close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
های وب
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-ذوب الان900ریال-چدن اگر عرضه نشود فعلا هدف 2500ریال-قرار داد با بنز نماد خودرو دوباره به محدوده بالای 2400ریال صعود-بمب خبری ایران خودرو با امضاء قرارداد مرسدس بنز/ انحصار فروش محصول آلمانیقرارداد ایران خودرو دیزل به نمایندگی از ایران خودرو و شرکت مرسدس بنز امروز در آلمان…

سلام روز بخیر


-ذوب الان900ریال
-چدن اگر عرضه نشود فعلا هدف 2500ریال
-قرار داد با بنز نماد خودرو دوباره به محدوده بالای 2400ریال صعود
-

بمب خبری ایران خودرو با امضاء قرارداد مرسدس بنز/ انحصار فروش محصول آلمانی

قرارداد ایران خودرو دیزل به نمایندگی از ایران خودرو و شرکت مرسدس بنز امروز در آلمان امضاء و نهایی شد تا این شرکت نماینده انحصاری این شرکت معروف جهانی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران خودرو از نهایی شدن با مرسدس بنز آلمان برای ایجاد شرکت مشترک در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای تجاری خبر داد و اعلام کرد قرارداد دو شرکت مشترک دیگر نیز در ماه های آینده نهایی می شود.     

این قرارداد بین ایران خودرو دیزل به نمایندگی از ایران خودرو و شرکت بنز، در مقر اصلی مرسدس بنز (سایت تولید وورث) و با حضور علی ماجدی سفیر ایران در آلمان، محسن صالحی نیا معاون امور صنایع وزارت صنعت،هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو و ... امضا شد.

در این رابطه یکه زارع با اشاره به امضای قرار داد و تفاهم نامه با شرکت بنز در تولید و فروش محصول سواری، ابراز امیدواری کرد با توجه به همکاری های دو شرکت در حوزه خودروهای تجاری همکاری طرفین در خصوص تفاهم نامه و قرار داد سال گذشته نیز به همین منوال پیگیری شود.

قرار داد خودروهای تجاری که امروز امضا شد شامل ایجاد شرکت مشترک در حوزه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای تجاری است.این شرکت، به صورت انحصاری مسئولیت فروش محصولات تجاری مرسدس بنز را بر عهده خواهد داشت.

همچنین شرکت دوم که قرار داد آن در ماه آینده نهایی می شود، مسئولیت تولید را برعهده دارد و نسل فعلی و آینده کامیون آکتروس از جمله تولیدات این شرکت خواهد بود

نسل فعلی آکتروس تا سال 2019 تولید شده و نسل جدید این کامیون نیز از سال 2019 به بعد بر اساس استانداردهای روز اروپا تولید خواهد شد. در فاز بعدی نیز خط تولیدی جدید دیگری پیش بینی شده است.

بر اساس برنامه، ساخت داخل شرکت مشترک تولیدی در سال نخست به 20 درصد خواهد رسید و این میزان در صورت صرفه اقتصادی می تواند به 30 تا 50 درصد افزایش پیدا کند. نیازسنجی و تولید محصولات جدید و جایگزینی با محصولات فعلی نیز در برنامه شرکت مشترک تولیدی ایران خودرو و دایملر پیش بینی شده است.

همچنین شرکت دیگر در حال مذاکره، در خصوص تولید موتور میان شرکت ایران خودرو دیزل و دایملر بوده که وظیفه آن تولید موتورهای جدید بر اساس نیاز بازار در شرکت مشترک جدید است.

شرکت مرسدس بنز نخستین برند خودروهای تجاری در دنیا را در اختیار دارد که امضای قرار داد سرمایه گذاری مشترک با ایران خودرو بیانگر امنیت سرمایه گذاری در ایران است.

انتهای پیام


-بازار فعلا لیدر قوی در یک گروه خاص ندارد احتمالاتا اخر ماه همین وضعیت خواهد بودشاخص کل هم غلط میکند افت کند وقتی نمادهای رند است
-حمایت فولای 1800ریال است اما در 2000ریال هم حمایت میشود
-اوان در محدوده 10000ریال از تب وتاب افتاد
-
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شركت داده گستر عصر نوين - (هاي وب)96/6/22 08:31
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه ميرساند امروز چهارشنبه مورخ 22/06/1396 تعداد 400 ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شركت داده گستر عصر نوين(هاي وب) (به درخواست سهامدار عمده و موافقت بورس 360 ميليون سهم جهت عرضه به عموم و تعداد 40 ميليون سهم معادل 1 درصد جهت عرضه به كاركنان شركت انجام خواهد شد.) به عنوان پانصدوپانزدهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش اطلاعات و ارتباطات گروه و طبقه خدمات ارزش افزوده در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد هاي وب به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 09:15 الي 11:15 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 000ر5 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسالك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت 715ر2 و سقف قيمت 850ر2 ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند. 4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب 14/10/1395 خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره 28464/181 مورخ 1396/06/20 مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-کشف موفقیت بزرگ شاخص کل با تاکتیک های ویژه میتواند همیشه مثبت بماند
-فخوز حمایت اول3800ریال فولاد حمایت اول1800ریال.....
-سلام همه کانال ها از جمله بتا سهم صحبت از رشد سهمها از مهر را نوید میدهند یعنی این چند روز را فرصت خرید میدانند .آیا این حمایتها مثلا فولاد قابل دسترسی خواهد بود. نظر شما چیست؟
پاسخ : سلام تاحدودی درست می گویند ولی نه به ان شدت ونه همه نمادها 
باید سهم ها وگروهای صنایع فعال را شناسایی کردفولاد اگر افت کرد یکی از گزینه ها میتواند باشد

-ذوب روزهای قبل افت  خوبی کرد زیر 850ریال قرار گرفت عده اب اشتباه کردند فروختند ولی خریداران امروز با لمس 900ریال برد کردند
-سلام عرض سلام 

وبهمن تا حالا این قدر افت به خودش ندیده .زیر چشمای دوستان باشه 

وبهمن 157 شده 90
پاسخ : سلام دوستان سهم را رصد کنند

-ساعت 12 تا شنبه خدا نگه دار
-
-


نظرات () تاریخ : چهارشنبه 22 شهريور 1396 زمان : 7:11 بازدید : 36 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط حمید در تاریخ 1396/6/22 و 11:22 دقیقه ارسال شده است

سلام عرض سلام

وبهمن تا حالا این قدر افت به خودش ندیده .زیر چشمای دوستان باشه

وبهمن 157 شده 90
پاسخ : سلام دوستان سهم را رصد کنند

این نظر توسط سامان در تاریخ 1396/6/22 و 10:50 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام خدمت استاد گرامی
با توجه به جوابتان نسبت به سوال قبلی
نظرتان راجع به گروه خودرو مثلا خساپا در این رشد چیست؟
ممنون
پاسخ : سلام خساپا فعلا حمایت 1100ریال واحتمال رشد تا 1250ریال فعلا همین

این نظر توسط محمد نیازی در تاریخ 1396/6/22 و 10:11 دقیقه ارسال شده است

سلام. استاد همه کانال ها از جمله بتا سهم صحبت از رشد سهمها از مهر را نوید میدهند یعنی این چند روز را فرصت خرید میدانند .آیا این حمایتها مثلا فولاد قابل دسترسی خواهد بود. نظر شما چیست؟
پاسخ : سلام تاحدودی درست می گویند ولی نه به ان شدت ونه همه نمادها
باید سهم ها وگروهای صنایع فعال را شناسایی کردفولاد اگر افت کرد یکی از گزینه ها میتواند باشد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 687
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 55
 • آی پی دیروز : 99
 • بازدید امروز : 209
 • باردید دیروز : 240
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 5,566
 • بازدید ماه : 20,939
 • بازدید سال : 30,199
 • بازدید کلی : 1,287,848
 • کدهای اختصاصی

  ساعت فلش