close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس بازی نفت

بورس بازی نفت

سلام روز بخیر


-کرازی سقوط کرده از محدوده 3000ریال موقتا صف خرید تشکیل داده الان 2029ریال سهم را هر روز تست کنید
-شبندر الان 13میلیون صف خرید
-شتران اخرین 3920ریال
-
بورس پرس خبر می دهد:

۳ روش سازمان بورس برای بازگشایی ۳۰ نماد/ زمان اجرای دستورالعمل جدید

سازمان بورس برای بازگشایی ۳۰ نماد متوقف ، سه روش را مدنظر قرار دارد که قرار است بزودی نهایی شود.دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها هم طی یکی دو هفته آینده اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی نماد چندین شرکت بورسی و فرابورسی مخصوصا" بانک ها و در راس همه بانک های صادرات و پارسیان و پاسارگاد، از مدت ها پیش بسته مانده که طبق اعلام شاپور محمدی رئیس سازمان بورس ، قرار است نماد 30 شرکت متوقف به زودی با رشروطی خاص باشد.

از سوی دیگر، هر چند دستور العمل جدید توقف و بازگشایی نمادها به بورس تهران و فرابورس ابلاغ شده اما تاکنون اجرایی نشده که ناشی از لزوم آمادگی بورس ها بوده ولی قرار است این دستورالعمل از یکی دو هفته آینده اجرایی شود.

در این میان پیگیری های بورس پرس از مسئولان نشان می دهد برای بازگشایی نمادهای متوقف ، حداقل 3 روش مدنظر بوده که قرار است توسط هیات مدیره سازمان بورس نهایی و سپس اجرایی شود.

این سه رویه شامل بازگشایی برخی نمادها طبق دستورالعمل فعلی ، بازگشایی دسته ایی دیگر از نمادها با شفاف سازی سازمان بورس و در نهایت حذف و انتقال چند شرکت دیگر به بازار پایه ج فرابورس است.

برهمین اساس ، هیات مدیره سازمان بورس طی روزهای آینده در مورد نحوه بازگشایی نمادهای متوقف تصمیم گیری می کند تا در آینده ایی نزدیک و با اجرایی شدن دستورالعمل جدید توقف و بازگشایی نمادها ، همه نمادهای متوقف باز شود. با این اوصاف باید منتظر نتیجه جلسه هیات مدیره سازمان بورس و نهایی شدن روش ها و شروط بازگشایی نمادها بود.


-فایرا حمایت روز بروز پایینتر می اید چون یک رشد هیجانی شارپی را هفته های قبل به ثبت رساند
-
معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی:

شستا از ماه آینده واگذاری ۱۳۰ زیرمجموعه را آغاز می کند

معاون اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی گفت: تا یک ماه آینده برنامه خروج تدریجی شستا از بنگاهداری و واگذاری ۱۳۰ زیرمجموعه اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ولی الله افخمی راد درباره برنامه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا) برای کاهش بنگاهداری و واگذاری زیرمجموعه ها به ایرنا گفت: مدیران شستا برای خروج تدریجی این شرکت از بنگاه داری، برنامه ای در دست تدوین دارند.

وی از در دستور کار قرار گرفتن واگذاری برخی شرکت های شستا خبر داد و گفت: طبق اصل 44 قانون اساسی که تاکید دارد هم دولت و هم موسسه های عمومی غیر دولتی نمی توانند بیش از 40 درصد سهام یک بنگاه را در اختیار داشته باشند، درصدد هستیم برنامه خروج را کم کم اجرایی شود.

افخمی راد تصریح کرد: وظیفه داریم در بخش اقتصادی تامین اجتماعی، ارزش دارایی های سازمان که از محل حق بیمه دریافتی بیمه شدگان است را به قیمت روز حفظ کنیم تا در موقع عسرت و نیاز تامین اجتماعی به کمک این نهاد آید. در همین راستا دنبال فعالیت هایی هستیم که از سود آوری برخوردار باشد و به هیچ وجه مجاز نیستیم در بخش هایی که سود دهی ندارند فعالیت کنیم.

پیش از این نیز مرتضی لطفی مدیرعامل جدید شستا مهمترین اولویت این شرکت را خروج از بنگاه‌داری اعلام کرد و گفته بود: سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در 5 حوزه نفت و گاز و پتروشیمی (تاپیکو)، بیمه و بانک، IT ، دارو بویژه داروهای هایتک(تیپیکو)، صنایع معدنی و فلزی فعالیت‌ها را متمرکز خواهد کرد و کمیته‌ای تشکیل شده که در مرحله اول 41 شرکت شستا، آماده فروش و واگذاری شود که بزودی تشریفات قانونی آن اعلام خواهد شد.بیش از 80 شرکت دیگر نیز در حال بررسی و آماده‌سازی است که امیدواریم سال جاری بخش عمده‌ای از این شرکت‌ها واگذار شود.


-وغدیر حمایت 1050ریال مقاومت 1200ریال الان 1179ریال
-در مهلت یک ماهه اگر دونماد سارومح-ساربیلح را زیر قیمت کف دادند خرید بلامانع است میتوان 1000ریال را واریز کرد ومقداری حق خرید البته باید دید زیر قیمت میفروشند یا نه
-

اثر کاهش نرخ کارمزد بر سود هر سهم فرابورس اعلام شد

شرکت فرابورس ایران در مورد آثار کاهش نرخ کارمزدها بر پیش بینی سود هر سهم توضیح داد تا آماده بازگشایی نماد شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اجرایی شدن دستورالعمل کاهش نرخ کارمزدهای ارکان بازار سرمایه و کارگزاران، کارمزد شرکت بورس و فرابورس با کاهش ۲۰ درصدی روبرو شد.

در این رابطه شرکت فرابورس که با سرمایه 70 میلیارد تومانی در بازار پایه الف فرابورس حضور دارد ، توضیحاتی در مورد اثرات ابلاغیه تغییر نرخ کارمزدها بر پیش بینی سود هر سهم (445 ریال ) داد تا بعد از توقف نماد از 17 مهر ، آماده بازگشایی شود.


-فلزات اساسی اصلاح قیمت موقت امروز لیست گروه را چک کنید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ دوشنبه 08 آبان 1396 ] [ 7:6 ] [ حامد ]