close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
حق تقدم پردیس

حق تقدم پردیس

سلام روزبخیر


-تمرکز بازار روی عرضه های اولیه های وب -چدن.....فعلا بازیگران اصلی بازار
-فایرا شاید پرواز بسمت 2000ریال البته رویا پردازی صحیح نیست کلا اشتباه است ولی نگهداری سهم توصیه میشود در صف فروش زیر 1000ریال ما کشف روند کردیم
-ونفت هفته های قبل یک اشاره ای کردیم حرکات سهم را دقیقا رصد کنید
-فنوال حمایت همچنان 1200ریال است قبلا اشاره کردیم ولی سهم تا محدوده 1300ریال افت کرد الان بالای 1400ریال است
-دیروز گفتیم نگهداری اجباری قیمت ذوب زیر 900ریال صحیح نیست امروز تا این لحظه بالای 900ریال معامله میشود ذوب تقریبا در اینده مثل فایرا عمل خواهد کرد....ولی هیجانی نخرید کار ما اینجا دیده بانی است نه معرفی سهم

-نمیدانم دروز را کنترل کنید گویا دارد از حمایت 2200ریال فاصله می گیرد
- یکی از ایرادات محترمانه من به سازمان بورس این است وقتی در سهمی تقاضا هست اجازه رشد داده شودیعنی لذت نوسان خنثی نشودالان حق پردیس با تقاضا روبروست چون باید حمایت بشود تا 1000ریال حق توسط سهام دار واریز گرددهیچ جای این کار اشتباه نیست
-گروه فلزات اساسی مثبت هست ولی صفهای خرید سنگین نیست اکثر سهم ها مثبت ولی تعادل عرضه وتقاضا برقرار است اما فایرا در این گروه صف خرید سنگین دارد
-ولغدر در محدوده 1050ریال با حمایت روبرو شد والان در محدوده 1100ریال معامله میشود
-پاسا از محدوده 1900ریال با حمایت روبرو شده الان صف خرید دارد
-
در پایان معاملات امروز رخ می دهد:

توقف نماد برای افزایش سرمایه سنگین و احتمالا" تبدیل شدن به بزرگترین شرکت بورس

در پایان معاملات امروز، نمادی بسته می شود که در صورت تصویب افزایش سرمایه سنگین ۳.۸ هزار میلیارد تومانی، احتمالا" به بزرگترین شرکت بورس تبدیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام سال مالی تاپیکو (31 اردیبهشت سال جاری ) و دریافت مجوز افزایش سرمایه 87 درصدی ، این شرکت زمان دو مجمع سالانه و فوق العاده را چهارشنبه 29 شهریور تعیین کرده است.

به همین دلیل نماد این هلدینگ 4.35 هزار میلیارد تومانی در پایان معاملات امروز بسته می شود.

براساس این گزارش، در صورت رای موافق مجمع فوق العاده به افزایش سرمایه 3.8 هزار میلیارد تومانی ، این شرکت 8.15 هزار میلیارد تومانی شده و از لحاظ سرمایه اسمی به بزرگترین شرکت بورس تبدیل خواهد شد.

در حال حاضر رتبه اول بزرگترین شرکت از لحاظ سرمایه اسمی به فولاد مبارکه 7.5 هزار میلیارد تومانی تعلق دارد.

انتهای پیام


-

تاپیکو ، پتروشیمی شازند و... مجوز ساخت نخستین پتروشیمی جزیره قشم گرفتند

مجوز ساخت نخستین طرح پتروشیمی در جزیره قشم جهت احداث مجتمع ۵۰۰ هزار تنی GTPP توسط کنسرسیومی متشکل از پتروشیمی شازند، تاپیکو و ... صادر شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،  شرکت ملی صنایع پتروشیمی و وزارت نفت، نخستین مجوز ساخت مجتمع 500 هزار تنی GTPP در جزیره قشم را برای کنسرسیومی متشکل از هلدینگ ها و بنگاه های اقتصادی بخش خصوصی مانند پتروشیمی شازند، تاپیکو و ... صادر کردند.

این طرح که قرار است به طور متوسط برای 450 نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند، با هدف تبدیل گاز متان به محصولاتی چون پلی‌پروپیلن، بنزین پیرولیز و گاز مایع بوده و همزمان با بهره برداری از طرح فرآورش گاز میدان نفتی هنگام بخشی از گاز این میدان مشترک صرف تامین خوراک این طرح جدید GTPP در قشم خواهد شد. از سوی دیگر با تعیین تکلیف منبع تامین خوراک این طرح با توجه به موقعیت جغرافیایی جزیره قشم در عمل مشکلی برای تامین آب مورد نیاز آن در دوران ساخت و بهره برداری وجود ندارد.

بنابراین گزارش، هم اکنون آخرین مراحل پیش راه اندازی و راه اندازی تاسیسات فرآورش گاز میدان مشترک هنگام با ظرفیت فرآورش روزانه بالغ بر 2 میلیون 265 هزار مترمکعب گاز در جزیره قشم توسط شرکت نفت فلات قاره ایران در حال انجام است که با بهره برداری از آن و خاموش شدن مشعل، گاز جمع آوری شده به تامین خوراک صنایع پتروشیمی و نیروگاه‌های قشم اختصاص می یابد.

انتهای پیام


-ولغدر صف خرید شد تا این لحظه صبح اشاره درست بود
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ دوشنبه 27 شهريور 1396 ] [ 7:19 ] [ حامد ]