close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فولاد همچنان قوی

فولاد همچنان قوی

سلام روز بخیر


-ذوب فروشنده محدود است حقوقی هم سنگین عرضه نمی کند گرچه 750ریال قیمت جذاب تری است ولی فعلا اصلاح مشهود نیست
-خودرو حمایت اول تا اطلاع ثانوی 2300مقاومت 2600ریال حمایت دوم 2200ریال
-فولاد 1800ریال....کسی باور نمیکرد ما در محدوده 1350ریال قبل مجمع مدام اشاره میکردیم
-فخوز را یک سال قبل قبل از دومجمع سالیانه اشاره میکردیم حتی قبل از افزایش سرمایه الان 4026ریال
-افت قیمت ومعادن را دقیقا زیر نظر بگیرید
-کمنگنز صف خرید سنگین تا این لحظه25میلیون سهم
-ثشاهد اشاره های ماههای قبل ما قبل از رشد می باشد که با رشد همراه شد حمایتهای قبلی سهم ومقاومتها را چک کنید یحتمل بعد  اصلاح صعودی در راه است
-زگلدشت در قیمتهای کمتر خریدار زیاد دارد ولی فروشنده تمایل به فروش در قیمتهای بالای 4500ریال را دارد حمایت 3800و4000و4200ریال مقاومت 4500و4750و5000ریال
-با سختگیری های معاملاتی گروه غذایی نیز الان در حاشیه قرار گرفته است....
 یک وضعیت نامرئی انگار اجازه معاملات روان به نمادها نمی دهد.....دودش هم تو چشم شرکتها میرود سهام داران خرد در افزایش سرمایه ها شرکت نمی کنند وجذب سرمایه با مشکل روبرو میشود
-وبشهر الان 1364ریال...
-الان وضعیت طوری است هر سهمی که 5 درصد رشد می کند سریعا با فروش مواجه میشود اگر معاملات روان باشد درصد رشد بالا میرود وجذب نقدینگی به بورس نیز افزایش می یابد
-مدیرعامل خبر داد:

دو عامل پوشش ضعیف سود بورس/ تغییر محاسبه کارمزد و افزایش درآمد از دو محل

مدیرعامل بورس تهران علت پوشش ضعیف ۱۳ درصدی سود در عملکرد ۳ ماهه را ناشی از دو عامل پایین بودن درآمد کارمزد معاملات و سودسپرده بانکی دانست و از تغییر فرمول محاسبه کارمزد و افزایش درآمد در نیمه دوم سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت بورس تهران که با سرمایه 1.52 میلیارد تومانی از اول دی سال گذشته از بازار پایه فرابورس به بازار اول معاملات بورس منتقل شده ، سود هر سهم سال جاری را 346 ریال پیش بینی کرده اما در عملکرد سه ماه اول ، تنها 13 درصد از این رقم معادل 46  ریال را پوشش داده است.

در این رابطه حسن قالیباف اصل مدیرعامل "بورس" علت این پوشش ضعیف را ناشی از دو عامل کاهش کارمزد معاملات و سود سپرده بانکی دانسته و از تغییر فرمول محاسبه کارمزد و افزایش درآمد از دو محل در نیمه دوم سال به سازمان بورس و سهامداران خبر داده است:


-

انتقاد عبده تبریزی از بازی دولت در بازار بدهی

عضو شورای عالی بورس گفت: دولت به بازار بدهی، به عنوان یک منبع درآمد نگاه می‌کند و متاسفانه وارد بازی خطرناک سود موهومی شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین عبده تبریزی در جریان ملاقات فعالان اقتصادی با کرباسیان وزیر پیشنهادی اقتصاد گفت: درحالی تامین مالی از دو طریق بانک ها و بازار سرمایه صورت می گیرد که اشکالات اساسی بازار پول ، گریبان گیر بازار سرمایه شده است. لذا انتظار می رود وزیر آینده اقتصاد در کنار سایر نهادها از جمله بانک مرکزی این معضل را حل کند.

وی ادامه داد: در این شرایط که نرخ سود بانکی بالاتر از تورم بوده و به سپر تورمی تبدیل شده، مردم به معجزه جدیدی مبنی بر سپرده گذاری در بانک ها با سود تا 25 درصدی معتقد شده اند که باید جایی این معجزه متوقف شود. چرا که با بازده اسمی 14 تا 15 درصدی، دادن سودهای بیش از 20 درصدی مشکل ساز است اما اصلاح این موضوع نیز می تواند منجر به صدمه تورمی شود.

مشاور وزیر راه ادامه داد: بهترین راه است که دولت زیان بانک ها را بدهد اما باید هزینه تورمی آن را نیز بپذیرد. پس این یک تله اقتصادی است که اگر حتی این مساله را حل کنیم، دچار تورم هستیم و اگر هم حل نکنیم، اشتغال و تولید امکان پذیر نیست.

عبده تبریزی گفت: اگر دولت روحانی فکر کند وضعیت نامتعادل را ادامه دهد، هیچ اشتغالی ایجاد نخواهد شد. چراکه نرخ نامتعادل در اقتصاد مشکل ساز شده بنابراین چون بودجه نیز مشکلات اساسی دارد، دولت نیز وارد بازی نرخ سود بانکی شده است. قرار بود بازار بدهی کمک کند که تاریخ بدهی ها مشخص شود در حالی که بازار بدهی نیز از کارکرد خارج شده است.

عبده تبریزی افزود: درخواست ما این بود که بازار بدهی کمک کند که دولت این بازار را تاریخ دار کند اما دولت به عنوان یک منبع درآمد به این بازار نگاه کرده و وارد بازی شده است.

انتهای پیام-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ یکشنبه 22 مرداد 1396 ] [ 7:19 ] [ حامد ]