close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس شوک مثبت

بورس شوک مثبت

سلام روز بخیر


-فولاد از مقاومت 1500ریال عبور کرد الان 1519ریال
-فخوز فعلا 3200ریال تا اخر وقت باید رصد کرد
-بازی اصلی در دست نمادهای رند تا این لحظه
-اما نمادهای صف خرید بورس...مداران-فروس-کفرا-کترام-شفارس-غسالم تا این لحظه
-ذوب هم تا این لحظه 739ریال
-ثرود قبلا اشاره کرده بودیم الان صف خرید دارد در 1500ریال
-دو نکته وجود دارد1-ورود شاخص به محدوده 80000واحد2-ورود ارزش روزانه بازار به محدوده 320هزار میلیارد تومان وثبت این دو وضعیت
-گروه خودرو پشتوانه قوی بلند مدت ماندگاری در سهام را نداردصرفا گروه نوسان گیری مقطعی محسوب میشود
-غبشهر قبلا میان مدت اشاره به رشد شده بود امروز تا این لحظه 2898ریال
-وبشهر قبلا همین جا دقیقا به حمایتها در قیمتهای پایین تر اشاره شده بود الان 1598ریال
-وامروز نماد وبانک یکی دیگر از نمادهای رند قدرت نمایی میکند
-کگل هم وارد معرکه رشد بازار شد
-
توقف نمادهاي معاملاتي خمهر،حفاري،دلقما،وبانك،ختور،ومعادن،آپ96/4/20 10:22
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركتهاي مهركام پارس(خمهر)،حفاري شمال(حفاري) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي،شركت داروئي و بهداشتي لقمان(دلقما) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي – عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه،شركتهاي سرمايه گذاري گروه توسعه ملي(وبانك)،رادياتور ايران (ختور) جهت برگزاري مجامع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي – عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص اصلاح اساسنامه،شركت سرمايه گذاري توسعه و معادن ايران(ومعادن) جهت برگزاري مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده به منظور انتخاب اعضاي هيات مديره ،شركت آسان پرداخت پرشين(آپ)جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص اصلاح اساسنامه متوقف خواهند شد.مديريت عمليات بازارشركت بورس اوراق بهادارتهران

-رمپنا اگر به توافقی بین الملی با جنرال موتورز دست پیدا کند وقطعی بشود در بلند مدت قیمت سهم با رشد روبرو خواهد شد
-پتایر صف خرید


-عرض کردم انگار به نوبت اکثر سهم ها ناخواسته ودر زمان نامشخص میل به صف خرید شدن پیدا می کنند
-زگلدشت میل به نزول به زیر 4000ریال را ندارد واحتمال عبور از مقاومت 4500ریال ممکن است
-

کارگزاری بانک کشاورزی درباره فروش دیروز و امروز سهام "شلیا" توضیح داد

مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی درباره فروش دیروز و امروز سهام مواد ویژه لیا توسط این کارگزاری توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسین خزلی درباره فروش دیروز سهام مواد ویژه لیا اعلام کرد: در جریان معاملات روز گذشته 2 میلیون و 474 هزار و 837 سهم این شرکت معامله شد و  شبهاتی را برای برخی فعالان بازار سرمایه به وجود آورد.

وی ادامه داد: از این تعداد سهام تنها 150 هزار سهم توسط کارگزاری بانک کشاورزی فروخته شد که متعلق به یک مشتری اعتباری بدهکار بود که چندین بار اخطار کتبی و شفاهی  گرفته بود.

خزلی ادامه داد: امروز سه شنبه 20 تیر هم یک شرکت حقوقی مشتری کارگزاری ، فقط ۱۵۰ هزار سهم را فروخته است.

انتهای پیام


-

نتیجه جلسه امروز مجلس و سیف: مشکل موسسات یک هفته ای حل شود

نتیجه جلسه امروز مجلس و سیف با اعلام لاریجانی مبنی بر حل مشکل موسسات مالی در یک هفته همراه شد. یک نماینده هم اعلام کرد در این جلسه راه حل قابل اتکایی ارائه نشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان جلسه غیر علنی صبح امروز مجلس که با حضور سیف رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، نمایندگان در جریان آخرین اقدامات این موضوع قرار گرفتند.

در این جلسه ، علی لاریجانی با بیان اینکه برخی نمایندگان مجلس در مورد روش های حل مشکل راهنمایی هایی کردند، گفت: مقرر شد بانک مرکزی در اسرع وقت این مشکل را حل کند و در صورت نیاز به تصمیم مجلس ، ظرف هفته آینده گزارشی از طریق دولت ارایه دهد یا  در صورت امکان این مساله در دولت حل شود. به نحوی که نگرانی همه سپرده گذاران موسسات اعتباری رفع شود.

وی افزود: از بانک مرکزی خواسته شد با سرعت این موضوع را مطرح کند. مجلس نیز تا هفته آینده این موضوع را پیگیری می کند تا به سرانجام برسد.

در این رابطه احمدعلیرضا بیگی در خصوص جزئیات جلسه غیرعلنی نمایندگان مجلس با ولی الله سیف به مهر گفت: در این جلسه بیشتر مشکلات شرح داده شد و راه حل قابل اتکایی ارائه نشد.

وی ادامه داد: سیف اعلام کرد با پرداخت سپرده افرادی که تا ۵۰ میلیون تومان در این موسسات سپرده گذاری کرده اند، مشکل ۹۳ درصد سپرده گذاران حل خواهد شد. برای حل مشکل مابقی افراد نیز هر چه اموال از این موسسات باقی مانده بود، می فروشیم و به مالباختگان می پردازیم. در صورتی که سپرده همه افراد تسویه نشد، سپرده گذارانی که باقی مانده اند، مالباخته محسوب می شوند و می توانند شکایت کنند.

بیگی گفت: در این جلسه مشکلات موسسات مالی و اعتباری آرمان، کاسپین، فرشتگان و ثامن مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام


-دبیرانجمن صنایع همگن نیروی محرکه قطعه سازان:

خودروسازان به شرط آزادسازی ۱۰ هزار میلیارد تومان سرمایه و سهام رونق می گیرند

دبیرانجمن صنایع همگن نیروی محرکه قطعه سازان خودرو گفت: با آزادسازی 10 هزار میلیارد تومان سرمایه بلوکه شده خودروسازان، صنعت خودرو و قطعه سازی جانی دوباره می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، آرش محبی نژاد با اشاره به گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد از افزایش کیفیت و رضایت مشتری خودروهای تولید داخلی، در مصاحبه با رادیو گفت: این افزایش ناشی از رفع تحریم ها و مشارکت بیشتر با شرکت های بین المللی بوده و تعامل منطقی با دنیا امکان ورود مواد اولیه با کیفیت، انتقال دانش فنی، سبک های نوین مدیریتی، توسعه صادرات را به همراه دارد.

وی ادامه داد: در حالی طی سال جاری یک میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو تولید خواهد شد که خوشبختانه وضعیت آینده تولید و بازار بسیار روشن است.

این مقام مسئول گفت: در گذشته خودروسازان داخلی سرمایه گذاری های کلان و بلندمدتی آن هم بدون بازده داخلی و خارجی مانند خرید سهام غیر مولد را بصورت دستوری انجام داده اند که منجر به بلوکه شدن 10 هزار میلیارد تومان سرمایه این صنعت شده که بخش زیادی از بحران صنعت مربوطه به همین موضوع بوده و با آزادسازی سرمایه های بلوکه شده ، صنعت خودرو و قطعه سازی جانی دوباره می گیرند.

محبی نژاد با اشاره به اینکه تصمیمات غیرکارشناسی و دستوری، صنعت خودرو را به ورطه نابودی می کشاند، اظهارداشت: این صنعت به لوکوموتیو صنایع در اقتصاد کشورها مشهور است و نقش مهمی در رشد ارزش افزوده بخش صنعت و به تبع رشد اقتصادی دارد.

انتهای پیام


-زگلدشت صف خرید شدتا این لحظه
-به هر حال روز های خوبی برای بورس در پیش است
-تا فردا خدا نگه دار
-
--
-
-
-
-

-
[ سه شنبه 20 تير 1396 ] [ 7:2 ] [ حامد ]