شده و اعلام کردند چرا مدیر صندوق سرمایه گذاری فرهنگیان که دو سه ماه پیش قول عدم عرضه حتی یک سهم به قیمت کمتر  از 100 تومان را داده بود ، دیروز اقدام به فروش کرده و چرا اختلافات با مدیران ذوب به بازار سهام کشیده می شود؟

پیگیری های بورس پرس از مدیر صندوق فرهنگیان نتیجه نداد اما یکی از مدیران سرمایه گذاری فرهنگیان اعلام کرد: دیروز فقط 19 میلیون سهم ذوب آهن توسط سرمایه گذاری واگذار شد که به دلیل تامین پول برای پرداخت به تعدادی از بازنشستگان و از سر ناچاری بود.

وی اطمینان داد به جز عرضه 19 میلیون سهم "ذوب" ، دیگر سهام این شرکت به فروش نخواهد رسید. چرا که همگان به آینده روشن آن امیدوارند.

براساس این گزارش، یکی از مدیران مسئول عرضه سهام در سازمان خصوصی سازی هم به بورس پرس اعلام کرد : ترجیح سازمان واگذاری بلوک حدود 56 درصدی ذوب آهن و به وکالت از صندوق فولاد بوده اما طی سه هفته اخیر حدود 20 میلیون سهم به صورت خرد عرضه شده است. در این میان هرگاه شرایط این سهم مناسب باشد ، درصد خیلی اندک عرضه می شود.

وی ادامه داد: سازمان خصوصی سازی همواره به شرایط بازار سهام توجه ویژه کرده و  قصد ندارد تا با عرضه سهام شرکت ها ، شرایط عادی عرضه و تقاضا را تغییر دهد.


-
-
دبیر کانون نهادهای سرمایه گذاری به بورس پرس اعلام کرد:

اثر منفی اوراق ۲۰ درصدی بانکها بر بورس و جای خالی عرضه های اولیه

دبیر کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران اثر عرضه اوراق ۲۰ درصدی بانکها بر بورس و نوسان ارز بر شرکتها و صنایع را اعلام کرد و گفت :مطلوب ترین راه حل برای ماندن پول ها در بازار، عرضه های اولیه است.

سعید اسلامی بیدگلی در گفت و گو با پایگاه خبری بورس پرس، در خصوص اثر عرضه اوراق گواهی سپرده بانکی با نرخ سود 20 درصدی بر بورس گفت: انتشار این اوراق که با ابلاغیه بانک مرکزی در بانک ها صورت می گیرد، بر همه بخش های اقتصادی تاثیر می گذارد.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد سه گانه ارز، انرژی و بهره طی 4 دهه با معضلات سیاست گذاری مواجه بوده و با فعالیت اقتصاددانان تلاش شده نرخ بهره به بازار، سپرده و شفاف شود، افزود: بانک مرکزی شهریور سال جاری برای اولین بار بخشنامه نرخ سود 15 درصدی بانکها را ابلاغ کرد اما متاسفانه با این اقدام جدید ، اعتبار آن زیر سوال رفته و عملا نتوانسته حتی برای 6 ماه این موضوع را ثابت نگه دارد که می تواند به دستآویزی برای بانک های متخلف جهت دور زدن نرخ ها تبدیل شود.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: در این مورد هیچ مشورتی با اهالی بازار سرمایه و اقتصاد صورت نگرفت . از سوی دیگر عرضه این اوراق تاثیر شدیدی بر بازار سرمایه می گذارد و احتمالا ابطال ها افزایش و آسیب های زیادی نیز به نهادهایی که رکن بازارگردانی صندوق ها را بر عهده دارند، خواهد رسید. طبیعتا تعادل نرخ ها به هم خواهد خورد اما تاثیر عمیقی بر بازار ارز ندارد. چرا که همه تصمیمات پس از جهش دلار رخ داده که شاید اگر قبل از این اتفاق به کار گرفته می شد، تاثیرگذار بود.

اسلامی بیدگلی توضیح داد: در این جریان، اتفاقی که می افتد این است که دوباره هزینه تمام شده بانک ها، افزایش زیادی پیدا خواهد کرد، بازار سرمایه دچار شوک خروج منابع می شود و وضعیت نرخ تعادل بهره بانک ها نیز به هم خواهد خورد. چرا که هیچ عقلانیتی پشت این تصمیم نیست و اقتصاد ایران از آن آسیب جدی خواهد دید.

جای خالی عرضه های اولیه در شرایط فعلی

اسلامی بیدگلی در مورد احتمال عرضه اولیه شرکت ها تا پایان سال هم به بورس پرس گفت: با این وضعیت خروج از بازار ، انتظار نمی رود بازار آمادگی داشته باشد اما ای کاش این سوال را مسئولان  مدیریت بازار سرمایه پاسخ دهند. چرا که در این شرایط ، مطلوب ترین راه حل برای ماندن پول ها در بازار، عرضه اولیه شرکت ها است ولی به هرحال با عرضه اوراق 20 درصدی کدام یک از شرکت ها می توانند به راحتی این بازدهی را ایجاد کنند؟

وی با اشاره به تهیه نامه ای توسط فعالان بازار سرمایه و اقتصاددانان با هدف باز شدن دریچه ای برای گفت و گو در خصوص تصمیم بانک مرکزی گفت: متاسفانه چهارشنبه گذشته زمزمه ای در گروه ها شکل می گیرد و به علت تعطیل بودن پنج شنبه و جمعه ، شنبه اجرایی می شود و در این میان حتی کوچک ترین حقی برای مشورت و مدیریت حجم پول زیاد بازار سرمایه و دانش کارشناسان قائل نبوده اند.

اسلامی بیدگلی در مورد اینکه آیا این تصمیم بانک مرکزی می تواند نتیجه جلسه محرمانه معاون اول رییس جمهور با بانکها باشد پاسخ داد: بانکها احتمالا به خاطر ساز و کارهای داخلی خود از کاهش نرخ ها ناراضی بودند اما باید بپذیریم که بخش بزرگی از بیماری های اقتصادی حاصل بازی پانزی است که در بانکها رخ داده و اگر دوباره بویژه پس از بخشنامه سفت و سخت اجرای کاهش سود بانکی به این بازی برگردیم،افزایش شبانه 5 درصدی نرخ ها عملا همه مارجینال ها را از بین می برد. در اقتصادهای سالم جهانی درصورت تصمیمات شورایی نرخ ها هر 3 ماه یکبار 0.25 درصد جا به جا می شود اما برای جابه جایی 5 درصدی نرخ ها باید  20 دوره 3 ماهه سپری شود.

اثر نوسان ارز بر شرکت ها و صنایع

وی در پاسخ به دیگر سوال بورس پرس مبنی بر اثر نوسان ارز بر شرکت ها و صنایع گفت: علی رغم اینکه هیچ کدام از اقتصاددان ها موافق شوک نیستند، بهتر بود برنامه ریزی برای ارز وجود داشته باشد،شاید حتی تثبیت نرخ ارز با سیاست های متناسب از این وضعیت به ظاهر شناور، بهتر می بود. البته این گزینه اول  نیست اما به هر حال از این وضعیت بهتر بود. شوک ارزی موجود، با عدم امکان برنامه ریزی همزمان و از دست دادن توان رقابتی از گذشته همراه است. بنابراین نمی توان به عقب برگشت.

دبیر کانون نهادهای سرمایه گذاری افزود: اما به هر حال برای دولت فرصتی بود تا با قیمت جدید ارز ،برنامه ریزی اقتصادی را شروع کند البته همه اینها در شرایطی است که ریسک های سیاسی مجدد به اقتصاد تحمیل نشود، اقتصاد باید متوجه باشد هرچقدر درگیری های سیاسی بین المللی بیشتری داشته باشد احتمال این شوک ها نیز بیشتر است.اگر قیمت ارز ثابت می شد احتمالا شرکت های صادرات محور بعد از مدتی می توانستند سود بیشتری کسب کنند و برای بازار سرمایه اتفاق بدی نبود. هرچند که ممکن بود بخشی از تنها دستاورد مهم اقتصادی دولت یازدهم و بالطبع دوازدهم ( کاهش تورم ) از بین برود اما در حال حاضر این فرصت هم از دست رفت و دولت تمایل دارد با manipulation یا دست بردن بازارها را کنترل کند.


-
-شپترو-فنوال -حفارستا این لحظه برترین های صف خرید
-سکوت عدماشاره به نمادها چون اخر ماه است از اول اسفند اشاره های فنی شروع خواهد شد نمادهای قبلی در ادامه مطلب قابل رویت است اصلا ما موضوعی به نام هیجان سازی کاذب در سایت نداریم بیشتر تمرکز بر شناخت واقعیت های بازار سرمایه است
-حفارس پر تقاضا  حتما بازی سهم را رصد کنید
-تا فردا خدانگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-

سیگنال های به سود رسیده


1-ذوب در محدوده 750ریال پیشنهاد وتا 939 ریال سری قبل رشد کرده وسری دوم.......2-فنوال مورخه 16 مهر 1242ریال قابل خرید بوده
3-غشان مورخه 16 مهر 3154ریال قابل خرید بوده
4-وبیمه در مورخه 22مهر زیر 2700ریال براحتی قابل خرید بوده
5-بیمه ما روز اخر قبل از رفتن به مجمع مورخه 22مهرخرید 1000سهم تستی اشاره شد

6--فاسمین حمایت3700مقاومت 4200ریال وقتی قیمت ورود دلخواه تو نیست صبر کن واگر وارد شدی تستی 1000سهم بخر حتما قیمت های سه ماهه را چک کن

7--ولغدر 25 مهر در مدار تست قرار گرفت
8--ونفت در مدار کنترل از امروز مورخه 26مهر حمایت اول 1500ریال فقط 1000سهم تستی
9--ایا قبول میکنید شتران اشاره شش ماه گذشته مابوده است با این رشد مناسب الان 3560ریال امروز مورخه 29 مهر
10-فولاد سیگنال فنی ما در محدده 1350ریال در گذشته امروز 29مهر
11--فملی سیگنال دقیق ما قبل از مجمع سالیانه  تقسیم سودامروز 29مهر

12---فخوز سیگنال 18 ماهه وبلند مدت ما اخرین اشاره حمایت 3800ریال بوده که تا محدوده3890ریال افت والان در محدوده4110ریال است تا این لحظه امروز29 مهر
13--تکمبا حمایت 750ریال الان 844 ریال تاریخ درج 1ابان در ادامه مطلب
14--اخابر سهم پیشنهادی ما در سال گذشته اما اخرین پیشنهاد در محدوده 1900ریال اوایل شهریورالان الان 2140ریال
15-نماد سیستم حمایت 4000ریال مقاومت 4800ریال الان 4471ریال امروز 8 ابان در ادامه مطلب درج شد
16-امروز خپارس در محدوده 770ریال حمایت مشخص شد زمان اعلام قیمت800 ریال بود الان 820ریال صف خرید دارد مورخه 9ابان

17--ثشاهد حمایت 1100ریال در جدول ادامه قرار می گیرد امروز10 ابان
18-رمپنا 7000ریال اگر نزول کرد کم ریسک تستی 1000سهم درج در ادامه مطلب 14 ابان
19-دامین امروز 1727ریال هم معامله شد پیش بینی ماههای قبل ما در اشاره چندین بار به سهم صحیح بودما حمایت را معمولا 1500ریال اعلام میکردیم
20-ولساپا حمایت 1000ریال مقاومت 1400ریال در ادامه مطلب ویژه قرار میگیرد در 22ابان

21--شفن مستعد رشد امروز 11 ابان در ادامه مطلب قرار می گیرد حمایت 24000ریال مقاومت 30000ریال
22-درج 14 اذردر ادامه مطلب
سلام.  نظرتون در مورد سمگا رو می خواستم بدونم
پاسخ : سلام حمایت 1800مقاومت اول 2000دوم2100سوم2200ریال

23-وخارزم الان 890ریال زیر 800ریال به دفعات مکرر اشاره کردیم
24-حتوکا حمایت 1500ریال مقاومت 1900و2000و2100ریال در ادامه مطلب قرار می گیرد19اذر
25-نماد فارس را از امروز رصد کنید در ادامه مطلب قرار می گیرد مورخه 21 اذر
26-فسرب را حدود یک سالی هست دهها بار در کف قیمت اشاره کرده ایم ومتعاقبا با رشد مواجه شده است منتظر اصلاح قیمت باشید امروز 25 اذر
27-نماد فارس 21 اذر در ادامه مطلب درج شده یعنی 4640ریال  الان 26 اذر 5160ریال میبینید که زمان اشاره بسیار دقیق بوده

-28-نمیدانم ولی شاید حریل حمایت اول1500ومقاومت اول 1700ریال باشد جهت تست فقط 100هزار تومان لازم است هیچ سهمی را ناگهانی خرید سنگین انجام ندهید.امروز 4 دی در ادامه مطلب درج شد
--29-تمام نمادهای تعلیقی در ادامه مطلب قبلا نوشته شده وبه سود رسیده از نظر ما برای ورود مجدد مردود است این مطلب شنبه 9 دی درج می گردد
-30-خوب ارام ارام داریم بر اوضاع مسلط میشویم واحیا در ادامه مطلب قرار میگیرد من باب رصد چک کنید سوابق قیمتی ونمودار امروز 9 دی
-31-زگلدشت 3973ریال حمایت 3700مقاومت4500ریال در ادامه مطلب10 دی درج می گردد
-32-دامین الان 1473ریال  در کف تاریخ درج 10 دی
--33-حسینا الان7600ریال حمایت 7000مقاومت 8500ریال امروز 11 دی
-34-توریل رشد کرد حمایت قبلی را کشف کنید ومنتظر باشید تا اگر نزول کرد تستی وارد شد فقط 1000سهم در ادامه مطلب درج شدامروز 16 دی
-35-مشکل ساروم ثبت افزایش سرمایه وسپس ازاد سازی سهام است ولی همین مدلی ده در صد نوسان میدهد امروز 17 دی در سقف ومثبت در ادامه مطلب درج گردید.
-36-نماد جهرم را رصد کنید 2000سهم تستی بخرید امروز 20 دی در ادامه مطلب درج می گردد
-37-افت ناگهانی لکما را جدی بگیرید حمایت 650ریال مقاومت 900و1000ریال در ادامه مطلب 23 دی درج می گردد به حمایت حتما توجه کنید تستی فقط 2000سهم وارد شوید تا بر روند مسلط شوید
-38-نماد کرماشا صف خرید موقت ولی در مدار تست تاریخ درج 25 دی
-39-وبانک حمایت 1800ریال مقاومت اول 2200ریال تمرکز بازی در محدوده 2000الی 2200ریال در مدارتست قرار دهید در ادامه مطلب 27 دی درج میشود
-40--لکما الان 914ریال هدف 1000ریال حمایت 800ریال در ادامه مطلب درج می گردد به حمایت توجه کنید به این سهم در قیمتهای کمتر اینجا اشاره شده
-41-نماد دلر در ادامه مطلب درج می گرددتست سهم با 300سهم هم ممکن است  تاریخ 15 بهمن

42-
بمیلا در ادامه مطلب درج می گردد مورخه 21 بهمن از امروز سهم را تست کنید فقط تست


-43-بمپنا  امروز 24 بهمن


حمایت 12000ریال مقاومت 16000ریال

-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-

-
-
-
-
-

--
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
حامد بازدید : 50یکشنبه 29 بهمن 1396 زمان : 7:0 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط علیرضا در تاریخ 1396/12/7 و 20:43 دقیقه ارسال شده است

سلام. وقت بخیر. ممنون از راهنماییهای مفید شما. جسارتا در خصوص جهرم میخواستم بدونم آیا به اهداف بالای ۱۰۰ در فروردین ماه میرسه و صلاح میدونید سنگین وارد بشیم؟ در مورد ذوب هدف مدنظرتون رو چه عدد و بازه زمانی فرض میفرمایید؟ سهم خودرویی مناسب و در کف قیمتی از نظر شما کدومه؟😊
پاسخ : سلام در جهرم اگر هر حرکت مثبتی باشد بعد عید البته باید سرفرصت تست بکنم نظارت روزانه
خودرویی ها نمادهایی مانند خپارس اگر ده درصد نزول کردند
ذوب همان حمایت زیر 800 ریال مدنظر است البته فعلا افتی در کار نیست
پاسخ : شاید موردی از خودرویی ها با کاهش سرمایه مواجه شوند بی علت وتحقیق نخرید

این نظر توسط رضا در تاریخ 1396/11/29 و 11:22 دقیقه ارسال شده است

سلام خسته نباشید
سیدجان شرنگی از گروه شیمیایی نظرتون برا خرید تستی چیه تشکر
پاسخ : سلام شدت نوسان 4500الی 8500ریال
حمایت های سهم 7000بعد6000بعد5000ریال
مقاومتها 7500بعد 8500بعد9500ریال
بازی در محدوده 6500 الی 7500 در جریان است
خرید تستی در حد صد هزار تومان بلا مانع است ولی سنگین وارد نشوید

این نظر توسط ابراهیم غزالی در تاریخ 1396/11/29 و 10:38 دقیقه ارسال شده است

سلام و خدا قوت خدمت استاد عزیز به نظر قاسم در محدوده 260 تا 270 با حد ضرر 250 و حد سود 300 مناسب باشد نظر استاد از اهم واجبات است
پاسخ : سلام مقاومت 3000ریال حمایت 2500 ریال الان احتمال اصلاح قیممت وجود دارد البته باید روزهای اینده سهم را دقیقا تست کنم

این نظر توسط سامان در تاریخ 1396/11/29 و 9:29 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام خدمت استاد گرامی
نظرتان راجع به خرید تامین سرمایه امید؟
ممنون
پاسخ : سلام 1600 حمایت 1950 ریال مقاومت
میانه بازی 1700الی 1900 ریال در حال نوسان گیری هستند


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 624
 • کل نظرات : 4097
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 219
 • بازدید امروز : 17
 • باردید دیروز : 573
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 27
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 23,432
 • بازدید سال : 105,934
 • بازدید کلی : 1,434,673
 • کدهای اختصاصی