close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
فملی ورقابتهای پیش رو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-یک کانال پر بازدید میگه البرز 1150ریال سیگنال دادیم...قبل شما من اینجا اشاره کردم.....توان نشان دادن روندها در سایت ما در طول سال بالای 200 سهم است ولی باید نقدینگی موجود باشد برای خرید اما افراد موفق به خرید 10 الی 15 سهام سود ده میشوند-فملی 90 میلیون صف خرید قبل مجمع اشاره…

سلام روز بخیر


-یک کانال پر بازدید میگه البرز 1150ریال سیگنال دادیم...قبل شما من اینجا اشاره کردم.....توان نشان دادن روندها در سایت ما در طول سال بالای 200 سهم است ولی باید نقدینگی موجود باشد برای خرید اما افراد موفق به خرید 10 الی 15 سهام سود ده میشوند
-فملی 90 میلیون صف خرید قبل مجمع اشاره کردیم ودیروز نیز در پست قبلی دقیق اشاره کردیم
-نماد پرداخت حجم معاملات سنگین از فردا معاملات روان را در ابن سهم شاهد خواهیم بود
-وقتی نمادهای رند با تقاضا روبرو هستند در اینده نمادهای کناره راکد با تحرک معاملاتی روبرو خواهند شد
-فولاد هم 1710ریال .....محدوده 1350ریال ما اشاره به خرید داشتیم

-نماد فولای زمان باز گشایی نامعلوم ولی اطلاعیه ها وبازگشایی اینده تحت نظر باشد
-وتوصا  صف خرید الان1602ریال اشاره ما در محدوده 1200ریال بود
-شاخص کل هدف 82000واحد ....اگر بشود بورس برای بازگشایی بانکی ها باز میشوداخبار داخلی امریکا در مورد تحریم دیگر در بازار سرمایه اثری ندارد چون ایران به مفاد برجام طبق قانون عمل میکند
-نماد پردیس تاریخ مجمع مشخص بشود زمان بسته شدن جهت افزایش سرمایه با تقاضا وبعد افزایش سرمایه نماد وحق نیز با تقاضا روبرو خواهند شد

-بازی فملی به شنبه کشیده خواهد شد 
-نزول نماد خودرو را دقیق کنترل کنید
-از تیر ۹۵ تا زمان نامعلوم :

سریال توقف نماد بانک صادرات ادامه دارد/ سهامداران باز هم صبور باشند

توقف نماد بیش از ۱۲ ماه بانک صادرات به دلیل عدم ارایه برخی گزارش های لازم ادامه خواهد داشت و احتمالا" به بعد از برگزاری مجمع موکول خواهد شد که زمان آن هنوز معلوم نیست.


به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی توقف نماد بانک صادرات از تیر سال گذشته تاکنون ادامه دارد و بلوکه شدن سرمایه های سهامداران وارد دومین سال شده که این بانک بر خلاف بانک های مشمول اصل 44 ملت و تجارت ، مجمع سالانه 31 تیر را لغو کرده و زمانی هم برای نوبت دوم تعیین نکرده است.

در این میان "وبصادر" بعد از هفته ها تاخیر ، اخیرا" اقدام به انتشار گزارش عملکرد 12 ماهه حسابرسی نشده سال مالی قبل کرده که طی آن به ازای هر سهم 23 تومان زیان محقق شده است.

این گزارش در شرایطی باید توسط حسابرس بررسی شود که برخی سهامداران بانک صادرات، خواهان روشن شدن این موضوع بودند که چه زمانی نماد ان باز می شود؟

پیگیری های بورس پرس از پاسخ به این سئوال نشان داد که با توجه به عدم ارایه گزارش حسابرسی شده 12 ماه قبل و همچنین لزوم ارایه گزارش عملکرد 3 ماه اول سال و پیش بینی 3 ماهه، توقف نماد باز هم ادامه خواهد داشت و احتمالا" به بعد از برگزاری مجمع عادی به طور فوق العاده موکول خواهد شد که زمان آن هنوز معلوم نیست.

این درحالی است که یک مقام مسئول درباره مانع اصلی بازگشایی نماد بانک صادرات گفته بود: در این رابطه احتمالا" مواردی بوده و هست که باید توسط هیات مدیره توضیح داده شود. اما یکی از برنامه های هیات مدیره این است که تا قبل از بازگشایی نماد بانک صادرات، نتیجه رایزنی های مربوط به شناسایی سود برای مطالبات 20 هزار میلیارد تومانی از دولت نهایی و مصوبه هیات دولت اخذ شود.

همچنین احمد انارکی نماینده مجلس 19 تیر با اعلام بازگشایی نماد بانک صادرات در آینده ایی نزدیک به سهامداران توصیه کرده بود تصمیم به نقل و انتقال نگیرند زیرا بعد از زمانی مشخص، شاهد صعود قیمت خواهند بود.

با این اوصاف ، سهامداران بزرگترین بانک بورس اما رکورد دار توقف نماد ، باید باز هم صبوری در پیش گیرند و منتظر تصمیم مدیران آن باشند که تا به امروز نشان داده اند علاقه ایی به بازگشت به تابلوی معاملات ندارند.

انتهای پیام-
-ما نام هر پستی را 24 ساعت قبل درج میکنیم وهمیشه شیفت صبح قبل ساعت 8صبح ان پست انلاین میشود... دیروز درج کرده بودیم فملی ورقابتهای پیش رو
-

برنامه افزایش سرمایه۴۰۰ درصدی شرکت بورسی و صدور مجوز یک بیمه

سرمایه گذاری صنعت بیمه برنامه افزایش سرمایه ۴۰۰ درصدی را اعلام کرد و بیمه اتکایی امین هم مجوز افزایش سرمایه ۲۳ درصدی را از سازمان بورس گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیمه اتکایی امین که با سرمایه 203 میلیارد تومانی در بازار عادی فرابورس درج شده،توانست مجوز افزایش سرمایه 23 درصدی سازمان بورس را اخذ کند تا روانه مجمع فوق العاده شود و سرمایه فعلی را به 250 میلیارد تومان برساند.

"اتکام" این تامین مالی 47 میلیارد تومانی را از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و با هدف رعایت مصوبه هیات وزیران انجام خواهد داد.شرکت سهامی بیمه ایران با 17.9 درصد و بیمه آسیا با 15.2 درصد سهم،جزء سهامداران این شرکت بیمه محسوب می شوند.

همچنین سرمایه گذاری صنعت بیمه که با سرمایه 75 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد،درصدد است درصورت موافقت سازمان بورس و تصویب مجمع فوق العاده با افزایش سرمایه 400 درصدی،سرمایه فعلی را به 375 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی"وبیمه" از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی  و سود انباشته با 3 هدف تامین منابع مالی جهت تکمیل پروژه تجاری اداری گلستان خیام ، بهبود و توسعه پورتفوی سرمایه گذاری ها و اصلاح ساختار مالی طی دو مرحله صورت می گیرد.

بیمه مرکزی با 21.2 درصد و سرمایه گذاری آتیه دماوند با 14.3 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند.

بنابر این گزارش،سرمایه‌ گذاری‌ صنعت‌ بیمه‌ که اواسط اردیبهشت سال جاری به دلیل ابهام در ارایه اطلاعات مربوط به فروش و سپس خرید بخشی پروژه تجاری اداری گلستان خیام واقع در منطقه 22 با توقف نماد روبرو شده بود، درباره فروش 10 درصدی سهام توسعه عمران بیمه و اثر 55 ریالی در سود هر سهم در اواسط خرداد، دست به شفاف سازی زد اما این شفاف سازی موجب ادامه کاهش قیمت سهام " وبیمه" و افزایش فشار فروش شد.

انتهای پیام
 


-دبیر انجمن کارفرمایان صنعت سیمان:

خرده فروشان عامل گرانی سیمان شده اند/ عدم تغییر قیمت تا سه ماه آخر سال

دبیر انجمن سیمان با بیان اینکه قیمت سیمان تا سه ماه آخر سال جاری تغییری نخواهد کرد، علت افزایش قیمت سیمان در هفته های اخیر را ناشی از عملکرد خرده فروشان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالرضا شیخان با بیان اینکه قیمت سیمان در 9 ماهه نخست سال جاری تغییری نخواهد کرد به ماین نیوز گفت: قیمت پایه سیمان گران نشده اما برخی خرده فروشی ها هزینه های حمل و نقل را لحاظ کرده و همین امر موجب افزایش قیمت سیمان شده است.

وی با اشاره به اینکه آمارها نشان می‌دهد در سه ماهه سال 96 بازار خرید و فروش مصالح ساختمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 1.96 درصدی را شاهد بوده، افزود: با توجه به این رشد قیمت سیمان در 9 ماهه نخست سال تغییری نخواهد کرد.تغییرات قیمت سیمان در 3 ماهه پایانی سال جاری آن هم با ارزیابی بازار اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول در توضیح شرایط بازار از افزایش قیمت سیمان گفت: در حال حاضر هر تن سیمان فله ای در درب کارخانه تنی 110 تا 115 هزار تومان است اما با محاسبه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و هزینه حمل و نقل حدوداً هر کیسه 50 کیلویی سیمان در خرده فروشی ها کمتر از 8 هزار تومان است.

شیخان تصریح کرد: برخی خرده فروشی ها هزینه حمل و نقل بیشتری را باید پرداخت کنند به همین دلیل قیمت هر کیسه 50 کیلویی سیمان به بیش از 8 هزار تومان می رسد اما اعمال این هزینه ها به معنی گرانی قیمت پایه سیمان نیست.

انتهای پیام

 


-صف خرید فملی اگر تا اخر وقت محفوظ بماند شنبه شیفت صبح حجم معاملات سنگینی را خواهیم داشت
--
-
-
-
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
-


درباره
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 04 مرداد 1396 زمان : 7:11 بازدید : 44 نویسنده : حامد
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط ali در تاریخ 1396/5/4 و 11:32 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد گرامی:
شبهرن و شپاکسا نگهداری؟ راهنمایی بفرمایید.سپاسگزارم.
پاسخ : سلام روزهای اینده بصورت کلی در پست اصلی این سهم ها را نگاه خواهیم کرد از مشاوره مستقیم معذوریم

این نظر توسط IMAN در تاریخ 1396/5/4 و 11:08 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
خودرو کف چقدر باشه میانگین کم کنیم؟
با تشکر
پاسخ : سلام زمانی که در هر سهمی عرضه حداقل حداقل حداقل رسیده باشد این یک فرمول کلی است

این نظر توسط سامان در تاریخ 1396/5/4 و 10:58 دقیقه ارسال شده است

ضمن عرض سلام خدمت استاد گرامی
خرید نماد پرداخت را چگونه ارزیابی می نمایید ؟
توان رشد تا چه قیمتی را دارا می باشد؟
ممنون
پاسخ : سلام ما مشاوره مستقیم نداریم ولی روزهای اینده از وضعیت کلی نماد پرداخت خواهیم نوشت

این نظر توسط علیfireman در تاریخ 1396/5/4 و 9:58 دقیقه ارسال شده است

با سلام و احترام
تحقق ۳۲٫۲۹ درصدی سود شخارک در ۳ ماهه سال مالی ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
شرکت پتروشیمی خارک طبق اطلاعیه مورخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ مبلغ ۷۴۳ ریال (۳۲٫۲۹ درصد) از سود ۲٬۳۰۱ ریالی خود برای دوره ۳ ماهه سال مالی ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ را محقق کرد.

نکته:شخارک گاز ترش مصرف می کند ، و محصولاتی همچون پروپان ، بوتان ، پنتان،گوگرد،...و متانول (که 50 درصد محصول سبد تولیدی اش) است را تولید می کند
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط علی ارد در تاریخ 1396/5/4 و 9:31 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد
نحوه ارتباط مستقیم با شما چگونه است.
بنده الان دو سال تو بورس هستم ونیازمند راهنمایی مستقیم شما برای سرمایه گذاری هستم. حدود 50 تومن نقد هستم. منتظر پاسخ شما هستم.شماره تماس بنده 09126168381
ممنون
پاسخ : سلام سیستم فعالیت ما همین نوشتن تحلیل در سایت است کلا مشاوره بعلت تراکم کار بالا نداریم موفق باشید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1397
 • صفحات جداگانه
 • لینکهای مهم بورس
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 684
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 30
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 199
 • آی پی دیروز : 352
 • بازدید امروز : 780
 • باردید دیروز : 1,509
 • گوگل امروز : 58
 • گوگل دیروز : 75
 • بازدید هفته : 780
 • بازدید ماه : 16,153
 • بازدید سال : 25,413
 • بازدید کلی : 1,283,062
 • کدهای اختصاصی

  ساعت فلش