close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس نیازمند تحرک حقوقی ها

بورس نیازمند تحرک حقوقی ها

سلام روز بخیر


-

اثر مالیات ساخت و فروش بر سود آوری شرکت‌های ساختمانی-

پیش بینی عجیب موسس علی بابا از آینده 20 سال بعد

بنیان‌گذار علی‌بابا اعلام اینکه از اقتصاد کشورهایی چون سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است، پیش بینی کرد این شرکت چینی تا 20 سال آینده از اقتصاد انگلیس و فرانسه هم بزرگ‌تر شده و به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از راشاتودی، جک ما در جمع سرمایه‌گذاران شرکت چینی علی بابا اعلام کرد: تا سال 2036، از مجموع اقتصاد دو کشور فرانسه و انگلیس بزرگ‌تر خواهیم بود و به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان و کوچک‌تر از آمریکا، چین، اتحادیه اروپا و ژاپن تبدیل خواهیم شد.در حال حاضر علی‌بابا از اقتصاد کشورهای نظیر سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است.

وی تأکید کرد: وقتی که یک شرکت بتواند به 2 میلیارد مصرف‌کننده معادل یک سوم جمعیت جهان خدمت‌رسانی کرده و بتواند با 10 میلیون زیرمجموعه سودده، 100 میلیون فرصت شغلی ایجاد کند یک اقتصاد نامیده می‌شود.

علی‌بابا انتظار دارد از فروش ناخالص کالا تا سال 2020، هزار میلیارد دلار درآمد کسب کرده و به شانزدهمین و یا هفدهمین اقتصاد جهان بزرگ‌تر از ترکیه و یا عربستان تبدیل شود.

انتهای پیام


-مدیرعامل شرکت اعلام داد:

برنامه فولاد هرمزگان برای تولید محصول خاص و قول تحقق سود دهی

مدیرعامل فولاد هرمزگان از برنامه این زیرمجموعه مهم 1.5هزار میلیارد تومانی فولادمبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و گفت: قطعا" در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرزاد ارزانی درباره فولاد هرمزگان که با سرمایه 1500 میلیارد تومانی در فرابورس حضور دارد و از زیرمجموعه های مهم فولاد مبارکه است، اظهار داشت: با توجه به در اختیار داشتن نیروی انسانی قوی، متعهد، جوان و با انگیزه که شرط موفقیت هر شرکتی است، شرایط وضعیت فعلی شرکت مناسب است.

وی با بیان اینکه نخستین موضوع سوق دهند به سمت موفقیت، نیروی انسانی است ادامه داد: بخش اندکی از محصول تولیدی فولاد هرمزگان در بازار داخلی مصرف و مابقی آن راهی بازارهای صادراتی می شود. صادرات نیز تابع نظم بازار جهانی بوده و باید بازاری وجود داشته باشد تا محصولی صادر شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: وضعیت فولاد در یکی دو سال اخیر مناسب نبود اما خوشبختانه شرایط مانند سال های پیش نیست و بهتر از سال گذشته شده است. امیدواریم با ظرفیتی که در هرمزگان وجود دارد و بهبود وضعیت، این شرکت بتواند با ظرفیت کامل فعالیت کرده و اقدام به صادرات محصول کند. چرا که بازارهایی شناسایی شده و مشتری های بالقوه متعددیی وجود دارد.

ارزانی درباره پیش بینی سود 82 ریالی هر سهم سال جاری "هرمزگان "هم گفت: به طور قطع در سال جاری نه تنها ضرر نخواهیم کرد بلکه شاهد سود دهی خواهیم بود. فولاد هرمزگان با توجه به قرارگیری در منطقه بسیار مناسب و در اختیار داشتن ظرفیت مطلوب می تواند دارای EPS مثبت باشد.

مدیرعامل فولاد هرمزگان از برنامه این زیرمجموعه مهم 1.5 هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه برای تولید فولاد خاص خبر داد و تصریح کرد: قیمت تمام شده محصول تولیدی باید کاهش پیدا کند و به همین منظور باید با کاهش و حذف اضافات، میزان مصرف را بهینه کنیم. برای این موضوع برنامه هایی در دستور کار است.این موضوع تنها شامل تولید نبوده، بلکه باید در بخش های ستادی نیز برخی هزینه ها کاهش می یابد. در این میان هیچگاه به دنبال کاهش کیفیت و خدمات به کارکنان نبوده بلکه معتقد به مدیریت بهینه هزینه ها هستیم تا وجوه.در جای درست خرج شود.

به گفته ارزانی 60 درصد هزینه های فولاد هرمزگان در بخش خرید مواد اولیه بوده و در صورت صرفه جویی 10 درصدی ، 6 درصد از هزینه ها کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام


-وصنعت اخرین معامله 1065ریال اما حق تقدم 122ریال وحدود 34میلیون صف خرید بهش میگویند حق تقدم حمایت شده
-گروه بانک همچنان خاموش وفعالیت اندک فعلا لیدر گروه وانصار است
-خوب برویم بانک ادامه مطلب نویسی از ساعت ده
-بعد مجامع تقسیم سود سهام باقیمت1- تعدیل شده باز گشایی میشوند سود کسر میشود سهم باز گشایی میشود البته در وضعیت عادی.....در وضعیت ویژه ممکن است سهم با 2-تعدیل مثبت3- تعدیل منفی 4- تعدیل ناشی از افزایش سرمایه باز گشایی شود.... در این مرحله خریدهای فصلی صورت میگیرد....درtsetmcیک قسمت به قیمتهای تعدیل شده اختصاص دارد
-یکی ازراههای اساسی رونق بازار جدا سازی سایت اوراق از سایتtsetmc است
-شما سامانه سهام عدالت را دیدید برای پرداخت سود یک شماره شبا در خواست کرده اند....همین کار را سازمان بورس می توانست هشت سال قبل انجام دهد وشرکتها در زمانهایی که خودشان تعیین می کنند سود را به حساب سهام دار بریزند در سایت سپرده گذاری وجوه به همین راحتی ولی الان فرض شما از ده شرکت سود سالیانه طلبکار هستید هر کدام به مدل خاصی سود پرداخت می کنندحتما در فرصت مناسب این پیشنهاد سازنده را به گوش مسئولان سازمان بورس برسانید
-در بازار پایه هم معاملات کم حجم است
-گروه بیمه این روزها بعد از گروه بانک کم تحرک ترین گروه محسوب میشود
-غسالم تنها صف مستحکم تا این لحظه جلسات قبل نیز به این سهم اشاره شده بود
-گارد بسته بازار کمبود نقدینگی... فاذر در حمایت 3000ریال فعلا با مشکل روبروست
-قثابت حمایت 1000مقاومت 1800ریال الان 1519ریال.....یک گزینه پر ریسک که در فصلهای خاص نزول ودر فصلهای خاص رشد میکند
-بورس تا این لحظه53 نماد مثبت 203سهم منفی
-فرا بورس 50 شرکت مثبت 63 نماد منفی
-ارایش باز گشایی دسبحا سهمی که در ان اماتور نباشد این گونه است منظورم خرید یا فروش نیست
-شاخص کل الان79151واحد را نشان میدهد هر ادم عاقلی در ذهنش 78000واحد زنده میشود
-خدا برای بندگانش انواع واقسام روز ی ها را در کره زمین قرار داده است....اما بندگان حسود مانع کسب رزق وروزی میشوند نمونه اش همین بورس مشکل سر ادمهای دوپایی است که مدام جلوی بورس انواع واقسام سنگها را می اندازند
-کماسه حمایت 4300مقاومت 5800ریال الان 5223ریال
-پله دوم دسبحا تستی در همین مقطع سهم را رصد کنید
-صفهای خرید ناگهانی این بار کترام در 1865ریال البته عرضه هم بالاست
-تا فردا خدا نگه دار
-تمام نوشته های ما صرفا رویت بازار است وهیچکدام مبنای ورود ویا خروج به هیچ سهمی نیست
-
-
-

-
-
-
[ یکشنبه 28 خرداد 1396 ] [ 7:27 ] [ حامد ]