close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فخوز -اصلاح قیمت

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


فخوز -اصلاح قیمت

سلام روز بخیر


-بخت وشانس وهمکاری با مالک های وب همراه شده تا ثروتش به عرش برود....اما اگر یک سهم 100ریال رشد نامتعارف بکند دهها بازرس کنجکاو میشوند

-اپ را دیروز اشاره به رشد کردیم
-شتران را قبلا گفته بودیم در قیمتهای کمتر
-شپنا را در قیمتهای کمتر اشاره کرده بودیم
-اگر شما بموقع نمی توانید با بعضی از سهم ها همراه شوید اشکال در تفکر کوتاه مدت شماست
-فایرا یکی از اشاره های دقیق فنی ما در صف فروش در زیر 1000ریال بوده است ممکن است هدف 2000ریال را لمس کند کلمه ممکن را فراموش نکنید
-ذوب پرپتانسیل از محدوده 750ریال با سهم هستیم....شاید گشایشی در این سهم باشد
-قثابت صف خرید
-غاذر صف خرید
-کسرا حجم معاملات افزایشی است نقدینگی وارد سهم شده حمایت 2700مقاومت 3300ریال....حدود 600ریال رفت وبرگشت قیمتی دارد
-

عرضه اولیه ششمین شرکت جدید این هفته نیست/ احتمال قوی هفته آینده

با برگزاری جلسه معارفه ترانسفور ماتور توزیع زنگان ، این شرکت ۵۰ میلیارد تومانی برای هفته آینده آماده عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام در بورس شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی تاکنون سهام 5 شرکت به پرداخت، مبین وان کیش، هتل کوثر اصفهان ، چدن سازان و داده گستر عصر نوین در بورس و فرابورس عرضه اولیه شده ، که شرکت ترانسفور ماتور توزیع زنگان هم آماده عرضه اولیه شده است.

براساس این گزارش، این شرکت که نماد "برانسفو" در بازار دوم معاملات بورس تهران پذیرش شده ، عصر دیروز جلسه معارفه ای با حضور مدیران و سهامدار عمده یعنی ایران ترانسفو با مالکیت 99.9 درصدی کرد و تا سرمایه گذاران و کارشناسان بازار در جریان آخرین وضعیت مالی و علمیاتی قرار گیرند.

به این ترتیب ، قرار بود در صورت صدور اطلاعیه بورس تهران در عصر دیروز ، سهام این شرکت چهارشنبه واگذار شود که با توجه به عدم انتشار این اطلاعیه ، واگذاری احتمالی این شرکت 50 میلیارد تومانی هفته آینده و با احتمال خیلی ضعیف تر دو هفته بعد خواهد بود.

این شرکت با سال مالی 30 آذر و سرمایه اسمی 50 میلیارد تومانی، سود هر سهم سال مالی جاری را 330 ریال پیش بینی کرده و در عملکرد منتهی به 31 تیر، 101 ریال معادل 31 درصد از سود را پوشش داده است.

"برانسفو" از سال 85 در زنجان با ظرفیت 45 هزار انواع ترانسفورماتور توزیع تاسیس شده و دارای 686 نیروی انسانی است. مشاور پذیرش و کارگزار کننده این شرکت هم کارگزاری آراد ایرانیان است که برنامه عرضه اولیه 50 میلیون سهم را اجرا خواهد کرد.

انتهای پیام


امروز صبانت سیستم ما قطع است با ایرانسل گوشی به لب تاب وصل هستم سرعت بسیار پایین بخش نظرات  دیر باز میشود صرفا سوالات منتشر شد

-خساپا حقوقی بالاتر خرید در حجم سنگین

-حجم معاملات ممکن است از مرز صد میلیون عبور کند

-فروش چدن اشتباه بود گرچه عرضه محدود بود های وب را به حال خود رها کنید شاید دیر فروختن نتیجه بهتری بدهد


-تا هفته اینده خدا نگه دار
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
+ نوشته شده در سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 7:36 توسط حامد | | تعداد بازدید : 86

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.