close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
رکیش امد

رکیش امد

سلام صبح بخیر


-شاید اوان تا6000ریال هم رشد کند شاید
-مدیرعامل تامین سرمایه امید به بورس پرس خبر داد:

رویدادی مثبت برای بازار سرمایه و شرکت های تامین سرمایه در پیش است

مدیرعامل تامین سرمایه امید از در پیش بودن رویدادی مثبت برای بازار سرمایه و شرکت های تامین سرمایه خبر داد.

حبیب رضا حدادی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، با اعلام در پیش بودن رویدادی مثبت برای بازارسرمایه و شرکت های تامین سرمایه ، اظهار داشت: یکی از موارد و خواسته های شرکت های تامین سرمایه ، کمک و همراهی نهادها و دستگاه های مختلف ایجاد تسهیلات با هدف توسعه ابزارهای مالی مختلف است که خوشبختانه یکی از این موارد در حال نهایی شدن است.

وی ادامه داد: در حالی شرکتهای تامین سرمایه بابت مدیریت اوراق تحت تعهد خود (بازار گردانی) مبالغ با اهمیتی از درآمد کارمزد بازارگردانی را هزینه می کنند که براساس قوانین موجود، جزو هزینه های قابل قبول مالیاتی نبود. از این بابت از ابتدای سال 94 شرکت تامین سرمایه امید جلسات بسیار زیادی با مسولان سازمان امور مالیاتی در تمام سطوح سازمان برگزار کرد که در نهایت با تعامل سازنده بین روسای دو سازمان بورس و امور مالیاتی به ثمر نشست.

این مقام مسئول افزود: به این ترتیب پس از دو سال پیگیری‌های مستمر "در اجرای تبصره یک ماده 148 قانون مالیاتهای مستقیم، هزینه‌های بازارگردانی اوراق بهادار شرکت های تأمین سرمایه و همچنین کارمزد پرداختی توسط بانی اوراق بهادار به شرکت های تامین سرمایه با موافقت وزیر اقتصاد، از سوی سازمان امور مالیاتی به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی پذیرفته شد.

حدادی ادامه داد: با این اوصاف مقرر شده طی روزهای آینده ابلاغیه ایی در این مورد صادر شود که مربوط به قابل پذیرش شدن هزینه های ناشی از کارمزد پرداختی نگهداری اوراق و همچنین هزینه های فروش به کسر و بازخرید ناشی از فعالیت بازار گردانی شرکت های تامین سرمایه است.  

انتهای پیام


-شاخص کل الان 81821واحد راهی کوتاه تا 82000واحد شاخص مهندسی شده رشد میکند
-فسرب صف خریدتا این لحظه اشارهای قبل ما در محدوده حمایت 2600ریال صحیح بود
-فملی الان 1920ریال باز هم توصیه های ما در قیمت های کمتر صحیح بود قبل مجمع وبعد مجمع
-ومعادن الان1303ریال اشاره های ما در محدوده 1200ریال صحیح بود
-ذوب اشاره صحیح ما در محدوده 750و760ریال بود....ذوب در بلند مدت با افت وخیز های 50ریالی همراه خواهد بود ولی سرانجام به مرز1000ریال خواهد رسید

-این هم معضل مسکن مرتبط با بورس

 http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960528000098


-تفکر دولت این است بافت فرسوده خریداری وانبوه سازی شود در این وضعیت قیمت تمام شده بالا میرود وقدرت خریدار پایین ضمنا...انبوه سازی میلیونی مسکن غیر ممکن است.....یعنی در چهار سال اینده بخش مسکن بورس ممکن است حاصل ابتکارات شخصی شرکتها رشد کنند ...شوک دولتی مسکن به بورس تقریبا غیر ممکن میشود
-گروه فلزات اساسی فعلا پرچمداررشد شاخص کل است
-لاریجانی:

لاریجانی: فینال رای مجلس به وزیران امشب تمام می شود

به گفته رییس مجلس، امروز تلاش می شود پرونده بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم بسته شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از روزنامه شرق،جلسه امروز مجلس جهت بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم با ادامه بررسی برنامه‌های عباس آخوندی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی آغاز می‌شود و پس از آن وزرای پیشنهادی برای وزارتخانه‌های صنعت، فرهنگ و ارشاد، کشور، نفت، نیرو و ورزش و جوانان بررسی می‌شوند.  

طبق گفته‌های علی لاریجانی رییس مجلس درچهارشنبه گذشته، جلسه امروز تا شب ادامه خواهد داشت تا تلاش شود پرونده بررسی کابینه دوازدهم بسته شود، هر چند روز پنجشنبه برخی وزرا مخالف نداشتند اما گمان می‌رود مخالفت با برخی از آنها کم نباشد. هرچند لابی‌ها از مسائل دیگری حکایت دارد، شاید سرآمد مخالفت با وزیران پیشنهادی در روز جاری، عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر پیشنهادی کشور باشد.

انتهای پیام


-شتران شپنا دو سهمی که ما دقیقا در قیمتهای کمتر اشاره به رشداین دو سهم داشتیم شتران2726ریال شپنا 2934ریال الان بیش از ده درصد رشد را تجربه کردند
-شاخص کل 82000واحد را موقتا رد کرد با قدرت نمادهای رند این حرکت بازار را ما یک ماه پیش مدام عنوان میکردیم
-امکان رشد تدریجی شاخص تا 83000واحد
-حمایت کرباسیان از بازار سرمایه جدی است
-.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

راه های هوایی، زمینی و دریایی یمن باز شد
شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد: کمک های بشردوستانه از همه راه های هوایی، زمینی و دریایی وارد یمن شود

-فایرا دقیقا اینجا چند بار گفتیم سهم تحت نظر این سهم بعد از نزول موقت الان صف خرید دارد
-پست روز 25 مرداد به نام فایرا زده شده بود
-رئیس مرکز مطالعات استراتژیک اعلام کرد:

رشد ۲۰ درصدی تولیدات سایپا/ برنامه عرضه دو مدل و محصولات سایپا سیتروئن

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک گروه سایپا با بیان رشد ۲۰ درصد تولیدات به رغم کاهش تولید پراید و افت ۱۴ درصدی گروه ایکس ۱۰۰ ، برنامه عرضه دو مدل و تولید سایپا سیتروئن را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،حسن قره یی در مورد آمار تولید محصولات گروه سایپا و همچنین محصولات جدبد اظهار داشت: به رغم کاهش تولید پراید و افت 14 درصدی گروه ایکس 100 ، تولید محصولات گروه در مجموع نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد نشان می دهد.

وی با بیان اینک به طور یقین محصولی با مشخصات و قیمت پراید در دنیا وجود ندارد و نمی توان خودرویی با همان شرایط جایگزین آن کرد، ادامه داد: تولید محصول SP100 تا پایان سال آغاز و عرضه آن در سال آینده خواهد بود. همچنین تولید خودرو کوییک نیز آغاز شده و با افزایش تدریجی ، در پائیز عرضه خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول،محصولات جدید در راستای سیاست های سایپا در محدوده قیمتی پایین تولید و به بازار عرضه خواهد شد و طبق برنامه ، کاهش تولید محصولات قدیم و جایگزین کردن با محصولات جدید در دستور کار قرار گرفته است. به عنوان مثال ظرفیت شرکت سایپاسیتروئن 190 هزار دستگاه است و در یک بازه زمانی 4 ساله محصولات جدید سایپاسیتروئن به مرور جایگزین محصولات فعلی می شوند و خطوط تولید برخی از این محصولات به شرکت های دیگر منتقل می شوند.

قره یی در خصوص محصولاتی که در سایپا سیتروئن تولید خواهند شد گفت: در حال حاضر در مرحله سفارش گذاری خطوط تولید و قوای محرکه هستیم و قرارداد با سازندگان جهت تولید قطعات این محصولات در ایران در حال انجام است. در این میان قرار است اواخر پاییز، اولین خودرو وارداتی C4 وارد بازار ایران شود.

‌وی با بیان اینکه مذاکره با سایر شرکای سایپا در جریان است ، ادامه داد: با برلیانس در حال مذاکره هستیم و به تازگی محصول جدید برلیانس کراس را وارد بازار کرده ایم. با کیا و نیسان نیز مذاکرات خوبی صورت پذیرفته و به محض نهایی شدن اعلام می شود .

انتهای پیام


-

عملکرد ۳ ماهه "شبندر" منجر به اقبال سهام پالایشگاه ها شد

انتشار عملکرد ۳ ماهه پالایشگاه بندرعباس به همراه رشد قیمت نفت و اثر گذشته تعدیل سود، منجر به اقبال سهام پالایشگاه ها شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پالایشگاه بندرعباس که در عملکرد 12 ماهه سال قبل، سود هر سهم را حدود 19 درصد افزایش داده و از 628 به 746 ریال رسانده بود، برای سه ماه سال جاری هم اعلام کرد 35 درصد معادل 257 ریال از سود پیش بینی شده 731 ریالی را محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از هزار و 253 درصد افزایش نشان می دهد.


-در گفت وگوی بورس پرس با مدیرعامل فرابورس:

زمان انتقال 11 شرکت به پرریسک ترین تابلو اعلام شد/ شرکت های دیگر در نوبت

مدیرعامل فرابورس زمان و جزییات انتقال بانک شهر و ۱۰ شرکت مانند پتروشیمی اصفهان، پیام، تولی پرس، کف ، سموم علف کش و... به بازار پایه ج را اعلام کرد.

امیر هامونی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره انتقال بانک شهر و ۱۰ شرکت معروف و قدیمی از جمله پیام، پتروشیمی اصفهان، تولی پرس، کف و... به بازار پایه ج فرابورس اظهار داشت: این تعداد شرکت شامل چندین شرکتی هستند که از سال گذشته مهلت داشتند تا نسبت به تکمیل اطلاعات در کدال کرده تا در تابلو ب فرابورس باقی بمانند.

وی ادامه داد: در این میان تعدادی از شرکت ها ، از منظر دو موضوع شفافیت و نقدشدندگی اقدام به تطبیق با مقررات و شرایط کردند و در بازار پایه ب باقی ماندند اما به رغم ارسال نامه ها و نامه های پیرو از سال گذشته ، در مرحله اول ، 11 شرکت نتوانستند شرایط لازم را احراز کنند.

این مقام مسئول با اعلام برگزاری برنامه خبری با خبرنگاران در این مورد طی هفته جاری ، درباره زمان انتقال 11 شرکت اعلامی به بازار پایه ج فرابورس هم به بورس پرس گفت: بعداز برگزاری نشست خبری و ارایه جزییات، از اول شهریور فرایند انتقال شروع خواهد شد.

هامونی درباره هدف از انتقال شرکت ها به بازار پایه ج که پر ریسک ترین نوع بازار و بدون محدویت دامنه نوسان است، توضیح داد: طی سال هالی اخیر تعدادی از شرکت ها با کمترین درجه شفافیت و نقدشوندگی، از بورس حذف و یا از بازار خارج شده بودند. گروهی هم چند سال بدون مدیر بوده و صورت های مالی حسابرسی شده نداشته و یا حسابرس اقدام به عدم اظهار نظر یا گزارش مردود در مورد صورت های مالی کرده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس طبق مصوبات سال گذشته و مهلت یک ساله ایی که به این دسته شرکت ها داده شده ، طبیعی است که شرکت هایی که قادر به احزار شرایط نیستند، باید به مرور به بازار پایه ج منتقل شوند که با 11 شرکت در اول شهریور شروع و در آینده هم ادامه خواهد یافت.

به گفته هامونی، با انتقال شرکت ها به بازار پایه ج که با توقف نماد روبرو هستند، سهامداران قادر به خرید و فروش می شوند. 

براساس این گزارش، 11 شرکتی که در مرحله اول به بازار ج منتقل می شوند شامل بانک شهر و شرکت های پتروشیمی اصفهان، پیام، تولی پرس، کف ، سموم علف کش، آینده سازان بهشت پارس ، بسته بندی مشهد، سرمایه گذاری صنایع و معادن فلات ایرانیان، کارتن مشهد و تجهیزات سدیدهستند.

در این بازار شرکت های داروسازی قاضی، کاشی نیلو، خدمات فنی فولاد یزد، سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق زنجان و قزوین، بیمه زندگی خاورمیانه و موسسه مالی نور حضور دارند.

طبق ماده 10 نحوه انجام معاملات در بازار پایه و 3 تابلوی الف، پایه ب و پایه ج ، داد و ستد سهام و حق تقدم خرید سهام در تابلو ج  تنها در سه روز معاملاتی هفته شامل روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه بوده و معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در این تابلو به صورت عادی و با انجام دو مرحله حراج ناپیوسته صورت می‌گیرد با این تفاوت که نوسان روزانه قیمت سهام دامنه و محدودیتی ندارد.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
--
-
-
[ شنبه 28 مرداد 1396 ] [ 7:13 ] [ حامد ]