close
تبلیغات در اینترنت
بورس.....منتظر کاهش سود بانکی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روز بخیر-خوب امروز وفردا بازار ارام با منفی ومثبتهای محدود خواهیم داشت-بازار بورس منتظر سه تحول است 1-کاهش سود بانکی2-بازگشایی خودرو -خساپا3-باز گشایی بانکی ها-صبح یک نامه امنیتی  به اقای ظریف نوشتم  تنها مسئولی که واقعا دلسوز کشور است-در یک تصمیم ناخواسته میانگین 2میلیون تومان سود سالیانه در سبد مان منظور شد انداز ورانداز که میکنیم می بینیم با اندکی صبر قیمتها سرجای اولش برمی گردد وباز گشایی ها بعد مجمع سالیانه خودش فرصت خرید است.... من احساس میکنم بورس جای امنی برای سرمایه گذاری…

سلام روز بخیر


-خوب امروز وفردا بازار ارام با منفی ومثبتهای محدود خواهیم داشت
-بازار بورس منتظر سه تحول است 1-کاهش سود بانکی2-بازگشایی خودرو -خساپا3-باز گشایی بانکی ها
-صبح یک نامه امنیتی  به اقای ظریف نوشتم  تنها مسئولی که واقعا دلسوز کشور است
-در یک تصمیم ناخواسته میانگین 2میلیون تومان سود سالیانه در سبد مان منظور شد انداز ورانداز که میکنیم می بینیم با اندکی صبر قیمتها سرجای اولش برمی گردد وباز گشایی ها بعد مجمع سالیانه خودش فرصت خرید است.... من احساس میکنم بورس جای امنی برای سرمایه گذاری است تضمین را قاسم سلیمانی میده....ان بنده خدا با جانش بازی میکند وماها اینجا سود میبریم خدا نگه  ارش باشد با همه رزمندگانش
-گزینه های گروه غذایی بیشتر به نسبت روزهای قبل 5 الی ده درصدی رشد داشته اند افت ناگهانی انها را جدی بگیرید

-غشان حمایت 3700ریال مقاومت 4300ریال الان 4055ریال
-افت ناگهانی زگلدشت را کنترل کنید
-قثابت صف فروش در 1657ریال حمایت 1100مقاومت 1800ریال.....
-کدما را قبل از رشد یکی دوبار اشاره کرده بودیم تعداد سهام شرکت 30میلیون شناور 13درصد.....12922ریال هنوز صف خرید دارد
-نقدینگی پشت بورس هست ولی نقدینگی هوشیار است بی گدار به اب نزند
-غسالم صف خرید ولی عرضه نیست سهم را هر روز رصد کنید
-چون بیشتر تقاضاها در نمادهای کناره است در بورس صف خرید میلیونی نداریم البته فرا بورس باید جداگانه تست شود
-اما صف فروش میلیونی داریم در راس قثابت
-حق تقدم غشهدح بعد از یک رشد جانانه در این محدوده 1800ریال پر معامله صرفا نظارت
-سهم در کریدور باید چکاپ شود تا نمره قبولی ورود به سبد بگیرد
-بیمه رازی  صف خرید شروع رشد از 1159ریال الان 2675ریال.....کدام منطق بر بازار سرمایه حاکم است؟؟؟؟ جواب فعال بودن این مدلی بازار سرمایه فقط وفقط به بازار بورس لطمه میزند
-

خروج موقت ۷ شرکت و یک زیرمجموعه گروه بهمن در پایان معاملات امروز

۷ شرکت بورسی برای مجمع سالانه و یک زیرمجموعه گروه بهمن برای مجمع فوق العاده و تصمیم گیری در مورد ماده ۱۴۱ قانون تجارت ، در پایان معاملات امروز موقتا" از تابلو خارج می شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز بازارسهام، نماد 7 شرکت کارت اعتباری ایران کیش،سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان (سیدکو)، سیمان‌ شاهرود، کاشی‌ الوند، کربن‌ ایران‌، نوش‌ مازندران‌ و داروسازی زاگرس فارمد پارس برای برگزاری مجمع سالانه در شنبه آینده ، بسته می شود.

همچنین نماد شرکت صنایع ریخته گری ایران برای مجمع فوق العاده و تصمیم گیری در خصوص شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت متوقف خواهد شد.

"خریخت" که 67 درصد سهام آن متعلق به گروه بهمن است، پیش از این با سرمایه 40 میلیارد تومانی، برای سال مالی گذشته و جاری سود پیش بینی کرده اما دارای زیان انباشته است.

انتهای پیام


-زگلدشت  را تست کنید
-
از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام شد؛
فراخوان عمومی برای اصلاح نحوه توقف و بازگشایی نمادها، افشای اطلاعات بااهمیت و گزارش پیش‌بینی درآمد هر سهم

-اصلاح دستورالعمل های نحوه انجام معاملات، پذیرش اوراق بهادار و نحوه افشای اطلاعات توسط ناشران پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران در دستور کار سازمان بورس و اوراق بهادار قرار گرفت.

رئیس مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، از فراخوان عمومی جهت اعلام نظر درخصوص دستورالعمل های مرتبط با نحوه توقف و بازگشایی نمادها، نحوه افشای اطلاعات بااهمیت و گزارش پیش بینی درآمد هر سهم خبر داد.

سعید فلاح پور افزود: پیرو سیاست‌گذاری‌های ریاست محترم سازمان بورس و اوراق بهادار برای سال 96 در راستای افزایش شفافیت اطلاعاتی و نقدشوندگی در بازار، سازمان بورس و اوراق بهادار، اصلاح دستورالعمل های نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، پذیرش اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران و نحوه افشای اطلاعات توسط ناشران پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را در دستور کار خود قرار داده است 

عضو هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار  با بیان اینکه یکی از ماموریت های اصلی سازمان بورس و اوراق بهادار فراهم آوردن زمینه لازم جهت افزایش شفافیت و نقدشوندگی در بازار از طریق تدوین و اصلاح دستورالعمل های موضوع ماده 7 قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران است، گفت: از جمله دلایل این اقدام، تقویت امور نظارتی، افزایش نقدشوندگی سهام با اصلاح نحوه توقف و بازگشایی نمادها، اصلاح فرآیندهای معاملاتی و افشای اطلاعات با توجه به استانداردهای بین المللی و اصلاح مواد قدیمی دستورالعمل های مذکور است.

بنا به اعلام رئیس مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار، مهمترین تغییراتی که در دستورالعمل های مذکور لحاظ شده، به صورت ذیل است:

•         قاعده مند شدن توقف و بازگشایی نمادها در نوسانات نامتعارف مثبت و منفی، به طوری که با رسیدن قیمت پایانی نمادهای معاملاتی به آستانه ای از پیش تعریف شده در چند روز معاملاتی، نماد به طور خودکار به صورت کوتاه مدت متوقف شده و مجدداً پس از دریافت اطلاعیه شفاف‌سازی به صورت خودکار بازگشایی خواهند شد.

•         اصلاح نحوه توقف نمادها به دلیل عدم ارائه اطلاعات توسط ناشران، به طوری که بر اساس اصلاحات جدید، ضمن حفظ نقدشوندگی سهام و عدم توقف نماد، اقدامات متناسب نظارتی و انضباطی جهت افزایش پاسخگویی ناشران توسط سازمان بورس و اوراق بهادار و بورس و فرابورس صورت خواهد گرفت. درصورت تداوم عدم رعایت مواردی که سبب کاهش شفافیت در بازار، سلب اعتماد سرمایه گذاران در بازار و نقض تعهدهای ناشر شود، نماد شرکت بعد از یک دوره زمانی مشخص در فرآیند لغو پذیرش قرار خواهد گرفت.

•         تبدیل گزارش پیش بینی درآمد هر سهم به گزارش تجزیه و تحلیل مدیریت بر اساس استانداردهای بین المللی. با توجه به اصلاحات انجام گرفته، گزارش تجزیه و تحلیل مدیریت که به صورت سه ماهه به همراه صورت های مالی میاندوره ای ناشر منتشر خواهد شد، جایگزین گزارش پیش بینی درآمد هرسهم می‌شود. این گزارش حاوی تحلیل مدیریت از وضعیت جاری شرکت و همچنین برآورد از وضعیت آینده شرکت خواهد بود. در این گزارش اثر رویدادهای مهم بر وضعیت مالی شرکت نیز تحلیل خواهد شد در عین حال شرکت‌ها ملزم به ارائه عددی به عنوان پیش‌بینی درآمد هر سهم نیستند.

•         اصلاح نحوه افشای اطلاعات با اهمیت و مصادیق آن.  اطلاعات با اهمیت به مواردی گفته می شود که افشای آن بر قیمت و تصمیم سرمایه گذاران تأثیرگذار است. در دستورالعمل اصلاح شده نحوه افشای اطلاعات توسط ناشران بورسی و فرابورسی، مصادیق اطلاعات با اهمیت با جزئیات بیشتری بیان شده اند و در زمان افشای اطلاعات توسط ناشر، نماد معاملاتی به صورت خودکار و کوتاه مدت (کمتر از 60 دقیقه) متوقف خواهد شد. توقف نماد جهت نشر یکنواخت و یکدست اطلاعات بین سرمایه گذاران است.

•         افزایش اختیارات و مسوولیت های بورس‌ها در نظارت بر ناشران. در دستورالعمل های جدید سعی شده است تا به بورس ها اختیارات و مسئولیت های بیشتری در زمینه نظارت بر فعالیت و اطلاعات منتشره توسط ناشران داده شود. این اقدام سبب افزایش کارایی مقام نظارتی در بورس ها و سازمان بورس و اوراق بهادار خواهد شد که به نوبه خود سبب ارتقای شفافیت در بازار خواهد شد.

•         اضافه کردن و حذف موادی از دستورالعمل ها، به گونه ای که باعث افزایش کارایی بازار و در نهایت ارتقای سطح نقدشوندگی و شفافیت بازار خواهد شد.

از اقدامات انجام شده در این زمینه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

•         انجام مطالعات اولیه و تطبیقی با بازارهای معتبر بین المللی

•         پیشنهاد اولیه دستورالعمل های اصلاحی به هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار

•         برگزاری کارگروه های تخصصی متعدد با حضور کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار، بورس تهران و فرابورس ایران

•         برگزاری جلسات در سطح مدیران ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص اصلاح اجرایی رویه ها و دستورالعمل ها

•         اخذ و اعمال نظرات مدیران ارشد شرکت های بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران

•         اخذ و اعمال نظرات مدیران ارشد و اعضای کانون کارگزاران

به گزارش سنا،  هم اکنون سازمان بورس و اوراق بهادار درصدد است با در دسترس عموم قراردادن اصلاحات صورت گرفته، پیشنهادها و نظرات ارزشمند فعالان بازار را دریافت و ضمن بررسی موارد پیشنهادی، نسخه نهایی را تدوین کند.

به همین منظور از کلیه فعالان بازار سرمایه دعوت می شود نظرات و پیشنهادهای خود را تا روز چهارشنبه 31 خرداد ماه 1396 در خصوص مواد اصلاحی دستورالعمل های مذکور از طریق ثبت در پایگاه قوانین و مقررات بازار سرمایه ایران به آدرس cmr.seo.ir  ارسال کنند.


-وسبحان حمایت 1100ریال مقاومت 1450ریال الان 1218ریال
-بازار پایه بازار تخلیه جنون وهیجان ودیوانگی محض.....شاید باور نکنید در سالهای قبل یک بار سود سنگینی از داروییها در مجامع سالیانه گرفتیم چقدر پول پاک وپر برکتی بود....یعنی هرچه از تفکر نوسانی ادام فاصله میگیرد سودهای خوبی هم میکند
-قبلا گفتیم شاخص کل در مرحله اول تا 80000واحد اصلاح قیمت خواهد کرد
-وساپا نزول الان 939ریال اما خبهمن صعود الان2007ریال

-علت نزول وساپا کلا تقسیم سود خوبی ندارد صرفا سهم نوسانی است
-
-
-
-
-
-
-


درباره
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط mamish در تاریخ 1396/3/16 و 12:34 دقیقه ارسال شده است

سلام........جواب: ما مجوز نداریم

این نظر توسط امین در تاریخ 1396/3/16 و 12:20 دقیقه ارسال شده است

سلام
شتران تحلیل می کردند رو 350 نظر شما چیه ؟
باتشکر
پاسخ : سلام ما مجوز مشاوره نداریم.... رجوع شود به سوابق قیمتی جواب انجاست

این نظر توسط محسن در تاریخ 1396/3/16 و 10:22 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد روزه ها مقبول

وتوسم .شنیده شده راه وبیمه می خواهد برد .باید دید راسته ؟
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط jsf در تاریخ 1396/3/16 و 9:28 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد. واقعا خدا تمام رزمندگان جبهه های جنگ اعم از نظامی و دیپلماسی و اقتصادی و ..... رو حفط کنه.
پاسخ : سلام ودرود برشما

این نظر توسط حامد در تاریخ 1396/3/16 و 9:05 دقیقه ارسال شده است

جناب سلام صبح بخیر
امریکا می خواهد تبعات حمله سعودی به فرض نیروگاه اتمی بوشهر را به صفر برساند.
سناریو قطر عربستان یک سناریوی از پیش طراحی شده وساختگی است ......
تا در یک حمله نظامی به نیروگاه فرض بوشهر قطر وپایگاه نظامی امریکایی ها مورد هجوم ایران واقع نشود
ودر عمل متقابل ایران پایگاههای نظامی امریکایی مورد حمله ایران قرار نگیرند...
فرض حمله به نیروگاه اتمی بوشهر توسط عربستان ایران دلیلی برای حمله به فرض نیروگاههای اتمی رژیم صهیونیستی نداشته باشد.....
امریکا در حال محدود سازی تبعات جنگ بین عربستان وایران است....
قطعا موشکهای سعودی از روی سر قطر عبور خواهند کرد....قطعا نقطه اسیب پذیر امریکاییها همان پایگاهی است که در قطر دارند....
لذا ایران باید بداند قطر وسعودی وامریکا دست شان در یک کاسه است واین سناریو قطر عربستان کاملا امریکایی صهیونیستی وساختگی است...
ایران باید طوری وانمود کند در صورت حمله به نیروگاه بوشهر تمام تاسیسات امریکایی اسراییلی سعودی قطر وامارات مورد غضب ایران واقع خواهند شد....
تمام این هیاهو ها فقط بخاطر نیروگاه اتمی بوشهر است وایران می تواند با تهدید تبلیغاتی فراگیر از حیفا تلاویو گرفته تا امارات وقطر مانع حمله به نیروگاه بوشهر شود ...
لذا گول رفاقت قطر کویت وعمان را نخورید...
بامشت پر درصورت حمله نصف جهان را ناامن میکنیم مانع حمله به فرض نیروگاه اتمی بوشهر بشوید...
شاید این برداشت من اشتباه باشد ولی اقای ظریف این مطلب را به گوش مسولان نظامی کشور برساند قطعا چنین خواهند کرد
ومن الله توفیق


88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی