close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس بدنبال نقدینگی

بورس بدنبال نقدینگی

سلام روز بخیر


-سهم های خود را اگر بنیادی قوی وبلند مدت دارند نفروشید
-http://www.jamnews.ir/detail/News/796448
-ثاباد تنها صف خرید در گروه مسکن
-پسهند در 3281 ریال تا این لحظه صف خرید محدود
-بورس پرس خبر می دهد:

شرط بازگشت سایپا به بورس: توضیحات مدیران درباره چند سئوال همراه با تعجب

مدیران سایپا که آمار تولید و فروش دو ماه اول را ارایه نکرده و با اطلاع رسانی عجیب و بدون آمار، دسته گل به آب داده اند باید به چند سئوال همراه با تعجب درباره عملکرد سال گذشته پاسخ دهند تا نماد آن باز شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی نماد سایپا در جریان معاملات آخرین روز اردیبشهت و بعد از داد و ستد بیش از 4.5 میلیون سهم با قیمت های منفی ، به دلیل تعدیل ۱۵۸ درصدی سود ۹۵ بسته شد که تا به امروز خبری از ارایه توضیحات نشده تا زمینه بازگشایی نماد فراهم شود.

"خساپا" با سرمایه 3.9 هزار میلیارد تومانی سود هر سهم سال مالی اسفند 95 را 106 ریال پیش بینی کرده بود اما در اصلاحیه ایی این متغیر مهم را با 158 درصد افزایش به 273 ریال رسانده است.

براساس این گزارش، پیگیری های بورس پرس از آخرین وضعیت "خساپا" نشان می دهد مدیران این شرکت باید به چند سئوال درباره اختلاف معنادار و همراه تعحب در عملکرد واقعی 95 نسبت به پیش بینی فروش و همچنین کاهش بهای تمام شده توضیح دهند تا مورد بررسی سازمان بورس قرار گیرد .

در این میان باید دید مسئولان سایپا که اخیرا" با اطلاع رسانی عجیب و بدون آمار و ارقام افزایش تولید و فروش، دسته گل به آب داده و عملکرد تولید و فروش محصولات دو ماه اول سال را هم ارایه نکرده اند، چه زمانی ، چه توضیحاتی خواهند داد تا امکان بازگشایی نماد در اولین فرصت فراهم شود.

انتهای پیام-پاسا الان 1800ریال حمایت 1700ریال مقاومت 2000و2200ریال
-سدبیر سال قبل در محدوده خسته کننده 2000ریال بود من مدتی سهم را زیر نظر داشتم اینجا هم عنوان کردم بعلت مشغله کاری فراموش کردم الان در 3787ریال صف خرید دارد
-ولغدر در 1200ریال همه را جا گذاشت الان 1345ریال
-فاذر در محدوده 3200ریال یحتمل حمایت میشود
-حکشتی حمایت 3700ریال الان 3900ریال.....
-غالبر هم موقتا در محدوده  2200ریال حمایت شد الان2332ریال حمایت بهتر 2000ریال وحمایت سوم 1800ریال است مقاومت 2500ریال

-این صفحه بورسی را رصد کنید لینک زیر

http://radiosaham.ir/68879


-غپاک هم صف خرید دارد تست کنید البته صف نشین ها یعنی همان صفوی ها
-سود رند را زگلدشت میدهد افت میکند به محدوده 3700ریال الان 3960ریال
-سهم قابل رشد زیاد هست ولی نقدینگی نیست نمونه توریل حمایت 1800مقاومت 2400ریال به حمایت توجه کنید
-عجب حکایتی است بورس وپست هیجانی تا 2300ریال رشد کرد الان 1880ریال

-داستان زنگان هم حکایتی است اقای سلگی میگه اگر معدن ترکیه راه انداخته بشود ویا به احتمال قوی فروش برود زنگان سود هنگفتی خواهد کرد

در حد تست 1000سهم..... یک نوع تمرین است 


-
مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان ترسیم کرد:
اقدامات کلیدی توسعه بازار سرمایه در سال جدید

یکی از موضوعاتی که همواره باید مدنظر سرمایه گذاران در بازار سرمایه و به طور کلی سایر بازارها قرار گیرد اتخاذ سیاست های کلان در حوزه های سیاسی و اقتصادی است. تورم، ثبات نرخ ارز و از طرفی جذب سرمایه گذار خارجی از جمله عواملی  هستند که می توانند ثبات اقتصادی و سپس رونق اقتصادی را برای یک کشور به ارمغان بیاورند.

حمیدرضا مهرآور، مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، ضمن بیان مطلب فوق گفت: طی 4 سال گذشته در همه زمینه های مذکور شاهد اقدامات چشمگیری بودیم.

وی ادامه داد: کاهش نرخ تورم تا سطح 10 درصد، ثبات نرخ ارز و حفظ ارزش پول ملی در طول 4 سال گذشته و از طرفی جذب سرمایه گذار خارجی در صنعت خودرو و پتروشیمی، از اقدامات مهم و اساسی بود که در دولت اتفاق افتاد و اگر شاهد تداوم موضوعات ذکر شده باشیم ایجاد رونق اقتصادی در کشور، دور از ذهن نیست.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان با بیان اینکه به نظر می رسد دولت فعلی در طی 4 سال فعالیت خود، زیرساخت ها و بستر سازی مناسبی را در بسیاری از حوزه ها انجام داده و اکنون بیشتر وقت عمل فرا رسیده است تا هر چه بیشتر شاهد رشد و توسعه اقتصادی در کشور باشیم، تاکید کرد:  یکی از اقداماتی که دولت باید در دوره جدید تمرکز ویژه ای بر آن داشته باشد اصلاح نظام بانکی کشور است.

مهرآور افزود: همخوانی بین تورم 8 تا 10 درصدی و از طرفی نرخ سود بانکی 18 تا 22 درصدی در کشور وجود ندارد. نرخ سود بالای بانکی عملا تولید کننده را از مدار اقتصادی خارج می کند و همین می تواند به عنوان دامی برای رونق و توسعه اقتصادی به شمار آید و فرایند رشد اقتصادی کشور را دچار وقفه کند.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان ادامه داد: البته گام های مهمی نیز در این زمینه برداشته شده است. ادغام موسسات و بانک های کشور در جهت کاهش هزینه های جاری و نظارت بیشتر، اجرایی کردن سیستم گزارش دهی مالی در بانک ها و از طرفی نزدیک کردن استانداردهای بانکی در سطح بین المللی از اقداماتی است که برای اصلاح نظام بانکی پیش بینی شده است.

به گفته مهرآور  به نظر می رسد سیاست دولت در خصوص سیستم بانکی می تواند نتیجه های خوبی داشته باشد اما مهم است که این سیاست ها هر چه سریع تر اجرایی شود تا از این طریق شاهد کاهش نرخ سود بانکی همگام با تورم و رفع شدن مشکل در بخش تولید کشور باشیم.

وی یکی دیگر از مسائل اقتصادی کشور را هدایت نقدینگی به سمت بخش تولیدی دانست و عنوان کرد: موضوع بعدی هدایت نقدینگی به سمت تولید است. در طول 4 سال گذشته سیاست های انقباضی و ضد تورمی دولت موجب شد، قطار رشد بخش تولید با سرعت کم حرکت کند اما انتظار می رود در دوره فعلی، بسیاری از این موانع برداشته شود و شاهد افزایش نقدینگی و گسترش سیاست های انبساطی و همگام با آن توسعه بخش تولید کشور با یک نرخ تورم معقول و منطقی باشیم.

مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک سامان به شرایط بازار سرمایه نیز اشاره کرد و گفت: در خصوص بازار سرمایه باید گفت که رشد و توسعه اقتصادی اثرات قابل توجهی بر فعالیت شرکت های بورسی خواهد داشت. افزایش تولید و فروش شرکت ها و رسیدن به حداکثر ظرفیت تولید، می تواند موجب افزایش سودآوری شرکت ها و از طرفی منفعت سرمایه گذاران در بازار سرمایه شود.

وی ادامه داد:  اما سوال اینجاست که این امر در کوتاه مدت امکان پذیر است یا خیر؟ در پاسخ باید گفت که در طول 4 سال گذشته شاهد سیاست های کلانی نبودیم که اثرات مستقیم و مثبت بر بازار سرمایه داشته باشد، با این وجود باید دید در گزارش های میان دوره ای شرکت ها شاهد تغییرات عملیاتی خاصی به لحاظ بنیادی هستیم یا خیر. اگر کم کم شاهد بهبود نسبی در عملکرد شرکت ها باشیم می توان گفت که تدابیر اقتصادی دولت در بخش تولید اثرگذار بوده و چرخ تولید با آهنگ ملایمی در حال حرکت است و این می تواند حداکثر رضایت سرمایه گذاران در بازار سرمایه را فراهم کند.

 


-اپ سهمی که از محدوده 15000ریال اشاره میکردیم ماههای قبل تا محدوده 27000ریال رشد کرد والان در محدوده 22000ریال با حمایت روبروست البته حمایت دوم 20000وسوم 18000ریال است اما مقاومت همچنان 27000ریال الان 23522ریال
-اشاره های ما به زگلدشت روزهای قبل در قیمتهای پایین تر دقیق بود
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
[ چهارشنبه 10 خرداد 1396 ] [ 7:3 ] [ حامد ]