close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس در وضعیت متعادل ونرمال

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس در وضعیت متعادل ونرمال

سلام روز بخیر


-اکنتور

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960613001401


-ذوب 850 ریال حمایت اول  وحمایت دوم800 سوم750ریال اما مقاومت اول 950دوم1050سوم1150ریال
-دیگر نمیگوییم امان از اوان بگذار بی سروصدای رسانه ای رشد کند
-خساپا عرضه های بی منطق توسط اماتورها
-فباهنر بازی را به مقاومت محدوده7000ریال کشانده است
-فملی پر قدرت 2260 ریال تا این لحظه
-

زمان اولین عرضه "سخاب"مشخص شد + جزئیات رقیب تازه نفس بورس

زمان و جزئیات اولین عرضه سخاب در نماد معاملاتی "سخاب ۵" در بازار ابزارهای نوین مالی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، از اولین برنامه های وزیر جدید اقتصاد، عرضه اسناد خزانه بانکی معروف به "سخاب" در بازار ثانویه بود که در زمان کوتاهی عملی شد تا شاید این رقیب ماه های گذشته بازار سهام با بازدهی 30 -40 درصدی و هزاران طرفدار ، متعادل تر از قبل شود.

در این راستا و در پی پذیرش اوراق اسناد خزانه توسط سازمان بورس با تاریخ 7 شهریور سال جاری و سررسید 24 بهمن 96 ، زمان گشایش این اوراق با نماد معاملاتی "سخاب 5" در بازار ابزارهای نوین مالی در روز چهارشنبه جاری 15 شهریور از سوی فرابورس اعلام شد.

کل اوراق عرضه شده 7.02 میلیون ورقه است که با ارزش اسمی 100 هزار تومانی هر ورقه مجموعا معادل 702 میلیارد تومان است.

بنابر این گزارش،حداقل حجم هر سفارش یک ورقه و عامل پرداخت در سررسید،شرکت سپرده گذاری مرکزی است. همچنین قیمت پایانی اوراق، میانگین معاملات روزانه اوراق در روز گشایش خواهد بود.

انتهای پیام


-غپینو حمایت 3200ریال مقاومت 3700ریال
-خوب خساپا به حمایت 1100ریال نرسیده حمایت شدالان 1168ریال هدف اول 1200 وهدف دوم 1300ریال ....فروشندگان هیجان باز روزهای قبل با ضرر در اشتباه فروختند اما حمایت اول همچنان 1100ریال است
-فملی قبل مجمع پیشنهاد کرده بودیم الان 2290ریال
-شاخص بسمت 84000واحد راهی سخت ولی شدنی
-ارزش روز بازار دوباره وارد مدار 330هزار میلیارد تومان شد
-فنوال همچنان در حال اصلاح قیمت الان 1430ریال حمایت اول1300 حمایت دوم 1200ریال
-

خبری خوش برای رکوردار افزایش سرمایه با دستور وزیر

شرکت مخابراتی ایران که با 2183 درصد رکوردار افزایش سرمایه در بازارسرمایه ایران است،با خبری خوش روبرو شده که مربوط به دستور وزیر ارتباطات مبنی براحیای این شرکت اخراجی بورس و حاضر در بازارپایه فرابورس است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مخابراتی ایران که رکوردار افزایش سرمایه در بازار سرمایه ایران است، به همراه یک شرکت حاضر در صنعت مخابرات اما خارج از بازار سهام با خبر خوشی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روبرو شده که مربوط به دستور بررسی علت تنزل کارایی و احیای این دو شرکت ورشکسته حاضر در صنعت مخابراتی است.

براساس این گزارش، "لکما" که  بعد از اخراج از بورس ، مهر 92 به بازار معاملات توافقی پایه فرابورس منتقل شد و تیر 94 اقدام به اعمال افزایش سرمایه بی سابقه 2183 درصدی ( از 6.1 به 140 میلیارد تومان) کرده است. قیمت هر سهم این شرکت هم اکنون در محدوده 80 تومانی است.

براساس این گزارش، محمدرضا فرنقی‌زاد رئیس مرکز روابط‌عمومی وزارت ارتباطات اعلام کرد: محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات در راستای حمایت از تولیدات بومی حوزه فناوری اطلاعاتی در  نامه‌ای به علی‌اصغر عمیدیان رئیس سابق سازمان تنظیم مقررات و معاون وزیر، خواستار پیگیری علت تنزل کارایی دو شرکت مخابراتی ورشکسته شد و مسئولیت ارائه پیشنهاد برای برون‌رفت از وضع موجود را به وی واگذار کرد.

وی ادامه داد: با وجود آنکه شرکت‌های کارخانجات مخابراتی ایران و صنایع مخابراتی راه دور ایران، دو شرکت با سابقه طولانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و به نوعی نماد برخورداری از تولیدات داخلی محسوب می‌شوند، اما در شرایط فعلی شاهد تحلیل و تنزل کارایی آنها بوده‌ایم. در این زمینه آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیگیری جدی این مهم را در دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام


-و.بانک حمایت 1700ریال تحت نظر
-ساعت 12/10دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
+ نوشته شده در سه شنبه 14 شهريور 1396 ساعت 7:14 توسط حامد | | تعداد بازدید : 68

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.