close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس با حمایت روبروست

بورس با حمایت روبروست

سلام روز بخیر


-زگلدشت 380تومان همه ناز می کردند نمی خریدند الان التماس می کنند جان من بیا پایین
-افت ناگهانی ذوب -فولاد را دقیقا رصد کنید
-افت ناگهانی فملی فخوز را دقیقا رصد کنید
-شپارس  اماده صعودالبته عرضه هم بالا
-نزول فنوال را رصد کنید حمایت 1200ریال
-

عملکرد بازارگردان جدید ایران خودرو در ۶ ماه اخیر اعلام شد

عملکرد بازارگردان ایران خودرو یعنی شرکت نگار نصر سهم در ۶ ماه اخیر اعلام شد که به گفته مسئولان ، در برابر عدم فروش حتی یک سهم ، همه خریدها با درصدهای مثبت انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی تصمیم اوایل دی سال گذشته مدیرعامل ایران خودرو ، شرکت نگار نصر سهم هم علاوه بر سرمایه گذاری سمند، عهده دار بازار گردانی سهام "خودرو" شد.

براساس این گزارش، بررسی ها از عملکرد نگار نصر سهم که دارای سرمایه 330 میلیارد تومانی است، نشان می دهد این شرکت طی 6 ماه اخیر اقدام به خرید 62 میلیون سهم کرده و به گفته مسئولان آن در حالی حتی یک سهم هم از سوی آن عرضه و به فروش نرسیده که همه خریدها با درصدهای مثبت و در جریان سیر صعودی قیمت سهام "خودرو" انجام شده است.

با این خرید، میزان مالکیت نگار نصر سهم از ایران خودرو از 4.6 به 5 درصد رسیده است. از سوی دیگر ، طی این مدت سرمایه گذاری سمند فعالیتی در زمینه بازارگردانی سهام ایران خودرو نداشته است.  

همچنین یکی از برنامه های آینده ، بازار گردانی با استفاده از ابزارها و امکانات یکی از شرکت های تامین سرمایه است.

انتهای پیام-هشدار ما در مورد فملی روزهای قبل درست بود الان 1901ریال
-زگلدشت از افت خبری نیست  ولی منتظر افت سهم هستیم
-دیروز دسبحا افت کرد مقطعی فرصت خرید داد ولی امروز دست بالا دیده میشود
-دامین نگاه کردنی نیست سرفرصت همه را غافلگیر خواهد کرد روند کلی بازار نشان از یک صعود جمعی را نشان میدهد
-موسسه های مالی واعتباری در حال جمع اوری ومهار شدن هستند سود تسهیلات وسود سپرده کم خواهد شد وحقوقی های قدیمی به بورس باز خواهند گشت....بورس نشان از صعود دارد
-غپینو روزهای قبل محدوده 3300ریال بود چند بار اشاره شد الان 3662ریال

-
رئیس جمهور خبر داد :
واریز 40 میلیارد دلار به صندوق توسعه ملی در شرایط تحریم
رشد اقتصادی سال 95 فوق العاده بود
رئیس جمهور با بیان اینکه رشد اقتصادی سال 95 رشد اقتصادی فوق العاده بود، اظهارکرد: به هر حال رشد اقتصادی 8.3 که مرکز آمار اعلام کرده و بانک مرکزی 12 و نیم، مبدا سال هایی که معیار قرار می دهند متفاوت است، رشد اقتصادی داشتیم و طرح تحول هم با هر سختی و مشکلی که دولت داشته ادامه یافته است.

رئیس جمهوری گفت: فشار تحریم به رغم آنچه دنیای غرب ادعا می کرد فشار به دولت نبود، بلکه فشار بر مردم و زندگی آنان بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در جشنواره عمران سلامت که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است با ابراز خوشحالی از این که در هفته های پایانی فعالیت و کار دولت یازدهم در این جشنواره مهم در محضر فرهیختگان، اساتید، روسای دانشگاه های علوم پزشکی، مدیریت وزارتخانه بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر و همه خیرین مخلص حضور یافته است، به تشریح شرایط اقتصادی کشور در آغاز دولت یازدهم پرداخت.

وی اظهارکرد: از آغاز دولت یازدهم با توجه به همه سختی و مشکلاتی که در آغاز دولت با آن مواجه بودیم، شرایط اقتصادی سخت و پیچیده کشور، شرایطی که برای رکورد تورمی شاهد بودیم، مساله تحریم، وضعیت محیط زیست و نگرانی هایی که وجود داشت و از جمله مشکلاتی که در بخش سلامت با آن مواجه بودیم، در شش ماهه دوم سال 92 که آغاز مسوولیت دولت یازدهم بود تقریبا موفق شدیم برای مسایل مهم و اساسی کشور تصمیم گیری کنیم.

وی افزود: برخی آن تصمیمات به موقع و در چارچوب زمانی که پیش بینی می کردیم اجرا و عمل شد و برخی با تاخیر اما موردی نبود که نتوانیم از پیچ و خم ها عبور کنیم.

وی تصریح کرد: اولین قدمی که لازم بود کشور آن را حل و فصل کند مساله تحریم بود. برخی در مقام شعار ممکن است حرف هایی بزنند ولی عاملی که حتی برای تجهیزات پزشکی و داروها و مواد اولیه داروسازی با آن مواجه و مشکل روبرو بودیم، فشار تحریم خارجی بر کشور بود که بی رحمانه نسبت به ملت ایران وضع شده بود.

رئیس دولت یازدهم یادآور شد: فشار تحریم به رغم آنچه که دنیای غرب ادعا می کرد فشار به دولت نبود، فشار بر مردم بود. وقتی نفت ما تحریم می شود و درآمد کشور کاهش پیدا می کند یعنی تاثیر بر همه خدمات دولت است.

روحانی ادامه داد: خدمات دولت از چه منبعی استفاده می شود یا منبع مالیات یا منبع نفت که عمدتا این دو منبع است، وقتی نفت نیست رشد اقتصادی نیست، گرفتن مالیات هم بسیار سخت و گاهی ناممکن می شود.

وی یادآور شد: تصمیم ما بر این شد که در مدت یک سال با مذاکره تحریم را حل کنیم. خیلی حرف ها زده می شد، من به این راه کاملا اطمینان داشتم و می دانستم که در این مسیر می توانیم موفق شویم.

صندوق درست کرده بودیم که در روزهای سختی سراغ آن برویم، در روزهای سختی هم ناچار شدیم پول در آن بریزیم

روحانی یکی از تصمیمات مهم که دولت زمستان 92 اتخاذ کرد را طرح تحول سلامت عنوان کرد که این طرح هم از اوایل 93 اجرایی و عملیاتی شد.

وی افزود: درسال 93 تا آمدیم یک ذره تنفس کنیم و شرایط را رو به راه کنیم با کاهش بی سابقه قیمت نفت مواجه شدیم ، هنوز هم تحت فشاریم. قیمت نفت 120 دلار بود و در حال حاضر 44 دلار است، همین الان هم قیمت نفت یک سوم گذشته است.

رییس جمهوری یادآور شد: با کاهش قیمت نفت همه کشورهای نفت خیز دچار مشکل شده اند حتی کشورهایی مثل عربستان اما در عین حال دولت توانست با همه این مشکلات روبروشود در حالی که از صندوق توسعه ملی هم استفاده نکرد.

منتخب مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت:در شرایط بحران در دولت یازدهم 40 میلیارد دلار پول به صندوق توسعه ملی واریز کردیم، این هم از عجایب تاریخ ایران است ما صندوق درست کرده بودیم که در روزهای سختی سراغ آن برویم زمانی که قیمت نفت بالاست پول بریزیم روزهای سختی پول برداریم در روزهای سختی هم ناچار شدیم در آن صندوق پول بریزیم.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: ما در شرایط تحریم در دولت یازدهم 40میلیارد دلار پول به صندوق توسعه ملی ریختیم بیش از پولی که دولت های قبلی به این صندوق ریخته اند در عین حال توانستیم تورم را هم مهار کنیم و به رشد اقتصادی برسیم.

وی با بیان اینکه رشد اقتصادی سال 95 رشد اقتصادی فوق العاده بود اظهارکرد: به هر حال رشد اقتصادی 8.3 که مرکز آمار اعلام کرده و بانک مرکزی 12 و نیم، مبدا سال هایی که معیار قرار می دهند متفاوت است، رشد اقتصادی داشتیم و طرح تحول هم با هر سختی و مشکلی که دولت داشته ادامه یافته است.


-
مدیرعامل سایپا:
نماد سایپا به زودی بازگشایی می‌شود
نماد سایپا به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم و سازمان بورس نیاز به توضیحاتی داشت، بسته شد و فکر می‌کنیم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از بازگشایی نماد این شرکت در بورس در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا) و به نقل از ایسنا، مهدی جمالی در حاشیه مراسم آغاز واگذاری ۵۰۰۰ دستگاه وانت زامیاد به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: نماد سایپا به دلیل اینکه در یکی دو سال گذشته تحولات اساسی در این شرکت اتفاق افتاده و به دنبال آن عدد خیره‌کننده‌ای را به عنوان تعدیل مثبت ارائه کردیم و سازمان بورس نیاز به توضیحاتی داشت، بسته شد و فکر می‌کنیم که به زودی قبل از برگزاری مجمع نماد بازگشایی شود.

وی با بیان اینکه مگاپلت‌فرم در سایپا در حال طراحی است، خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری یک محصول و سال آینده دو محصول بر روی پلت‌فرم جدید عرضه خواهد شد.

جمالی درباره زمان عرضه خودروی کوییک اظهار کرد: پیش‌فروش کوییک به زودی آغاز خواهد شد و به دنبال آن تحویل این خودرو صورت می‌گیرد.

وی در مورد آخرین وضعتی مذاکره با شرکت نیسان نیز اظهار کرد: سایپا در گذشته شریک انحصاری نیسان در ایران بود و به دلیل تحریم‌ها این همکاری قطع شده است. در حال حاضر نیز در حال مذاکره برای آغاز مجدد همکاری و تولید مدل‌های جدید نیسان در ایران هستیم که به زودی به نتیجه خواهد رسید.

مدیرعامل گروه سایپا در مورد زمان اعمال افزایش قیمت‌های اعلام شده از سوی شورای رقابت اظهار کرد: درخواست ما برای افزایش قیمت محصولات بیش از آن چیزی بود که شورای رقابت تصویب کرد. بنابراین این افزایش قیمت حداقلی به مرور اعمال خواهد شد البته سعی می‌کنیم که کمترین فشار به مصرف‌کننده وارد شود.

جمالی همچنین در مورد واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه سایپا نیز اظهار کرد: بزرگترین واگذاری تاریخ صنعت خودروی ایران در سایپا کاشان صورت گرفت به گونه‌ای که ۵۰ درصد این شرکت به خودروسازان فرانسوی سیتروئن واگذار خواهد شد. علاوه بر آن چند شرکت زیرمجموعه نیز منحل و چند شرکت نیز ادغام شده‌اند.-غپینو 3747 ریال ....اشاره دقیق ما ده درصد رشدکرد

-ذوب زیر 700ریال اشاره دقیق ما بود الان 745ریال

-اگر فلان کانال افتخار میکند در سال هفت الی هشت سیگنال دقیق میدهد ما اینجا بیش از 200 روند دقیق را به هدف میزنیم
-غبشهر2920ریال سهمی مستحکم مانند نماد وبانک البته هر دو این نمادها باید کارشناسی خریداری شودشاید سوال کنید خرید کارشناسی چگونه است جواب.... باید بیش از 600 بار سهم بخرید وبیش از 600بار بفروشید تقریبا یک بار تمام ریزه کاری های پنهان بازار را دقیق تجربه عملی ورصد کنید

-افت ناگهانی وبشهر را رصد کنید
-افزایش حجم معاملات در گروه بانکی
-خروج رکود در کشور یک راه کار دارد بورس همه جانبه رونق بگیرد شرکتها افزایش سرمایه بدهند واحدهای تولیدی جدید راه اندازی کنند واشتغال بالا برود
-
مدیر عامل تامین سرمایه نوین مهمترین اولویت اقتصاد امروز را کاهش نرخ سود سپرده های بانکی دانست و گفت: با کاهش نرخ سود به ١٥ درصد و رعایت آن توسط بانک ها، می توان حرکت جدید بازار سهام را شاهد بود.

 

نرخ تورم پایین، کف بودن قیمت های جهانی مواد خام، نرخ رشد اقتصادی مناسب و احتمال رشد ارز از پتانسیل های مهم بازار است. پس در این شرایط به سهامداران توصیه می کنم که حضور مقطعی در بازار نداشته باشند و با دیدگاه بلندمدت اقدام به سرمایه گذاری کنند.

ولی نادی قمی، مدیر عامل تامین سرمایه نوین در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، در خصوص روند این روزهای بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار سرمایه پتانسیل های خوبی برای رشد پایدار دارد، گفت: در حال حاضر بازار سهام به اخبار مثبت واکنش نشان نمی دهد اما این اخبار کم کم پتانسیل لازم برای رشد بازار را فراهم می کند، بنابراین سرمایه گذاران باید صبور باشند.

وی در ادامه نرخ تورم پایین، کف بودن قیمت های جهانی مواد خام، نرخ رشد اقتصادی مناسب و احتمال رشد ارز را از دیگر پتانسیل های مهم بازار دانست و گفت: در ین شرایط به سهامداران توصیه می کنم که حضور مقطعی در بازار نداشته باشند و با دیدگاه بلندمدت اقدام به سرمایه گذاری کنند.

این کارشناس بازار سرمایه در ادامه با صرف نظر از ریسک های سیاسی داخلی، منطقه ای و بین المللی که برای اقتصاد کشور وجود دارد، گفت: اگر این ریسک های سیستماتیک را کنار بگذاریم به نظر می رسد که حرکت کلی اقتصاد رو به جلو است.

 مدیر عامل تامین سرمایه نوین مهمترین اولویت اقتصاد امروز را کاهش نرخ سود سپرده های بانکی دانست و گفت: با کاهش نرخ سود به ١٥ درصد و رعایت آن توسط بانک ها، می توان حرکت بازار سهام را شاهد بود.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر مانع اصلی حرکت بازار سهام، نرخ سود بانکی بالاست، اظهار داشت: بالا بودن نرخ سود بانکی مانع حرکت بخش واقعی اقتصاد و رونق کسب و کارها نیز شده است. چرا که بنگاه های اقتصادی کوچک، متوسط و بزرگ انگیزه کافی برای استقراض از بانک ها یا بازار سرمایه جهت اجرای پروژه ها را از دست داده اند. همچنین بالا بودن سود سپرده ها، بسیاری از پروژه ها را از صرفه اقتصادی انداخته است.

نادی قمی با اشاره به اینکه مدتی است مشارکت کنندگان بازار سهام، رونق آن را انتظار می کشند،گفت: مقایسه بین بازده بازارهای مختلف نشان می دهد افرادی که در سپرده بانکی، اوراق با درآمد ثابت و صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت سرمایه گذاری کرده اند در مقایسه با سرمایه گذاران سایر بازارها ( املاک، ارز، طلا و سهام) موفق تر عمل کرده اند.

وی با تاکید بر اینکه این روند ادامه دار نخواهد بود، افزود: کسانی که روحیه ریسک پذیری دارند و به شرایط مختلف بازار خو کرده اند و تجربه کافی دارند، می دانند که بازده بازار سهام لزوما توزیع نرمال ندارد، دوره های انفجاری قیمت سهام یا رشد قیمت ها قابل پیش بینی نیست و حرکت بازار سهام در یک ماه گاهی می تواند همه زیان های گذشته را جبران کند.

این فعال بازار سرمایه غیر قابل پیش بینی بودن بازار را ویژگی مهم آن دانست و گفت: این ویژگی بازار سهام و نیز نقدشوندگی آن، مطلوبیت آن را در مقایسه با سایر بازارها و حتی سپرده بانکی بیشتر می کند.

وی با اشاره به رفتار غلط برخی سرمایه گذاران گفت: کسانی که خود را آنقدر باهوش و خردمند می دانند که می خواهند در هنگام مزیت بازار پول در این بازار حضور داشته باشند و هنگام مزیت بازار سهام به سرعت به این بازار کوچ کنند، معمولا از بازار سهام عقب می مانند.

به گفته مدیر عامل تامین سرمایه نوین در اغلب موارد این افراد، حرکت های اولیه قیمت های سهام را چندان جدی نمی گیرند و به آن اعتماد نمی کنند، این گروه زمانی حرکت بازار را جدی می گیرند که قیمت ها در اوج است بر همین اساس اغلب ضرر می کنند.

این کارشناس بازار سرمایه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار "سنا " درباره راهکار افزایش مشارکت مردم در بازار سرمایه گفت: به طور تاریخی بازار سرمایه در مقایسه با بازار پول از اقبال کمتری در ایران برخوردار بوده است. برای اینکه بتوان میزان مشارکت افراد را در بازار سرمایه بالا برد یعنی اینکه هم میزان سرمایه گذاری در این بازار را بالا برود و هم اینکه تامین مالی شرکت ها، پروژه ها و کارآفرینان را از این بازار افزایش داد، باید ضمن فرهنگ سازی، نهاد و ابزارهای مالی جدیدی را معرفی کرد تا سلایق مختلف جذب بازار سرمایه شود.

وی در ادامه افزود: باید زیر ساخت های الکترونیکی به همراه نرم افزارهای مالی به منظور جذب و تجهیز سرمایه های خرد مردمی توسعه یابند. در مجموع این اقدامات، بلندمدت هستند و برای به نتیجه رسیدن آن باید صبور بود.

 


-اخابر حجم معاملات سنگین بین حقوقی ها
-پتایر با 18میلیون صف خرید همچنان لیدر گروه لاستیک
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ چهارشنبه 21 تير 1396 ] [ 7:22 ] [ حامد ]