close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اوان....

اوان....

سلام روز بخیر


-به نیمه سوم مرداد ماه وارد شدیم با تغییرات اقتصادی که در کابینه ایجاد شده احتمالا ماههای اینده بر بورس نیز تاثیر گذار خواهد بود البته تاثیر مثبت
-اوان با این شرایط تا 5000ریال صعود خواهد کرد
-همچنان منتظر اصلاح قیمت ذوب به محدوده 750ریال هستیم البته شاید این انتظار فعلا بی فایده باشد
-واما حکشتی که قبل از صعود هشدا ر حمایت داده بودیم اگر سهم با اصلاح قیمت مواجه شدحتما مد نظر باشد

-حتوکا حمایت 2300ریال

-فولاد الان 1780ریال در محدوده 1350ریال قبل مجمع هشدار صعود دادیم هدف بلند مدت 2000ریال حمایت 1500ریال را مدنظر داشته باشید

-فخوز در حال نزدیک شدن به مقاومت 4000ریال الان دوسال است دهها بار در مقاطع مختلف  سهم را تایید کرده ایم حمایت اول سهم 3500ریال
-وسبحان مدنظر حمایت 1100مقاومت 1300ریال
-مهار بانکها طی ماههای اینده نقدینگی بیشتری را بسمت بورس خواهد کشاند
-گروه خودرو بدون خساپا در حال درجا زدن
-گروه بانک کمپلت تعطیل  فقط وانصار-وخاور مجاز
-ثشرق با تقاضا روبروست حمایت 1150مقاومت اول 1250ریال

-شتران شپنا حکشتی فولاد چهار سهم برتر امروز هر چهار سهم اینجا در حمایتها اشاره شده بود وبا رشد مواجه شدند
-خاهن سهم خوش شانس باب دندان نوسان گیران الان در حال رشد البته در سقف قیمت است....بعضی از سهم ها را انگار ناظر روی رشد انها حساس نیست ولی بعضی از سهم ها بمحض رشد باید شفاف سازی شوند
-در نتیجه جنگ لفظی آمریکا و کره شمالی و در یک هفته رخ داد:

ضرر یک تریلیون دلاری سهامداران جهان و مقصدهای جدید سرمایه

زیان وارده به بازارهای سهام جهان از جنگ لفظی بین آمریکا و کره شمالی در هفته جاری به بیش از یک تریلیون دلار رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، در حالی که سرمایه گذاران با احساس احتمال بروز یک رویارویی نظامی، سرمایه ها را از بازارهای مالی به سمت بازارهای امنی نظیر ین، فرانک سوئیس، طلا و اوراق قرضه دولتی روانه کرده اند که زیان وارده به بازارهای سهام جهان از جنگ لفظی بین آمریکا و کره شمالی در هفته جاری به بیش از یک تریلیون دلار رسیده است.

درحالی که جنگ لفظی بین پیونگ یانگ و واشنگتن موجب کاهش ارزش سهام در بازار اروپا برای سومین روز متوالی شده و وال استریت نیز خود را برای یک روز کاهشی دیگر آماده می کند، بازارهای مالی در حال تجربه کردن بدترین هفته از زمان انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا در ماه نوامبر هستند.

ترامپ دیروز هشدار جدیدی به کره شمالی داد و در توئیتر اعلام کرد: راه حل های نظامی اکنون کاملا سرجا هستند و در صورتی که کره شمالی اقدام نابخردانه ای صورت دهد، روی هدف قفل شده و مهیای استفاده شدن هستند.

کره شمالی به تهدید قبلی ترامپ مبنی بر واکنش همراه با آتش و خشم آمریکا، با تهدید حمله موشکی به جزیره گوام پاسخ داده بود.

بازارهای ژاپن برای تعطیلات آخر هفته بسته شده اند، اما ارزش ین رو به افزایش است و ارزش ارز ملی ژاپن در برابر دلار آمریکا به بالاترین رقم 8 هفته گذشته رسیده است.

ین ژاپن که یک دارایی امن برای سرمایه گذاری محسوب می شود، در هنگام بروز وضعیت های ژئوپلتیک و مالی آشفته و پرریسک با افزایش ارزش مواجه می شود.

ارزش فرانک سوئیس، دیگر دارایی امن نیز افزایش یافته است. دو هفته قبل، فرانک سوئیس شاهد بزرگترین کاهش ارزش هفتگی در برابر یورو از آغاز سال 2015 تاکنون بود. اما در هفته جاری فرانک بیشترین رشد ارزش هفتگی از ژوئن 2016 تاکنون را تجربه کرده است.در بازار اوراق قرضه نیز، ارزش اوراق قرضه 10 ساله دولت آمریکا و اوراق قرضه امن دولت آلمان به بالاترین رقم ها از ماه ژوئن تاکنون رسیده است.

انتهای پیام


-اگر روزی امریکا با ایران درگیر شودبیش از 70 درصد اقتصاد جهان مختل میشود چون ایران از موقعیت جغرافیایی وسط چهار راه بر خوردار است. پس به احتمال 95 درصد هیچگاه بین ایران وامریکا در گیری پیش نمی اید
-شاخص کل به هر قیمتی که شده باید 82000واحد را لمس کند تا راه برای بازگشایی نمادهای بانکی همراه شود
-
 پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد 
سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش
 توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 4,520,000,000,000 ریال 
به مبلغ 13,560,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به 
منظور افزايش ميزان حجم تسهيلات اعطايي با هدف افزايش سود آوري که 
در تاریخ 1396/05/16 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس
 قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور 
متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. 
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان 
بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

-به دنبال تشدید لفاظی های ترامپ؛

آمریکا به سوی جنگ جهانی سوم پیش می رود

رئیس سابق آژانس اطلاعات ملی آمریکا: جنگ لفظی بین دونالد ترامپ و کره شمالی 
ممکن است از کنترل خارج و به یک درگیری نظامی جهانی تبدیل شود.
آمریکا به سوی جنگ جهانی سوم پیش می رودبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روزنامه انگلیسی ایندیپندنت؛ یکی از مقامات اطلاعاتی سابق آمریکا هشدار داد، دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور به سوی آغاز جنگ جهانی سوم پیش می رود.
رئیس سابق آژانس اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد؛ در این باره نگران است که جنگ لفظی بین دونالد ترامپ و کره شمالی ممکن است «افزایش یابد» و از کنترل خارج و به یک درگیری نظامی جهانی تبدیل شود.
جیمز کلپر هشدار داد؛ دو کشور با تشدید خصومت ها ممکن است «مرتکب اشتباه» شوند و به سوی جنگ جهانی سوم پیش بروند.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا لفاظی های خود را درباره بن بست هسته ای افزایش و وعده داده است کره شمالی «دچار دردسری خواهد شد که کشورهای کمی شاهد آن بوده اند.» 
کره شمالی در پاسخ به تهدیدهای ترامپ ادعا کرد؛ در حال تهیه طرحی برای شلیک موشک به جزیره گوآم متعلق به آمریکاست.
کلپر در گفتگو با سی ان ان گفت:‌ «من نگرانم که این لفاظی ها عملی شود.»
وی همچنین گفت:‌ «رئیس جمهور خطوط قرمزی تعیین کرده و تلویحاً گفته است دست به اقدام مستقیم می زند آنهم بر اساس حرف هایی که کره شمالی می زند که به نظر من مسئولانه نیست.»
کلپر -که از اوت سال 2010 تا ژانویه امسال رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما بود- افزود؛ در این باره نگران است «که اوضاع از کنترل خارج شود.»
وی خاطرنشان کرد:‌ «این موضوع تا حدودی برای من یادآور تاریخچه جنگ جهانی اول است و این که جهان چگونه وارد آن شد. امیدارم افراد از تاریخ درس بگیرند و آن را تکرار نکنند.»
وی در عین حال افزود:‌ «فکر نمی کنم ما هنوز به این مرحله رسیده باشیم. فکر می کنم همچنان گزینه های دیگر وجود دارد. اعمال تحریم ها، بکارگیری دیپلماسی از جمله این موارد هستند.»
کلپر بیش از چهل سال در نهادهای اطلاعاتی و نظامی آمریکا حضور داشت و در دوره ریاست جمهوری دموکرات ها و جمهوری خواهان فعالیت کرد.
بنابراین گزارش، لفاظی های جنگ طلبانه دونالد ترامپ در این هفته سبب نگرانی هم پیمانان و دشمنان شد. این سخنان سبب شد شصت تن از اعضای کنگره آمریکا روز پنجشنبه نامه ای شکایت آمیز را برای رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا ارسال کنند.
اما پس از آن که کره شمالی رئیس جمهور آمریکا را فردی «بی منطق»‌ و کسی که فقط «زور در ارتباط با او موثر واقع می شود»،‌توصیف کرد، دونالد ترامپ لحن خصومت آمیز خود را تعدیل کرد.
وی گفت:‌ «صراحتا می گویم افرادی که سخنان مرا زیر سئوال می برند، آیا به اندازه کافی سخت گیر بودند؟ شاید به اندازه کافی سخت گیر نبودند.»

-تا فردا خدا نگه دار
-
--
-
-
-
-
[ شنبه 21 مرداد 1396 ] [ 7:16 ] [ حامد ]