close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
های وب بر مدار رشد

های وب بر مدار رشد

سلام روز بخیر


-های وب اگر بی علت متوقف نشود فعلا 5000ریال را نشانه رفته است
-دوشنبه امروز فردا وپس فردا روزهای ارامی وکم تحرکی برای بازار خواهد بود
-افت های مقطعی در این سه روز میتواند سیگنال های خرید باشد

-فایرا الان تا این لحظه صف خریددر 1785ریال.....با این شرایط رشد....ذوب را نمیتوان در قیمت های پایین خفه کرد.....فایرا را زیر 1000ریال ما در صف فروش پیشنهاد دادیم

فخوز-فولاد-فملی-شتران -شپنا اشاره های دقیق وبموقع فنی ما بودند


-خساپا اعلام حمایت در محدوده 1100ریال نگاه فنی ما بود اگر افت کند خریداریم....خدا لعنت کند مسعود بارزانی را....چرا چون ارامش منطقه برای رشد بورس مهم است
-آپ الان گفتیم هنوز رشدی اتفاق نیفتاده   سهم در بلند مدت ممکن است با رشد مواجه شود
-کمنگنز موقتا صف خرید ولی سهم تحت نظر
-تکمبا صف خرید محدود ولی سهم تحت نظر
-فخوز الان 3900ریال حمایت اول 3800ریال مقاومت اول 4200ریال
-
در گفت وگوی بورس پرس با اعلام شد:

مدیرعامل آذرآب زندانی شد / توضیح علت از زبان برادر و مشاور

برادر و مشاور مدیرعامل آذرآب با تایید دستگیری و زندان شدن فریبرز پرنا، علت این رویداد را اعلام کرد.

عبدالستار پرنا در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره آخرین وضعیت شرکت آذرآب و دستگیری دیروز برادرش فریبرز پرنا به عنوان مدیرعامل این شرکت ، اظهار داشت: دستگیری برادرم و زندانی شدن وی صحت دارد.

وی درباره علت این رویداد هم توضیح داد: فریبرز پرنا هیچ گناهی مرتکب نشده و جرمی ندارد ولی به دلیل دریافت تسهیلات 50 میلیارد تومانی که تمام آن در شرکت هزینه شده و همچنین به علت فشار برای برگزاری مجمع در اراک و اعلام نقش فریبرز پرنا در اغتشاشات اخیر اراک و عدم پرداخت حقوق معوقه، دستگیر و روانه زندان شده است.

پرنا ادامه داد: این درحالی است که فریبرز پرنا هیچ گناهی مرتکیب نشده و تمام تلاش بای جلوگیری از اغتشاش را کرده و حتی روز قبل از اغتشاش ، حقوق کارگران را داده است.

وی به بورس پرس گفت: ما خانواده پرنا، در مسائل مالی خیلی دست پاکیم و به رغم همه مشکلات در حال فعالیت و حل مشکلات شرکت هستیم. به طوری که به رغم همه مشکلات، پروژه 800 میلیارد تومانی دریافت کرده ایم.

پرنا با اشاره به جلسه امروز مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی (مالک 30 درصدی "فاذر" ) و شیرالی سهامدار حقیقی و مالک 11 درصدی، ادامه داد: تلاش می شود تا مسال اخیر شرکت حل شود.

براساس  این گزارش، در این میان خبرگزاری فارس قبل از زندانی شدن فریبرز پرنا ، با وی و همچنین حسین خزلی مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی ، دو مصاحبه جداگانه کرده است.


-روند معاملات خساپا تا این لحظه رسید به قیمت 1200ریال وسپس شروع بازی 1200الی 1300ریال می باشد
-
مدیرعامل سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر مطرح کرد:
تاثیر یکسان‌سازی نرخ ارز بر صنایع بورسی
اثرات یکسان سازی نرخ ارز بر صنایع بورسی نامتقارن خواهد بود؛ در حالی که صنایع صادراتی از بهبود اندک درآمدهای صادراتی برخوردار می شوند، عملا صنایع وارداتی با افزایش هزینه تولید و قیمت تمام شده محصولات و نیز کاهش سودآوری مواجه خواهند شد .

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر، مهمترین اهداف یکسان‌سازی نرخ ارز و اثرات این تصمیم بر صنایع بورسی را تشریح کرد.

سجاد سیاح، در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، اظهار داشت: یکسان سازی نرخ ارز، منابع درآمدی ریالی از محل تسعیر درآمدهای بخش نفت بودجه دولت را افزایش داده و به طور موازی خالص دارایی خارجی (دارایی منهای بدهی ارزی) ترازنامه تلفیقی شبکه بانکی را هم بهبود خواهد بخشید.

وی با بیان اینکه بازتاب دو اثر مذکور از یک طرف بهبود کسری تراز عملیات مالی بودجه دولت و از طرف دیگر رشد پایه پولی، نقدینگی و رشد اعتبارات پرداختی شبکه بانکی خواهد بود، افزود: افزایش نرخ ارز، همچنین قیمت های موزون کالاهای وارداتی را نسبت به قیمت های تولیدات مشابه داخلی دچار عدم مزیت می کند که اثرات کوتاه مدت آن کاهش محدود واردات و افزایش متناسب و البته محدود صادرات غیرنفتی بوده که در نهایت، مازاد تراز تجارت خارجی کشور را اندکی بهبود خواهد بخشید.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر، در خصوص اثرات یکسان‌سازی نرخ ارز بر صنایع بورسی هم گفت: اثرات یکسان سازی نرخ ارز بر صنایع بورسی نامتقارن خواهد بود؛ در حالی که صنایع صادراتی از بهبود اندک درآمدهای صادراتی برخوردار می شوند،  عملا صنایع وارداتی با افزایش هزینه تولید و قیمت تمام شده محصولات و نیز کاهش سودآوری مواجه خواهند شد .

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: در شرایط عدم بهبود معنادار شرایط کلان و عدم رونق بازارهای اقتصادی عملا امکان تعدیل متناسب قیمت های چنین صنایعی میسر نخواهد بود و در چنین شرایطی سودآوری بنگاه های وارداتی کاهش خواهد یافت.

به گفته سیاح، به علت شکاف محدود میان نرخ های رسمی و غیررسمی (در مقایسه با سال 1370) یکسان سازی، اثرات تورمی محدودی در حدود 1.5 درصد ایجاد کرده که سبب رشد معنادار قیمت دارایی های مالی از جمله سهام (با فرض امکان تعدیل قیمت محصولات و کشش پذیری تولیدات داخلی)  نخواهد شد.

وی سپس در پاسخ به این سوال که اجرای دقیق و اصولی سیاست تک نرخی کردن ارز نیازمند چه فاکتورهایی است، اظهار داشت:  اجرای دقیق یکسان سازی نرخ ارز ، مستلزم انضباط مالی دولت، کنترل کسری بودجه شرکت های دولتی، کنترل رشد پایه پولی و نقدینگی در دامنه تاریخی آن، تامین پایدار نیازهای ارزی غیرنقدی در شبکه بانکی، بهبود ظرفیت مداخله نقدی و طلا در بازار اسعار و نیز مدیریت شوک های بالقوه از محل قیمت مسکن، سود بانکی و تعرفه های گمرکی بر بازار دارایی های مالی و غیرمالی است.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر همچنین در خصوص دلیل به تعویق افتادن وعده ها و عدم توفیق دولت ها در اجرای ارز تک نرخی اظهار داشت: دلیل تعویق مستمر یکسان سازی نرخ ارز (علی رغم مازاد مستمر ترازتجارت خارجی طی سنوات گذشته) عدم بهبود روابط کارگزاری بانکی میان بانک های داخلی و خارجی و نیز عدم افتتاح خطوط اعتباری مدت دار ارزی است.

سیاح در پاسخ به این سوال هم که آیا بانک های کشور با وضعیت فعلی، خواهند توانست میلیون ها دلار ارز مورد نیاز مشتریان خود را طی هر روز- آن هم به نرخی ثابت- تأمین کنند یا خیر، گفت: بانک های کشور طی سال گذشته به طور تدریجی اقدام به تعدیل نرخ فروش ارز مبادلاتی کرده و از سیاست تثبیت نرخ اسمی تا حدی فاصله گرفته اند و انتظار تداوم این سیاست در ادامه سال جاری وجود دارد.

وی افزود: همچنین بسیاری از کالاهای وارداتی و گروه های خدماتی نیز از شمول تخصیص ارز رسمی خارج شده و ارز آزاد به آنها اختصاص یافته است؛ لذا سیاست تثبیت نرخ عملا دچار تعدیل شده است.  


-ساعت 11/45تا فردا خدا نگه دار
-
--
[ دوشنبه 03 مهر 1396 ] [ 7:26 ] [ حامد ]