close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس رقابت های میلیمتری

بورس رقابت های میلیمتری

سلام روز بخیر


2831==================پایا2697نی===================2563ریال نماد ساروم بعد از شکست قیمت دیروزخریداران قبل از افزایش برندگان امروزبا 5 درصد مثبت امروز60 تومان هم سود تقسیم کرده...

-بورس تالار شیشه ای است مثل ظرف چینی گران قیمت ولی شکستنی
-سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد:

یارانه نقدی محرومان با رقم قبلی و افزایش مستمری از خرداد

سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی ۳ برابری مشمولان کمیته امداد و بهزیستی از خرداد قطع و به‌جای آن کمیته امداد و بهزیستی مستمری‌ها را ۳برابر می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، روز گذشته سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در توضیحات ارسالی به تسنیم برخی جوانب این اقدام دولت را شفاف‌سازی و اعلام کرد: در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال جاری به‌دنبال تشکیل جلسات متعدد با نمایندگان محترم سازمان بهزیستی کل کشور و کمیته امداد امام خمینی و به‌دلیل اشکالات آماری متعدد در اطلاعات واصله مددجویان مشمول افزایش  مستمری از جمله، عدم رفع همپوشانی اطلاعات مددجویان (وجود افراد مشترک)، وجود افراد فوت‌شده در آمار ارائه‌شده، عدم به‌روزرسانی اطلاعات، درج کد ملی اشتباه، درج شماره حساب بانکی اشتباه، وجود مددجویان زیر سن قانونی بدون ذکر نام سرپرست و... با توافق نمایندگان تام‌الاختیار کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی کل کشور، واریز افزایش مستمری در این دو ماه به سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها محول شد.

بنابراین از خرداد ماه 96، افزایش 3برابری مستمری مشمولان کمیته امداد و بهزیستی توسط این دو سازمان به حساب مستمری آنها واریز خواهد شد و یارانه نقدی آنها به همان عدد 45500 تومان گذشته برخواهد گشت.

انتهای پیام-

رضایت نعمت زاده از صادرات 3 صنعت مهم و برنامه افزایش ظرفیت

وزیر صنعت با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری با هدف صادرات محصولات، وضعیت صادراتی 3 صنعت مهم سیمان ، فولاد و پتروشیمی را مطلوب ارزیابی کرد و از برنامه افزایش ظرفیت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نعمت زاده که دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و صنایع فلزکاری تهران حضور داشت ، گفت: درحالی سطح رقابت پذیری کالاها و محصولات ایرانی نسبت به گذشته افزایش یافته که بسیاری از کالاهای مرغوب صادر می شود اما برخی از محصولات به دلیل نیاز داخل، امکان صادرات ندارند.

وی با تاکید بر لزوم سرمایه گذاری با هدف صادرات درباره وضعیت صادراتی 3 صنعت مهم کشور و شامل سیمان ، فولاد و پتروشیمی هم گفت: در صنعت سیمان ظرفیت سازی بسیار مناسبی انجام شده و 2 سال پیش ایران به بزرگترین صادرکننده سیمان جهان تبدیل شد. چنین اقدامی در صنعت سرامیک نیز در حال انجام است.

این وزیر ادامه داد: ظرفیت سازی های جدید صنعت فولاد نیز منجر به صادرات 5 میلیون تنی سال گذشته شد.انتظار می رود در سال جاری هم تا دو میلیون تن دیگر به صادرات محصولات فولادی اضافه شود.

نعمت زاده افزود: برای صنعت پتروشیمی نیز اقدامات متعددی صورت گرفته و انتظار می رود با توسعه سرمایه گذاری ها و به مانند برنامه مشارکت خودروسازان داخلی و خارجی برای صادرات، صادرات فراورده های پتروشیمی در سال جاری نیز بیشتر شود.

انتهای پیام


-پکرمان ماه قبل اشاره ای داشتیم البته ان موقع زیر 3500ریال بود امروز با صف خرید سنگین روبروست سهم را رصد کنید

-فولای در محدوده ای که اشاره کرده بودیم زیر 2300ریال هفته های پیش الان 2578ریال
-دروز سهمی که ماه قبل اشاره هایی داشتیم در محدوده 2200ریال الان2866ریال
-حدود هشت الی ده نماد صف خرید سهم های کناره هستند نمادهای رند فعلا در حاشیه قرار دارند
-اهالی بازار پایه بر نماد تپولا تمرکز کرده اند  الان صف خرید دارد
-وآتوس زیر 400ریال بود ما اشاره هایی داشتیم امروز از مقاومت 1000ریال عبور کرد در مورد نمادهای بازار پایه باید انها در خرداد تعیین تکلیف بشوند جانب احتیاط را از دست ندهید
-وشمال  تا این لحظه با 18میلیون صف خرید بیشترین صف خرید بازار پایه را تشکیل داده است
-نگاه ما به سهم ها مساوی ویکسان است اما چرا سرمایه گذاری پردیس خشک شده وعرضه نمیشود
-دیران را ما در محدوده های 3400ریال حمایتش را اعلام میکردیم همین جا هم چند بار اشاره کردیم الان 3809ریال صف خرید دارد
- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا جمشیدی  دبیر کل کانون بانک های خصوصی گفت: این جلسه ۱۷ خرداد برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: از آنجا که رئیس بانک مرکزی اعلام کرده است سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی تحت بررسی بانک مرکزی است ماهم برای بررسی نرخ سود جلسه خواهیم داشت تا بتوانیم علاوه بر همکاری و هماهنگی بیشتر با بانک مرکزی نظر خود را به آن‌ها اعلام کنیم.
 
دبیر کل کانون بانک های خصوصی با بیان اینکه بحث افزایش قیمت کارمزد تراکنش‌های بانکی دیگر دستور جلسه بانک‌های دولتی و خصوصی است، گفت: از آنجا که در ۵ سال اخیر نرخ کارمزد تراکنش‌های بانکی برغم ارائه خدمات جدید به مشتریان افزایش نیافته است، قرار شد نظر تجمیع شده بانک های دولتی وخصوصی به بانک مرکزی ارائه شود.
 
جمشیدی افزود: یک و نیم سال است که پیشنهاد افزایش نرخ کارمزد تراکنش‌های بانکی را به بانک مرکزی داده ایم و منتظر اعلام نتیجه آن هستیم.
 
وی گفت: در این جلسه همچنین قرار است راهکارهای کمک بانک‌ها برای ایجاد اشتغال بیشتر در بخش‌های تولیدی وبارزگانی کشور بررسی شود.

- کو ان دسبحا 5300ریالی  در محدوده بالای 5800ریال الان خریدش سخت است یحتمل قصد عبور از محدوده 6000ریال را دارد
-

زمان چکش کاری نرخ سود بانکی در جلسه مشترک بانک های دولتی و خصوصی

دبیر کل کانون بانک های خصوصی گفت: در جلسه آینده مشترک بانک های دولتی و خصوصی قرار است نرخ سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی بررسی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا جمشیدی از برگزاری جلسه مشترک بانک های دولتی و خصوصی در ۱۷ خرداد خبر داد و به صدا و سیما گفت: از آنجا که رئیس بانک مرکزی اعلام کرده سود تسهیلات و سپرده‌های بانکی تحت بررسی بانک مرکزی است ماهم برای بررسی نرخ سود جلسه خواهیم داشت تا بتوانیم علاوه بر همکاری و هماهنگی بیشتر با بانک مرکزی نظر خود را به آن‌ها اعلام کنیم. در این جلسه همچنین قرار است راهکارهای کمک بانک‌ها برای ایجاد اشتغال بیشتر در بخش‌های تولیدی وبارزگانی کشور بررسی شود.

وی با بیان اینکه بحث افزایش قیمت کارمزد تراکنش‌های بانکی دیگر دستور جلسه بانک‌های دولتی و خصوصی است، گفت: از آنجا که در ۵ سال اخیر نرخ کارمزد تراکنش‌های بانکی به رغم ارائه خدمات جدید به مشتریان افزایش نیافته، قرار شد نظر تجمیع شده بانک های دولتی وخصوصی به بانک مرکزی ارائه شود.

جمشیدی افزود: یک و نیم سال است که پیشنهاد افزایش نرخ کارمزد تراکنش‌های بانکی را به بانک مرکزی داده ایم و منتظر اعلام نتیجه آن هستیم.

انتهای پیام


-در ادامه گشایش های بانکی پس از برجام:

نخستین نمایندگی یک بانک فرابورسی در اروپا گشایش یافت

نخستین دفتر نمایندگی بانک فرابورسی سامان در اروپا پس از دریافت مجوز از بانک‌های مرکزی ایران و ایتالیا در شهر رم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، دفتر نمایندگی بانک سامان در شهر رم با هدف ارایه خدمات مشاوره تامین مالی و سرمایه‌گذاری، بانکی، حقوقی و همچنین ایجاد شرایط و معرفی زمینه‌های سرمایه‌گذاری در ایران به سرمایه‌گذاران اروپایی به‌ویژه ایتالیایی راه اندازی شده است.

به گفته منصور مومنی مدیر روابط عمومی، این بانک در فضای مثبت ایجاد شده پس از اجرای برجام و با تکیه بر تجربیات گذشته و با هدف تسهیل فعالیت صنعت‌گران و بازرگانان کشور، برای ارایه خدمات بهتر مالی و اعتباری، این دفتر را ایجاد کرده است.

وی اظهار داشت: طبق قراردادی که در سال 94 میان بانک سامان و شرکت ساچه (صندوق ضمانت صادرات ایتالیا) منعقد شد، یک خط اعتباری اختصاصی برای بانک سامان برقرار شده که بر اساس آن، تولیدکنندگان ایرانی و اروپایی با استفاده از راهنمایی و مشاوره‌های دفتر نمایندگی بانک سامان در رم، می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام


-بعد انتخابات است سعی میشود بورس چند روزی مثبت بماند ولی شاخص کل چاره ای جز اصلاح قیمت ندارد
-به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، منابع قضایی ایتالیا اعلام کردند، جوزپه دینوتی در حال دوچرخه سواری در سیسیل بود که دو موتورسوار اورا به قتل رساندند.
جوزپه دینوتی 67 ساله، در سال 1983 به اتهام قتل سه پلیس به حبس ابد محکوم شده بود، اما سال 2014 آزاد شد.
 گفته می شود وی عضو باند 'کوسا نوسترا' بود.
بازرسان اظهار کرده اند وی با ضرب دو گلوله توسط دو موتور سوار که به وی نزدیک شده و به گردن وی شلیک کرده اند، کشته شده است.
گفته می شود این قتل همزمان با سالگرد کشته شدن قاضی ضد مافیا، جوانی فالکون که با بمب نیم تنی کنترل از راه دور، در بیرون از شهر پالرمو همراه با همسر و محافظانش، به قتل رسید.
این قاضی گروه مافیا را در ایتالیا شدیدا تحت فشار قرار و بیش از 300 عضو این گروه را تحت پیگیری قانونی قرار داد.
از وی به عنوان پرچمدار مبارزه با گروه مافیایی سیسیل ایتالیا یاد می شود.  
گفته می شود این قتل همزمان با سالگرد کشته شدن قاضی ضد مافیا، جیووانی فالکونه است که با بمب 600 کیلویی کنترل از راه دور، در بیرون از شهر پالرمو همراه با همسر و محافظانش، به قتل رسید.

-زگلدشت را کنترل کنید

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
--
-
-
-
-
-
-
-
--
-
[ چهارشنبه 03 خرداد 1396 ] [ 7:33 ] [ حامد ]