close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس وکاهش سودسپرده ها

بورس وکاهش سودسپرده ها

سلام صبح بخیر


-ذوب با هیجان های  متفاوت از سوی خریداران وفروشندگان همچنان مانور میدهد هدف اول 1000ریال حمایت سهم 750ریال البته مقاومت 900ریال را پیش رو دارد
-خوب دیروز مانبودیم شاخص کل از مقاومت83000واحد عبور کرده ودر حال تثبیت در این محدوده میباشد

-ارزش بازار هم در حال نزدیک شدن به محدوده330هزار میلیارد تومان است
-امان از اوان که قصد عبور از مقاومت 7000ریال را دارد
-خکار پس از ماهها معاملات خسته کننده الان تا این لحظه صف خرید دارد
-شفارس حمایت 2300و2200ریال مقاومت 2600و2700ریال
-ذوب ول کن اماتورها نیست صف خرید موقت تا حالا
-فولاد زیر 1400ریال معرفی کردیم.....الان1961ریال
-فملی .... ذوب ... ودهها سهم دیگر..... ولی مثل کانال های تلگرامی هیاهو راه نینداختیم
-فملی الان 2248ریال ما قبل مجمع سالیانه معرفی کردیم
-فایرا زمانی که صف فروش بود معرفی کردیم الان 1209ریال
-ومعادن زیر 1300ریال معرفی کردیم الان 1515ریال
-ولی بنا به هر شرایطی ما فقط یک مورد را توانستیم وارد بشویم.......چون هیچ وقت برای هیچ سهام داری یکجا شرایط حضور فراهم نمیشود

--شما یک تفنگ  داری فقط با تیر اول می توانی از پنج اهو-ذوب-فولاد-فملی-کگل-ومعادن .....یکی را بزنی پس خطای کاری نداری سعی کن دنبال شکارهای جدید باشی
-

وزیر اقتصاد:خبرهای خوبی در راه است/ از کاهش سود بانکی حمایت می کنم

وزیر اقتصاد با اعلام اینکه خبرهای خوبی در راه است، گفت: وزارت اقتصاد از کاهش نرخ سود بانکی حمایت خواهد کرد و آن را ضرورت اصلاح نظام اقتصادی می‌داند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مسعود کرباسیان که صبح امروز در بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی حضور داشت ، اعلام کرد:با همکاری بانک ها و بانک مرکزی، اقدامات مثبتی انجام شده که آخرین آن فاینانس 8 میلیارد یورویی کره جنوبی بود که جای تشکر دارد. در این رابطه خبرهای خوبی هم در راه است.

وی با اشاره به همکاری و دوستی دیرینه با رئیس کل بانک مرکزی، افزود: کسی دنبال حاشیه نباشد. چرا که سیف را به عنوان متخصص حسابداری و مالی، قبول دارم. لذا استانداردهای مدنظر وزارت اقتصاد و بانک مرکزی اجرایی می شود و هیچ سازمان و فرد دیگری هم دخالتی نخواهد کرد.

این وزیر ادامه داد: در حالی طی دولت یازدهم شاهد کنترل تورم، رشد اقتصاد غیرنفتی، ثبات‌سازی اقتصاد کلان، بازگشت به قانون، کاهش رشد پایه پولی و نرخ رشد نقدینگی، تنظیم بازار غیرمتشکل پولی، بهبود فضای کسب و کار، مدیریت بازار ارز و مثبت شدن تراز تجاری بدون نفت بودیم که اولویت های 4 سال آینده هم شامل توسعه اشتغال و رفع بیکاری ، خصوصی‌سازی واقعی و مردمی‌سازی اقتصاد و جذب سرمایه‌گذاران خارجی هستند.

کرباسیان با تاکید بر اینکه نرخ سود باید متناسب با تورم باشد، افزود: وزارت اقتصاد از کاهش نرخ سود بانکی حمایت خواهد کرد و آن را ضرورت اصلاح نظام اقتصادی می‌داند.

وی گفت: استمرار روند بهبود و تسریع در فرایند خروج از رکود و نمایان شدن آثار رونق اقتصادی در سفره معیشت مردم ،با تلاش‌های تیم اقتصادی دولت محقق خواهد شد و در این میان بانکها  اهمیت زیادی دارند. چرا بانک ها با جذب منابع مالی مازاد و تجهیز در قالب سپرده‌ها و تخصیص به متقاضیان، نقش بی‌بدیلی در تامین مالی دارند و بدیهی است هرگونه کارایی و اختلال در فرایند تامین مالی بر بازدهی نهایی بخش‌های مختلف اثرگذار است.

به گفته وی در شرایط کنونی یکی از مهمترین متغییرهای موثر در جذب سرمایه‌گذاری خارجی، میزان آمادگی بانک ها برای تعاملات بین‌المللی است که مرهون افزایش پایدار درجه ثبات و سلامت نظام بانکی و نیز اعمال سیاست‌های تسهیل‌گرایانه در زمینه جذب و انتقال منابع مالی طرف خارجی است.

کرباسیان ادامه داد: آسیب‌شناسی عملکرد عقود اسلامی، حذف بسترهای انحراف‌زای تامین مالی در چارچوب اسلامی، حاکمیت معاملات و قراردادهای واقعی در فرایند اخذ تسهیلات و ...باید به عنوان اولویت اساسی در چارچوب تمام سیاست‌گذاری‌ها باشد.

وی افزود: نظام بانکداری ایران جزو معدود نظام‌های مالی دنیا است که کاملاً بر مبنای قوانین شرع مقدس اسلام بنا شده اما در بسیاری از کشورهای اسلامی و حتی غیراسلامی، بانکداری غیرربوی تنها بخش کوچکی از بانکداری را به عهده دارد.بنابراین این یگانه بودن ایران، فرصت‌ها و پیچیدگی‌هایی را به همراه آورده است. با این همه بانکداری امروزه با آرمان‌های بانکداری اسلامی ناب فاصله دارد ولی این موضوع می‌تواند عزم ما در جهت حرکت در مسیر بهبود قوانین و روش های بانکداری بدون ربا و اسلامی جزم‌تر کند.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
--
--
[ دوشنبه 06 شهريور 1396 ] [ 6:58 ] [ حامد ]