close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
وبملت امد

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


وبملت امد

سلام روز بخیر


-امان از اوان هدف 6000ریال..... مقاومتی سخت برای این سهم

-هر که دارد ذوب قیمت زیر 800ریال الان 832ریال حتما خندان است
-خبهمن هر روز تحت نظر
-برای اولین بار رخ داد:

رکورد ۳.۵ ساله شاخص بورس با پا قدم سبُک کرباسیان/ در انتظار اقدامات وکارنامه

پا قدم وزیر جدید اقتصاد برای تالار شیشه ایی سبُک بود و دیروز شاخص بورس برای اولین در ۳.۵ سال اخیر وارد کانال ۸۲ هزار تایی شد اما باید دید کرباسیان چه اقداماتی انجام و چه کارنامه ای بجا خواهد گذاشت؟

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دیروز که فرایند تشکیل کابینه دولت دوازدهم به اوج رسید و با رای اعتماد نمایندگان مجلس به 16 وزیر پیشنهادی روحانی همراه شد ( با عدم رای به بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو) ، بازار سهام به روند صعودی اما توامان افت و خیز آرام هفته های اخیر ادامه داد و افزایش چندین واحدی شاخص بورس کافی بود تا این متغیر مهم بازار سهام وارد کانال جدیدی در 3.5 سال اخیر شود.

این اتفاق درحالی در نود و هشتمین روز کاری بورس طی سال جاری رخ داد که برخی آن را به واکنش مثبت بازار به نهایی شدن درصد بسیار زیادی از کابینه دولت و مخصوصا" قطعی شدن حضور مسعود کرباسیان در وزارت اقتصاد و بهبود اوضاع آینده تلقی کردند اما گروهی دیگر با اشاره به پابرجا بودن مشکلات و موانع بازار سرمایه، بر این باورند تا زمان کاهش نرخ سود بانکی و برچیده شدن بازار بدهی و وجود اوراق خارج از بورس با بازدهی 30 -40 درصدی و برطرف شدن مشکلات صنایع و ... نمی توان به آینده بازار سهام خوش بین بود.

با این همه در شرایطی دو گروه خوش بین و بدبین در کنار فعالان واقع بین به حال و آینده بازار سرمایه، منتظر تصمیمات و انتخاب های وزیر جدید اقتصاد هستند که شاخص بورس با رشد دیروز ، به عدد 82 هزار و 16 واحدی رسید که این عدد بعد از حدود 3.5 سال برای اولین بار به دیدگان سهامدران نشسته است.

چرا که آخرین باری که دماسنج بازار در این عدد و کانال 82 هزار واحدی قرار داشت، مربوط به دوم بهمن 92 با رقم 82 هزار و 28 واحدی بود و از آن روز تا دیروز ، شاخص بورس نه تنها نتوانسته بود وارد کانال 82 هزار واحدی شود بلکه ماه به ماه از ارقام آن کاسته و سرمایه های فعالان بخار شده بود.

با این اوصاف هر چند شاخص بورس، متر و معیار چندان گویایی از واقعیت های بازار سهام نیست و هنوز سهامداران زیادی قادر به جبران زیان چند سال اخیر نشده اند اما در غیاب معیارهای واقع گرا و با تکیه بر رشد دیروز شاخص ، پا قدم کرباسیان برای تالار شیشه ایی سبُک بود و امیدهای تازه ایی را زنده کرد که باید منتظر ماند و دید تا 4 سال دیگر ، وزیر جدید که تا کنون با حمایت مدیران و فعالان روبرو بوده چه کارنامه ای برای اقتصاد و خصوصا" برای بازار سرمایه ایران به جا خواهد گذاشت؟

انتهای پیام


-تیم اقتصادی کرباسیان -شریعتمداری- نهاوندیان-ظریف.....بازدهی بلند مدت خوبی برای کشور وبازار سرمایه خواهد داشت
-پسهند حمایت 2900ریال مقاومت اول3100ریال
-فایرا سهم مورد اشاره قیمتهای پایین که تاکید داشتیم با رشد محسوس الان87میلیون صف خرید دارد

-جمع بندی من این است دکتر روحانی دقیقا تشخیص داده اسیر بازی های جناحی وگروهی نشود وبه امورات مردم برسد برنده نهایی چهار سال ریاست جمهوری خواهد بود.....وعملکرد فرا جناحی متکی به نگاه مساوی به 80میلیون ایرانی به نفع بورس خواهد بود....

تنش سیاسی داخلی بلای جان بورس است وهمین طور خطر برون مرزی حاد مثل داعش که البته طومارش به هم پیچیده شد


-فسرب ممکن است دوباره اصلاح قیمت کند
-شاخص رشد کرده ولی ارزش روز بازار بورس همچنان در محدوده 320هزار میلیارد تومان با تغییرات محدود در نوسان است علت افت قیمت نمادهای کناره است
-ومعادن الان 1334ریال در یک اصلاح قیمت موقت میتواند مورد توجه واقع شود
-دخالت در قیمت سهم ها بوضوح مشهود است روند معاملات تعدادی از سهام طبیعی بر اساس عرضه وتقاضا نیست
-این هم یک حکایت وارونه کهرام باepsمنفی 50درصد رشد میکند کسی هم کاری ندارد اما فلان سهم سود ده یک قدم هم نمیتواند رشد کند
-حکشتی .... ومعادن دو سهمی که روی رشد انها تاکید داشتیم امروز باعث رشد شاخص کل شدند
-تا فردا خدا نگه دار
--
-
-
-
+ نوشته شده در دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 7:20 توسط حامد | | تعداد بازدید : 62

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.