close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس مقداری گرم تر میشود یا نه؟؟؟

بورس مقداری گرم تر میشود یا نه؟؟؟

سلام روز بخیر
-نماد خودرو بعلت تعدیل بسته شد خساپا هم بسته است فعلا گروه خودرو بدون لیدر ها بکار خود ادامه میدهد
-زیان انباشته خپارس مثل چماق روی سر سهم است..... لذا این سهم یک گزینه بلند مدت نمیتواند باشد
-زگلدشت 3970ریال الان حمایت همان 3500ریال مقاومت 4500ریال

-ارز تک نرخی میشود

 

ولی اله سیف با تاکید بر انجام برخی اصلاحات در نظام بانکی برای کاهش نرخ سود، گفت: اصلاحات لازم آغاز شده و نتایج خوبی نیز حاصل شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، رییس کل بانک مرکزی عنوان کرد:  برخی به اشتباه نگرانی کاذبی درباره سیستم بانکی میان مردم ایجاد می کنند که به هیچ وجه صحیح نیست.

وی ادامه داد: بانک مرکزی به همه بانک ها نظارت دارد و به مرور زمان برنامه های خود برای پایداری نظام بانکی را اجرایی خواهد کرد.

سیف با اشاره به اینکه شکل گیری موسسات غیرمجاز مربوط به گذشته است، گفت: شکل گیری این موسسات باعث بی نظمی در نظام پولی کشور و برخی سوء استفاده ها، شده است.

وی اضافه کرد: خوشبختانه با همکاری مراجع قضایی، وضعیت سپرده گذاران فرشتگان در حال تعیین تکلیف است و بانک مرکزی بر شناسایی اموال این موسسات تمرکز دارد تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد و هدف این است که اموال تثبیت شود تا بتوان از محل آن دارایی مردم را باز گرداند.

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه طی شدن این فرآیند زمانبر است، گفت: کار تعیین تکلیف سپرده گذاران آغاز شده و اکنون حساب های ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون ریالی (۱۰ و ۲۰ میلیون تومانی) در دستور کار است و به تدریج ارقام بزرگتر در نوبت قرار می گیرد.

رییس شورای پول و اعتبار درباره راه اندازی بورس ارز توضیح داد: بورس ارز می تواند شامل دو حوزه فروش فیزیکی ارز و نیز بورس مشتقات ارزی باشد. راه اندازی بورس مشتقات ارزی در شورای عالی بورس به تصویب رسیده است و در اولین فرصت می توان آن را راه اندازی کرد.

رییس کل بانک مرکزی درباره تک نرخی کردن ارز، گفت: این کار جزو برنامه های ما است و به احتمال زیاد تا پایان امسال انجام خواهد شد.

سیف در ادامه درباره نرخ رشد اقتصادی سال ۹۵ توضیح داد: رشد اقتصادی برای ۹ ماهه سال گذشته ۱۱.۶ درصد اعلام شده اما پیش بینی ما مبنی بر این است که این نرخ برای کل سال ۹۵ بالای ۱۰درصد و رشد دو رقمی است.

سیف درباره پیش بینی رشد اقتصادی در سال ۹۶ گفت: از آنجا که نرخ رشد گذشته متاثر از بخش نفت بود، انتظار این است که امسال در این بخش محدودیت هایی خواهیم داشت؛ اما رشد سایر بخش های اقتصادی بویژه صنعت متحول شده است.

وی ادامه داد: بر همین اساس طبق پیش بینی‌ها، رشد اقتصادی سال جاری بیش از ۶ درصد باشد ولی اجازه دهید که به مرور و با ارزیابی بخش‌های مختلف اقتصادی در این زمینه اطلاع رسانی شود.

رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه یکی از کارها برای کاهش منطقی نرخ سود، متناسب بودن آن با نرخ تورم است، افزود: وقتی امروز تورم در کشور تک رقمی است، نرخ سود هم باید رقمی در محدوده آن باشد و تفاوت یک تا دو درصدی قابل قبول است.


-افرین به زگلدشت الان 4140ریال.....
-فلان کانال بالای 10000بازید نام فلان سهم را میدهد ولی سهم تکان نمی خورد....علت هم دارد نوع حرکت سفته بازی است
-پشت فلان سهم یک کانال بالای 10000ممبر است ولی سهم نزولی است چون فکر صحیحی پشت سهم نیست صرفا یک موج نوسانی است وموقت
-ولغدر الان 1400ریال  حمایت 1150ریال.....تمام کانالهای تلگرام خواب بودند.....برای سود گرفتن در بورس شناخت روند مهم است هیچ نیازی به هوادار وممبر نیست تجربه این را ثابت کرده است
-

احتیاط بانک های دنیا به دلیل نداشتن شناخت کافی از اقتصاد ایران

احتیاط بانک ها در همکاری با بانک های ایرانی به خاطر کمبود اطلاعات و نداشتن شناخت کافی است که البته این امر به دلیل وضع تحریم‌های ناعادلانه و عدم ارتباط بانک‌های ما در طول سال‌های تحریم با بانک‌های دنیا، ایجاد شده است.

-جرات نمیکنید به سمت نمادهای بانکی نگاه کنید اما نمادی که پفک درست میکند دارای اعتبار جهانی است
-ثاباد همچنان صف خرید البته احتمال متعادل شدن هست الان 2739ریال
-من اطلاعات دقیقی به شما میدهم فلان کانال بالای 20000ممبر دارد به سهمی اشاره میکند ولی ان سهم منفی است.....جمع بندی من این است همیشه هر موجی در هر کانالی مقبول نمی افتد.....سهم اگر در کف معتبر باشد بدون ممبر رشد خواهد کرد

-باز هم گزارش بانکی

 http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13960312001122


-فولای 2200ریالی مورد اشاره ما الان در محدوده بالای 3000ریال اما پر ریسک.....
-کساپا -زگلدشت -فولای - ولغدر-تاپ.....اگر نام ببریم ده سهم دیگر را هم دقیق گفته ایم کشف روند کردیم ان هم روند طبیعی غیر هیجانی  همان لکما در محدوده250 ریال بود ما اشاره میکردیم الان هم امار نمی گیریم یبگویم در فصل گذشته فاذر 3200ریالی تا بالای 4000ریال رشد کرد اما توانستیمدر زمان مناسب وتوصا را هم کشف روند کنیم....تا پایان سال با ما باشید قطعا کشف روند های طبیعی را لمس خواهید کرد دسبحا 5300ریالی دلر حتما یادتان هست... والی اخر
-در سر تیتر پست نوشتیم بورس مقداری گرم تر میشود یا نه؟؟ جواب نه هست ذهنیت من کاهش تدریجی شاخص است....کاهش غیر محسوس
-فعلا خدا نگه دار

--
-

--
[ شنبه 13 خرداد 1396 ] [ 7:23 ] [ حامد ]