close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ذوب معمای حل نشده فرا بورس

ذوب معمای حل نشده فرا بورس

سلام روز بخیر


-بورس مهرماه را اماتورها وترامپ که مجموعا خوی دیوانگی دارند به حالت انتظار در اوردندولی روند کلی بازار صعودی خواهد بود
-فنوال که بموقع زیر 1300ریال اشاره کرده بودیم الان 1383ریال
-نزول رتاپ -رکیش را تحت نظر داشته باشید
-
امروز:

دو دیگر شرکت برای عرضه اولیه سهام معرفی و آماده می شوند

امروز مدیران دو شرکت پگاه آذربایجان شرقی و عطرین نخ قم با اعلام آخرین وضعیت، شرایط عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام در روزهای آینده را مهیا می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه ورود شرکت های جدید به بازار سهام ، امروز مدیران دو شرکت پگاه آذربایجان شرقی و عطرین نخ قم با اعلام آخرین وضعیت به خبرنگاران بازار سرمایه، شرایط عرضه اولیه 10 درصد سهام در روزهای آینده را مهیا می کنند.

براساس این گزارش، "نطرین" که خرداد سال جاری به عنوان هشتاد و هفتمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس و در گروه منسوجات درج شده دارای اسمی 10 میلیارد تومانی بوده و به عنوان سیزدهمین شرکت از گروه گلریز قم ، بهمن 93 با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس افتتاح شده و 99 درصد سهام آن متعلق به فردی بنام حامد مقدم (رئیس هیات مدیره ) است که با 100 نیروی کار ، بزرگترین و متنوع ترین واحد تابندگی کشور از نظر نوع تولیدات بشمار می رود.

مشاور پذیرش این شرکت که سود هر سهم سال مالی اسفند جاری را 597 ریال پیش بینی و در سه ماه اول 170 ریال معادل 28 درصد را پوشش داده ، شرکت مشاور سرمایه گذاری ایده مفید و کارگزار عرضه کننده سهام آن کارگزاری مفید خواهد بود.

همچنین در حالی سهام دو پگاه گلستان و گلپایگان سال گذشته در فرابورس عرضه شده اند که شیر پگاه آذربایجان شرقی شهریور 94 با نماد " غپآذر" در بازار دوم فرابورس ایران درج شده بود اما خبری از واگذاری سهام آن نشده بود.

این شرکت با سرمایه اسمی 20 میلیارد تومانی به عنوان صد و بیست و چهارمین شرکت فرابورسی و پنجاه و نهمین شرکت بازار دوم در گروه فرآورده های غذایی و آشامیدنی پذیرفته شده و سود هر سهم سال مالی جاری را 332 ریال با پوشش 89 ریالی معادل 21 درصد در سه ماه اول سال همراه کرده است.

این شرکت از سال 75 بعنوان یکی از کارخانه های شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی با ظرفیت اولیه 150 تن در شهرستان تبریز به بهره برداری رسیده و با  229 نیروی انسانی ، جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه ) با مالکیت 99 درصدی است.

انتهای پیام

-فملی 2100ریال در لیست کنترل قرار بدهید وافت روزهای قبل را محاسبه وقیمتهای جهانی مس را هم هروز کنترل کنیداین سهم در قیمتهای بسیار پایین پیشنهاد ما بود
-گروه خودرو .....بجز موارد استثنایی اگر فاصله بگیرید بهتر خواهد بودالبته قطعه سازها وضع بهتری دارند با انها کار کنید
-
در گفت وگو با بورس پرس اعلام شد:

خوش بینی یک کارگزار قدیمی بورس به تایید برجام و بازگشت ثبات به بازار+ دلایل

یک کارگزار قدیمی بورس با اعلام دلایلی گفت: برجام چه توسط ترامپ و چه در بدترین حالت توسط کنگره آمریکا تایید خواهد شد و بازار سرمایه به ثبات و رشد متغیرها بازخواهد گشت.

عباس نیکچری در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، در مورد آینده برجام و تعیین تکلیف این موضوع مهم توسط آمریکا اظهار داشت: برخلاف نظر برخی فعالان بازار سرمایه و دیگران که معتقد به عدم تایید برجام توسط رئیس جمهور ایالات متحده هستند ، به شخصه معتقدم ترامپ برجام را تایید خواهد کرد و در بدترین حالت به کنگره ارجاع خواهد شد.

وی ادامه داد: چنانچه این موضوع به کنگره آمریکا محول شود ، فرصت 60 روزه ایی ایجاد و طی آن زمان برای لابی گری دورنی آمریکا و مذاکرات دیگر کشورها فراهم می شود. این درحالی است که در کنگره سناتورهای موافق برجام می توانند در کسب نتیجه مثبت نقش مهمی ایفا کنند.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: اما با توجه به روحیات ترامپ و چرخش 180 درجه ایی وی در برخی تصمیمات مهم مانند بحران کره شمالی و انجام مذاکره غیر مستقیم با "پسر موشکی" ، حمایت سازمان ملل و اتحادیه اروپا ، چین و روسیه و... از برجام ، حضور شرکت های اروپایی در ایران مانند بوئینگ و توتال با قراردادهای هنگفت ، وابستگی جهان به منابع و منافع ایران ، فشار افکار عمومی جهانی که مقوله بسیار مهمی است، لزوم تداوم مسابقه تسلیحاتی منطقه و فروش اسحله به کشورهای عربی، قدرت دفاعی ایران و... ، آینده برجام روشن و مثبت است.

نیکچری ادامه داد: از سوی دیگر ترامپ نشان داده که فردی بلوف زن و دلال و کاسب بین المللی بوده و در نهایت به فکر منافع اقتصادی خود و آمریکا خواهد بود اما با اعلام مواضع تند و تیز در برجام در حال دریافت واکنش های مسئولان ایران و دیگر کشورها است. 

وی ادامه داد: به همین دلایل ، بر این باورم برجام چه توسط ترامپ و چه در بدترین حالت توسط کنگره آمریکا تایید خواهد شد و بازار سرمایه به ثبات و رشد متغیرها باز خواهد گشت.         

انتهای پیام


-

واکنش مدیران دو شرکت دیگر PSP به تصمیم بانک مرکزی و شاپرک

مدیران دو شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و به پرداخت هم درباره تصمیم بانک مرکزی و شاپرک برای استقرار نظام جدید کارمزد توضیحی کوتاه دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از اعلام عمومی تصمیم بانک مرکزی و شاپرک برای استقرار نظام جدید کارمزد شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت، سهام 4 شرکت کارت اعتباری ایران کیش، آسان پرداخت، به پرداخت و تجارت الکترونیک پارسیان با کاهش قیمت و سهامداران آن با ابهام تازه ایی روبرو شدند.

در این میان بعد از انتشار نامه مهم شاپرک به شرکت های PSP در بورس پرس، سازمان بورس همان دیروز از این 4 شرکت مرتبط خواست تا توضیحات اولیه ایی دهند که دیروز دو شرکت آسان پرداخت و ایران کیش نکاتی را همراه با انتقاد از بانک مرکزی اعلام کردند.

امروز هم مدیرعامل و معاون مالی و اداری دو شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و به پرداخت توضیحی کوتاه دادند چرا که هنوز چند و چون تصمیم جدید بانک مرکزی و شاپرک برای کارمزد PSP ها مشخص نشده است .


-فنوال صف خرید است رجوع شود به مطالب گذشته ما
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
[ سه شنبه 18 مهر 1396 ] [ 7:32 ] [ حامد ]