close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
موج رشد معدنی ها وفلزات اساسی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر- اینو بخونید سمت نماد بانکی نرویدhttp://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960604301681-نمیدانم ولی توهم ذهن اشتباه میگه بلند مدت اوان 10000ریال-اصلاح قیمت ومعادن را کنترل کنید-فایرا تشخیص دقیق ما در زمانی که سهم منفی بود الان 67میلیون صف خرید-بهش میگویند بازاربر سر دوراهی نه افتی در کار است…

سلام روز بخیر


- اینو بخونید سمت نماد بانکی نروید

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960604301681


-نمیدانم ولی توهم ذهن اشتباه میگه بلند مدت اوان 10000ریال
-اصلاح قیمت ومعادن را کنترل کنید
-فایرا تشخیص دقیق ما در زمانی که سهم منفی بود الان 67میلیون صف خرید
-بهش میگویند بازاربر سر دوراهی نه افتی در کار است نه رشد سنگینی چکار باید کرد؟جواب باید صبر کنید بازار اصلاح قیمت کند
-غپینو از زیر 3200ریال دوباره رشد کرد حتما نمودار تکنیکی شش ماهه را کنترل کنید
-بحث فنی اینجاست وقت ان رسیده نمادهای رند کمی استراحت کنند ونمادهای کناره قدرت مانور داشته باشند

-شپارس یک صف خرید هیجانی وامکان ده درصد رشد
-ولملت حمایت 1100ریال البته اگر اصلاح قیمت بکند

-بیمه البرز حمایت 1100مقاومت 1300ریال

-در مورد صورت های مالی سال گذشته:

سایپا نامه سازمان حسابرسی را منتشر کرد/ تداوم توقف نماد

سایپا که خواسته و ناخواسته به دوران توقف بیش از ۳ ماهه نماد ادامه می دهد، نامه سازمان حسابرسی در مورد صورت های مالی سال گذشته را منتشر کرد که نمی تواند زمینه ساز بازگشایی نماد باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی توقف 31 اردیبشهت نماد سایپا به دلیل تعدیل 158 درصدی سود سال مالی گذشته سایپا، این شرکت هنوز ابهامات مدنظر سازمان بورس در مورد چند و چون این تعدیل را روشن نکرده تا امکان بازگشایی فراهم شود. از سوی دیگر در مجمع سالانه 31 تیر ، نماینده سازمان بورس در مورد تقسیم  سود 8 ریالی هر سهم نکاتی را مطرح کرده بود.

در این میان، یکی از شروط بازگشایی نماد "خساپا"، انتشار صورت های مالی حسابرسی شده سرمایه گذاری سایپا و سپس اعلام اثر آن بر روی شرکت سایپا است که تاکنون اعلام نشده است.

با این اوصاف، مدیران این شرکت در حالی هنوز شرایط بازگشایی نماد را فراهم نکرده اند که دیروز نامه ایی از سازمان حسابرسی در کدال منتشر کردند که بعد از ایرادهای سازمان بورس به چند و چون کاهش فروش 2 هزار میلیارد تومانی و افزایش سود سال مالی مطرح و به سازمان حسابرسی ارجاع داده شده بود و نمی تواند روشن گر ابهامات مدنظر سازمان بورس باشد.


-افت مکرر ثشاهد را زیر نظر داشته باشید
-وقتی میگوییم شاخص کل باید اصلاح قیمت بکند یعنی روند را صحیح می بینیم
-فایرا بازیگر پر معاملهیک ماه اینده بازار خواهد بود
-

مدیرعامل مپنا گزینه پنجم وزارت نیرو

مدیرعامل مپنا به عنوان جدیدترین و پنجمین گزینه برای وزارت نیرو در دولت دوازدهم مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، پس از آنکه حبیب الله بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو موفق به کسب رأی اعتماد از سوی نمایندگان مجلس برای حضور در کابینه دولت دوازدهم نشد، رایزنی ها و شایعات متعددی برای وجود نام افراد مختلف در فهرست مورد نظر ریاست جمهوری آغاز شد اما هیچ کدام جنبه رسمی نگرفت و نهایی نشد.

پس از طرح اسامی افرادی چون ستار محمودی سرپرست فعلی وزارت نیرو ،محمد صادق زاده مدیرعامل سازمان ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﺎﯼ تجدیدپذیر ﻭ ﺑﻬﺮه ﻭﺭﯼ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺑﺮﻕ ، غلامرضا منوچهری معاون فعلی مهندسی و امور توسعه شرکت ملی نفت و رضا اردکانیان معاون اسبق وزیر نیرو و مدیر برنامه دهه بین المللی آب در سازمان ملل ، اینک نام یکی دیگر از متخصصان و مدیران باسابقه عنوان شده است.

عباس علی آبادی معاون اسبق وزیر نیرو و مدیرعامل فعلی گروه مپنا جدیدترین نامی است که در ابتدای هفته جاری به عنوان گزینه احتمالی پست مقام عالی وزارت نیرو در دولت دوازدهم مطرح شده است.

از جمله برنامه های علی آبادی در زمان تصدی معاونت امور برق و انرژی وزارت نیرو ، استفاده از نیروگاه های تجدید پذیر و توسعه ظرفیت آنها، واقعی کردن قیمت برق و اصلاح اقتصاد این صنعت و تکمیل نیروگاه‌های نیمه تمام بود که می توان از این 3 محور به عنوان رئوس برنامه های وی در صورت تصدی پست وزیری نیرو ذکر کرد.

انتهای پیام


-
رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی:
رفع محدودیت های بازار سرمایه، همسو با رسالت سازمان بورس است
رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی با بیان اینکه باید قوانین و محدودیت های بازار سرمایه بر اساس زمان و شرایط تعیین شود گفت: حجم مبنا و دامنه نوسان نیز از جمله مواردی است که باید بر اساس شرایط اصلاح شوند.


موضوع حجم مبنا، دامنه نوسان و پیش بینی سود شرکت ها از دغدغه های اصلی فعالین بازار سرمایه است و سازمان بورس همواره در خصوص نحوه اجرا و اصلاح آنها، مطالعات کارشناسی و اقدامات اجرایی انجام داده است.

صابر جعفروند آذر، رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با تاکید بر اینکه سازمان بورس در دوره های مختلف و طی فرآیند مداوم، اقدامات اجرایی گسترده ای برای رفع محدودیت های بازار سرمایه از جمله  حجم مبنا، دامنه نوسان و تسهیل روند داد و ستد انجام داده است، عنوان کرد: در همه دنیا بازار های سرمایه از قوانین خاصی پیروی می کنند و محدودیت هایی برای آنها تعریف شده است اما با توجه به ماهیت معاملات، فرآیند داد و ستد باید  آزاد و به صورت حراج کامل صورت پذیرد؛ بر همین اساس تا حد ممکن برای تسهیل روند داد و ستد محدودیت هایی که به مرور ایجاد شده حذف می شود و بازار سرمایه ما نیز از این امر مستثنی نیست.

رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی با بیان اینکه باید قوانین و محدودیت های بازار سرمایه بر اساس زمان و شرایط تعیین شود ادامه داد: حجم مبنا و دامنه نوسان نیز از جمله مواردی است که باید بر اساس شرایط اصلاح شوند.

وی ادامه داد: برای رفع این محدودیت ها در مقاطع مختلف فعالیت های متعددی انجام شده اما در مقطع فعلی اراده جدی وجود دارد و امیدواریم که هرچه زود تر فرآیند اصلاح حجم مبنا و دامنه نوسان عملیاتی شود.

جعفروند با بیان اینکه به نظر می رسد بخشی از این فرآیند به زودی عملیاتی شود، اظهار داشت: در رابطه با اصلاح حجم مبنا و دامنه نوسان مواردی وجود دارد که مشمول اصلاح، تدوین و تغییر  مقررارت است، لذا زمان بر خواهد بود.

رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی رفع محدودیت های بازار سرمایه، از جمله دامنه نوسان و حجم مبنا را اقدام مثبت مهمی قلمداد کرد که در نهایت به تسهیل فرآیند داد و ستد، شفافیت بیشتر و  کشف قیمت منطقی منجر می شود.

وی با بیان اینکه هر اقدامی با مزایا و معایبی روبرو است، ادامه داد: رفع محدودیت های بازار سرمایه همانند یک جراحی، درمان به همراه جراحت است. طبیعتا ممکن است در ابتدای اجرا، ما با مشکلاتی روبرو شویم  که البته می توان با کنترل دقیق، ریسک آن را به حداقل کاهش داد.

جعفروند افزود: ممکن است رفع محدودیت های بازار سرمایه با ضعف هایی روبرو شود که البته ساختاری نخواهد بود و طبیعتا اگر قرار بود اصلاح دامنه نوسان و حجم مبنا با مشکلات ساختاری روبرو باشد بحث رفع محدودیت ها از سوی سازمان بورس مطرح نمی شد.

رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی تاکید کرد: افزایش شفافیت، کشف منصفانه قیمت ها و تسهیل فرآیند داد و ستد رسالت سازمان بورس است و رفع محدودیت های بازار سرمایه از دید ما و بازار، همسو با آن است.

وی ادامه داد: اصلاح حجم مبنا و دامنه نوسان، بازاری شفاف، با نقد شوندگی بالا و منصفانه را رقم خواهد زد و در واقع این فاکتورها شاخص های اصلی بازار سرمایه محسوب می شود.

جعفروند در ادامه گفتگو با سنا به موضوع پیش بینی درآمد هر سهم اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم بازار سرمایه نحوه انتشار صورت های مالی شرکت ها و پیش بینی درآمد هر سهم است.

وی با بیان اینکه از اوایل دهه 70 اعلام EPS مطرح شد و تا پیش از آن تاکید بر انتشار اطلاعات واقعی بود، اظهار داشت: شرایط فعلی بازار سرمایه ایجاب می کند مجددا به سمت انتشار واقعی اطلاعات حرکت کنیم. البته این یه معنی بازگشت به گذشته نیست و با دید وسیع تر و تخصصی تر به آن سمت حرکت خواهیم کرد.

در پایان رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی، عنوان کرد: مهمترین تاثیر اصلاح نحوه انتشار صورت های مالی و EPS کاهش زمان توقف نمادها است. همچنین حذف آن امکان دستکاری خواسته یا ناخواسته اطلاعات را کاهش می دهد.


-فردا کار اداری بورسی داریم پس فردا در خدمت دوستان خواهیم بود فعلا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-


حامد بازدید : 42یکشنبه 05 شهريور 1396 زمان : 7:12 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط داود در تاریخ 1396/6/5 و 23:48 دقیقه ارسال شده است

با سلام و احترام
وقت بخیر
چه دلیلی وجود داره که یه حقوقی شناوری سهم رو قصد داره بیاره زیر 5% مثل دعبيد?? و یا مانند پردیس فقط داره حقوقی خرید میکنه??
درخواست دیگه ای داشتم و اون اینه که بفرمائید چند سال هست تو کار بورس هستید و توصيتون برای فعالیت تو بورس چیه? آیا کلاس های بورس خوب هست و یا کتاب خاصی و ... ممنون
پاسخ : سلام برای تهیه کتابهای بورسی به سایت نشر چالش مراجعه کنید

این نظر توسط محمد در تاریخ 1396/6/5 و 11:42 دقیقه ارسال شده است

سلام
بانکها وبیمه ها فقط یک راه منبع درامدشون میگم باقیش با خودتون
گوشت میخرن کیلو 1000 از فلان کشور برید دم قصابی ببینید چند میفروشند اینا اقتصاد مقاومتیه از پالایشگاهیا به بهانه قیمت نفت شروع شد حالا بانکا به بهانه سوئیف یکی میگفت بعد از بانکا نوبت بیمه ای هاست خدا میدونه بعد نوبت کیه
ممنون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 589
 • کل نظرات : 3952
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 27
 • آی پی دیروز : 427
 • بازدید امروز : 145
 • باردید دیروز : 2,035
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 147
 • بازدید هفته : 2,180
 • بازدید ماه : 33,763
 • بازدید سال : 33,763
 • بازدید کلی : 1,362,502
 • کدهای اختصاصی