close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس منتظر حمایت بزرگان

بورس منتظر حمایت بزرگان

سلام روز بخیر


-خبر داغ دیشب صعود تیم ملی ایران به جام جهانی بود خوب تبریک....
-بنیرو با صف خرید سنگین روبروست سال قبل چندبار اشاره های قیمتی به این سهم داشتیم البته انموقع در محدوده های پایین تر بود
-یک کانالی پر بازدید میگفت صاحب کانال سه ماه مداوم از یک کاندیدا حمایت کرد وبعد انتخابات دریغ از صد هزار تومان سود....من جوابش را اینجا میدهم....ان موقع تنور رشد بورس روشن بود وبعد انتخابات شعله های اتش تنور موقتا فروکش کرده است
-صف میلیونی فقط همان بنیرو است فرا بورس باید جداگانه تست شود.... از این سایت به ان سایت رفتن وتست کردن زمان می برد ومکانیزم عرضه وتقاضا هم مدام در حال تغییر است
- گروه خودرو همیشه گروه نوسان ساز بورس بوده..... بعید میدانم قبل از عید فطر نمدهای خساپا -خودرو باز گشایی شوند ولی بالاخره این اتفاق خواهد افتاد
-یک کانالی افراطی از فولای حمایت میکرد با تصور اینکه فرض بسمت 3500ریال خواهد رفت همانجا در اوج صعود ما گفتیم طمع را نباید دو چندان کرد سهم چند بار در محدوده 2900 الی 3100ریال سود داد ولی قادر به عبور از محدوده 3100ریال نبود الان 2668 فعلا صف فروش

-اما فباهنر  پس از اصلاح قیمت الان در 3190ریال تا این لحظه موقتا صف خرید تشکیل داده است

-بیش از صد بار عرض کردم توضیحات ما صرفا رویت ثانیه ای بازار است...... با نگاه کردن از پشت شیشه به زولبیا نمیشود چشم بسته خرید حتما هر سهمی نیاز به تستهای دقیق فنی دارد

-تبریک به همگی خیلی خوشحال شدم بچه های تشکر ، سلام روسیه 

 برکت خبرهای خوبی ازش شنیدم چند تا کارگزای دارند جمعشمی کنند .50 دیگه دست مردم است 
بگذارید برکت تو واچ لیست شماره یک
پاسخ : سلام انچه شما نوشتید منتشر کردم


-در ریزش بازار سرمایه گذاری پردیس به محدوده حمایت 1050ریال افت نکرده  الان 1152ریال

-برکت هم محدود تا این لحظه حقوقی حمایت میکند
-سهم برای خریدن زیاد است اما سهم قابل رشد کم است....صاحب ان کانال بالای 20000ممبر میگفت صد هزار تومان سود نکرده دقیقا صداقت گفتارش مشهود بود راست میگه... اما ما در همین کاهو بازار مشغول شکار سود سالیانه بودیم.....با اندکی حوصله سودها تثبیت است
-بازار ریخت ما نترسیدیم علت هم دارد سالهای قبل با بیش از بیست شوک وبحران منفی مقابله کرده ایم......

-ثاباد پر ریسک ولی صف خرید است تا این لحظه

-ثعمرا هم صف خرید سنگین تشکیل داده است حتما این سهم هایی که اشاره میشود تست کنید

-اما ثشرق را هر روز رصد کنیدحجم معاملات اگر افزایشی بود امکان رشد دارد اگر نبود وضعیت متعادل است

-کنترل نمادهای بورس در یک لیست است اما کنترل فرا بورس بازار اول دوم سوم بازار الف ب ج......کلا چکاب لحظه به لحظه زمان میبرد ورشته کار از دست در می رود

-اما فرا بورس باید وارد دیده بان بشوید وپنج تیک بازار اول دوم سوم بازار الف ب ج را بزنید در این وضعیت لیست یک جا نشان داده میشود حالا رو حجم تقاضا یا عرضه بزنید وضعیت کلی بازار فرابورس دست تان می اید

-

توضیح پرجمعیت ترین شرکت بورس درباره خرید ۹۹ درصدی زیرمجموعه "وامید"

سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در مورد خرید ۱۴۱ میلیارد تومانی ۹۹ درصد سهام زیرمجموعه سرمایه گذاری امید توضیح داد و آماده بازگشایی نماد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات 9 خرداد بازار سهام ، سرمایه گذاری امید اقدام به عرضه یک میلیارد و 499 میلیون و 988 هزار سهم شرکت سهامی خاص صنایع معدنی امید در بازار سوم فرابورس کرد که بعد از رقابت، توسط سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران خریداری شد.

قیمت پایه هر سهم این واگذاری 912 ریال و ارزش کل آن بیش از 136.7 میلیارد تومان تعیین شده اما در نهایت به قیمت 941 ریال و به ازرش بیش از 141 میلیارد تومان معامله شد و منجر به توقف نماد "وتوصا" شد.

حال بعد از گذشت حدود سه هفته از آن معامله ، مدیران سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران در مورد این معامله توضیحاتی به شرح زیر دادند تا امکان بازگشایی نماد فراهم شود.

سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با برخورداری از بیش از 240 هزار سهامدار، ، پرجمعیت ترین شرکت بورسی است.


-
عبدالرضا شیخان:
صنعت سیمان با رشد ملایم همراه است

عبدالرضا شیخان دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در خصوص چشم انداز صنعت سیمان کشور عنوان کرد: میزان افزایش تقاضا، نشان می دهد این صنعت با رشد ملایمی همراه شده و با توجه به دورنمای صنعت سیمان امیدواریم روند پیش رو تا پایان سال ادامه داشته باشد.

عبدالرضا شیخان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، با بیان اینکه میزان تولید سیمان کشور در دو ماه ابتدایی سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته تغییری نداشته است، گفت: در سال جاری، بازار محصولات سیمان به رغم عدم تغییرعرضه نسبت به سال گذشته با تقاضای بیشتری مواجه شده و 1.7 درصد رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد: میزان افزایش تقاضا، نشان می دهد این صنعت با رشد ملایمی همراه شده  و با توجه به دورنمای صنعت سیمان امیدواریم روند پیش رو تا پایان سال ادامه داشته باشد.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با تاکید بر اینکه اگر تولید کنندگان سیمان با تمام ظرفیت کار کنند جوابگوی نیاز داخلی کشور تا سال ۱۴۱۵ هستند، ادامه داد: با توجه به ظرفیت 83 میلیون تنی تولید سیمان به نظر می رسد این صنعت امروز نیازی به افزایش ظرفیت ندارد و اضافه شدن واحد تولیدی به نفع آن نخواهد بود.

به گفته وی وضعیت سیمان در اردیبهشت ماه به حالت تعادل بازگشته و بازار های صادراتی نیز تقاضای خود را حفظ کردند اما در ماه رمضان ساخت و ساز کاهش دارد و به همین میزان نیز از تقاضا کاسته خواهد شد.

شیخان ادامه داد: از آنجا که بازارهای صادراتی ما کشورهای اسلامی مانند عراق و افغانستان هستند در این ماه تقاضای سیمان در این کشور ها نیز کاسته می‌شود.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان با ذکر این نکته که برآورد های صورت گرفته از دورنمای بازار سیمان، نشان می دهد تا پایان سال 1397 این صنعت با تغییرات شارپی مواجه نمی شود، گفت: در صورتی که میزان صادرات محصولات سیمانی با افزایش همراه شود شاهد رشد این صنعت خواهیم بود.

وی عوامل محرک افزایش صادرات سیمان کشور را برشمرد و ادامه داد: از یکسو افزایش امنیت مرزی ایران با کشورهای همسایه از جمله عراق و افغانستان و از سوی دیگر تخصیص یارانه حمل محصولات سیمانی به نقاط دور شامل کشورهای آفریقایی می تواند در افزایش حجم صادرات موثر باشد.

شیخان ادامه داد هم اکنون صنعت سیمان برای تخصیص یارانه حمل به نقاط دور دست در حال مذاکره با سازمان توسعه تجارت ایران است و ابراز امیدواری کرد: به زودی در این خصوص توافق لازم صورت گیرد.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان مشکل صنعت سیمان در کشور را غیر ساختاری دانست و گفت: ظرفیت تولید بالای سیمان باعث رقابت منفی در این صنعت می شود و در نتیجه درآمد حاصل از آن کاهش و دلالی افزایش خواهد داشت.

وی ادامه داد: همچنین بدیهی است که تولید به نقدینگی نیاز دارد و تولیدکنندگان سیمان نیز برای افزایش نقدینگی به سمت عرضه غیر منطقی حرکت می کنند.  

شیخان با بیان اینکه عوامل فوق الذکر مشکل اساسی صنعت سیمان است و درآمد و سود دهی تولیدات سیمانی را با کاهش روبرو می کند گفت: این چرخه  نیاز به اصلاح داشت و در نتیجه ما با توافقات انجام شده،عرضه سیمان را محدود کردیم تا با تقاضا به نقطه متعادل برسیم.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در پایان گفتگو با سنا، نحوه قیمت گذاری تولیدات این صنعت را تشریح کرد و گفت: قیمت محصولات سیمانی براساس میزان عرضه و تقاضا و با یک سقف مشخص تعیین می شود و نسبت به سال 95 تغییری نداشته است.

وی ابراز امیدواری کرد سود دهی سال 96 شرکتهای سیمانی با رشد همراه شود و بیان داشت: خوشبختانه تولیدکنندگان بزرگ سیمان کشور در بورس فعال هستند و صورت های مالی نشان می دهد عملکرد آنها در سال 95 بهتر از سال 94 بود.


-

-صد کانال باصطلاح لیدر دارای اشتباهات بزرگی هستند که اشاره به انها تلف کردن وقت است......بنده خدایی می گفت وساپا برو بالا بهش گفتم تقسیم سود خوبی ندارد..... بیا پایین913ریال  الان  .....هنوز هم ثبات قیمت مشخص نیست چون سهم بلند مدت نیست
-پلاسک مثبت .....
-ذوب صف خرید....
-شپلی را روزهای قبل در حین اصلاح قیمت چند بار اشاره کردیم موقتا صف خرید
-ساینا حمایت 4700ریال الان در 5184 ریال صف خرید....شاید مقداری هم رشد بکند ولی حمایت نباید فراموش شود
-در نگاه کردن مداوم به سهم ها مشخص میشود اصولا کدهایی خاص هستند قیمت سهام را دستکاری میکنند ناظر میتواند تشخیص دهد وپیشگیری نماید
-توریل در مدار کنترل
-تا فردا خدا نگه دار سعی کنید اسیر موج سازی کانالهای تلگرام نشوید وبا رصدهای دقیق بهتر سود خواهید کرد ما هم سعی میکنیم به سهم های در حال تست اشاره کنیم

-
-
-
-
-
[ سه شنبه 23 خرداد 1396 ] [ 7:25 ] [ حامد ]