close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
سهام تعدیل شده بعد مجامع سالیانه

سهام تعدیل شده بعد مجامع سالیانه

سلام روز بخیر


-زمان جنگ فقط دزفول به تنهایی بیش از صد بار مورد حمله موشکی گرفت ولی مردم دزفول شهر را ترک نکردند لذا ترقه بازی یک گروه تروریستی جواب باید به اسپانسر هایش محکم باشد حمله دیشب به دیر زور کاری فنی ودقیق بود
-منتظر باز شدن گره فنی دسبحا هستیم منظور باید ببینیم دسبحا در چه قیمتی روان معامله خواهد شد
-سود انباشته تلفیقی فولاد رقم بالایی را نشان میدهدمبلغ۲۲,۴۹۹,۰۱۲میلیون ریال
-ثاخت
موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به جزء "ب" ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان (مصوب 1386/05/03 هیئت 
مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از
 مبلغ 3,000,000,000,000 ریال به مبلغ 6,000,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده
 نقدی به منظور  اصلاح ساختار مالي ، تقويت بنيه مالي و جلوگيري از خروج نقدينگي شرکت که در تاریخ 1396/03/23 به
 تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس
 قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد. 

-وقت یک تصمیم بزرگ است اقای روحانی باید سود سپرده را کاهش دهد تا پولهای تنبل وارد بخش مسکن وسایر بخش ها بورس وغیره بشود وکشور از رکود معتاد به سود بانکی خارج شود
-صف سنگین خرید همچنان در کترام بر قرار است
-فنوال هم  فعلا صف خرید است
-غسالم نیز صف خرید است
-در بازار کم عمق فقط نمادهای کناره صف خرید دارد
-علت منفی بودن شاخص تا این لحظه نمادهای رند هستند شپنا 12 واحد حکشتی 6 واحد شبندر هم 6 واحد و....
-فسرب تحت نظر
-شاخص کل از 79000واحد به محدوده 78000واحد وارد شده است.....پیش بینی ما دقیق وفنی بوده است  ودر این محدوده هم باید از طرف همه مسولان حمایت بشود تا ارزش معاملات روزانه بالا برود
-کانال **** روزی 50000ممبر عضو داشت الان 20000هزار عضو......مدیریت بورس باید بتواند فرض 9 میلیون کد بورسی اگر صادر کرده حداقل روزانه 200هزار کد معامله حداقل 10000سهم را انجام دهند خوب به حداقلی که گفتم توجه کنید.... اما علت ریزش اماری کانالهای بورسی ورودهای موجی وخروج های فله ای است فرض کانالی 10000عضو دارد اشاره مستقیم به سهمی میکند فقط 4 نفر عکس العمل مثبت نشان میدهند......اگر بعضی از تک سهم ها صف خرید میشوند علت در کف بودن ان سهم ها است
تا پایان هفته منتهی به 24 خرداد 96 رقم خورد؛
بیشترین بازدهی یک ماهه از آن یک شرکت دارویی
سه صنعت محصولات کاغذی، قندو شکر و رایانه و فعالیت های وابسته به آن در صدر بیشترین بازدهی از ابتدای سال تا هفته منتهی به 24 خرداد قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، محصولات کاغذی با کسب بازدهی 62.2 درصد، قندوشکر با 51.9 درصد و رایانه با 40.5 درصد بیشترین میزان بازدهی را از ابتدای سال تا کنون داشتند.

بر اساس این گزارش، صنعت "فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسط" به همراه دو صنعت استخراج کانه های فلزی و ساخت محصولات فلزی کمترین بازدهی را داشتند.

بدین ترتیب صنعت فعالیت های کمکی به نهادهای مالی واسط با منفی 18.3 درصد، کانه های فلزی با منفی 9.7 درصد و محصولات فلزی با منفی 6.2 درصد، کمترین بازدهی را در بازه زمانی مذکور داشتند.

و اما پرریسک ترین صنایع در این دوره زمانی به ترتیب متعلق به سه صنعت استخراج زعال سنگ با 4.5 درصد، استخراج سایر معادل با 3.4 درصد و محصولات کاغذی با 2.8 درصد بوده است.

در هفته منتهی به 24 خرداد شرکت نیرو ترانس با 20.5 درصد، صنایع جوشکاب یزد با 14.3 درصد، قند لرستان با 14.2 درصد، آهنگری تراکتورسازی ایران با 12.3 درصد و کارتن ایران با 11 درصد بیشترین بازدهی را در این هفته داشتند.

همچنین شرکت بین المللی محصولات پارس با کاهش 16.5 درصدی، قند ثابت خراسان با منفی 12.7 درصد، سرمایه گذاری ملت با منفی 11.3 درصد، تولیدی کاشی تکسرام با منفی 10.1 درصد و کاشی پارس با منفی 10.1 درصد بیشترین کاهش قیمت را در طول یک هفته کاری داشتند.

اما در طول یک ماه دارویی لقمان با 70 درصد، قند لرستان با 41.7 درصد، کارتن ایران با 34.5 درصد، معدنی دماوند با 30.6 درصد و شهد با رشد 22.5 درصدی در کورس رقابت شرکت های بورسی بیشترین بازدهی را از آن خود کردند.

در این میان سیمان هگمتان با کاهش 20.4 درصدی، قند ثابت خراسان با منفی 18.1 درصدی، بین المللی محصولات پارس با منفی 17.8 درصدی، پست بانک ایران با منفی 17.3 درصد و فیبر ایران با منفی 15.7 درصد بیشترین کاهش قیمت را در طول یک ماه گذشته داشتند.

 


-

شرکت سرمایه گذاری پارس توشه در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفندماه 95 مبلغ 818 ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، شرکت سرمایه گذاری پارس توشه صورت های مالی 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 95 را حسابرسی نشده و با سرمایه یک هزار میلیارد ریال منتشر کرد.

بر اساس این گزارش، "وتوشه" در دوره یکساله گذشته موفق شد معادل 873 میلیارد و 947  میلیون ریال درآمد عملیاتی کسب کند .

از درآمدهای عملیاتی دوره نیز هزینه‌های فروش، اداری و عمومی کسر شد و سود عملیاتی به مبلغ   828 میلیارد و 233 میلیون ریال محاسبه شد.

به سود عملیاتی دوره نیز درآمدهای غیر عملیاتی اضافه شد و با کسر مالیات از آن سود خالص دوره به مبلغ 817 میلیارد و 608 میلیون ریال بدست آمد و بر این اساس مبلغ 818 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشته شد.

به سود خالص دوره نیز سود انباشته ابتدای سال اضافه شد و در نهایت مبلغ یک هزار و 760 میلیارد و 646میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.


-در گفت وگو با بورس پرس اعلام شد:

توضیح مدیر بورس درباره بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت و مچینگ ۱۰ سهمی

مدیر عملیات بازار نقد شرکت بورس درباره بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت که با ۱۰ سهم مچینگ و سپس قیمت گذاری شد، توضیح داد.

مهدی پارچینی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره معاملات بازگشایی دیروز بانک تجارت که بعد از توقف نماد در 13 خرداد و برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، به بورس بازگشت و با 10 سهم مچینگ و سپس قیمت گذاری شد، توضیح داد: بازگشایی نماد همه شرکت ها طبق دستور العمل نحوه انجام معاملات می شود و خارج از مفاد مصوب آن نیست.

وی ادامه داد: بنابراین بازگشایی دیروز نماد بانک تجارت طبق بند 3 ماده 20 فصل ششم دستور العمل انجام شد که طبق آن اگر مجمع فوق العاده شرکتی بدون افزایش سرمایه و رویدادی با اهمیت باشد، نماد شرکت با دامنه محدود نوسان و حداکثر 5 درصد بازگشایی می شود.

پارچینی افزود: بر همین اساس با توجه به برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره بانک تجارت و عدم رویدادی با اهمیت مانند افزایش سرمایه، نماد این بانک در ادامه روند معاملاتی قبل از توقف باز شد.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
[ دوشنبه 29 خرداد 1396 ] [ 7:8 ] [ حامد ]